Przejdź do paska narzędzi

Gdy Pan Bóg chce kogoś ukarać….

…to wpierw mu rozum odbiera -„Pan Tadeusz”_A.Mickiewicz.

Obserwujemy ten proces od 2015r, kiedy to tusk poszedł w króla jewropy, a polskie sprawy powierzył Nameter_Smoleńskiej Fadroma 2010 posiadającej wysoki zmysł węchowy od kotletów i sałatek w Warsie..

Nie wiem, czy Pan Bóg wziął wzór od pewnej pani, czy też pewna pani od Pana Boga, która obcinała ogonek swojemu pieskowi po kawałeczku, aby go mniej bolało.

Ale dokładnie technologia ta (dla wnikliwych obserwatorów) dokładnie tak trwa od 2015r do dnia dzisiejszego-czyli 2020.08.05!.

Platformensom (jakiejś tam zależnej/niezależnej nie uwzględniam-to margines tego organizmu) na dzisiaj pozostało może jeden, a może max dwa kręgi do odcięcia ogonka bez naruszenia kręgosłupa.

Proces naruszenia kręgosłupa nastąpi niebawem (tego oni chcą) -cierpliwości, miejcie nadzieję.

Procesy socjologiczne mają swoją bezwładność.

Dzisiaj przed dniem Zgromadzenia Narodowego Pan Bóg obcina PO następny kawałek „głupawkiego’ ogonka”, który miał reprezentować uśmiech od ucha do ucha, zasypanie rowów i kanionów podziału, tolerancję (na balkonie i pomnikach) , poszanowanie tradycji, światopoglądu…etc i etc..

Okazuje się, że te wszystkie poszanowania mają być (i tylko muszą być) zgodne z enigmatycznymi wartościami junijnymi bez parytetu wartości.

Tak więc mając na uwadze te wartości bez wartości (oraz konstytucyje junijną) PO nie weżmie udziału w Zgromadzeniu Narodowym, a delegacyja’ tej sekty ma za zadanie tupać, albo walić butem w pulpit.

Tak więc nie pozostaje nic Panu Bogu (i społeczeństwu naznaczonym obraźliwymi inwektywami przez PO) jak tylko bcinanie kręgów kręgosłupa.

Proces socjologiczny trwa i postępuje.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz: