Przejdź do paska narzędzi

Profesor P. Czarnek

Nie został jeszcze powołany na min. Edukacji i Szk. Wyższego, a już przed samym startem, jest już osobą nieodpowiednią, wedle junijnego lewactwa rezydującego/zagnieżdżonego  w Polsce.

Najprawdopodoniej takie osobistości jak:

holland, kluzik, bodnar,spurek, von tfun rose, dulkiewicz, adamowicz (i tym podobnej prowiencji) byłyby odpowiednimi/kompetencyjnymi  osobistościami w czasach „postępu XXI” wieku na takowe stanowisko.

Taka np.  kluzik- ma o wiele większe („łogromne”) osiągnięcia w edukacji wprowadzając do szkół podstawowych tzw. latarników pod nickiem seksualne tójki/seksedukatorzy.

Ogrom kwiku, szczekania (ulicznego)  i wycia (lewackich jenotów)  świadczy o groźbie  niechybnej likwidacji chlewików edukacyjnych naszych dzieci  wedle programu nijakich środów, hartmanów i im podobnych „tzw. profesoróf”.

ps.

Willi Münzenberg (zaproponował rozwiązanie-lata 30te) – ‘zorganizować intelektualistów i wykorzystać ich w taki sposób, by z zachodniej cywilizacji zrobili odrażający smród.

Tylko wtedy, kiedy już zepsują wszystkie jej wartości i uczynią życie niemożliwym, ‘będziemy mogli narzucić dyktaturę proletariatu. (????!).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz: