pink panther

 • @Tadeusz_K,
  Los białych farmerów obchodzi jakąś młodocianą dziennikarkę z Kanady, która być może zetknęła się w Kanadzie z jakimiś emigrantami z RPA albo ma kogoś w rodzinie z RPA. I paru dziennikarzy „far right” z Internetu.
  Mogą uciekać, ale nie wszystkich na to stać. Niektórzy biali już są nędzarzami i żyją w jakichś domkach campingowych na…[Czytaj więcej…]

 • @Cisza1,
  Dzięki za miłe słowa. Najbardziej wstrząsnęła mną historia pana Tomasza Komendy, który siedział 18 lat w więzieniu, kiedy cały wymiar niesprawiedliwości wiedział, że nie ma żadnych dowodów. To jest symbol tego, jakie prawa ma dzisiaj Polak – w Polsce. I te wrzaski na temat „neonazistów” w wykonaniu najważniejszych figur politycznych pańs…[Czytaj więcej…]

 • W III RP żaden zbrodniarz stalinowski nie został skazany a niektórym nawet wysyła się do dzisiaj emerytury do ciepłych krajów. Bo niektórzy wyjechali do ciepłych krajów już to w roku 1956, już to po roku 1968.[…]

  • @pink panther

   „Nie wiadomo, czy przypadnie nam los Burów, choć wielu kręci się ostro koło tego.”

   O tym już jest głośno, że „bezspadkowcy” chcą od nas miliardów ale w naturze. Pewnie dlatego projekty reprywatyzacyjne władze odłożyły „do poprawki”!

   Podobnie projekty ustaw, które od 2017 roku nadal są projektami.
   Chodzi o tzw. użytkowanie wieczyste gruntów, które poprzednia Dobra Zmiana zamierzała przekształcić we własność.

   Kto wie, może Polaków czeka „los Burów” w jakiejś „przyjaznej atmosferze”?
   Obyśmy byli mądrzy i zadbali zawczasu choćby o naszą prywatną własność, o lasy (ok.30% powierzchni kraju).
   Szyszko na aucie ale ufam, że RM nie odpuści tego tematu.

   Pantero, Twoja notka powinna otworzyć oczy tym, którzy nie dostrzegają mistrzostwa obłudy Brytoli i poddaństwa naszych władz.
   Obrazy okrucieństwa w RPA to przestroga.
   Wspaniała notka.
   Pozdrawiam.

  • @pink panther

   los białych farmerów
   *
   Coraz mocniej proszą oni Świat o zmiłowanie i miłosierdzie.
   Ale nie starcza tego miłosierdzia dla nich,…. nie starcza.
   Sorki, wyczerpały się zapasy, magazyny puste – mówi Świat..
   Miłosierdzie przeznaczane jest (co potwierdza także papież Franciszek) dla tych, którzy umiejętnie i precyzyjnie umieją obcinać głowy białym i chrześcijanom..
   Europa potrzebuje takich afrykańskich specjalistów i na oścież otwiera im swe wierzeje.
   Potrzebuje specjalistów od zabijania, wyrafinowanych gwałtów, terroryzmu i od nic nie robienia.

  • Notka jest na http://www.bibula.com/?p=100521
   Gratulacje Pantero!

   Temat, o którym prawie nic nie wiedziałam, także tu:

   Janusz Waluś pomimo że wyjawił wszystko w 1997 roku, dalej jest więziony. Ludzie, którzy zabili wielokrotnie więcej osób są już dawno na wolności.

   Musimy ratować białych uchodźców z RPA

   Chrześcijanie atakowani ze wszystkich stron, całkiem bezbronni.
   Przypominam: dziś św. Józefa, wielka modlitwa Polaków!

  • @Cisza1,
   Dzięki za miłe słowa. Najbardziej wstrząsnęła mną historia pana Tomasza Komendy, który siedział 18 lat w więzieniu, kiedy cały wymiar niesprawiedliwości wiedział, że nie ma żadnych dowodów. To jest symbol tego, jakie prawa ma dzisiaj Polak – w Polsce. I te wrzaski na temat „neonazistów” w wykonaniu najważniejszych figur politycznych państwa – kiedy cała sprawa z daleka śmierdziała ustawką. No i te dwie panie zatrzymane na granicy Wielkiej Brytanii – „oskarżane” o to, że są a) chrześcijankami, b) skrajną prawicą. TO dopiero były zarzuty.
   Jakoś mi się ten los Burów skojarzył z Rzezią Wołyńską i tak okrutnie obojętnym stosunkiem do tej sprawy – tzw. żarliwych patriotów DZ. I zero reakcji wobec Bartosza Kramka. I „akcja afirmatywna” dla „uchodźców z Ukrainy”. Nie mówiąc o tych 300 mld USD, które „mamy dać w naturze”.
   Trzeba mieć oczy szeroko otwarte.
   Prawda nas wyzwoli.
   A teraz mamy Post i warto posłuchać wykładów na temat przemyśleń Ojców Pustyni na temat 8 grzechów głównych. To wspaniale dystansuje od zgiełku tego świata i ustawia człowieka do pionu moralnego. Serdecznie pozdrawiam

  • @Tadeusz_K,
   Los białych farmerów obchodzi jakąś młodocianą dziennikarkę z Kanady, która być może zetknęła się w Kanadzie z jakimiś emigrantami z RPA albo ma kogoś w rodzinie z RPA. I paru dziennikarzy „far right” z Internetu.
   Mogą uciekać, ale nie wszystkich na to stać. Niektórzy biali już są nędzarzami i żyją w jakichś domkach campingowych na łasce tych, co jeszcze mają jakieś dochody. A ludność afrykańska – po prostu – wymiera na tego HIVa i w rozpaczy dopuszcza się najdzikszych zbrodni. Może ktoś za to płaci. Nie wiem. W każdym razie – inżynieria społeczna w pełnym rozpędzie. Jeńców nikt nie bierze. Nie ma tabu, nie ma granic dla przemocy. I wielkie milczenie „wolnego świata”. A chodzi o – diamenty, platynę, złoto i uran. Serdecznie pozdrawiam.

 • Dla mnie historia ta zaczęła się kilka dni temu, kiedy w Internecie wysłuchałam przeglądu prasy pani redaktor Rybińskiej. W tym przeglądzie prasy została podana informacja, że w dzienniku Haaretz z 19 lutego te[…]

  • Widziałem film o tej Fani na Netflix. Nawet sympatycznie przedstawiona jest ona. taka z innej bajki i wiecznie zdziwiona. Dzięki za notke Pantero. Dobra jak zawsze.

  • Horrendum.
   https://i.ytimg.com/vi/TM5KIoZO10s/maxresdefault.jpg

   ##śpiewała dla niemieckich żołnierzy w klubach nocnych i kiedy „druga koleżanka zajmowała się żołnierzem” to „Fania fotografowała potajemnie dokumenty”##.

   Żołnierze idąc do klubu nocnego mają taki zwyczaj, że noszą ze sobą walizki tajnej dokumentacji wojskowej.
   *
   Może fotografowała ale guziki od mundurów?

  • @pink panther

   Wspaniała notka. Dzieki.
   Obrzydliwe kłamstwa, obciążające i szkalujące gojów są dla nich cnotą.

   Często wspomnienia Żydów dot. przeżyć IIWŚ, okrutne postępowanie Niemców/ Niemek, nadzorców Auschwitz, z lubością przypisują Polakom/Polkom swoim współwięzniom obozowym.

   Wspomniałaś o komendantce obozu Marii Mandl / ksywa „Bestia”./
   Parę dni temu czytałam o procesie krakowskim i o najbardziej okrutnych zbrodniarkach obozowych. Oto, co znalazłam:

   „Irma Grese – „piękna bestia”
   Sama poprosiła o pracę w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. W obozie była nazywana „piękną bestią”. Miała romans z Josefem Kramerem i Marią Mandl. Utrzymywała intymne stosunki z więźniarkami i więźniami. Irma katowała ofiary bez opamiętania. Była jedną z najokrutniejszych strażniczek. Lesbijka. Lubiła młode, ładne dziewczęta…”
   https://demotywatory.pl/4270400/10-najokrutniejszych-nazistowskich-zbrodniarek

   Piszesz: Oburzone kłamstwami Fani Fenelon dot. zachowań więzniarek z orkiestry, kobiety, które przeżyły świadczą u dr Susan Eischeid:

   „nie były prawdą związki lesbijskie między więźniarkami w orkiestrze czy inne dwuznaczne erotyczne zachowania.”

   Fakty o związkach lesbijskich w Auschwitz Goldstein-Fenelon przypisała więzniarkom a faktycznie miały miejsce wśród oprawczyń np. Niemek Grese i Mandl ( z dokumentów procesowych – obydwie zostały stracone ). Mistrzyni kłamstwa!
   Mistrzyni bezczelności, wiedziała, że świadkowie prawdy żyją ale jej kłamstwa będą „obowiązujące” i pozostaną bezkarne.

   A na stronie Auschwitz – o „szczerych wspomnieniach” Fenelon. na końcu krótka uwaga:
   ‚Niemal wszystkie ocalałe nie zgodziły się z przedstawionym w książce negatywnym obrazem dyrygentki orkiestry Almy Rosé.”
   http://auschwitz.org/muzeum/aktualnosci/grajac-na-czas-w-auschwitz-autobiograficzna-powiesc-fani-fnelon-na-scenie,659.html

  • Co nijaki Gliński robi w rządzie RP? Sfera kultury (literatura, film, teatr, historia, TV) to podstawowe narzędzie walki z prawdą. Mało kto przeczyta albo chociaż dowie się o treści zawartej np. w „Czarnym ptasiorze” Siedleckiej a „Idę” obejrzy wielu i może nawet się wzruszy.

  • @Tadeusz_K

   Zapewne wawel24 w temacie powyższego komentarza coś wkrótce u nas zamieści.

  • @Tadeusz_K
   „Mam takoż same pytanie oraz drugie: co tam robi nijaki Gowin.”
   à propos kwestii kim jest Gowin.
   Skąd wiedział w 2013 roku, że będzie „przestawiona wajcha” i trzeba porzucić „rudego” i przyczepić się do J.Kaczyńskiego.
   Takie informacfje posiadały tylko służby związane z USA i Izraelem, bo to ich interesy były i sa realizowane.

 • Jakieś tornado polityczne i propagandowe rozpętało się wokół Polski , włącznie z wtargnięciami staruszków z domów opieki na teren polskich ambasad. Więc chciałoby się usłyszeć komentarz potężnych autorytetów na te[…]

  • @pink panther

   Bardzo ciekawa notka. Troszkę się chyba pogubiłam.

   „From The Depth to została ona zarejestrowana w KRS 12 maja 2014 r. pod numerem 0000508351…”
   Musi, że działała wcześniej. O panu Danielsie:

   „Jeszcze w styczniu /2014 r./największa w historii delegacja członków izraelskiego parlamentu – Knesetu odbędzie swoją sesję za granicą. Żydowscy posłowie podczas obrad, które przebiegać mają… w Krakowie, przyjmą m.in. uchwałę potępiającą często stosowane przez zagraniczne media określenie „polskie obozy zagłady”. Dlaczego sesja ta przeprowadzona zostanie właśnie w Polsce?
   Bezprecedensowa uroczystość przypadnie w Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu i w 69. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz –Birkenau.
   Organizatorem projektu jest JONNY DANIELS, założyciel i dyrektor organizacji From the Depths, walczącej o zachowanie pamięci o Holokauście, która „pragnie łączyć przeszłość żydowską z jej przyszłością”.
   Warto przeczytać całość:

   http://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie–zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html#ixzz56nd4VEAQ
   2014-01-31

  • @pink panther

   Odnośnie Kaprala Danielsa
   Mamy „kolację” w warszawskim domu żydowskiego szpicla, nie jakiegoś tam zakonspirowanego i zadekowanego sprytnego agenta 007 (ani nie Tymochowicza), ale niejakiego Jonny Danielsa, byłego oficera armii izraelskiej, doradcy rządu Izraela.

   Jaki jest powód, że vice premier RP Mateusz Morawiecki wraz z ministrem Glińskim i innymi posłami, biesiadują u jakiegoś izraelskiego „kaprala”?

   Nie dość że biesiadują to obdarowują żydostwo gotówką polskiego podatnika w kwocie 100 milionów złotych na cmentarz żydowski. Pewnie w planach jest jeszcze większa darowizna np. w kwocie 65 mld $. (300 mld$)

   No i dlaczego są w jarmułkach?

   Pan Bielan nie ma jarmułki i chyba nie dlatego że zabrakło w szatni odpowiednich nakryć głowy. W naszej kulturze do posiłku zdejmuje się nakrycie głowy. Zresztą nie tylko do posiłku.

   Widać panowie Morawiecki i Gliński są związani z inną kulturą (cywilizacją).
   http://noweateny.pl/assets/ckfinder/core/connector/php/uploads/images/morawiecki_jarmulka.jpg

   Dodatkowo polecam

   a szczególnie

  • @nagor

   Czytałam…o nowej jednostce chorobowej duszy i umysłu.
   Gdy zobaczyłam tam 369 komentarzy, to pomyślałam sobie, że Karnowscy, wielbiciele JK przysnęli albo cuś innego. Na razie nie zniknęły…

   Wracając do tej choroby, to z historii wiemy, skąd się jej zarazki biorą, kto je roznosi i komu ta choroba służy.
   JK mówi, że mu to diabeł podpowiada….czyż nie wie, że to ojciec kłamstwa?
   Jeszcze to: chorobę odrzucić! Choroby zazwyczaj się leczy a nie odrzuca.
   Kiedyś podobne „choroby umysłu”, np. antybolszewizm skutecznie leczono w Sowietach, siłą zamykając w psychiatrykach.

   Szkoda, że pan prezes nie zauważył innej epidemii – antypolonizmu i że się nią nie martwi! Przecież ostatnio właśnie zapanowała od Izraela po Stany Zjednoczone. JK nie zauważył.

   Tak sobie po cichu myślę, że JK „idąc tą drogą” popełnia własne i partyjne samobójstwo nie licząc się z tymi w PIS, którzy faktycznie chcieli dobrej zmiany, którzy są nieco mniej przez niego hołubieni.
   Czy nadal mamy ufać?

  • @nagor
   Karnowscy to teraz wyznawcy dużego pałacu są
   Upsss…myli mi się „w duszy i umyśle” prezes z prezydentem :))
   Ale jemu gorzej: antypolonizm z antysemityzmem

  • @ c.d.
   Oczywiście pozdrawiam. Ucięło mi c.d. komentarza.
   Jakkolwiek jest i kto kogo wyznaje, kto kogo będzie jutro wyznawał, to komentarze wPolityce ( w większości ) podpadają pod cięcia jako wybitnie antysemickie:)

   ps.dla mnie na przykład, laika w polityce, prezydent jest pomysłem i „synem duchowym” pana prezesa; ten poród był przemyślany i wielce poprawny. Młodzik jednak dojrzał i skutecznie odrzucił pępowinę.
   W tej rodzince musi, że jest jeszcze jakiś patron i czuwa…

  • Konieczny ANEKS do „operacji Daniels”:

   Jak donosi strona internetowa dotycząca właśnie kończącej się imprezy o nazwie Polish-American Leadership Summit – ponad 100 osób z Polski i z USA wchodziło w skład organu określającego się jako Honorary Program Board.

   Wśród nich – w sektorze dotyczącym Polish Investment Zone – wymieniony został izraelski spadochroniarz, zdesantowany w Polsce, czyli Jonny Daniels – President of From The Depths Foundation.

   Jakie są inne kwalifikacje izraelskiego spadochroniarza by decydować o polskich inwestycjach?

   „The honorary Program Board of the Polish-American Leadership Summit: Polish Investment Zone includes i.a. …Jonny Daniels (President of From The Depths Foundation)… ”
   https://rtmx.pl/rtmx/_pdf/ENG_Polsko-Ameryka%C5%84ski-Szczyt-Przywodztwa-w-Miami-pod-patronatem-Prezydenta-RP.pdf

   Jonny Daniels na zdjęciu (strona Szczytu — sekcja tweets):
   https://pbs.twimg.com/media/DVpQWlBUQAAlLIU?format=jpg&name=small

   https://rtmx.pl/polish-american-leadership-summit

   20 września 2017 spadochroniarz wziął udział w spotkaniu Mateusza Morawieckiego z dwoma amerykańskimi kongresmenami, jakie odbyło się w Ministerstwie Finansów.

   Znów pytanie: Co robił tam izraelski spadochroniarz?

   Należy dobrze przyglądnąć się kontrolującemu spojrzeniu Jonny Danielsa, skierowanemu w stronę Morawieckiego.

   [link do całego tekstu: http://ram.neon24.pl/post/142411,o-dwoch-naczelnikach-panstwa-fikcyjnym-i-prawdziwym ]

  • Cała historia z Danielsem od 2014-2018 r. to niewyobrażalna hucpa, skandal ocierający się o zdradę stanu.
   Sprawa roli Danielsa, jego niejawnego statusu i dopuszczania do poufnych spraw związanych ze sprawowaniem najwyższych funkcji państwowych – powinna jak najszybciej stać się przedmioterm interpelacji poselskich (nie wiem czyich, może Winnicki?, możę jakiś poseł PIS, który się… ocknie). W każdym razie my, jako „strona społeczna” musimy robić bezustanny raban na ten temat. Nie wiem, co robi nasz wywiad, nasze służby…

  • Dzięki Autorowi za tak wartościowy tekst na temat dziejących się obecnie wydarzeń.
   Chciałbym tytułem uzupełnienia naświetlić geopolityczne tło tych wydarzeń, co uczynię, zamieszczając na swoim blogu tekst temu poświęcony.

 • Pan minister Naftali „wie wszystko” ale na wszelki wypadek – nie przyjeżdża:)))) On jest specem od ochron komputerowych, miał firmę w USA, którą opylił za 145 milionów USD. Jego tatko robił tam w nieruchomościach. Więc historię Polski mają w paluszku, zwłaszcza, że dziadkowie do USA wyjechali z któregoś zaboru. Ale nazwisk prawdziwych nie podają. Poza…[Czytaj więcej…]

 • @Tadeusz_K, @Nagor, No więc elity polityczne III RP takie jak zwykle, czyli strach patrzeć i słuchać, ale jeden bloger ma takie przemyślenia, że te zadziwiające gesty Berlina i Moskwy, o których panowie ministrowie Czaputowicz i Sasin nie byli w stanie nawet marzyć – to efekt takiego samego myka jak w 56 r.: Pekin coś szepnął:))) A komu i co, to blog…[Czytaj więcej…]

 • @Tadeusz_K, Notka była pisana, zanim do gry wszedł pan minister „zarządzający” MSZ Niemiec. Oni nadal nie mają rządu, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Zatem jego wypowiedź z łodziami podwodnymi Kruppa może mieć tyle wspólnego, że premier Izraela jest z Niemcami skumany ale też może być tak, że Niemcy chcą dla siebie „generalnego gubernatorstwa”. Cz…[Czytaj więcej…]

 • @Tadeusz_K, Też mnie bardzo zdziwił ten nietypowy „adres”. „Drogi” to jest znacznie niższy stopień szacunku niż wymagane w dyplomacji. Oni się tam wprost delektują tą swoją „wyższością”. Ale oni takie „listy” produkują również w sprawie „ataku terrorystycznego we Francji”, od czego ludzie nie przestaną ginąć. Ich kumpel Soros sprowadził na Fra…[Czytaj więcej…]

 • @Cisza1, Dzięki za miłe słowa. Wszyscy w miarę swoich możliwości coś tutaj „odkurzamy”. Układamy małe kawałki aby poznać -całą prawdę. Pozdrowienia

 • @Anonim, Życie nauczyło mnie, że aby zwyciężyć, trzeba mieć zdecydowane przekonanie i chęć. A nie pozostawać w półprzyklęku i się przymilać i korzyć przed każdą kanalią na świecie. A pyskować Polakom i grozić delegalizacjami legalnie istniejącym organizacjom pod wydumanymi pretekstami. A może i pod pretekstami wyprodukowanymi przez siebie. Ciekawi m…[Czytaj więcej…]

 • @Nohood, od dłuższego czasu wydaje mi się bardzo podejrzane, że elity tzw. III RP , co to niby „obaliły komunizm” jak ognia unikają wszelkich działań mających na celu „zamknięcie II WW” czyli: dokonanie imiennej listy polskich ofiar. Oraz ich majątku. Niemcy to zrobili, Żydzi to zrobili. Polska tego nie robi, za to finansuje przez tzw. Polską Akad…[Czytaj więcej…]

 • @Nagor, dzięki za cenny komentarz na temat możliwych innych aspektów tej sprawy- już z Niemcami jako aktywnym uczestnikiem w układance. Wszystko być może, ale zło wyszło z III RP i ono dostarczyło znakomitą większość „paszy” dla HI. Sprawa Jedwabnego na początek.
  Dzięki i pozdrawim

 • Jak wiadomo, znaczenie słowa „kłamstwo” może być różne i drastycznym tego przykładem jest bolesna ścieżka legislacyjna ustawy o IPN w Rzeczpospolitej Polskiej.

  Przegłosowanie nowelizacji ustawy o IPN przez Sejm RP[…]

  • @Nagor, dzięki za cenny komentarz na temat możliwych innych aspektów tej sprawy- już z Niemcami jako aktywnym uczestnikiem w układance. Wszystko być może, ale zło wyszło z III RP i ono dostarczyło znakomitą większość „paszy” dla HI. Sprawa Jedwabnego na początek.
   Dzięki i pozdrawim

  • @Nohood, od dłuższego czasu wydaje mi się bardzo podejrzane, że elity tzw. III RP , co to niby „obaliły komunizm” jak ognia unikają wszelkich działań mających na celu „zamknięcie II WW” czyli: dokonanie imiennej listy polskich ofiar. Oraz ich majątku. Niemcy to zrobili, Żydzi to zrobili. Polska tego nie robi, za to finansuje przez tzw. Polską Akademię Nauk pseudonaukowe antypolskie produkcje w rodzaju psycholożki Engelking i jej różnych kolegów i koleżanek jak „profesor Grabowski” z dalekiej Kanady.

  • @Anonim, Życie nauczyło mnie, że aby zwyciężyć, trzeba mieć zdecydowane przekonanie i chęć. A nie pozostawać w półprzyklęku i się przymilać i korzyć przed każdą kanalią na świecie. A pyskować Polakom i grozić delegalizacjami legalnie istniejącym organizacjom pod wydumanymi pretekstami. A może i pod pretekstami wyprodukowanymi przez siebie. Ciekawi mnie pochodzenie tego „tortu nazistowskiego mrożonego w TVN”.

  • @pink panther

   Dzięki za to, że piszesz, „odkopujesz” zakurzone warstwy, wspaniale łączysz fakty.

   Gdyby tak rzeczywiście, jak mówi polskie prawo, równo traktować wszystkie zbrodnie totalitarne i rozliczyć komunistycznych morderców Polaków, to przypuszczam, że ci sami, którzy dziś nas oskarżają podnieśliby podobny jazgot.
   Szala ofiar przechyliłaby się ….a ujawniona tożsamość wielu zbrodniarzy poważnym problemem dla Żydów.
   Podobno c.d. hucpy szykuje się w marcu (1968-2018 ) i czekają nas kolejne oskarżenia.
   Znowu będziemy się tłumaczyć za nie swoje winy?

  • #Drogi Prezydencie Duda, …[..]# ???
   Niejaki szczerba z sekty PO może ich oskarżyć o plagiat jego patentu.
   http://naszsalon24.org/wp-content/uploads/2017/03/SzczerbaRejtan.png

  • @Cisza1
   Szala ofiar przechyliłaby się ….a ujawniona tożsamość wielu zbrodniarzy poważnym problemem dla Żydów.#
   /
   -Otóż to.
   Żydzi chcą zagłuszyć swoje ohydne działania na rzecz ludobójstwa Polaków jakie miało miejsce po 17/19.IX.39 podczas inwazji sowietów na Polskę, jak również „własnoręczny” udział w bestialskim mordowaniu Polaków po wojnie w katowniach UB/NKWD.

  • @pink panther
   #Czy trefny sojusz niemiecko-izraelski zbudowany na trzech łodziach ThyssenKruppa jest aż tak mocny, że mimo wyników pracy policji izraelskiej i prokuratora generalnego – Premier Izraela będzie brnął w szkalowanie Polski?#

   Podziwiam Pani notki, ale do rzeczy:
   -Czy tylko na trzech łodziach?
   Tam, gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta.
   Nagle ten trzeci wyartykułował orędzie.
   Dlaczego i po co? skoro współpracował zgodnie z tym drugim? -od wielu, wielu lat, a współpraca była owocna? i figi rosły na wierzbie.

   Rozpętana burza wokół nowelizacji ustawy o IPN jest bardzo dobrym „polskim ambasadorem” prawdy na arenie międzynarodowej.
   Stąd też może to stanowić przesłankę takiego, a nie innego zachowania się MSZ Niemiec w tej kwestii.
   Jednak w tym niby poparciu nie omieszkano zawrzeć kolaboracji-czyjej?
   -czytamy:
   – Zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Pojedynczy kolaboranci nic tu nie zmieniają – dodał Gabriel.

   Co Niemcy chcą tym osiągnąć, jakie cele?
   0. po pierwsze (zero) to to, że jednak kolaboranci, a nie tam jacyś szmalcownicy i bandyci wypuszczeni z więzień w dniu wybuchu wojny (tak jak wypuszcza się psa z uwięzi podczas pożaru).
   Polscy kolaboranci dokładnie przystają do polskich obozów śmierci (kolaborant to system, a nie przypadek).
   1. wyciszyć sprawę,
   2. pozostawić już dobrze ukształtowaną międzynarodową świadomość o „polskich obozach śmierci” i nie dopuszczać do zgłębiania tak ukształtowanego przez ponad 60 lat tematu,
   3. wypowiedź MSZ Niemiec się zapomni – spoko,
   4. powróci się do tematu tworzenia w Polsce nazizmu, faszyzmu, łamania demokracji i innych nie wymyślonych jeszcze „bezeceństw PiS”,
   5. rozpętywanie burzy nie służy obronie niemieckiej przed tematem reparacji,
   6. PO i eN (targowica polska serwilistyczna i uległa) pomoże w sprawie zapomnienia i sytuacja powróci do wyżłobionego od dziesięcioleci koryta historycznego Niemiec.
   7. a mecz Polska-Izrael niechaj rozgrywa się na płaszczyźnie zuniwersalizowanego wynalazku (Eistein by tego nie zwymyślił) antysemityzmu. To cymes narzędzie jest!
   Z poważaniem.

  • @Cisza1, Dzięki za miłe słowa. Wszyscy w miarę swoich możliwości coś tutaj „odkurzamy”. Układamy małe kawałki aby poznać -całą prawdę. Pozdrowienia

  • @Tadeusz_K, Też mnie bardzo zdziwił ten nietypowy „adres”. „Drogi” to jest znacznie niższy stopień szacunku niż wymagane w dyplomacji. Oni się tam wprost delektują tą swoją „wyższością”. Ale oni takie „listy” produkują również w sprawie „ataku terrorystycznego we Francji”, od czego ludzie nie przestaną ginąć. Ich kumpel Soros sprowadził na Francję te problemy. I we Francji giną różni Francuzi. Ale oni – tylko o „antysemityzmie”. Ameryka jest podzielona dzisiaj na „dwa plemiona”, które zwalczają się bardzo mocno. Pozycja kongresu już nie jest tak silna jak kiedyś. Zastanawiam się, czy treść tego listu jest opublikowana na stronie Prezydenta RP. Podejrzewam, że nie.

  • @Tadeusz_K, Notka była pisana, zanim do gry wszedł pan minister „zarządzający” MSZ Niemiec. Oni nadal nie mają rządu, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Zatem jego wypowiedź z łodziami podwodnymi Kruppa może mieć tyle wspólnego, że premier Izraela jest z Niemcami skumany ale też może być tak, że Niemcy chcą dla siebie „generalnego gubernatorstwa”. Czyli klasyczna walka o „czerwony postaw sukna o nazwie Polska”. W tle jest jeszcze uchwała partii rządzącej Rosji, która chwali ustawę o IPN w części dotyczącej penalizacji gloryfikacji banderyzmu. A z tego wszystkiego i tak wyłazi ohydna gra „na trupach” o „jeden bilion złotych w nieruchomościach, polach i lasach” dla „starszych braci”. Łodzie podwodne to przy tym pikuś. Ale klimat polityczny Izraela przypomniał mi „zegarki Nowaka” i cały ten żałosny tutejszy teatr.
   Pozdrowienia

  • Łodzie podwodne to przy tym pikuś.#
   /
   To przecież jasne.
   To tylko symbol.
   Trzy większe wanny, też mi problem.
   Problemem jest Judeopolonia-od wieków żywa idea.
   Nawet konstytucję JudeoPolonii już mają:
   https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/wp-content/uploads/2014/08/judeo.jpg

  • @Tadeusz_K, @Nagor, No więc elity polityczne III RP takie jak zwykle, czyli strach patrzeć i słuchać, ale jeden bloger ma takie przemyślenia, że te zadziwiające gesty Berlina i Moskwy, o których panowie ministrowie Czaputowicz i Sasin nie byli w stanie nawet marzyć – to efekt takiego samego myka jak w 56 r.: Pekin coś szepnął:))) A komu i co, to bloger nie wie, ale efekt, jak wtedy. Wojsko cofnęło się do lasu i pan premier Netanyahu wraz ze swoim wiernym Naftalim i tutejszymi „mniejszymi grosssskami” – zostali na mrozie, boso i w kalesonach.
   Ale modlić się trzeba nadal. Pozdrawiam

 • Nie sądziłam, że dożyję czasów, kiedy najważniejsze osoby w państwie na jednym oddechu powiedzą słowa „neonaziści” i „polscy”. Jak widać, wyprowadzenie z przestrzeni publicznej po roku 1989 publikacji Państwow[…]

  • Brawo, Pantero! Świetne podsumowanie.
   Dzisiaj wysłuchałam w RM, że jednak powstał nowy paragraf dla obarczających Polskę winami niemieckimi z karą do 3 lat więzienia. Można powiedzieć: nareszcie!
   A pan Kittel i neonaziści z Wodzisławia to prowokacja niemiecka.

   Pozdrawiam

  • E.B
   28 stycznia 2018 o 01:19

   Paragraf powstał, ale „naród wybrany” go odrzuca :).

  • Skandaliczna reakcja premiera izraela na nowelizację ustawy o IPN

   Nóż się otwiera, kałasz przeładowuje.

   Jak pojawiła się ustawka z „nazistami” i zobaczyłem reakcje polskich władz to mną tąpnęło. Czy oni są durni czy robią to umyślnie?

   Pantero – stawiasz jak zwykle kropkę nad i ale coraz cięższe te kropki. Zastanawiam się kiedy zwalą się nam na łeb?

   Moja mama była zaplutym karłem reakcji a w porywach również faszystką.

  • @Wawel24

   No, właśnie przeczytałam o tym. Zastanawiam się, czy ktoś zwariował, bo to jest jakiś teatr absurdu. Ofiary oskarżają drugie ofiary zamiast morderców.

   A może gdzieś ukryta jest kasa? Bo jak nie wiadomo o co chodzi….

  • @Nagor

   Witaj

   Oni chcieliby zapewne całego państwa. Polin im się marzy, ale niedoczekanie.
   Nasi politycy mają nowy pasztet. Mam nadzieję, że się nie ugną, bo to byłoby kuriozum.

 • Czytam sobie te wszystkie genialne notki i mam wrażenie, że już uzbierało się na porządną (i bezcenną) książkę. To są mroczne notki o mrocznej historii.Nijak się nie da tego komentować. Natomiast warto skopiować. Wielkie dzięki i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2018. PS. Oczywiście proszę o dalsze notki.

 • @Piko, To jest wojna totalna a jej celem jest poczucie godności Polaków i ich wizerunek wobec siebie i wobec innych narodów. Dzięki Internetowi Naród radzi sobie nie najgorzej. Ale od czasu do czasu budzi się we mnie zgryźliwość. A już obejrzenie klasyków filmowych na podstawie Tołstoja pozwoliło spojrzeć z dystansu na to szambo, którą oni nazywają „p…[Czytaj więcej…]

 • @Nohood, Ludzie pokroju Glińskiego i Kurskiego mają tylko pilnować, żeby żadne treści pozytywne wobec Polaków i ich prawdziwej historii – nie przebiły się do telewizji, filmu i teatru. Łatwa robota: bramkarze przed dyskoteką.

 • Załaduj więcej
Przejdź do paska narzędzi