Przejdź do paska narzędzi

Stanisław Krajski o prezydenturze Rafała Trzaskowskiego

Dr Stanisław Krajski, wybitny znawca tematyki masonerii, przestrzega przed wygraną Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski, członek ECFR, agendy Rządu Światowego na Europę, zapraszany przez Klub Bilderberg, jest postrzegamy przez S.Krajskiego jako żołnierz Sorosa,  z wszystkimi tego konsekwencjami.

W masonerii nastąpił wg niego podział, na tę, która odchodzi od założeń Rządu Światowego i wsparła prezydenta Trumpa i tę, która wspiera amerykański deep state z Clintonami, jest przeciwna istnieniu państwa Izrael i której przeszkadza bardzo narodowa i chrześcijańska Polska.

Rafał Trzaskowski jako prezydent Polski miałby dostęp do wszystkich tajnych danych państwa, co stawałoby się automatycznie wiadome masonerii, która go popiera. Sytuacja taka jest bardzo groźna dla bezpieczeństwa Polski.

Proszę posłuchać tego wywiadu, jest krótki ale bardzo ważny.

Może Ci się również spodoba

15 komentarzy

 1. Danka pisze:

  E.B. Podobnie, a nawet wiecej:
  https://youtu.be/JW-4HGHsD5o

 2. Tadeusz_K pisze:

  „Mniejsze zło”?!….?????????????
  -O ile centymetrów mniejsze?
  A co jest dużym dobrem?
  Czy ktoś z tu obecnych cokolwiek wie, czy ktokolwiek go widział??
  Musi być, że się gdzieś chyłkiem przemyka.

  No, nie mogę i powiem wprost: idiotyczne określenie w porównaniu do osobliwości jaką jest czaskoski w relacji z PAD!..

 3. Tadeusz_K pisze:

  Dedykuję projektantom pojęcia „mniejszego zła”!:

  🙁
  laLa_lala

 4. E.B pisze:

  @Danka

  Dzięki. Rzeczywiście jeszcze więcej wyjaśnia:

  .

 5. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Przypuszczam, że mówiąc „mniejsze zło” o prezydenturze Andrzeja Dudy, Stanisław Krajski rozumiał to inaczej, niż Ty to odebrałeś.

  Czytam Go od dawna i wiem, że zna tematykę masonerii, również jej działań w Polsce, niemal od podszewki.

  W jednej ze swoich książek pisał, że JK, żeby realizować swój plan budowy w miarę suwerennej i bogatej Polski związał się z jednym z odłamów masonerii, tej właśnie, która wsparła Trumpa i zrezygnowała z budowy światowego rządu w takiej postaci jaką narzuca drugi odłam.
  Masoneria , z którą związał swoje plany JK związana jest z Rothschildami, a ta druga to Rockefellerowie, którzy dzisiaj toczą wojnę z Trumpem.

  Trzaskowski, zawiązany z Sorosem, będzie pacynką Rządu Światowego, realizującego bardzo szybkie podporządkowanie sobie państw i ludzi i wszystkie cele, z depopulacją i deindustrializacją Zachodu włącznie, które stawia sobie od dawna i które chce zrealizować do 2050 roku.

  Polska niestety nie jest całkiem samodzielna w swoich działaniach i dlatego Andrzej Duda, to jeszcze nie jest to polskie marzenie, chociaż na pewno sam by tego chciał.
  Ale tak krawiec kraje…
  Stąd to „mniejsze zło”.

  Islandia poradziła sobie z atakiem masonerii, ale tam społeczeństwo świadome i bardziej dojrzałe niż w Polsce poparło swój rząd i zgodziło się na wszelkie trudy tej walki.
  Poza tym Islandia leży daleko od głównych centrów świata.

  W Polsce, tak jak w Ameryce, toczy się walka o świat. Jej wynik przesądzi o tym, w którym kierunku świat się potoczy.

  Wygrana Trzaskowskiego to bardzo zły prognostyk, którego kompletnie chyba nie rozumieją, albo nie chcą rozumieć politycy Konfederacji.

  Ostatnio Braun wysunął jakieś zawoalowane propozycje do AD, żeby obiecał zrealizować któryś z punktów programu Konfy, to rozważą jego poparcie.
  Ale jednocześnie nazwał go łajdakiem.
  Czy to są żółtodzióby polityczne , czy coś innego? Stawiam sobie to pytanie.

 6. Tadeusz_K pisze:

  #Ale tak krawiec kraje…
  Stąd to „mniejsze zło”.#
  /
  Jeśli chodzi o wybór opcji działania, które dokonuje PAD- rozumiem, a tego już nikt nie rozwija.
  Tu jednak w tym ukutym przez „kowali” pojęciu nastepuje porównanie osób: **czaskoski/mason-PAD.
  Spotykam to już po raz któryś-ostatnio od organizatora Marsz. Niep.
  A w tej relacji osobowej użycie tego pojęcia jest karygodne.
  Przeciętny elektorat nie będzie się wgłębiał w atrubuty tego zła-przyjmuje: obaj źli, a co jeden to gorszy.
  #Ale jednocześnie nazwał go łajdakiem.#
  A więc sama widzisz jakie to łajdactwo.
  #Krajski rozumiał to inaczej, niż Ty to odebrałeś.#
  -Dobrze odebrałem.
  To jest analogiczne działanie jak okładka springera z PAD.
  Więc krajewski i bąkiewicz nie rozumie, albo nie chce.
  Nie znoszę półprawd-tu zawsze brak logiki.

 7. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Być może masz rację i takiego określenia nie powinno się używać.

  Andrzej Duda realizuje to co jest możliwe.

  Ale jest też druga strona medalu, którą jest społeczeństwo. Rząd potrzebuje wsparcia i jednocześnie nacisku społecznego. Potrzebuje społecznej siły, którą będzie mógł się podeprzeć.

  Takiego społeczeństwa nie mamy. A czas jest bardzo krótki, bo JK nie będzie wiecznie zarządzał PiSem, a w Ameryce też może być różnie.

  Jeżeli AD wygra, muszą pomyśleć o edukacji społeczeństwa, bo to co jest nie przystaje do wymagań epoki.

  A jeżeli przegra, to być może takie dojrzewanie społeczeństwa samo przyspieszy.
  Będą się uczyć na błędach i będzie to bardzo dotkliwa nauka.

 8. 35stan pisze:

  @All

  Krajski dobrze zdiagnozował to co się stało w obrębie masonerii, bo przecież te oba odłamy przez dekady realizowały plan globalizacji i Nowego Porządku Świata, z celem powołania Rządu Światowego.
  To z ich inspiracji wybuchały rewolucje i wojny, które te mafie bankowo przemysłowe finansowały.
  Po I WŚ powołali Ligę Narodów, po II WŚ powołali ONZ z jej wieloma agendami, przyszłymi ministerstwami Rządu Światowego,
  Wojny, rewolucje i kryzysy to narzędzia podporządkowywania sobie społeczeństw.
  Masoneria, której reprezentantem jest familia Rockefellerów, z uwagi na źródła jej fortuny czyli przemysł naftowy(surowców energetycznych) widziała i widzi drogę do NWO poprzez zdobycie kontroli na zasobami surowcowymi naszej planety i stąd ich parcie do rewolucji, przewrotów , kryzysów i wojen.
  Masoneria, której reprezentantem jest familia Rothschildów, z uwagi na źródła jej fortuny w bankowości(władzy nad pieniądzem) doszła do wniosku, że droga, którą forsują Rockefellerowie jest utopią, którą potwierdzają realia świata XXI wieku a zwłaszcza wzrost potęgi gospodarczej i militarnej Chin i postanowiła przerwać te utopijne dążenia Rockefellerów, desygnując D.Trumpa na prezydenta USA.
  Już od początku XXI wieku (końca Pax Americana) D.Trump był przymierzany przez nich jako kandydat na prezydenta, a zwłaszcza w wyborach w 2012 roku, gdy klęska polityki resetu USA-Rosja była widoczna(zrezygnowali z wystawienia D.Trumpa, bo Obama obiecał, że złoży Putinowi ofertę na II-gi etap polityki resetu i realizacja projektu EURAZJI(konfederacji UE i Rosji) będzie możliwa.

  W pierwszym etapie polityki resetu, administracja Obamy wraz z Rosją, Niemcami, Francją przygotowały fundamenty pod ten projekt:

  doprowadzono do obalenia rządu PIS w 2007 roku
  dokończono przejmowanie władzy przez PO – agenturę masonerii związanej z Rockefellerami, poprzez dokonanie zbrodni ludobójstwa na śp. Prezydencie L.Kaczyńskim i 95-cioma osobami z polskiej elity, przeciwnej projektom globalistów i kilkudziesięcioma ofiarami tzw. seryjnego samobójcy
  Jakim trzeba być skończonym idiotą, by tych zbrodni nie kojarzyć z rządem zbrodniczych PO i PSL i głosować na ich reprezentanta w wyborach prezydenckich?
  w 2010 roku było już wszystko gotowe pod realizację EURAZJI, gdyby nie podpalenie Płn.Afryki i Bliskiego Wschodu(Arabska Wiosna i przygotowania do wojny z Iranem, co popsuło stosunki Rosji z USA(Rosja uznała, ze jest to próba wyparcia Rosji z jej strefy wpływów na BW i w basenie Morza Śródziemnego i co było gwoździem do trumny polityki resetu USA-Rosja i projektu EURAZJI.
  To w 2012(w grudniu 2012) roku J.Kaczyński dawał sygnały, że PIS powróci do władzy i wyjaśni sprawę zamachu z 10.04.2010 roku siłami wewnętrznymi(mówił, że nie możemy liczyć na międzynarodową komisję).

  Nie zdawał sobie sprawy z tego, że nawet zmiana układu władzy w USA, nie doprowadzi do zgody na podanie prawdy o stojącej za zbrodnią administracji B.H.Obamy(taka jest logika interesów mocarstwa jakim są USA(podobnie jest z zamachem w Gibraltarze, chociaż wczoraj(4.07.2020) upłynęło już 77 lat od tej zbrodni a Polska ma USA i Wielką Brytanię za sojuszników(taki mamy klimat i nie należy się na niego obrażać, tylko korzystać, kiedy taka okazja się nadarza a tak jest po klęsce resetu i wyborze D.Trumpa).
  Wyborcy Konfederacji tego nie pojmują i dają się manipulować bandytom i złodziejom.
  Polska jest kluczem do projektu EURAZJI i stąd te wściekłe ataki bandytów i złodziei na służbie globalnych bandytów – masonerii Rockefellerowskiej.

 9. E.B pisze:

  @35Stan

  Dzięki za to istotne uzupełnienie.

  Nigdy nie zapomnę, jak w czasie pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego Obama grał w golfa.
  To bardzo wiele mówiące, wtedy dla mnie niezrozumiałe.

  Wyborcy, społeczeństwo…. temat na długie rozważania.
  Można to określić jednym słowem : niedojrzali.
  Czyja to wina?
  Myślę, że jednak trochę rządu, który to zaniedbał. Można edukować społeczeństwo niekoniecznie ex cathedra, ale poprzez różne rozmowy ludzi, którzy rozumieją sytuację polityczną naszych czasów i nasze konieczności i możliwości.

  Pozostaje internet, który zaczyna spełniać coraz większą rolę, niezależne telewizje internetowe, blogi itd.

  Niech więc każdy robi co może, żeby tę świadomość społeczeństwa podnieść i promować tych, którzy mądrze chcą edukować z pozycji polskiej racji stanu.

  A Konfederacja…. no cóż. Greenhorny :))

 10. 35stan pisze:

  @E.B

  „Myślę, że jednak trochę rządu, który to zaniedbał.”

  Uwarunkowania zachowania się rządu PIS są wielowymiarowe i mają też swoje odniesienia do gospodarki i finansów (te osławione „rynki” będące w rękach obu głównych żydowskich familii mają decydujący wpływ na ocenę „wiarygodności” polskich finansów a co za tym idzie na wysokość stóp procentowych od zaciąganych kredytów.
  Proszę zauważyć, że odkąd Rothschildowie wystawili D.Trumpa i interesem USA było wspieranie Polski i Trómorza, to te rekomendacje, stopy procentowe i rankingi Polski poszły w górę(Polskę zaliczono do krajów rozwiniętych).
  To też było przyczyną zahamowania okradania polskiego budżetu(np. poprzez VAT) przez zagranicznych rekinów finansowych.
  Sojusznik jakim jest Polska dla USA Trumpa musi mieć środki na rozwój(inwestycje) i armię.

  To jest przecież logiczna przyczyna tego wzrostu w ciągu ostatnich 5-ciu lat.
  To samo działo się w USA i stąd atak globalistów koronawirusem, by przerwać tę geopolityczną grę D.Trumpa.

 11. E.B pisze:

  @35Stan

  To może być racja. Trzeba śledzić finanse i ich przepływy, żeby dojść do sedna.

  Trump i Polska PiSu są ze sobą związane, dlatego tak bardzo prezydentowi US zależy na wyborze AD.

  Gramy w jednej drużynie, ale co będzie jak Trump przegra?

 12. Danka pisze:

  No nie, .mozna zalamac rece,jak sie czyta takie kwiatki;
  EB”Jeżeli AD wygra, muszą pomyśleć o edukacji społeczeństwa, bo to co jest nie przystaje do wymagań …”Najlepiej wymienic spoleczenstwo?
  Stan.Naprawde uwazasz,, ze w 2007 r to nie J.K? 😉

 13. Danka pisze:

  Stan tlumaczy nam.Wreszcie ktos,Stan, to wytlumaczyl ….,ze to nie glupota,ale spisek:
  „/…/W pierwszym etapie polityki resetu, administracja Obamy wraz z Rosją, Niemcami, Francją przygotowały fundamenty pod ten projekt:

  doprowadzono do obalenia rządu PIS w 2007 roku….

 14. Danka pisze:

  Prowokacje wobec Leppera- koalicjanta! to Obama wymyslal w Bialym Domu? Acha …

 15. E.B pisze:

  @Danka

  Bez inwestycji w polską świadomość przegramy polską drogę do niepodległości.
  TV Kurskiego nie wystarczy.
  W internecie też jest różnie .

  Potrzeba prawdziwie polskiego przekazu, nie propagandy, dotyczącego polskiej historii, myśli politycznej, kultury.

  Świetnie o tym pisze @an24 z S24.
  Poszukaj sobie sama, bo jest cisza, więc nie mogę.

Dodaj komentarz: