Aktywność

 • nohood wrote a new post, alfie, on the site polskim tekstem 2 lata, 9 miesięcy temu

  Matko moja i Matko wszystkich ludzi, którą Bóg powołał na tron niebieski ufni Tobie Ciebie prosimy

  wstaw się do Ojca za małym człowiekiem, który swoją wolą życia daje nam słabym nadzieję w tych okrutnych cza[…]

  • Matko Boska Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę. Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie. Rzeknij tylko słowo a chory wróci do zdrowia. Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci. Proś przeto Jezusa, aby nam to drogie życie zachował. Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną Lekarką a przy Twojej Pomocy z pewnością uzyska utracone siły. Gdyby jednak Bóg, którego wola rządzi światem, inaczej postanowił, wspomóż o Matko chorego i daj mu siłę, aby przyjął kielich goryczy i zdał się spokojnie na rozporządzenia Boga Wszechmocnego. Daj mu cierpliwość, broń od rozpaczy, Matko, Ty jesteś tak potężna, możesz nas pocieszyć. Jesteś Matką Najlepszą, pragniesz nas uratować. Wysłuchaj więc nas łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen.

  • Świat staje się pora…ny, czyli wszystko staje na głowie jako pozycja nowoczesna, postępowa.
   Sądy,samososady.

  • Czyżby świat potrzebował aż takich ofiar aby znormalniec?
   Kiedy ludzie na powrót zaczną posługiwać się rozumem?

  • @cisza

   amen

  • @tadeusz

   ufajmy Bogu.
   bez Niego nic nie powróci do normalności.

  • Amen.

   To jest nie do wyobrażenia, jak w świetle prawa można pozbawić życia człowieka.
   Okrucieństwo lekarzy i sędziów woła o pomstę.
   Kiedy świat się wreszcie obudzi?

   Ten mały chłopiec ma podobno obywatelstwo włoskie i czeka na niego szpital we Włoszech. Ale Anglicy muszą go zamordować. To są potwory nie ludzie.

  • @e.b.
   zobaczymy. jeśli angole są zmuszani zabijać własne dzieci, to ich obraz bardzo pociemnieje.
   dodając ustawienia w kanadzie i prawo w stanach to może oznaczać początek końca anglosasów.

   pozdrawiam

  • @Anonim
   Modlitwa znana i skuteczna; bywa także moją:)

   http://www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/271-modlitwa-za-chorego-do-matki-bozej-nieustajacej-pomocy
   W tej sprawie trzeba by dodać wołanie o siły dla rodziców chłopca.

  • Barbarzyństwo!

   Właśnie teraz w Trwam:
   tato chłopca alarmuje, już 24 godzinę dziecko nie jest karmione!!! Czeka go śmierć głodowa.
   Boże ratuj!

  • Trudno mi uwierzyć w to barbarzyństwo.
   Pamiętam Terry Schiavo, zamordowana na życzenie męża – wbrew woli jej rodziców.

   Tu jest chyba jeszcze straszniej.

   Boże, pomóż temu dziecku, daj opamiętanie jego oprawcom!

  • @aleksandra

   mnie też trudno zaakceptować prawo dopuszczające się bestialstwa na wniosek medyków(w odróżnieniu od lekarzy powołanych do ratowania życia).
   nurtuje mnie pytane czy nie jest gorzej niż myślimy przypisując głupotę bezduszności.
   to wygląda na mord rytualny czyniony przy pomocy niezwykle skomplikowanego narzędzia jakim jest państwo brytyjskie.
   komu i po co te ofiary z dzieci oraz eksperymenty na ludziach implementowane do prawa ?
   możemy się domyślać szukając wątków w historii.
   przychodzi na myśl fenicki kult molocha, o którym wspomina Pismo Święte nazywając jego ryty „przeciąganiem przez ogień”,
   sparta i kilka innych przykładów państwowego ludożerstwa.

   serdeczności

  • @wera
   'każdemu jego' walka i odpowiedzialność
   „brzemiona jedni drugich noście..”
   matka mówi- chcę pomóc swojemu dziecku i zająć się nim niezależnie od stanu w jakim się znajduje
   na to przychodzi sadysta z dyplomem medycyny i odpowiada jej- „nie nie nie
   ja wiem lepiej- niech świat dusi się w męczarniach”
   i sąd najwyższy stawia autorytet wielkiej(no me n o men)brytani po stronie sadysty.
   obrazek jak cesarstwo rzymskie tuż przed upadkiem.
   tylko Bóg ma prawo decydować o granicach daru życia choćby z tego powodu, że przed spełnieniem nie wiemy czym jest życie jako dar w całości.

   tym czasem:

   Aborcja na świecie
   Rocznie na całym świecie wykonuje się 56 milionów aborcji[103]. W 2003 na świecie dokonano prawie 42 mln zabiegów aborcji[104][105]. W UE rocznie przeprowadza się około 1,2 mln zabiegów przerwania ciąży[106]. W latach 1973-2003 dokonano na świecie ok. 1 mld aborcji.

   Po legalizacji aborcji w Wielkiej Brytanii w 1968 r. legalnych aborcji było 23,6 tys., w 1969 54,8 tys. Od momentu legalizacji aborcji w tym kraju do chwili obecnej, liczba zabiegów nigdy nie osiągnęła 250 tys. W 2004 roku w samej Anglii i Walii dokonano 185 415 legalnych aborcji[110]. W 2008 roku ponad 20 tys. kobiet poniżej 25. roku życia miało za sobą dwa lub więcej zabiegi aborcji. Około 3,8 tys. kobiet miało za sobą cztery lub więcej zabiegów aborcji[111].

   W 2012 w wyniku prowokacji dziennikarskiej wszczęto kontrolę, która ujawniła, że w 50 klinikach (na 250 przebadanych) łamano prawo, a w niektórych emigrantki poddawano aborcji selektywnej.”

  • warto przypomnieć:


   Moloch w Starym Testamencie

   Ks. Kapłańska 18:21:
   Quote-alpha.png
   Nie będziesz dawał dziecka swojego, aby było przeprowadzone przez ogień dla Molocha, nie będziesz w ten sposób bezcześcił imienia Boga swojego. Ja jestem Pan!

   Ks. Kapłańska 20:2-5:
   Quote-alpha.png
   Mów do Izraelitów: Ktokolwiek spośród synów Izraela albo spośród przybyszów, którzy osiedlili się w Izraelu, da jedno ze swoich dzieci Molochowi, będzie ukarany śmiercią. Miejscowa ludność ukamienuje go. Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i wyłączę go spośród jego ludu, ponieważ dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, splugawił mój święty przybytek, zbezcześcił moje święte imię. Jeżeli miejscowa ludność zasłoni oczy przed takim człowiekiem, który dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, i nie zabije go, to Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i przeciwko jego rodzinie i wyłączę go spośród jego ludu, jak również i tych wszystkich, którzy go naśladują, którzy uprawiają nierząd z Molochem.

   2 Ks. Królewska 23:10:
   Quote-alpha.png
   Splugawił też i Tofet, które było w dolinie syna Hennomowego, aby więcej nikt nie przewodził syna swego, ani córki swojej przez ogień ku czci Molochowi.

   Ks. Jeremiasza 32:65:
   Quote-alpha.png
   I zbudowali wyżyny Baala w dolinie Ben-Hinnom, by ofiarować swych synów i swoje córki ku czci Molocha. Nie poleciłem im tego ani Mi na myśl nie przyszło, by można czynić coś tak odrażającego i doprowadzać Judę do grzechu.
   Starsze teorie

   Ks. Jeremiasza 7:31:
   Quote-alpha.png
   I zbudowali wyżynę Tofet w dolinie Ben-Hinnom, aby palić w ogniu swoich synów i córki, czego nie nakazałem i co nie przyszło Mi nawet na myśl.

   Rabin żyjący w XII wieku, Raszi, skomentował powyższy fragment:
   Quote-alpha.png
   Tofet to Moloch, który był zrobiony z mosiądzu. Podgrzewano go w dolnych częściach, a między gorące i rozstawione ręce wkładano dziecko, które było palone. Kapłan zaczynał grać na bębnie, aby zagłuszyć gwałtowny płacz i żeby nie ruszyło to serca ojca.

   Z kolei inna tradycja mówi o świętym posągu, który był podzielony na siedem części. Do pierwszej wkładało się mąkę, do drugiej turkawkę, do trzeciej owcę, do czwartej barana, do piątej cielaka, do szóstej wołu, a do siódmej dziecko. Potem wszystko to było razem palone poprzez ciepło ze środka statuy.

   Późniejsi komentatorzy porównali to do greckich i łacińskich źródeł, w których można wyczytać o składaniu ofiar z dzieci w mieście Kartagina dla najważniejszego – Ba’al Hammona (znanym pod postacią boga Kronosa i Saturna).

   Paul Mosca w swojej pracy napisał:
   Quote-alpha.png
   W ich środku stała statua Kronosa z brązu, a jej ręce rozciągały się nad brązowym piecykiem, płomienie którego pochłaniały dziecko. Kiedy ogień padał na ciało, jego części kurczyły się, a otwarte usta sprawiały wrażenie uśmiechu, do czasu, aż skurczone zwłoki cicho ześlizgiwały się do kosza.

   Diodor Sycylijski (20:14) pisze:
   Quote-alpha.png
   W środku miasta była brązowa podobizna Kronosa z rozłożonymi rękami, a dłonie były skierowane w stronę ziemi, by każde z dzieci położonych poniżej wpadło w specjalny dół wypełniony ogniem.

   Diodor wspomina także, że było zabronione rodzinie płakać, a gdy Kartagina została pokonana przez przywódcę greckiego, Kartagińczycy zaczęli twierdzić, że zdenerwowali bogów. Aby ich udobruchać, postanowili poświęcić naraz aż 200 dzieci najważniejszych rodzin, a w końcu skończyło się na liczbie 300. Informacja ta może być jednakże niezbyt prawdziwa, ponieważ Rzymianie w tym czasie puszczali dużo plotek o Kartagińczykach w ramach propagandy wojennej obu narodów.

   Plutarch, grecki historyk, napisał w De Superstitiones, 171:
   Quote-alpha.png
   …cały teren przed statuą był wypełniony ogromnym hałasem fletów i bębnów, aby płacz zawodzących nie docierał do uszu zgromadzonych ludzi

   Wydaje się więc, że dla wielu komentatorów bóg Kronos, lub Saturn, był Molochem. Jednakże archeologia dwudziestego wieku nie znalazła prawie żadnych dowodów na istnienie boga nazywanego Moloch lub Molech. Teksty ze Starego Testamentu nie są pewnym źródłem, a legendy żydowskie pozostawiają wątpliwość o tym, co było powiedziane o Molochu. Jego opisy mogą być po prostu wzięte z poświęceń dla Kronosa i z mitu o Minotaurze.

   Nie znano żadnego fenickiego boga z głową byka. To jednakże nie powstrzymuje niektórych od identyfikacji Molocha z Milkomem, Melkartem, Ba’alem Hammon i innymi bogami nazywanymi pan lub bóg (Ba’al). Te najróżniejsze sugestie połączone razem i porównane do bóstwa solarnego pokazują teoretycznego boga Baala, który było nazywany inaczej za każdym razem, gdy tylko kapłani tak chcieli.
   Moloch w średniowieczu

   Jak inni bogowie i inne demony wspomniane w Biblii, Moloch dołączył do średniowiecznej demonologii jako Książę Piekła. Czerpał on przyjemność z wywoływania u matek napadu płaczu, poprzez porywanie ich dzieci. Według XVI wiecznych demonologów, siła Molocha jest większa w grudniu.

   Prawdopodobnie motyw porywania dzieci był zainspirowany tradycyjnym poświęcaniem ich Molochowi. Starożytni podgrzewali posąg aż do czerwoności, następnie zabierali noworodki i umieszczali je między rękami statuy, patrząc, jak się spalają.

  • oczywiście tekst z wiki zionie propagandą ukierunkowaną na zatarcie niewygodnych faktów.

   „wszystkowiedzący” autor artykułu wypowiada się o czasie przeszłym…

   Nie znano żadnego fenickiego boga z głową byka…

   itp. pseudo-krytyczne wstawki.

   czym jest korona?
   obręczą z rogów
   melek(moloch)-król (uzurpacja człowieka)
   byk od starożytności był symbolem „królewskim”
   mykeny
   i wcześniej pre-helleńska kultura czcicieli byka z azji mniejszej, czyli motyw jeszcze starszy.
   koncepcja króla-uzurpatora(demoniczny topos) objawia się w historii nieodmiennie obok ofiary z dziecka.

   minotaur, herod, nadreprezentacja dzieciobójstwa w rodzinach królewskich, państwowa(prawna) aborcja etc…

   suma interpretacji:
   porwanie i uśmiercenie człowieka-dziecka Boga przez akty króla-uzurpatora sterowanego wolą szatana…
   jak echo

  • Lekarze zajmujący się chłopcem stwierdzili stan beznadziejny, ok. Ale przecież nikt nie każe się im dalej zajmować chorym.

   Są inni lekarze, inni ludzie, inne kraje które chcą wziąć trud i koszty związane z leczeniem/opieką nad dzieckiem. Nie rozumiem tych osobników (bo nie lekarzy). Wygląda jakby chcieli, żeby zmarł u nich i w ten sposób potwierdził ich diagnozę.

   Od strony prawnej też nie rozumiem działań. Jakie dobro zostanie naruszone jak chłopiec wyjedzie do Włoch na leczenie. Co za różnica gdzie umrze (a może nie umrze?).

   No i po pierwsze dlaczego wola rodziców nie jest respektowana. Czy to jest dziecko państwowe?

  • Jeszcze jedna uwaga, jest coś takiego jak terapia uporczywa. W dużym skrócie to działania medyczne przedłużające umieranie. Ocena czy mamy z nią do czynienia, czy nie, jest delikatną sprawą.
   W tym przypadku sprawa dotyczy dziecka, woli jego rodziców i oceny innych lekarzy. I to jest decydujące.

  • Każdy imigrant może sobie robić co chce i jeździć gdzie chce, a dziecka nie można wywieźć na leczenie.

   W dupę sobie wsadźcie taką Europę.

  • @piko

   Czy to jest dziecko państwowe?

   tak właśnie jest w darwinistycznej komunie jaką stała się w brytania to medyk jest prawnym reprezentantem interesu dziecka w kontrze do rodziców.
   dzięki temu eugenicy mogą poszaleć eksperymentując swobodnie na społeczeństwie.
   zygota z potrójnych rodziców itp. english solutions.
   pączkowanie orwelowskiej wizji przeniesione do rzeczywistości.

  • @Szukam najnowszych informacji, czy Alfie żyje….

   „Lekarze” i „sędziowie” w roli panów życia i śmierci! Czy spali spokojnie tej nocy?
   O tempora…

   „Dalsze leczenie „jest bezcelowe i sprzeczne z interesem Alfiego” – w ten sposób sędzia Anthony Paul Hayden zakończył we wtorek wieczorem nadzwyczajną rozprawę, która była ostatnią szansą dla dwuletniego chłopca”

  • UWAGA!

   CITIZEN GO
   Ratujmy 20-miesięcznego Alfie’go Evans’a
   http://www.citizengo.org/pl/lf/148038-ratujmy-alfiego-evansa

   O godz. 16:03 jest 200.341 podpisów

  • Przyszło mi do głowy wyjaśnienie absurdalnej sytuacji z dzieciaczkiem. Wyjaśnienie straszne, ale logicznie tłumaczące zachowanie sądu i medyków.

   Może to dziecko musi zostać i umrzeć w GB, bo było przedmiotem jakiś doświadczeń medycznych a jego części zostały zamówione?

  • @piko
   Kto wie, może Twoje podejrzenie jest prawdziwe!!!

   W nieudolny sposób decyzję lekarzy i sądów broni blog związany z Uniwersytetem w Oksfordzie.
   „Dokładna przyczyna sytuacji Alfiego nie jest znana – nie istnieje diagnoza, co może zaciemnić obraz przyszłości” – twierdzi Dominic Wilkinson. Mimo to twierdzi, że dla chłopca nie istnieje już nadzieja. „Alfie jest całkowicie zależny od aparatury podtrzymującej życie. Cierpi na poważne uszkodzenia neurologiczne. Wygląda, że nie istnieje dla niego szansa wyzdrowienia […]” – przekonuje.

   http://www.pch24.pl/zabawa-w-boga-i-pogwalcenie-praw—swiatowe-media-o-alfie-evansie-,59820,i.html#ixzz5DhITEi1k

   Oksfordczyk liczy na Nobla… z eugeniki.

  • Kochani, dawno nie byłam tak wkurzona!
   To czas Herodów!
   Sędzia piewca LGBT, sędziowie apelacyjni – kaci w togach.

   @piko

   Jest jeszcze coś o szczepionce….u nas też problem przymusowego szczepienia dzieci uciszany ze względu na powikłania.
   Poczytajcie proszę:

   Apelacja nieskuteczna: Sąd odrzucił wnioski rodziców Alfiego Evansa

   ….opinią krewnych Alfiego, którzy twierdzą, że chłopiec zachorował w szóstym miesiącu życia i kojarzą ten fakt z otrzymaniem przezeń szczepionki.

   Zapis rozprawy apelacyjnej – nie do wiary, że to się dzieje (takich przypadków jest na pewno wiele w UE i Ameryce, nie wszyscy rodzice tak dzielnie walczą! )

   http://www.pch24.pl/apelacja-nieskuteczna–sad-odrzucil-wnioski-rodzicow-alfiego-evansa,59824,i.html#ixzz5DiM7aGCw

   ps. Na Apelu Jasnogórskim wielkie wołanie: Marana Tha Panie Jezu!

  • @piko
   Właśnie o tym pisałam wczoraj wieczorem.

   Brak w Polsce prawdziwych statystyk o powikłaniach ( niepożądane odczyny poszczepienne [NOP]), gdyż lekarze nie uznają zgłoszeń rodziców jako NOP-y.
   Skandal dot. koncernów farmaceutycznych i ich klientów w rządach UE.

  • Lula wpadła do moderacji. Jej komentarz:

   Piko

   re : 25 kwietnia 2018 o 16:56

   Może jest coś na rzeczy z tym co mówisz:

   Robi się coraz ciekawiej. Ciekawe jak zareaguje Królowa Matka na protesty?

   Wygląda, że przypadkiem ujawnił się jakiś horror.

  • Piko

   re : 25 kwietnia 2018 o 16:56

   Może jest coś na rzeczy z tym co mówisz:

  • @ Nohood

   Dziękuję