Przejdź do paska narzędzi

Aktywność

 • W III RP żaden zbrodniarz stalinowski nie został skazany a niektórym nawet wysyła się do dzisiaj emerytury do ciepłych krajów. Bo niektórzy wyjechali do ciepłych krajów już to w roku 1956, już to po roku 1968.[…]

  • @pink panther

   „Nie wiadomo, czy przypadnie nam los Burów, choć wielu kręci się ostro koło tego.”

   O tym już jest głośno, że „bezspadkowcy” chcą od nas miliardów ale w naturze. Pewnie dlatego projekty reprywatyzacyjne władze odłożyły „do poprawki”!

   Podobnie projekty ustaw, które od 2017 roku nadal są projektami.
   Chodzi o tzw. użytkowanie wieczyste gruntów, które poprzednia Dobra Zmiana zamierzała przekształcić we własność.

   Kto wie, może Polaków czeka „los Burów” w jakiejś „przyjaznej atmosferze”?
   Obyśmy byli mądrzy i zadbali zawczasu choćby o naszą prywatną własność, o lasy (ok.30% powierzchni kraju).
   Szyszko na aucie ale ufam, że RM nie odpuści tego tematu.

   Pantero, Twoja notka powinna otworzyć oczy tym, którzy nie dostrzegają mistrzostwa obłudy Brytoli i poddaństwa naszych władz.
   Obrazy okrucieństwa w RPA to przestroga.
   Wspaniała notka.
   Pozdrawiam.

  • @pink panther

   los białych farmerów
   *
   Coraz mocniej proszą oni Świat o zmiłowanie i miłosierdzie.
   Ale nie starcza tego miłosierdzia dla nich,…. nie starcza.
   Sorki, wyczerpały się zapasy, magazyny puste – mówi Świat..
   Miłosierdzie przeznaczane jest (co potwierdza także papież Franciszek) dla tych, którzy umiejętnie i precyzyjnie umieją obcinać głowy białym i chrześcijanom..
   Europa potrzebuje takich afrykańskich specjalistów i na oścież otwiera im swe wierzeje.
   Potrzebuje specjalistów od zabijania, wyrafinowanych gwałtów, terroryzmu i od nic nie robienia.

  • Notka jest na http://www.bibula.com/?p=100521
   Gratulacje Pantero!

   Temat, o którym prawie nic nie wiedziałam, także tu:

   Janusz Waluś pomimo że wyjawił wszystko w 1997 roku, dalej jest więziony. Ludzie, którzy zabili wielokrotnie więcej osób są już dawno na wolności.

   Musimy ratować białych uchodźców z RPA

   Chrześcijanie atakowani ze wszystkich stron, całkiem bezbronni.
   Przypominam: dziś św. Józefa, wielka modlitwa Polaków!

  • @Cisza1,
   Dzięki za miłe słowa. Najbardziej wstrząsnęła mną historia pana Tomasza Komendy, który siedział 18 lat w więzieniu, kiedy cały wymiar niesprawiedliwości wiedział, że nie ma żadnych dowodów. To jest symbol tego, jakie prawa ma dzisiaj Polak – w Polsce. I te wrzaski na temat „neonazistów” w wykonaniu najważniejszych figur politycznych państwa – kiedy cała sprawa z daleka śmierdziała ustawką. No i te dwie panie zatrzymane na granicy Wielkiej Brytanii – „oskarżane” o to, że są a) chrześcijankami, b) skrajną prawicą. TO dopiero były zarzuty.
   Jakoś mi się ten los Burów skojarzył z Rzezią Wołyńską i tak okrutnie obojętnym stosunkiem do tej sprawy – tzw. żarliwych patriotów DZ. I zero reakcji wobec Bartosza Kramka. I „akcja afirmatywna” dla „uchodźców z Ukrainy”. Nie mówiąc o tych 300 mld USD, które „mamy dać w naturze”.
   Trzeba mieć oczy szeroko otwarte.
   Prawda nas wyzwoli.
   A teraz mamy Post i warto posłuchać wykładów na temat przemyśleń Ojców Pustyni na temat 8 grzechów głównych. To wspaniale dystansuje od zgiełku tego świata i ustawia człowieka do pionu moralnego. Serdecznie pozdrawiam

  • @Tadeusz_K,
   Los białych farmerów obchodzi jakąś młodocianą dziennikarkę z Kanady, która być może zetknęła się w Kanadzie z jakimiś emigrantami z RPA albo ma kogoś w rodzinie z RPA. I paru dziennikarzy „far right” z Internetu.
   Mogą uciekać, ale nie wszystkich na to stać. Niektórzy biali już są nędzarzami i żyją w jakichś domkach campingowych na łasce tych, co jeszcze mają jakieś dochody. A ludność afrykańska – po prostu – wymiera na tego HIVa i w rozpaczy dopuszcza się najdzikszych zbrodni. Może ktoś za to płaci. Nie wiem. W każdym razie – inżynieria społeczna w pełnym rozpędzie. Jeńców nikt nie bierze. Nie ma tabu, nie ma granic dla przemocy. I wielkie milczenie „wolnego świata”. A chodzi o – diamenty, platynę, złoto i uran. Serdecznie pozdrawiam.