Przejdź do paska narzędzi

Ameryka…Ameryka

Siły zła i ciemności przeprowadzają zamach na Amerykę o jakiej śpiewał śp. Stasiek Wielanek. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej już chyba nigdy nie będą krajem wyśnionym i uwielbianym przez miliony ludzi na całym nieomal świecie tak jak do tej pory.

Policjant (biały) w stanie Minnesota przydusił kolanem czarnego, który kilka minut przed tym zapłacił za paczkę papierosów fałszywym banknotem $20 i kiedy policja przyjechała to zaczął się awanturować, szczególnie kiedy zobaczył, że aresztuje go jego znajomy policjant co razem pracowali przez wiele lat jako ochroniarze w klubie. Trzech policjantów nie dało rady go umieścić w samochodzie policyjnym. Więc przewrócili go na ziemię i jeden, ten z którym się znali przydusił go kolanem do ziemi zbyt mocno i ten przyduszony odszedł z tego świata potem w szpitalu.

Początek tego zdarzenia był chyba wymarzonym pretekstem do ataku dla wszelkiej maści uzurpatorów do rządzenia całym światem. Wygląda że to oni właśnie finansują i kierują tymi rozruchami oraz atakiem na prezydenta Donalda Trump`a. Wczoraj chyba jak podaje CNN prezydent musiał schować się na krótko do bunkra pod siedzibą prezydenta bo zaistniało niebezpieczeństwo, że ta hołota wedrze się do Białego Domu.

Zaczęła się moim zdaniem destrukcja Ameryki i to w zadziwiającym tempie. Rozlewa się fala nienawiści do USA na inne kraje i kontynenty.

Nieomal natychmiast zaczęły się protesty najpierw w Minneapolis, gdzie to się wydarzyło a następnie zaczęły się rozprzestrzeniać po całym kraju. Tak jak prawie zawsze się to dzieje i tym razem do pokojowych protestów dołączyła dzicz, która pali, kradnie i morduje. Są ofiary śmiertelne wśród policji i są wśród zwykłych obywateli. Normalni ludzie zastanawiają się jak to wszystko się zakończy, co z nami będzie. Mamy ten cholerny wirus, mamy w związku z tym ogromne bezrobocie, w kwietniu prawie 15%, teraz te rozróby. Rozprzestrzenia się to poza granice USA.

Dochodzą meldunki z Niemiec, Anglii, Kanady, Nowej Zelandii a nawet z Brazylii.

Nie chcę być w Stanach, chcę być w Polsce.

Jerzy

Może Ci się również spodoba

14 komentarzy

 1. E.B pisze:

  Jerzy

  Tak jak pisałam do Fatamorgana, to jest wojna z ludzkością o wprowadzenie rządu światowego. Tak zaczyna się ostatnie stadium tego planu.

  W Polsce też są próby rozruchów, ale jak na razie to niezbyt wychodzi, bo my mamy to gdzieś.

  Wracaj do Polski na stałe, bo nie ma jak u mamy….
  Mam nadzieję, że jeszcze tak nie zgłupieliśmy, żeby wybrać sobie Trzaskowskiego.

 2. Amero pisze:

  Cześć Ewa
  Masz rację, w domu jak u mamy…
  Na you tub jest telewizja NTV, nie radził bym nikomu jej oglądać. Nadaje z Ameryki jakaś Agnieszka Zell, opowiada zmyślone fakty, że niby Trump uciekał do bunkra ze strachu. Jest to ewidentna bzdura wymyślona przez tą panią, w takich sytuacjach, prezydent ma Secret Service i ci panowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo prezydenta i to na wyraźne żądanie jego ochrony schronił się do bunkra na krótki cas. Nawet nieprzychylna prezydentowi stacja CNN nie posunęła się do takiego świństwa aby puścić w świat wiadomość, że Trump uciekał do bunkra.
  Poza tym pan Janusz- prowadzący, czy też właściciel tej stacji ma kontakty ciągle z istotami pozaziemskimi.
  Polsko języczni komuniści- psiakrew.

 3. E.B pisze:

  Cześć Jerzy

  Oglądam czasem NTV, bo są tam jednak różne wiadomości i dużo z USA, ale zawsze trzeba mieć dystans.

  Trump ma bardzo poważny problem. Zapowiadano, że rozstrzygnięcie tej wewnętrznej wojny nastąpi między 15 czerwca a 15 lipca, ale może to ulec przyspieszeniu.
  Ameryka nieprędko wróci w stare koleiny, a może już nigdy nie będzie tak jak było.
  Tam się rozstrzygnie los świata.

 4. Amero pisze:

  Ewa,
  „Tam się rozstrzygnie los świata”
  Ja nie myślę, że wydarzenia w Ameryce będą miały aż taki wpływ. Może Ameryka upaść jako mocarstwo i przy Ameryce kilka innych krajów może upaść- Polska? – ale świat będzie istniał , może pod przywództwem kogo innego.
  Pozdrawiam

 5. Amero pisze:

  Daani,
  Tak, masz rację w Polsce też działają siły zła.
  Pozdrawiam.

 6. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Jak widać mamy u nas te same bojówki neomarksistowskie co i w USA.
  Wszystkie one działają pod dyktando tej samej centrali o czym świadczą te same i skorelowane scenariusze.
  Nasze nie są jeszcze tak wyszkolone, ale czaskoski robi co może, aby poziom wyszkolenia podnieść.
  Dotuje ostatnio to szkolenie z pieniędzy podatnika zamiast przeznaczyć tą kasę dla służby zdrowia, albo na inne potrzeby Warszawiaków.
  U nas funkcjonuje jeszcze jedno neomarksistowskie ramie tzw. zieloni (w barwach czerwonych i tęczowych) majacy sztab w Niemczech.
  Czy w USA są także takowi?

 7. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Czy to prawda, że:
  „W Nowym Jorku doszło do plądrowania sklepów. Wprowadzono godzinę policyjną – coś, co mało mieszkańców pamięta. Niestety nie zatrzymało to rozbojów ulicznych. Splądrowano centrum miasta – relacjonował w programie Telewizji Republika „W Punkt” Maciej Rusiński z Klubu „Gazety Polskiej” w Nowym Jorku. Pytany o przemoc na ulicach amerykańskich miast, ocenił wprost: „nie sposób wytłumaczyć taką działalność”.
  W całych Stanach Zjednoczonych przez noc z poniedziałku na wtorek kontynuowano protesty, przeradzające się często w gwałtowne rozruchy, którym towarzyszyła grabież sklepów. „źródło: niezależna.pl
  /
  Podpalono dom z rodziną i z dziećmi, a następnie zablokowano akcję ratunkową.
  Czy to prawda?

 8. Amero pisze:

  Cześć Tadeusz,

  Nie wiem czy to import z Niemiec, ale przemieszczają się z jednego stanu do drugiego.
  Dwa dni temu Major naszego miasteczka powiatowego zamknął zjazd z autostrady, bo dostał wiadomość, że wybierają się z Chicago do nas autobusami.
  Co do wydarzeń w Nowym Yorku to ja bym określił ostrzej niż pan Maciej Rusiński. Dochodziło tam do scen dantejskich moim zdaniem. Jeśli córka majora miasta jest aresztowana, najbardziej ekskluzywne sklepy plądrowane i demolowane, jeśli atakują policjantów i ich biura. Policjant samochodem wjeżdża w rozwydrzony tłum swoim samochodem, aby uniknąć co najmniej linczu.
  Jeśli do policjantów się strzela z broni palnej, a ochrona prezydenta każe jemu chować się do bunkra. Toż to jest anarchia w czystej postaci. Przyczyny tego stanu rzeczy są bardzo złożone, ale można było tego uniknąć, gdyby demokratyczni gubernatorzy stanów, gdzie dochodzi do największych walk, kradzieży i demolek, zainterweniowali na czas i odważnie.
  No ale im nie zależało (albo dostali taki rozkaz), bo przecież trzeba wykorzystać wszelkie szanse i okazje, aby znienawidzony przez nich Trump nie został w Białym Domu na następną kadencję.
  Przestałem oglądać telewizję, włączyłem sobie muzykę.
  Ja chcę do domu…( I want to go home).

 9. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  „No ale im nie zależało (albo dostali taki rozkaz), bo przecież trzeba wykorzystać wszelkie szanse i okazje, aby znienawidzony przez nich Trump nie został w Białym”
  /
  Czyli dokładnie tak jak u nas:
  „samorządy mają stanowić samodzielne landy”
  No chyba, że jak w przypadku czaskoskiego rząd musiał sprzatnąć gówna po czaskowskim.
  Tak więc jest to ogólnoświatowy, sorosowski scenariusz demokracji i wolności- czyli tzw. wartości..

 10. Tadeusz_K pisze:

  W USA bojówki neomarksistowskie dopadły wymarzonej padliny.
  U nas, jak narazie, nie powiodlo się bo umarły diduszko wziął i oźył bo mu w żopu zimno było..
  Ten sam scenariusz co i u nas- ten sam sztab tym kieruje i rozdziela role..
  Interesujące analogie USA i Polska!

 11. Tadeusz_K pisze:

  Jeśli Ameryka nie obroni się przed sorowskimi żołnierzami neomarksizmu to kto ma to uczynić?

 12. Amero pisze:

  Jestem dalej dobrej myśli, ale coraz mniej optymizmu. Jeśli Ameryka nie to kto?
  Nie wiem Tadeusz. Nie wygląda to dobrze
  Pozdrawiam

 13. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  „Rozprzestrzenia się to poza granice USA.”

  Miałeś rację.
  Neomarksistowski lumpenproletariat wedłu scenariusza sorowskiego zaczyna dynamicznie zalewać Europę.
  Dzisiaj jest już w Anglii.

Dodaj komentarz: