Przejdź do paska narzędzi

Trzaskowski sprzedaje Niderlandy

Jako gratis dodaje Inflanty.

Obiecuje (od wczoraj i dzisiaj) wszystko wszystkim (podążając i powtarzając dokładnie deklaracje swoich kontrkandydatów) od lewa na prawo poprzez centrum, ignorując nawet swojego przybocznego bojówkarza nitrasa, który zwraca mu uwagę, że jest w pomroczności jasnej (bo posłem/osłem był i kopytem głosował alibo był przeciw), jak również wbrew doktrynie gównego’ eksperta z bydgoszczu, że piniendzy nima’ i nie będzie..

Teraz Trzaskowski głosi, że Wasz (wszystkich) program jest moim programem, a to te takie mamy dość zostawmy tym, którzy mają dość.

Ja… czaskowski twojego bezwzględnego cynizmu mam dość, kosmiczny nieudaczniku.

Ze zródeł sfermentowanego ratuszowskiego warsiaskiego soku dochodzi wieść, że debeściak Trzaskowski nie będzie mógł uczestniczyć w debacie pretendentów w Końskim..

Powód:

organizujeje licytycję wyprzedaży Inflant i Niderlandów, aby zbilansować swoje ostatnie wszechstronne obietnice-te od lewa do prawa wraz z postulatami „faszystów” Konfederacji nie wyłączając..

Jak wszystkich, to wszystkich, a nawet postulat wieprza* z chlewu nie zaszkodzi realizować.

No bo przecie tera’ w junii świnia/dżdżownica i kornik ma więcej praw człowieka od człowieka .

Licytację ma prowadzić ponoć imć Zagłoba.

Początkowo licytację (jak donosi sfermentowany sok buraczany) miał prowadzić sienkiewicz (ten od spalonej budki przy ambasadzie rosyjskiej), ale okazało się, że byłoby to możliwe gdyby spalił onże Troki od swoich kaleson zamiast budki (budki od PO?, czy od Rossijskaja Fiedieracyja -już nie pomnę, nie rozróżniam tych budek).

Ale…bądź co bądź Pomyłka kosztuje.

W licytacji zakupu Niderlandów i Inflant pierszeństwo mają mieć niemieckie spółki warsiawskie-szczególnie te od fontannej kanalizacji i narkotycznej komunikacji z dopuszczeniem springera bo dobrze rysuje..

Zakonotujcie to sobie Polacy w dniu 12.07! inie dajcie satysfakcji nijakiemu szturowi, że jesteśmy z jego czworaków!

Z ostatniej chwili:

Trzaskowski od rańca dzisiejszego dnia odcina się od małżeństw jednopłpciowych i adopcji dzieci przez onych o płciach pęćdziesięciu..

Mówi, że nie był ,i nie była,to jego ręka, która składała podpis na wasiaskiej karcie lgbt+Qx50.

Na odlew PAD (jak Wołodyjowski z Kmicicem) wykorzystuje okazję i mówi sprawdzam i przedkłada ustawę blokującą zapędy trzaskowskiego i jego zastępcy rabieja.

Zobaczymy czy wycięto trzaskowskiemu jaje, czy też nie jemu wycięto- jak w tym żydowskim kawale.

Zobaczymy, czy Trzaskowski na pasku, czy pasek w ręku Trzaskowskiego:

ps.

*#postulat wieprza z chlewu#

Mieści się w zbiorze Q- np. zoofilia, pedofilia….etc co znane i jeszcze nie znane,.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz: