pink panther

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 8 miesięcy temu

  @Nohood, No właśnie chyba nie. Co jeszcze mogą nam pokazać? Chyba już tylko – lufy karabinów, pod którymi mamy opuszczać nasze domy i obejścia:)))) Ujawnili wszystkie swoje oczekiwania wobec Polaków i ich majątków a teraz zaczęły się „występy zapiewajłów”: pan rzecznik Łapiński się wypowiedział a portal http://www.wpolityce.pl oznajmił jako „niesam…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 9 miesięcy temu

  @Cisza1, Gdzieś mi się obiło o uszy ale zapomniałam o tym Pawluszaku. Taka szczerość może zgubić urzędnika. No i pozostaje pytanie, na czym polegają „zasługi Tyrmanda Jr', oczywiście poza urodzeniem się jako „Tyrmand”. W sumie pani dr Kurek otrzymała za darmo potężną reklamę od rządu, który przy okazji pokazał, jakimi środkami „walczy o w…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 9 miesięcy temu

  @Nohood, Dzięki za linka. Bardzo cenny wykład pani dr Ewy Kurek. Równie ciekawy był „adres” Ewy Kurek do niejakiego Jonny Danielsa – sprzed miesiąca. Za te jego mądrości ludowe, że może się 40 milionów Polaków podpisać pod apelem o ekshumację w Jedwabnem a jej i tak nie będzie. Może zresztą za ten „adres” – pan Jonny „zemścił się krwawo”:))) Og…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 9 miesięcy temu

  @Piko, Też nie uważam, aby informowanie „ważnych osób w rządzie” miało sens. Oni doskonale o tym wiedzą. I jak widać, akceptują.

 • Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera. Już małe dzieci o tym wiedzą a Konsulat RP w Nowym Jorku najwyraźniej – nie. W każdym razie mieliśmy kolejną odsłonę żenady, której nie przykryją nawet 4 rejsy Kuszni[…]

  • Dzięki za tekst. Czytałem na S24. Jak widać „strażnicy pamięci” są czynni razem z innymi szatanami.

   Przez moment przyszedł mi pomysł aby posyłać linki do takich tekstów do jakiś ważnych person w obozie władzy i jakiś dziennikarzy.

   Ale mi przeszedł. Jeżeli oni nie reagują na takie zdarzenia, nie prowadzą polityki w interesie państwa i narodu to są po prostu durniami lub cynicznymi kanaliami lub tchórzami. Takich nie ma sensu uświadamiać informować. Takich trzeba pogonić gdzie pieprz rośnie albo dalej.

  • @pink panter

   paradoks ośmieszający złodziei pamięci:
   jan karski napisał wstęp do książki ewy kurek.

  • @pink panther

   „Bohaterka” Twojej bardzo ciekawej notki – Kaya Mirecka wg. wiki „pochodzi z biednej rodziny śląskiej o polsko–niemiecko–węgiersko–żydowskich korzeniach” ma równie bujną, jak korzenie fantazję. Umysł raczej wąski (prostackie kłamstwa) a nadzwyczaj szerokie plecy.

   „Wśród laureatów tegorocznej edycji znaleźli się były doradca szefa MSZ Matthew Tyrmand, konsul w Nowym Jorku Maciej Golubiewski oraz dr Ewa Kurek. I to właśnie ostatnia z osób nominowanych do nagrody wzbudziła kontrowersje”.

   „Kontrowersje” co do dr Kurek narodziły się ponoć blisko premiera RP. Nowo mianowany Sekretarz Prezesa Rady Ministrów niejaki Andrzej Pawluszek spec od turystyki, powiedział, że nagroda nigdy nie była inicjatywą rządową, ale WŁADZE podjęły działania, by powstrzymać wydarzenie, które prowadziłoby do podziałów!
   Drugi laureat in spe M..Tyrmand (przyjaciel PIS-u) zorientował się podobnie jak władze i napisał:
   „Zdrowy rozsadek zwyciężył” i „Nikt, łącznie ze mną, nie chciał być z nią w tym samym pokoju”.
   Strach przed prawdą i amerykańskimi żydami ich obleciał!

   I dobrze! Wiemy na czym stoimy, znaczy klęczymy….

  • @Piko, Też nie uważam, aby informowanie „ważnych osób w rządzie” miało sens. Oni doskonale o tym wiedzą. I jak widać, akceptują.

  • @Nohood, Dzięki za linka. Bardzo cenny wykład pani dr Ewy Kurek. Równie ciekawy był „adres” Ewy Kurek do niejakiego Jonny Danielsa – sprzed miesiąca. Za te jego mądrości ludowe, że może się 40 milionów Polaków podpisać pod apelem o ekshumację w Jedwabnem a jej i tak nie będzie. Może zresztą za ten „adres” – pan Jonny „zemścił się krwawo”:))) Ogólnie – żenada.

  • @Cisza1, Gdzieś mi się obiło o uszy ale zapomniałam o tym Pawluszaku. Taka szczerość może zgubić urzędnika. No i pozostaje pytanie, na czym polegają „zasługi Tyrmanda Jr', oczywiście poza urodzeniem się jako „Tyrmand”. W sumie pani dr Kurek otrzymała za darmo potężną reklamę od rządu, który przy okazji pokazał, jakimi środkami „walczy o wolność słowa”. Upss, właśnie urządzili łapankę i obławę w Dzierżoniowie na „polskich neonazistów”. A Bartosz Kramek chodzi po wolności.

  • @pink panther

   pani ewa w znakomitej forme- jak każda pantera.;)

   ciekawostka:
   podesłałem materiał z wystąpienia e k szudrichowi opatrzywszy stosownym komentarzem pod

   naczelnyrabinpl@jewish.org.pl

   ten to się dopiero zemści.
   dwa szwadrony mosadu zapewne w drodze. 🙂

  • @Nohood, No właśnie chyba nie. Co jeszcze mogą nam pokazać? Chyba już tylko – lufy karabinów, pod którymi mamy opuszczać nasze domy i obejścia:)))) Ujawnili wszystkie swoje oczekiwania wobec Polaków i ich majątków a teraz zaczęły się „występy zapiewajłów”: pan rzecznik Łapiński się wypowiedział a portal http://www.wpolityce.pl oznajmił jako „niesamowicie zaskakującą wiadomość” – że „Kongres przegłosował ustawę 447”.
   Roosevelt dał w prezencie Stalinowi 51% terytorium RP wraz z wszelkim dobytkiem, jaki był tam gromadzony od kilkuset lat. Teraz zabierają się za resztę ale już „na własny rachunek”. Jak mam mieć takiego „przyjaciela”, to już wolę – otwartego wroga.
   PS. Co do mosadu, to jest najbardziej przereklamowana firma w histrorii. Prawdziwe służby zawsze działają w dyskrecji i się nie przechwalają.

 • Wielka nadzieja książątek stalinowskiego czardasza  czyli pan profesor Michał Bilewicz został  zaatakowany przez różnych zawistników za otrzymanie z rąk tzw. Narodowego Centrum Nauki  marnej kwoty 2 milionów zł[…]

  • Pisaliśmy nieraz, że kultura jest jednym z ważniejszych a w zasadzie najważniejszym polem na którym ma się urabiać nowego człowieka (sowieckiego). zdobywać „serca i dusze” dla przyszłego i lepszego świata.
   Przykładów jest mnóstwo, pierwszy z brzegu – pan Zdrojewski planowany był na ministra od wojska a został od kultury. W jednym się strzela kulkami w drugim propagandą, co jest ważniejsze.

   I teraz proste pytanie i mniej prosta refleksja – kto p. Glińskiego wciągnął do polityki? Sam pan Prezes Kaczyński. Dlaczego to zrobił, nie miał wyjścia, chciał, nie wiedział?

   Coś panowie Kaczyńscy szczęścia nie mają …

  • Zajrzałem na stronę „Centrum Badań nad Uprzedzeniami – Zakład Psychologii Stosunków Międzygrupowych” (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego).

   No cóż, monopol edukacyjny sprawia, że jeden „wariat na swobodzie” może duraczyć całe roczniki studentów, którzy często nie wiedzą, że ktoś im operuje mózgi. W zasadzie to nie wariat tylko cwany gościu, który wie do jakiego kurka się przyssać. Ten co umożliwia dojenie RP przez takich gostków jest winny i powinien trafić do jakiegoś mokrego lochu. Na razie pan Gowin ma się dobrze.

   Żeby było ciekawie to muszę się przyznać, że przez przypadek brałem udział w „badaniu naukowym” polegającym na wypełnienia ankiety o stosunku do uchodźców.

   Na końcu ankiety napisałem, że zawiera ona błędy metodologiczne w związku z tym jest tendencyjna i wnioski jakie z niej wyciągną nie będą warte funta kłaków (błędnie definiuje problem a potem każe się odnosić do tak zdefiniowanego założenia). To znaczy wnioski wyciągną takie jakie sobie założyli – prawicowa, nacjonalistyczna, faszystowska, nietolerancyjna hydra podnosi łeb.

   Pod ankietą podpisały się:
   dr Magdalena Budziszewska, mgr Paulina Górska, mgr Oliwia Maciantowicz, dr Marta Marchlewska, mgr Marta Witkowska.

   Duraczenie przebiega jeszcze w dwóch obszarach – media z naciskiem na TV oraz szeroko rozumiana kultura. Pan Gliński też czuje się dobrze.

  • Michał Bilewicz:

   „W latach 2000–2001 redaktor naczelny pisma „Jidełe”, później przez kilka lat redaktor „Słowa Żydowskiego” oraz członek zespołu „Krytyki Politycznej”. Jego artykuł Mit „przedsiębiorstwa holokaust”
   Panie Toetplitz.
   Sami swoi:)

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 10 miesięcy temu

  @Tadeusz_K,
  Los białych farmerów obchodzi jakąś młodocianą dziennikarkę z Kanady, która być może zetknęła się w Kanadzie z jakimiś emigrantami z RPA albo ma kogoś w rodzinie z RPA. I paru dziennikarzy „far right” z Internetu.
  Mogą uciekać, ale nie wszystkich na to stać. Niektórzy biali już są nędzarzami i żyją w jakichś domkach campingowych na…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 10 miesięcy temu

  @Cisza1,
  Dzięki za miłe słowa. Najbardziej wstrząsnęła mną historia pana Tomasza Komendy, który siedział 18 lat w więzieniu, kiedy cały wymiar niesprawiedliwości wiedział, że nie ma żadnych dowodów. To jest symbol tego, jakie prawa ma dzisiaj Polak – w Polsce. I te wrzaski na temat „neonazistów” w wykonaniu najważniejszych figur politycznych pańs…[Czytaj więcej…]

 • W III RP żaden zbrodniarz stalinowski nie został skazany a niektórym nawet wysyła się do dzisiaj emerytury do ciepłych krajów. Bo niektórzy wyjechali do ciepłych krajów już to w roku 1956, już to po roku 1968.[…]

  • @pink panther

   „Nie wiadomo, czy przypadnie nam los Burów, choć wielu kręci się ostro koło tego.”

   O tym już jest głośno, że „bezspadkowcy” chcą od nas miliardów ale w naturze. Pewnie dlatego projekty reprywatyzacyjne władze odłożyły „do poprawki”!

   Podobnie projekty ustaw, które od 2017 roku nadal są projektami.
   Chodzi o tzw. użytkowanie wieczyste gruntów, które poprzednia Dobra Zmiana zamierzała przekształcić we własność.

   Kto wie, może Polaków czeka „los Burów” w jakiejś „przyjaznej atmosferze”?
   Obyśmy byli mądrzy i zadbali zawczasu choćby o naszą prywatną własność, o lasy (ok.30% powierzchni kraju).
   Szyszko na aucie ale ufam, że RM nie odpuści tego tematu.

   Pantero, Twoja notka powinna otworzyć oczy tym, którzy nie dostrzegają mistrzostwa obłudy Brytoli i poddaństwa naszych władz.
   Obrazy okrucieństwa w RPA to przestroga.
   Wspaniała notka.
   Pozdrawiam.

  • @pink panther

   los białych farmerów
   *
   Coraz mocniej proszą oni Świat o zmiłowanie i miłosierdzie.
   Ale nie starcza tego miłosierdzia dla nich,…. nie starcza.
   Sorki, wyczerpały się zapasy, magazyny puste – mówi Świat..
   Miłosierdzie przeznaczane jest (co potwierdza także papież Franciszek) dla tych, którzy umiejętnie i precyzyjnie umieją obcinać głowy białym i chrześcijanom..
   Europa potrzebuje takich afrykańskich specjalistów i na oścież otwiera im swe wierzeje.
   Potrzebuje specjalistów od zabijania, wyrafinowanych gwałtów, terroryzmu i od nic nie robienia.

  • Notka jest na http://www.bibula.com/?p=100521
   Gratulacje Pantero!

   Temat, o którym prawie nic nie wiedziałam, także tu:

   Janusz Waluś pomimo że wyjawił wszystko w 1997 roku, dalej jest więziony. Ludzie, którzy zabili wielokrotnie więcej osób są już dawno na wolności.

   Musimy ratować białych uchodźców z RPA

   Chrześcijanie atakowani ze wszystkich stron, całkiem bezbronni.
   Przypominam: dziś św. Józefa, wielka modlitwa Polaków!

  • @Cisza1,
   Dzięki za miłe słowa. Najbardziej wstrząsnęła mną historia pana Tomasza Komendy, który siedział 18 lat w więzieniu, kiedy cały wymiar niesprawiedliwości wiedział, że nie ma żadnych dowodów. To jest symbol tego, jakie prawa ma dzisiaj Polak – w Polsce. I te wrzaski na temat „neonazistów” w wykonaniu najważniejszych figur politycznych państwa – kiedy cała sprawa z daleka śmierdziała ustawką. No i te dwie panie zatrzymane na granicy Wielkiej Brytanii – „oskarżane” o to, że są a) chrześcijankami, b) skrajną prawicą. TO dopiero były zarzuty.
   Jakoś mi się ten los Burów skojarzył z Rzezią Wołyńską i tak okrutnie obojętnym stosunkiem do tej sprawy – tzw. żarliwych patriotów DZ. I zero reakcji wobec Bartosza Kramka. I „akcja afirmatywna” dla „uchodźców z Ukrainy”. Nie mówiąc o tych 300 mld USD, które „mamy dać w naturze”.
   Trzeba mieć oczy szeroko otwarte.
   Prawda nas wyzwoli.
   A teraz mamy Post i warto posłuchać wykładów na temat przemyśleń Ojców Pustyni na temat 8 grzechów głównych. To wspaniale dystansuje od zgiełku tego świata i ustawia człowieka do pionu moralnego. Serdecznie pozdrawiam

  • @Tadeusz_K,
   Los białych farmerów obchodzi jakąś młodocianą dziennikarkę z Kanady, która być może zetknęła się w Kanadzie z jakimiś emigrantami z RPA albo ma kogoś w rodzinie z RPA. I paru dziennikarzy „far right” z Internetu.
   Mogą uciekać, ale nie wszystkich na to stać. Niektórzy biali już są nędzarzami i żyją w jakichś domkach campingowych na łasce tych, co jeszcze mają jakieś dochody. A ludność afrykańska – po prostu – wymiera na tego HIVa i w rozpaczy dopuszcza się najdzikszych zbrodni. Może ktoś za to płaci. Nie wiem. W każdym razie – inżynieria społeczna w pełnym rozpędzie. Jeńców nikt nie bierze. Nie ma tabu, nie ma granic dla przemocy. I wielkie milczenie „wolnego świata”. A chodzi o – diamenty, platynę, złoto i uran. Serdecznie pozdrawiam.

 • Dla mnie historia ta zaczęła się kilka dni temu, kiedy w Internecie wysłuchałam przeglądu prasy pani redaktor Rybińskiej. W tym przeglądzie prasy została podana informacja, że w dzienniku Haaretz z 19 lutego te[…]

  • Widziałem film o tej Fani na Netflix. Nawet sympatycznie przedstawiona jest ona. taka z innej bajki i wiecznie zdziwiona. Dzięki za notke Pantero. Dobra jak zawsze.

  • Horrendum.
   https://i.ytimg.com/vi/TM5KIoZO10s/maxresdefault.jpg

   ##śpiewała dla niemieckich żołnierzy w klubach nocnych i kiedy „druga koleżanka zajmowała się żołnierzem” to „Fania fotografowała potajemnie dokumenty”##.

   Żołnierze idąc do klubu nocnego mają taki zwyczaj, że noszą ze sobą walizki tajnej dokumentacji wojskowej.
   *
   Może fotografowała ale guziki od mundurów?

  • @pink panther

   Wspaniała notka. Dzieki.
   Obrzydliwe kłamstwa, obciążające i szkalujące gojów są dla nich cnotą.

   Często wspomnienia Żydów dot. przeżyć IIWŚ, okrutne postępowanie Niemców/ Niemek, nadzorców Auschwitz, z lubością przypisują Polakom/Polkom swoim współwięzniom obozowym.

   Wspomniałaś o komendantce obozu Marii Mandl / ksywa „Bestia”./
   Parę dni temu czytałam o procesie krakowskim i o najbardziej okrutnych zbrodniarkach obozowych. Oto, co znalazłam:

   „Irma Grese – „piękna bestia”
   Sama poprosiła o pracę w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. W obozie była nazywana „piękną bestią”. Miała romans z Josefem Kramerem i Marią Mandl. Utrzymywała intymne stosunki z więźniarkami i więźniami. Irma katowała ofiary bez opamiętania. Była jedną z najokrutniejszych strażniczek. Lesbijka. Lubiła młode, ładne dziewczęta…”
   https://demotywatory.pl/4270400/10-najokrutniejszych-nazistowskich-zbrodniarek

   Piszesz: Oburzone kłamstwami Fani Fenelon dot. zachowań więzniarek z orkiestry, kobiety, które przeżyły świadczą u dr Susan Eischeid:

   „nie były prawdą związki lesbijskie między więźniarkami w orkiestrze czy inne dwuznaczne erotyczne zachowania.”

   Fakty o związkach lesbijskich w Auschwitz Goldstein-Fenelon przypisała więzniarkom a faktycznie miały miejsce wśród oprawczyń np. Niemek Grese i Mandl ( z dokumentów procesowych – obydwie zostały stracone ). Mistrzyni kłamstwa!
   Mistrzyni bezczelności, wiedziała, że świadkowie prawdy żyją ale jej kłamstwa będą „obowiązujące” i pozostaną bezkarne.

   A na stronie Auschwitz – o „szczerych wspomnieniach” Fenelon. na końcu krótka uwaga:
   'Niemal wszystkie ocalałe nie zgodziły się z przedstawionym w książce negatywnym obrazem dyrygentki orkiestry Almy Rosé.”
   http://auschwitz.org/muzeum/aktualnosci/grajac-na-czas-w-auschwitz-autobiograficzna-powiesc-fani-fnelon-na-scenie,659.html

  • Co nijaki Gliński robi w rządzie RP? Sfera kultury (literatura, film, teatr, historia, TV) to podstawowe narzędzie walki z prawdą. Mało kto przeczyta albo chociaż dowie się o treści zawartej np. w „Czarnym ptasiorze” Siedleckiej a „Idę” obejrzy wielu i może nawet się wzruszy.

  • @Tadeusz_K

   Zapewne wawel24 w temacie powyższego komentarza coś wkrótce u nas zamieści.

  • @Tadeusz_K
   „Mam takoż same pytanie oraz drugie: co tam robi nijaki Gowin.”
   à propos kwestii kim jest Gowin.
   Skąd wiedział w 2013 roku, że będzie „przestawiona wajcha” i trzeba porzucić „rudego” i przyczepić się do J.Kaczyńskiego.
   Takie informacfje posiadały tylko służby związane z USA i Izraelem, bo to ich interesy były i sa realizowane.

 • Jakieś tornado polityczne i propagandowe rozpętało się wokół Polski , włącznie z wtargnięciami staruszków z domów opieki na teren polskich ambasad. Więc chciałoby się usłyszeć komentarz potężnych autorytetów na te[…]

  • @pink panther

   Bardzo ciekawa notka. Troszkę się chyba pogubiłam.

   „From The Depth to została ona zarejestrowana w KRS 12 maja 2014 r. pod numerem 0000508351…”
   Musi, że działała wcześniej. O panu Danielsie:

   „Jeszcze w styczniu /2014 r./największa w historii delegacja członków izraelskiego parlamentu – Knesetu odbędzie swoją sesję za granicą. Żydowscy posłowie podczas obrad, które przebiegać mają… w Krakowie, przyjmą m.in. uchwałę potępiającą często stosowane przez zagraniczne media określenie „polskie obozy zagłady”. Dlaczego sesja ta przeprowadzona zostanie właśnie w Polsce?
   Bezprecedensowa uroczystość przypadnie w Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu i w 69. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz –Birkenau.
   Organizatorem projektu jest JONNY DANIELS, założyciel i dyrektor organizacji From the Depths, walczącej o zachowanie pamięci o Holokauście, która „pragnie łączyć przeszłość żydowską z jej przyszłością”.
   Warto przeczytać całość:

   http://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie–zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html#ixzz56nd4VEAQ
   2014-01-31

  • @pink panther

   Odnośnie Kaprala Danielsa
   Mamy „kolację” w warszawskim domu żydowskiego szpicla, nie jakiegoś tam zakonspirowanego i zadekowanego sprytnego agenta 007 (ani nie Tymochowicza), ale niejakiego Jonny Danielsa, byłego oficera armii izraelskiej, doradcy rządu Izraela.

   Jaki jest powód, że vice premier RP Mateusz Morawiecki wraz z ministrem Glińskim i innymi posłami, biesiadują u jakiegoś izraelskiego „kaprala”?

   Nie dość że biesiadują to obdarowują żydostwo gotówką polskiego podatnika w kwocie 100 milionów złotych na cmentarz żydowski. Pewnie w planach jest jeszcze większa darowizna np. w kwocie 65 mld $. (300 mld$)

   No i dlaczego są w jarmułkach?

   Pan Bielan nie ma jarmułki i chyba nie dlatego że zabrakło w szatni odpowiednich nakryć głowy. W naszej kulturze do posiłku zdejmuje się nakrycie głowy. Zresztą nie tylko do posiłku.

   Widać panowie Morawiecki i Gliński są związani z inną kulturą (cywilizacją).
   http://noweateny.pl/assets/ckfinder/core/connector/php/uploads/images/morawiecki_jarmulka.jpg

   Dodatkowo polecam

   a szczególnie

  • @nagor

   Czytałam…o nowej jednostce chorobowej duszy i umysłu.
   Gdy zobaczyłam tam 369 komentarzy, to pomyślałam sobie, że Karnowscy, wielbiciele JK przysnęli albo cuś innego. Na razie nie zniknęły…

   Wracając do tej choroby, to z historii wiemy, skąd się jej zarazki biorą, kto je roznosi i komu ta choroba służy.
   JK mówi, że mu to diabeł podpowiada….czyż nie wie, że to ojciec kłamstwa?
   Jeszcze to: chorobę odrzucić! Choroby zazwyczaj się leczy a nie odrzuca.
   Kiedyś podobne „choroby umysłu”, np. antybolszewizm skutecznie leczono w Sowietach, siłą zamykając w psychiatrykach.

   Szkoda, że pan prezes nie zauważył innej epidemii – antypolonizmu i że się nią nie martwi! Przecież ostatnio właśnie zapanowała od Izraela po Stany Zjednoczone. JK nie zauważył.

   Tak sobie po cichu myślę, że JK „idąc tą drogą” popełnia własne i partyjne samobójstwo nie licząc się z tymi w PIS, którzy faktycznie chcieli dobrej zmiany, którzy są nieco mniej przez niego hołubieni.
   Czy nadal mamy ufać?

  • @nagor
   Karnowscy to teraz wyznawcy dużego pałacu są
   Upsss…myli mi się „w duszy i umyśle” prezes z prezydentem :))
   Ale jemu gorzej: antypolonizm z antysemityzmem

  • @ c.d.
   Oczywiście pozdrawiam. Ucięło mi c.d. komentarza.
   Jakkolwiek jest i kto kogo wyznaje, kto kogo będzie jutro wyznawał, to komentarze wPolityce ( w większości ) podpadają pod cięcia jako wybitnie antysemickie:)

   ps.dla mnie na przykład, laika w polityce, prezydent jest pomysłem i „synem duchowym” pana prezesa; ten poród był przemyślany i wielce poprawny. Młodzik jednak dojrzał i skutecznie odrzucił pępowinę.
   W tej rodzince musi, że jest jeszcze jakiś patron i czuwa…

  • Konieczny ANEKS do „operacji Daniels”:

   Jak donosi strona internetowa dotycząca właśnie kończącej się imprezy o nazwie Polish-American Leadership Summit – ponad 100 osób z Polski i z USA wchodziło w skład organu określającego się jako Honorary Program Board.

   Wśród nich – w sektorze dotyczącym Polish Investment Zone – wymieniony został izraelski spadochroniarz, zdesantowany w Polsce, czyli Jonny Daniels – President of From The Depths Foundation.

   Jakie są inne kwalifikacje izraelskiego spadochroniarza by decydować o polskich inwestycjach?

   „The honorary Program Board of the Polish-American Leadership Summit: Polish Investment Zone includes i.a. …Jonny Daniels (President of From The Depths Foundation)… ”

   Click to access ENG_Polsko-Ameryka%C5%84ski-Szczyt-Przywodztwa-w-Miami-pod-patronatem-Prezydenta-RP.pdf

   Jonny Daniels na zdjęciu (strona Szczytu — sekcja tweets):
   https://pbs.twimg.com/media/DVpQWlBUQAAlLIU?format=jpg&name=small

   https://rtmx.pl/polish-american-leadership-summit

   20 września 2017 spadochroniarz wziął udział w spotkaniu Mateusza Morawieckiego z dwoma amerykańskimi kongresmenami, jakie odbyło się w Ministerstwie Finansów.

   Znów pytanie: Co robił tam izraelski spadochroniarz?

   Należy dobrze przyglądnąć się kontrolującemu spojrzeniu Jonny Danielsa, skierowanemu w stronę Morawieckiego.

   [link do całego tekstu: http://ram.neon24.pl/post/142411,o-dwoch-naczelnikach-panstwa-fikcyjnym-i-prawdziwym ]

  • Cała historia z Danielsem od 2014-2018 r. to niewyobrażalna hucpa, skandal ocierający się o zdradę stanu.
   Sprawa roli Danielsa, jego niejawnego statusu i dopuszczania do poufnych spraw związanych ze sprawowaniem najwyższych funkcji państwowych – powinna jak najszybciej stać się przedmioterm interpelacji poselskich (nie wiem czyich, może Winnicki?, możę jakiś poseł PIS, który się… ocknie). W każdym razie my, jako „strona społeczna” musimy robić bezustanny raban na ten temat. Nie wiem, co robi nasz wywiad, nasze służby…

  • Dzięki Autorowi za tak wartościowy tekst na temat dziejących się obecnie wydarzeń.
   Chciałbym tytułem uzupełnienia naświetlić geopolityczne tło tych wydarzeń, co uczynię, zamieszczając na swoim blogu tekst temu poświęcony.

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  Pan minister Naftali „wie wszystko” ale na wszelki wypadek – nie przyjeżdża:)))) On jest specem od ochron komputerowych, miał firmę w USA, którą opylił za 145 milionów USD. Jego tatko robił tam w nieruchomościach. Więc historię Polski mają w paluszku, zwłaszcza, że dziadkowie do USA wyjechali z któregoś zaboru. Ale nazwisk prawdziwych nie…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Tadeusz_K, @Nagor, No więc elity polityczne III RP takie jak zwykle, czyli strach patrzeć i słuchać, ale jeden bloger ma takie przemyślenia, że te zadziwiające gesty Berlina i Moskwy, o których panowie ministrowie Czaputowicz i Sasin nie byli w stanie nawet marzyć – to efekt takiego samego myka jak w 56 r.: Pekin coś szepnął:))) A komu i co,…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  Podpisałam.

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Tadeusz_K, Notka była pisana, zanim do gry wszedł pan minister „zarządzający” MSZ Niemiec. Oni nadal nie mają rządu, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Zatem jego wypowiedź z łodziami podwodnymi Kruppa może mieć tyle wspólnego, że premier Izraela jest z Niemcami skumany ale też może być tak, że Niemcy chcą dla siebie „generalnego gubern…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Tadeusz_K, Też mnie bardzo zdziwił ten nietypowy „adres”. „Drogi” to jest znacznie niższy stopień szacunku niż wymagane w dyplomacji. Oni się tam wprost delektują tą swoją „wyższością”. Ale oni takie „listy” produkują również w sprawie „ataku terrorystycznego we Francji”, od czego ludzie nie przestaną ginąć. Ich kumpel Soros sprowadził na Fra…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Cisza1, Dzięki za miłe słowa. Wszyscy w miarę swoich możliwości coś tutaj „odkurzamy”. Układamy małe kawałki aby poznać -całą prawdę. Pozdrowienia

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Anonim, Życie nauczyło mnie, że aby zwyciężyć, trzeba mieć zdecydowane przekonanie i chęć. A nie pozostawać w półprzyklęku i się przymilać i korzyć przed każdą kanalią na świecie. A pyskować Polakom i grozić delegalizacjami legalnie istniejącym organizacjom pod wydumanymi pretekstami. A może i pod pretekstami wyprodukowanymi przez s…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Nohood, od dłuższego czasu wydaje mi się bardzo podejrzane, że elity tzw. III RP , co to niby „obaliły komunizm” jak ognia unikają wszelkich działań mających na celu „zamknięcie II WW” czyli: dokonanie imiennej listy polskich ofiar. Oraz ich majątku. Niemcy to zrobili, Żydzi to zrobili. Polska tego nie robi, za to finansuje przez tzw. Polską Akad…[Czytaj więcej…]

 • pink panther opublikował nowy komentarz aktywności 2 lata, 11 miesięcy temu

  @Nagor, dzięki za cenny komentarz na temat możliwych innych aspektów tej sprawy- już z Niemcami jako aktywnym uczestnikiem w układance. Wszystko być może, ale zło wyszło z III RP i ono dostarczyło znakomitą większość „paszy” dla HI. Sprawa Jedwabnego na początek.
  Dzięki i pozdrawim

 • Załaduj więcej