Przejdź do paska narzędzi

Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego – 20.05.2020 „200 milionów oligarchy…?”

O medialnej burzy wokół listy przebojów „Trójki”, o wyznaniu amerykańskiego prezydenta, które natychmiast zostało skrytykowane, o australijskiej inicjatywie, do której dołączyły 62 państwa, o wprowadzaniu nowej technologii, o zielonych kropkach w niemieckiej szkole, o biznesach ministra zdrowia i jego rodziny, o krytyce ze strony Konfederacji, o wynikach konkursu na powieść.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. r pisze:

  Hehe…
  Dyrektory mianowane przez „dobrą zmianę” podpaliły szansę Dudy jak Stosy Inkwizycji.
  Zawsze uważałem, że zawłaszczanie każdej piędzi ziemi i obsadzanie jej swojakami, którzy gorliwie służą Partii to głupota, która kiedyś się zemści. Krótkowzroczny idiota, świętszy od Papieża podpalił swoją głupotą pisowskie firanki. Ogień się rozprzestrzenia, ale radośni wyznawcy Słusznego Kursu krzyczą coś o Niedźwieckim i jego „ubekowaniu”.

  Naprawdę paradne 🙂

  Kaczyński ma niefart do plastycznych kukiełek.
  O ile Dudę może upokorzyć poprzez powrót Kurskiego – dyrektora radia może jedynie polecić wypierdolić z roboty i jeszcze jeden malkontent zasili szeregi złego „czaskowskiego”.

  Bądź zdrowa, Rusałko i oby Twa maseczka była najmodniejszą w Okolicy
  r

 2. E.B pisze:

  Robin

  Co będzie pokaże czas…

  Nie ciesz się za wcześnie.

  Do następnego komenta 🙂

 3. Amero pisze:

  r.
  Pokażesz się raz na miesiąc(ruski) i jeszcze przeklinasz. Ładnie to tak? Przypuszczałem kiedyś, że z Tobą można poważnie i merytorycznie podyskutować, a tu nawet posprzeczać się nie idzie, bo wpadniesz na dwie minuty i z powrotem na żółty salon. Nie jesteś stały w poglądach, ani też nie potrafisz zauważyć, że warto zostać na dłużej na najlepszym portalu tj. PT.

 4. Daani pisze:

  Amero
  Wiekszosc pisze tu I tam.Trzeba NYC twz w paszczy la,zeby dotrzec z przekazac.Siedzenie w klubie Tow.Wz.Adoracji jest relaksujace, ale walka trwa.

 5. Daani pisze:

  Trzeba byc tez w paszczy lwa

Dodaj komentarz: