Przejdź do paska narzędzi

Abp Vigano przed wyborami w USA

Abp Vigano, były nuncjusz apostolski w USA,  znany jest z listów krytykujących stan Kościoła, działania papieża Franciszka i sytuację na świecie.

25 października wystosował list do prezydenta Trumpa, ujawniający plan zniewolenia państw i ludzi.

Mówi o sprawach, o których tu niektórzy z nas piszą już od dawna. To nie są teorie spiskowe, to już wdrażana w szybkim tempie spiskowa praktyka skierowana przeciw ludzkości.

Los całego świata zagrożony jest przez globalny spisek przeciwko Bogu i ludzkości. Milczenie przywódców świeckich i duchownych upoważnia go, jako następcy apostołów,  do zabrania głosu w tej sprawie.

Siły zła, które wydają się potężne i zorganizowane, sprzeciwiają się dzieciom światła, które są zdezorientowane i zdezorganizowane, porzucone przez swoich przywódców doczesnych i duchowych.

Z dnia na dzień odczuwamy ataki tych, którzy chcą zniszczyć samą podstawę społeczeństwa, naturalną rodzinę, szacunek dla ludzkiego życia, miłość do kraju, wolność edukacji i biznesu. 

Katastrofa zdrowotna coraz bardziej jest widoczna jako narzędzie ustanowienia nieludzkiej tyranii bez twarzy.

Globalny plan zwany wielkim resetem właśnie jest w toku. Jego architektem jest globalna elita, która chce podporządkować sobie całą ludzkość, narzucając ograniczenie wolności indywidualnej i swobody całych populacji. 

W niektórych państwach plan ten został już sfinansowany i wdrażany,  w innych jest w stadium wczesnym, tak jak jeszcze w Polsce.

Za przywódcami państw stoją postacie pozbawione skrupułów, które finansują światowe forum ekonomiczne, gospodarcze.

Celem wielkiego resetu jest narzucenie dyktatury sanitarnej, wszelkich przedsięwzięć ograniczających wolność, ukrytych za kuszącymi obietnicami powszechnego dochodu i skreślenia długu indywidualnego.

Ceną tych koncesji ze strony Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie rezygnacja z własności prywatnej i przystąpienie do programu szczepień przeciwko Covid -19 i Covid – 21, Billa Gatesa.

Poza korzyściami finansowymi tego planu, narzuceniu szczepień ma towarzyszyć wymóg paszportu zdrowotnego i cyfrowego, co pociągnie za sobą śledzenie kontaktów ludności całego świata.

Ci, którzy tego nie zaakceptują będą umieszczeni w obozach odosobnienia, albo aresztach domowych a ich aktywa zostaną skonfiskowane.

W niektórych krajach wielki reset będzie uruchomiony pod koniec tego roku lub w pierwszych miesiącach następnego.

W tym celu planowane są kolejne lock downy, które będą uzasadniane drugą i trzecią falą pandemii.

Ale ten świat to są ludzie i wartości, którzy nie są posłuszni jak maszyny, bo są obdarzeni duszą i sercem, obdarzeni mocą z góry.

Zaskakuje jednak, że nikt nie reaguje na ten plan. 

Na światło dzienne zaczynają jednak wychodzić przestępstwa, skandale i zbrodnie.

Abp Vigano zwracając się do prezydenta Trumpa, jako tego, który się sprzeciwił temu szatańskiemu planowi, mówi o wadze wyborów w USA jako epokowym wydarzeniu, używając mocnych słów:

„Pański wróg jest naszym wrogiem, wrogiem rodzaju ludzkiego”.

Pojawia się jednak pierwiastek nadziei. Ludzie, którzy już zbyt długo cierpieli ucisk tej nienawistnej władzy, odkrywają, że mają duszę. Nie chcą zamieniać swojej wolności na homogenizację i skreślenie swojej tożsamości. Zaczynają rozumieć wartość więzi rodzinnych i społecznych, więzi wiary i kultury, które jednoczą uczciwych ludzi.

Wielki reset jest skazany na upadek, bo wciąż są ludzie gotowi bronić swoich praw. I tak upadnie ten diaboliczny plan, wobec niezłomnego oporu dzieci światłości.

Wróg ma po swojej stronie szatana, który potrafi tylko nienawidzić. My mamy za sobą Boga Wszechmogącego a więc jeśli Bóg jest po naszej stronie, kto przeciw nam.

W tej przełomowej godzinie Stany Zjednoczone uważane są za mur obronny, przeciw któremu wojnę wypowiedzieli obrońcy globalizmu.

Jest wielką odpowiedzialnością być narzędziem Boskiej Opatrzności i niech Bóg błogosławi Amerykę.

To przesłanie abp. Vigano do prezydenta Trumpa, wyborców amerykańskich , ale również do przywódców światowych i wszystkich ludzi jest bardzo ważne i dające nadzieję. 

Nie jesteśmy sami.

Wybory amerykańskie są niezwykle ważne dla świata i dla nas też. Jesteśmy na zakręcie historii i od nas wszystkich zależy, w którą stronę pójdziemy.

God Bless America and Poland.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Tadeusz_K pisze:

  #Globalny plan zwany wielkim resetem właśnie jest w toku. Jego architektem jest globalna elita, która chce podporządkować sobie całą ludzkość, narzucając ograniczenie wolności indywidualnej i swobody całych populacji.
  W niektórych państwach plan ten został już sfinansowany i wdrażany, w innych jest w stadium wczesnym, tak jak
  [jest] jeszcze w Polsce.#
  -Dokładnie TAK! j/w.
  *

  Jest wojna!

  Niemcy tymczasem wyciągają już z magazynów/rezerw materiałowych, zakurzone, ale sprawdzone, emblematy wojenne.
  Czekać jeno kiedy powstanie pakt „Roth_Putin” (wedle matrycy z 39r).
  *

  Agent/emisariusz międzynarodówki neomarksistowskiej na Polskę:

 2. Anonim pisze:

  Dlaczego wszyskie te to_to neomarksistowskie emisariuszki (munzberga, lucaksa, spinelliego, markusa, sorosa etc) są tak odrażająco,obrzydliwie brzydkie?
  tk

 3. Tadeusz_K pisze:

  #Ci, którzy tego nie zaakceptują będą umieszczeni w obozach odosobnienia,#
  Już powstają (samoistnie) sekty (prepersi), które proponują takowe odosobnienie.
  Czyli jest sposób i można robić biznes.
  -Cyrk.

  _:)

 4. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Straszny ten film. I to jest prawdziwa wojna.

  Trump prawdopodobnie wygrał. I w tym jest jakaś nadzieja. I obym się nie myliła.

Dodaj komentarz: