Aktywność

 • 35stan dodał(a) nowy wpis, Kryzys związany z nowelizacją ustawy o IPN na tle geopolityki, na stronie polskim tekstem 1 rok, 6 miesięcy temu

  Jak wiadomo, po zwycięskiej dla USA/Zachodu tzw. zimnej wojnie, dokonano ustanowienia nowego porządku w Europie, zmieniającego porządek jałtański z 1945 roku na korzyść USA/Zachodu.

  Tzw. „Demoludy” czyli kraje[…]

  • Gratuluję tekstu.
   Rzeczywiście, coś ostatnio ogólnie coraz więcej mamy w przekaziorach o sprawach związanych z Izraelem.
   Pozdr.

  • „W tym celi PLL LOT na początku 2017 roku zapowiedział uruchomienie od czerwca 2017 roku pięć połączeń z polskich miast takich jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków a od grudnia 2017 roku jeszcze dodatkowo z Rzeszowa.”

   Pamiętacie?

   Gdy ja o tym pisałam ( + Ryanair ) w notce opisującej „rozwalanie” Kościoła Katolickiego, tu na PT wywołano obrzydliwą awanturę. Posądzano mnie o brak obowiązującego filosemityzmu – tak to delikatnie ujmę:)
   Atak był bezpardonowy, już prawie o nim zapomniałam ale ta notka i ww słowa przypomniały mi o tym.

   Znam Izrael dość dobrze; teraz sygnalizują, że nie tylko w Syrii ale także w Libanie są irańskie „gniazda”. Cuś się szykuje….
   Czy premier RP jest tam teraz przypadkowo? @35Stan, jak sądzisz?

   Nie znam się na polityce (często tak się zastrzegam) ale miewam trafne przeczucia. Tutaj logicznie wyłożone to wszystko, o czym często ale bezładnie piszę.
   Dzięki za notkę i pozdrawiam Autora.

  • Z tym praniem Polakom mózgu trochę nie wyszło bo akcja z „polskimi obozami” spowodowała że ludzie zaczęli mówić otwartym tekstem co ich boli w stosunkach z żydami.

Przejdź do paska narzędzi