Przejdź do paska narzędzi

Aktywność

 • Jakieś tornado polityczne i propagandowe rozpętało się wokół Polski , włącznie z wtargnięciami staruszków z domów opieki na teren polskich ambasad. Więc chciałoby się usłyszeć komentarz potężnych autorytetów na te[…]

  • @pink panther

   Bardzo ciekawa notka. Troszkę się chyba pogubiłam.

   „From The Depth to została ona zarejestrowana w KRS 12 maja 2014 r. pod numerem 0000508351…”
   Musi, że działała wcześniej. O panu Danielsie:

   „Jeszcze w styczniu /2014 r./największa w historii delegacja członków izraelskiego parlamentu – Knesetu odbędzie swoją sesję za granicą. Żydowscy posłowie podczas obrad, które przebiegać mają… w Krakowie, przyjmą m.in. uchwałę potępiającą często stosowane przez zagraniczne media określenie „polskie obozy zagłady”. Dlaczego sesja ta przeprowadzona zostanie właśnie w Polsce?
   Bezprecedensowa uroczystość przypadnie w Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu i w 69. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz –Birkenau.
   Organizatorem projektu jest JONNY DANIELS, założyciel i dyrektor organizacji From the Depths, walczącej o zachowanie pamięci o Holokauście, która „pragnie łączyć przeszłość żydowską z jej przyszłością”.
   Warto przeczytać całość:

   http://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie–zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html#ixzz56nd4VEAQ
   2014-01-31

  • @pink panther

   Odnośnie Kaprala Danielsa
   Mamy „kolację” w warszawskim domu żydowskiego szpicla, nie jakiegoś tam zakonspirowanego i zadekowanego sprytnego agenta 007 (ani nie Tymochowicza), ale niejakiego Jonny Danielsa, byłego oficera armii izraelskiej, doradcy rządu Izraela.

   Jaki jest powód, że vice premier RP Mateusz Morawiecki wraz z ministrem Glińskim i innymi posłami, biesiadują u jakiegoś izraelskiego „kaprala”?

   Nie dość że biesiadują to obdarowują żydostwo gotówką polskiego podatnika w kwocie 100 milionów złotych na cmentarz żydowski. Pewnie w planach jest jeszcze większa darowizna np. w kwocie 65 mld $. (300 mld$)

   No i dlaczego są w jarmułkach?

   Pan Bielan nie ma jarmułki i chyba nie dlatego że zabrakło w szatni odpowiednich nakryć głowy. W naszej kulturze do posiłku zdejmuje się nakrycie głowy. Zresztą nie tylko do posiłku.

   Widać panowie Morawiecki i Gliński są związani z inną kulturą (cywilizacją).
   http://noweateny.pl/assets/ckfinder/core/connector/php/uploads/images/morawiecki_jarmulka.jpg

   Dodatkowo polecam

   a szczególnie

  • @nagor

   Czytałam…o nowej jednostce chorobowej duszy i umysłu.
   Gdy zobaczyłam tam 369 komentarzy, to pomyślałam sobie, że Karnowscy, wielbiciele JK przysnęli albo cuś innego. Na razie nie zniknęły…

   Wracając do tej choroby, to z historii wiemy, skąd się jej zarazki biorą, kto je roznosi i komu ta choroba służy.
   JK mówi, że mu to diabeł podpowiada….czyż nie wie, że to ojciec kłamstwa?
   Jeszcze to: chorobę odrzucić! Choroby zazwyczaj się leczy a nie odrzuca.
   Kiedyś podobne „choroby umysłu”, np. antybolszewizm skutecznie leczono w Sowietach, siłą zamykając w psychiatrykach.

   Szkoda, że pan prezes nie zauważył innej epidemii – antypolonizmu i że się nią nie martwi! Przecież ostatnio właśnie zapanowała od Izraela po Stany Zjednoczone. JK nie zauważył.

   Tak sobie po cichu myślę, że JK „idąc tą drogą” popełnia własne i partyjne samobójstwo nie licząc się z tymi w PIS, którzy faktycznie chcieli dobrej zmiany, którzy są nieco mniej przez niego hołubieni.
   Czy nadal mamy ufać?

  • @nagor
   Karnowscy to teraz wyznawcy dużego pałacu są
   Upsss…myli mi się „w duszy i umyśle” prezes z prezydentem :))
   Ale jemu gorzej: antypolonizm z antysemityzmem

  • @ c.d.
   Oczywiście pozdrawiam. Ucięło mi c.d. komentarza.
   Jakkolwiek jest i kto kogo wyznaje, kto kogo będzie jutro wyznawał, to komentarze wPolityce ( w większości ) podpadają pod cięcia jako wybitnie antysemickie:)

   ps.dla mnie na przykład, laika w polityce, prezydent jest pomysłem i „synem duchowym” pana prezesa; ten poród był przemyślany i wielce poprawny. Młodzik jednak dojrzał i skutecznie odrzucił pępowinę.
   W tej rodzince musi, że jest jeszcze jakiś patron i czuwa…

  • Konieczny ANEKS do „operacji Daniels”:

   Jak donosi strona internetowa dotycząca właśnie kończącej się imprezy o nazwie Polish-American Leadership Summit – ponad 100 osób z Polski i z USA wchodziło w skład organu określającego się jako Honorary Program Board.

   Wśród nich – w sektorze dotyczącym Polish Investment Zone – wymieniony został izraelski spadochroniarz, zdesantowany w Polsce, czyli Jonny Daniels – President of From The Depths Foundation.

   Jakie są inne kwalifikacje izraelskiego spadochroniarza by decydować o polskich inwestycjach?

   „The honorary Program Board of the Polish-American Leadership Summit: Polish Investment Zone includes i.a. …Jonny Daniels (President of From The Depths Foundation)… ”

   Click to access ENG_Polsko-Ameryka%C5%84ski-Szczyt-Przywodztwa-w-Miami-pod-patronatem-Prezydenta-RP.pdf

   Jonny Daniels na zdjęciu (strona Szczytu — sekcja tweets):
   https://pbs.twimg.com/media/DVpQWlBUQAAlLIU?format=jpg&name=small

   https://rtmx.pl/polish-american-leadership-summit

   20 września 2017 spadochroniarz wziął udział w spotkaniu Mateusza Morawieckiego z dwoma amerykańskimi kongresmenami, jakie odbyło się w Ministerstwie Finansów.

   Znów pytanie: Co robił tam izraelski spadochroniarz?

   Należy dobrze przyglądnąć się kontrolującemu spojrzeniu Jonny Danielsa, skierowanemu w stronę Morawieckiego.

   [link do całego tekstu: http://ram.neon24.pl/post/142411,o-dwoch-naczelnikach-panstwa-fikcyjnym-i-prawdziwym ]

  • Cała historia z Danielsem od 2014-2018 r. to niewyobrażalna hucpa, skandal ocierający się o zdradę stanu.
   Sprawa roli Danielsa, jego niejawnego statusu i dopuszczania do poufnych spraw związanych ze sprawowaniem najwyższych funkcji państwowych – powinna jak najszybciej stać się przedmioterm interpelacji poselskich (nie wiem czyich, może Winnicki?, możę jakiś poseł PIS, który się… ocknie). W każdym razie my, jako „strona społeczna” musimy robić bezustanny raban na ten temat. Nie wiem, co robi nasz wywiad, nasze służby…

  • Dzięki Autorowi za tak wartościowy tekst na temat dziejących się obecnie wydarzeń.
   Chciałbym tytułem uzupełnienia naświetlić geopolityczne tło tych wydarzeń, co uczynię, zamieszczając na swoim blogu tekst temu poświęcony.