Przejdź do paska narzędzi

Aktywność

 • prop wrote a new post, Wracamy na Okęcie?, on the site polskim tekstem 2 lata, 8 miesięcy temu

  Śmiały scenariusz, przedstawiony onegdaj przez Kol. @amiranta na S24 (https://www.salon24.pl/u/z-glupia-frant/827058,kto-ma-wywalic-antoniego-beata) – zaczyna się powoli spełniać; gdyby spełnił się co do joty, B[…]

  • Hej
   Nie sądzę aby to całe zamieszanie miało na celu wywalenie AM. Może tak być przy okazji.
   Nie sądzę aby brak AM w MON wpłynął na zmianę (na lepszą) w pracach nad 10.04.

   Ale swoje trzeba robić.

   Zobaczmy czy coś oficjalnie pojawi się o zdobytych odsłuchach z Litwy i Estonii (jeśli się nie pomyliłem).
   Zobaczmy czy pojawią się komunikaty po ekshumacjach. Jak na razie żadnych konkretów nie ma (np. wyników identyfikacji po DNA).

  • @piko
   Zmiana na stanowisku premiera (BS na MM) mogłaby doprowadzić do wyautowania Macierewicza z rządu. Czy tak się stanie, to zobaczymy. Kto miałby go zastąpić? Gdyby np. Szeremietiew, to mogłoby być ciekawie. Niestety na razie nie oczekuję nic dobrego po MM 🙁 , ale może mnie czymś pozytywnym zaskoczy. Brak Macierewicza w MON mógłby spowodować prześwietlenie działań operetkowej podkomisji Berczyńskiego/Nowaczyka.

   „…Zobaczmy czy pojawią się komunikaty po ekshumacjach. Jak na razie żadnych konkretów nie ma (np. wyników identyfikacji po DNA).”

   Na to chyba wszyscy zainteresowani prawdą czekają. Tutaj jest jeszcze jeden widoczny dla mnie zgrzyt. Jarosław Kaczyński ogłosił, że w okolicach 10.04.2018 r. prawda lub częściowa prawda 😉 będzie znana, a komunikat zbiorczy po wszystkich ekshumacjach ma być ogłoszony po ich zakończeniu. Czyli nie wcześniej niż po czerwcu 2018 r.

  • @kormoran321
   Zaryzykuję i napiszę co przykładowo może być w końcowym komunikacie Komisji:

   „10.04.2010 nie było zwykłego wypadku komunikacyjnego z winy pilotów, była tragedia . Rozbicie samolotu przed lotniskiem i śmierć pasażerów wynikało ze splotu zamierzonych działań skutkujących destrukcją samolotu w powietrzu tuż przed lądowaniem.

   Sprawcy i dokładana metoda zamachu nie jest jeszcze dokładnie poznana ale jest oczywista. Pozyskanie nowych danych może w przyszłości umożliwić poznanie prawdy.”

   Koniec i bomba kto nie wierzy ten trąba.

   ps.
   Niestety nie widziałem się z FYMem.

  • padło tu nazwisko Szeremietiew – b. śmieszne…
   http://naszeblogi.pl/48794-tragifarciarz

  • @piko: ponieważ wszyscy wiemy, że piszesz jakieś podsumowanie – wkleiłem ten tekst głownie dla Ciebie (jestem byłym autorem PT i nie zamierzam tego zmieniać);
   @ALL:
   po części jednak i dla tych, którzy dysponują jakimś nieznanym, nowym lub nieodkrytym dotąd materiałem, zapisem itp. – tych zapraszam do wymiany informacji na wskazanym blogu; nie podzielam bowiem pesymizmu @piko co do zmiany sytuacji po wywaleniu antka (wraz jego – o czym piko może nie pamięta – szpiegiem u Pasionka, wywalczonym mimo sprzeciwu Ziobry) – uważam za całkiem możliwe „nowe otwarcie” i to nie w sprawie smoleńskiej, a „okęckiej”; komentowanie tu czyichś „impresji na temat smoleński” pozostawiam P.T. Publiczności z PT

  • @Piko

   Tak, Komisja KaNo z pewnością coś podobnego poda ciemnemu ludowi do wierzenia 😀 , ale prokuratura już niekoniecznie.

  • p.s.
   Jeszcze o prawdzie czy też „prawdzie” i o emeryturach UB-ków przywoływany często red. Michalkiewicz:
   https://www.wykop.pl/link/3250651/stanislaw-michalkiewicz-miazdzy-zwolennika-pisu-i-jego-rzad/

  • @prop

   Nazwisko Szeremietiew padło już w innym miejscu. Podałem go jako jeden z przykładów. W kontekście powyższych informacji (o ile wszystko prawda) jest rzeczywiście „b.śmieszne”. Dla mnie dyskwalifikuje go doradzanie komuś takiemu jak Gowin. Ostatnio na blogu Szeremietiewa napisałem komentarz odnośnie 10 Kwietnia i nie doczekałem się odpowiedzi od autora bloga, ale komentarz nie został usunięty.
   Link: https://www.salon24.pl/u/szeremietiew/826366,szeremietiew-znam-antoniego-wywiad-dla-mpolska24-pl

  • @Kormoran321
   Witam.
   Pańskie komentarze są są automatycznie kierowane przez SystemPT do Spamu lub Oczekujacych.
   Prawdopodobnie z tego powodu, że do komentarzy podpięty jest link http://kormoran321.wordpress.com, który nie figuruje w dokumentacji rejestracyjnej. Myślę, że tkwi to w definicji Grawatara. Sugeruję to sprawdzić w Grawatarze i ewentualnie zmodyfikować..
   Pzdrw.

  • @Tadeuusz_K
   Coś tam spróbowałem zmienić (usunąłem adres z profilu). Nie wiem czy teraz jest wszystko ok.

   Pozdrawiam 🙂

  • @kormoran321
   ….czy teraz jest wszystko ok.#
   /
   -Niestety.
   Problem nadal istnieje po pańskiej stronie.
   Niech Pan spróbuje logować się „kormoran321” – K z małej litery.
   W 14-10 widać, że link nie jest czynny (czarny kolor).
   Pzdrw.

  • Polecam nową notkę red. Misiewicza z filmem:
   http://niepoprawni.pl/blog/romek-m/smolensk-czyli-jak-sie-nas-tumani