Przejdź do paska narzędzi

Raport oficerów Francuskiej Armii Rezerwowej

Sytuacja z jaką przyszło się nam zmierzyć rodzi wiele pytań i wątpliwości. Nie wiemy komu wierzyć, gubimy się bombardowani sprzecznymi informacjami i ich interpretacjami.

Coraz więcej jednak ukazuje się raportów podpartych naukowymi dowodami, że mamy do czynienia z niespotykaną dotąd operacją wymierzoną w ludzkość.

To nie jest tak, że wirusa nie ma. On jest i zaraża.

Dopada zwłaszcza tych ze zmniejszoną odpornością, chorobami, wiekiem i dobija tych, którzy mogli jeszcze żyć mimo wieku i własnych chorób.

Ale jest też druga rzeczywistość, ta z raportu Fundacji Rockefellera.  Pandemia została wcześniej zaplanowana i bardzo starannie przygotowana, po to,  żeby wprowadzić Nowy Porządek, zastraszyć ludzi, poprzez kryzys ekonomiczny doprowadzić do biedy, zastosować szczepionki, które mają na celu zmiany genetyczne. Jednym słowem podporządkować sobie ludzi i państwa, uczynić nas swoimi dobrowolnymi niewolnikami. O podobnym scenariuszu pisała Ayn Rand w Atlasie zbuntowanym.

Została więc wydana wojna ludziom przez jakichś szaleńców, ludzi kompletnie zdeprawowanych. I nie wiadomo co nas jeszcze z ich strony czeka, bo mają w zapasie znacznie groźniejsze wersje wirusa.

I teraz trzeba w tym wszystkim znaleźć jakąś najlepszą drogę, żeby nie narażać ludzi i nie dać się zniewolić. Szczepionki nie mają sensu, bo na wirusa nie są skuteczne i nie wolno dać się zaszczepić. Szczepionki Billa Gatesa to śmierć  lub utrata własnej osobowości.

Raport oficerów Armii Francuskiej pozwala lepiej poznać tę drugą stronę pandemii:

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Tadeusz_K pisze:

  Kat_Ofiara_Zbawiciel.=Bestia
  Adekwane byłoby pojęcie Wybawiciel, czyli Bestia.
  Dokładnie tak stoi w Ap. św. Jana Rzdz 13.
  Scenariusz pisze „Determinizm z konieczności”; np:
  -nie możemy pozbyć się tel. kom.,
  -samochodów,
  -chcemy otwierać i zamykać drzwi i inne urzadzenia domowe zamiarem myślowym, czy też jakimiś aplikacjami w telefonie/laptopie,
  -pozbywamy się dla wygody kontroli nad swoimi pieniądzmi,
  -itd, etc, etc .

 2. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  Nie potrafię znaleźć związku pomiędzy G5, a rozprzestrzenianiem się wirusa/pandemii i jego mutacjami.
  Ale n/t G5 mam najgorsze zdanie.
  Już G4 stanowi problem np. dla ptaków-nikt tego nie bada.
  No, człowiek to nie świnia i wszystko wytrzyma?-sorki.

 3. 35stan pisze:

  Obserwując blogosferę można zauważyć, że opanowuje ją w coraz większym stopniu ogłupiona gawiedź i trolle.
  Bardzo rzadko zdarza się bloger z którym można w rzeczowy sposób dyskutować, używając argumentów. Najczęściej próby dyskusji przeradzają się w pyskówkę.
  Widać po próbie z lat 2008-2010 z kryzysem finansowym i pandemią świńskiej grypy, obecna ofensywa została lepiej przygotowana zarówno po stronie atakującej(NWO) jak i po stronie atakowanej(coraz bardziej ogłupione społeczeństwa, którym można już wcisnąć do wierzenia dużo więcej niż podczas poprzedniej próby).

  Nie ma na portalach blogerów, jakich dużo było w I-szej i pierwszej połowie II-giej dekady XXI.
  Po 2015 roku nastąpiło totalne „spsienie” blogosfery(olbrzymia część wartościowych blogerów wycofała się z aktywnego blogowania).

  Ostatnio po długim milczeniu ukazała się informacja na temat śledztwa w sprawie P.Adamowicza i wydarzeń z koncertu finałowego WOŚP w Gdańsku w styczniu 2019 roku.
  Otóż poinformowano, że śledczy mają dwie ekspertyzy dotyczące poczytalności napastnika Stefana W.(jedna uznaje go za niepoczytalnego i wskazuje na konieczność jego leczenia, natomiast druga odwrotnie, wskazując na poczytalność i zdolność do odpowiadania przed sadem i odbycia przyszłej zasądzonej kary więzienia).

  Komunikat prokuratury:

  „Sekcja zwłok wykazała na jego ciele m.in. trzy głębokie rany – jedną zadaną w okolicy serca i dwie w brzuch.”

  Odtwarzając zachowanie P.Adamowicza w czasie(z archiwalnych nagrań) po ataku widać:

  przed atakiem P.Adamowicz stoi obok swego asystenta i trzyma w uniesionej w górę rece „światełko do nieba”
  napastnik podbiega do P.Adamowicza, uderza go przedmiotem trzymanym w ręku i ucieka na środek sceny
  P.Adamowicz rusza za napastnikiem, ciągle trzymając w uniesionej ręce „światełko do nieba”
  po chwili siada na jakimś siedzisku
  podbiega do niego jakiś mężczyzna, nachyla się (z gestów wynika, że) pyta: „co Panu jest”?
  P.Adamowicz czyni gest ręką : „nie, nic mi nie jest”
  potem widać akcję ratowniczą(nie widać ratowanego), polegającą na sztucznym oddychaniu poprzez energiczny masaż klatki piersiowej
  taki sposób prowadzenia akcji ratowniczej zakwestionował lekarz – biegły sądowy w piśmie skierowanym do prokuratury(o czym pisały media).
  Sztuczne oddychanie wykonywane w ten sposób u człowieka z ranami kłutymi klatki piersiowej(serca) i brzucha, to objaw debilizmu ratowników albo dowód na urządzanie spektaklu dla gawiedzi.

  W mediach ukazała się informacja prokuratury, że będzie to przedmiotem analizy przez prokuraturę i zostanie wydany komunikat w tej sprawie(do tej pory prokuratura nie odniosła się publicznie do tego protestu lekarza-biegłego sądowego”)

  po zdarzeniu asystent P.Adamowicza też został odwieziony do szpitala z objawami kłopotów w pracy serca

  Zachowanie się P.Adamowicza w czasie i po ataku, przebieg akcji ratowniczej i dolegliwości sercowe asystenta P.Adamowicza, świadczą o tym, że był to atak nie nożem ale paralizatorem (po ataku paralizatorem występują takie objawy jak kłopoty z pracą serca).
  Takie zachowanie P.Adamowicza i taka jaka była akcja ratownicza oraz dolegliwości asystenta, świadczą za taką wersją wydarzeń(upozorowany spektakl a nie zabójstwo).

  I co?
  I gawiedź łyknęła matrixową wersję „zabójstwa” i nie potrafi realnie ocenić tego przedstawienia.

  Oto screen z nagrania wideo, z siedzącym P.Adamowiczem i mężczyzną dopytującym: „co Panu jest?”

  Czy tak wygląda człowiek z raną serca i dwoma ranami brzucha, siedzący w nienaruszonej kurtce i bez kropli krwi na ubraniu czy rękach?(o „sztucznym oddychaniu poprzez uciski „zranionego serca nie wspominając!)
  I taki kit prokuratury ludzie kupują, więc co się dziwić, że operacja false flag pt. „pademia COVID-19” jest uważana za naturalną(choć faktycznie świrus SARS Cov-2 istnieje jest zagrożeniem dla grup ryzyka).

  Pozdrawiam.

  Sprawa przygotowania do pandemii i karne dostosowywanie się rządów do wytycznych gremiów z góry strony tzw. Zachodu, gdzie zależność banków centralnych tych państw od globalnych instytucji finansowych jest bardzo duża.
  Kontrola światowych finansów przez rodzinę Rothschildów odbywa się na dwóch równoległych poziomach. Na poziomie międzynarodowym są to MFW czy najważniejszy do kontroli banków centralnych – Bank for International Settlements(Bank Rozrachunków Międzynarodowych) z siedzibą w Bazylei. Na tym poziomie realizowane są największe globalne manipulacje walutami i tu odbywa się ustalanie poziomów oprocentowania kredytów. BRM jest forpocztą Nowego Światowego Porządku.
  Dawno temu senior rodu tej banksterskiej organizacji powiedział: „nieważne kto rządzi państwem, ważne kto emituje pieniądz”. Dzisiaj już wiemy kto emituje polski pieniądz i rządzi państwem polskim. Oczywiście wiedzą tylko nieliczni bo taka wiedza motłochowi nie jest do niczego potrzebna.

 4. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ja spotkałam się z łączeniem pandemii z działaniem anten 5G. Podobno to promieniowanie wzmaga aktywność wirusa. Oba działają podobnie na te same receptory.
  Tak było w Wuhan i w Płn. Włoszech naszpikowanych tymi antenami.
  Jest na ten temat film, który ja tu wstawiałam. Poszukam go.

 5. E.B pisze:

  @35Stan

  Problem polega na tym, że banksterka ma w swoich szponach rządy i ludzi. I nie bardzo wiadomo jak się z tego uwolnić.
  Trump próbuje zerwać się z łańcucha. Słyszałam też opinię, że nasz MM również.
  No i jesteśmy sekowani, a Ameryka się wali.
  Nie wiem czy sobie z tym poradzimy, chociaż ludzie się już buntują.
  Chyba, że coś się wydarzy. Nie wszystko zależy od nas.

  Wstawiam te informacje, bo informacja jest dzisiaj karabinem. Trzeba otwierać ludziom oczy, bo rzeczywistość jest straszna i nie chce się w to uwierzyć.

  Mnie też brakuje blogosfery takiej jak dawniej była. Nie bardzo jest z kim porozmawiać bez wzajemnej zaciekłości i oskarżeń.
  Brakuje mi rozmów, które do czegoś prowadzą. Analizujących i stawiających jakieś wnioski na później.
  Omijam trolli z daleka, oni mnie raczej też.
  Dobrze by było zaprosić na PT ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Każdy może to zrobić.
  PT należy do nas wszystkich, autorów.
  @Nohood usunął się w cień zostawiając nam portal do dyspozycji. On należy do nas wszystkich.

  Pozdr

 6. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Napisałam notkę:

  http://naszsalon24.org/2020/04/28/co-wydarzylo-sie-w-wuhan/

  i zamieściłam w niej te filmy:

  .

  .

  Na tym kanale FREEMAN111 są filmy o upadku kabały (kliki), które też warto obejrzeć.

 7. E.B pisze:

  A tu zapis konferencji amerykańskich lekarzy na schodach Kapitolu.
  Film usunięty z YT.

  .
  https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

Dodaj komentarz: