Przejdź do paska narzędzi

Wieści z USA

Rozwój sytuacji w USA będzie miał wpływ na sytuację w Polsce i dalszy przebieg pandemii, jak również wychodzenie z kryzysu.

Jak wynika z różnych informacji, przede wszystkim spoza oficjalnych mediów, trwa tam wewnętrzna wojna pomiędzy ekipą Trumpa a ludźmi związanymi z międzynarodowymi grupami finansów i ponad narodowej władzy, ogólnie znanych jako siły NWO.

Poniżej jest bardzo ciekawy wywiad z Polakiem, który jest w USA już ponad 30 lat i ma dostęp do informacji jako człowiek amerykańskich służb. Występuje tu anonimowo ze zrozumiałych względów.

Informacje, które są już dostępne oficjalnie, pomaga w tym wywiadzie połączyć w spójną, logiczną całość.

Obecny w świecie koronawirus jest produktem końcowym badań trwających od 2006 roku.

Wirus został laboratoryjnie wzmocniony, połączono dwa wirusy, aby uzyskać broń biologiczną.

Prace nad tym trwały na uniwersytecie w Płn. Karolinie. W 2013 roku część tych badań została przeniesiona na grunt chiński.

Obecny wirus jest pochodzenia chińskiego, ale mamy już też do czynienia z dwoma silniejszymi wirusami pochodzącymi od nietoperzy z Australii i z południowej Argentyny.

Jest już w sprzedaży szczepionka anty wirusowa, bardzo droga, której działanie polega na atakowaniu patogenu, który blokuje związanie się tlenu z żelazem w hemoglobinie. Dlatego wirus atakuje mięsień sercowy, płuca czy nerki.

Działanie wirusa jest podobne do oddziaływania instalacji 5 G, która działa na tej samej zasadzie poprzez rezonans elektromagnetyczny.

Czas wymknięcia się z laboratorium wirusa sprzęgł się z uruchomieniem w Wuhan anten 5 G o wysokiej częstotliwości.

Czy nastąpiło wzmocnienie efektu obu oddziaływań?

Politycznie chodzi o to, żeby ludzie przyjęli szczepionki. Ale trzeba zbadać co się znajduje w tych szczepionkach. W Niemczech jest firma, która ma szczepionki oparte na nano cząsteczkach, które mogą otrzymywać rezonans zewnętrzny, elektromagnetyczny i powodować zachowania organizmu według częstotliwości, które zostają wprowadzone.

W Ameryce podnosi się bunt społeczny, szczególnie w stanach rządzonych przez demokratów. W Nowym Jorku zostało wniesione oskarżenie przeciwko gubernatorowi NY i prawnikowi stanowemu w związku z nadużyciem władzy w czasie epidemii.

Autor wywiadu ciekawie opisuje metody działania Trumpa w stosunku do przeciwników.

Wg niego Trump nie jest zwolennikiem szczepień przymusowych.

Na przełomie czerwca i lipca mają być ujawnione sprawy porywania dzieci, produkcji adrenochromu, substancji poprawiającej jakość życia osób bardzo majętnych pozyskiwanego w sposób nieludzki.

Celem Trumpa jest osuszenie amerykańskiego „bagna” i powrót do normalnej ekonomii i samowystarczalności.

Na ile to przełoży się na sprawy polskie, to zapewne się przekonamy.

Zachęcam do odsłuchania całości wywiadu, bo jest bardzo ciekawy:

Może Ci się również spodoba

91 komentarzy

 1. Fatamorgan pisze:

  Pani Ewo

  Wywiad jest ciekawy.
  To prawda.
  Wywiad z bystryn czlowiekiemm jak widac ( a widac!) doskonale potrafiacym laczyc powszechnie znane informacje. Panem W (niekoniecznie Wiktorem) który jest w USA już ponad 30 lat….
  Tak sie sklada Pani Ewo, ze osobiscie znam pewnego pana W – z identycznym glosem i bardzo, ale to bardzo podobnym sposobem wyslawiania, Bardzo czynnego czlonka Polonii, aktywnie dzialajacego od lat w Nowym Jorku…..)
  Wywiad szczegolnie ciekawy dla mnie, poniewaz, jak widac (a widac!) blednie myslalem, ze znalem p. W w miare dobrze, a tu nagle okazuje sie —–> ze czlowiek ktorego znalem od wielu lat (jedynie) jako dzialacza polonijnego to jest „człowiek amerykańskich służb”
  Czego to czlowiek dowiedziec sie (nie)moze!
  🙂

 2. E.B pisze:

  @Fatamorganie

  No, tak. Życie potrafi nas wciąż zaskakiwać.
  Jest w NY taki działacz polonijny, ale nie wiem , czy to o niego chodzi.
  Praca w służbach dla swojego kraju nie jest niczym złym.
  Dobrze, że chce nam to wszystko przybliżyć, bo można się pogubić w natłoku informacji i nie wszystko właściwie zrozumieć.
  Widocznie ma na to „zielone światło”.

  Ciekawe rzeczy powiedział o wirusie, jego sposobie oddziaływania, 5 G, szczepionkach i metodach Trumpa.
  Zobaczymy co się z tego „wykluje”.
  Do wszystkiego podchodzę z dystansem. Życie mnie tego już nauczyło :).

  Chyba wrzucę to na S24. Niech ludzie wiedzą. Ci co chcą wiedzieć.

 3. E.B pisze:

  Historia przyspiesza..

  Media amerykańskie, a nawet chińskie, jak China Morning Post zacytowały wypowiedź Donalda Trumpa, że coronawirus to coś gorszego niż 9/11 i Pearl Harbour. Trump stwierdził też, że Amerykanie nie wytrzymają dłużej ograniczeń.

  Trump oskarża WHO, że nie podjęła w odpowiednim czasie działań, które mogły ograniczyć skutki epidemii, mimo pojawiających się w prasie medycznej artykułów przestrzegających przed tym.
  Trump daje 30 dni WHO na zmianę postępowania, potem wycofa się całkowicie z WHO.

  .

 4. E.B pisze:

  Włoska deputowana Sara Cunial oskarża Billa Gatesa o zbrodnie przeciw ludzkości. Wystąpienie miało miejsce we włoskim parlamencie 14 maja 2020.

  Powiedziała m.in.:

  „Bill Gates w 2018 roku przepowiedział już pandemię, której symulację przeprowadzono w październiku ubiegłego roku podczas wydarzenia Event 201″

  Wraz z przyjaciółmi w Davos i przez wiele dziesięcioleci angażował się w opracowanie planu wyludnienia i sprawowanie dyktatorskiej kontroli nad globalnymi politykami, mającymi na celu uzyskać przewagę nad rolnictwem, technologią i energią”.

  Stwierdziła także: „Mówi dosłownie w swojej deklaracji: Jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i zdrowiu reprodukcyjnemu, możemy zmniejszyć liczbę ludności na świecie o 10–15%. Kontynuuje: Tylko ludobójstwo może uratować świat. Dzięki szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce i doprowadzić do epidemii polio, w której spowodował paraliż u pół miliona dzieci w Indiach, a do dziś dzięki szczepionkom Dtap powoduje więcej zgonów niż sama choroba”.

  „To samo robi z GMO, które przekazuje biednym populacjom. Wszystko to, gdy już myśli o dystrybucji tatuażu kwantowego do rozpoznawania szczepień i szczepionek, narzędzi do przeprogramowania naszego układu odpornościowego.

  Gates współpracuje też z kilkoma międzynarodowymi firmami G 5, które posiadają swoje obiekty w USA.

  Prawdziwym celem tego wszystkiego jest całkowita kontrola, absolutna dominacja nad ludźmi. Przekształcenie nas w świnki morskie oraz niewolników. ”

  „Doradzam naszemu prezydentowi:
  Panie prezydencie! następnym razem kiedy dostanie pan telefon od Billa Gatesa proszę przekazać go bezpośrednio do międzynarodowego trybunału karnego w sprawie zbrodni przeciw ludzkości.
  Jeśli tego nie zrobisz, powiedz nam jak mamy cię zdefiniować.
  Przyjaciela, który wykonuje rozkazy przestępcy?”

  Jej wypowiedź wzbudziła wściekłą reakcję części parlamentu, a film jest usuwany z YT.

  Proszę obejrzeć, póki jeszcze gdzieniegdzie jest, internauci zamieścili go ponownie:

  .

 5. Fatamorgan pisze:

  @ E.B

  Pani Ewo, bezsprzecznie wszystko tak przyspieszyło, że jest trudno (nawet i jedynie) obserwować i obejmować to wszystko – z czym mamy do czynienia = co się teraz dzieje.
  Natłok wydarzeń, już sam w sobie i ze względu na tychże wydarzeń nasilenie, powoduje analizowanie i wyciąganie poprawnych i spójnych logicznie wniosków, zadaniem coraz to trudniejszym dla wszystkich. Również i dla mnie.
  Alternatywnie zaś, tak trudnym, że nieomal niemożliwym – nawet i dla mnie i innych, podobnie jak pozornie odpowiednio „przygotowanych” profesjonalistów.
  Pisząc w ten a nie inny sposób, jedynie z przykrością, stwierdzam stan faktyczny (stan rzeczy). Poparty, coraz to liczniej wyrażanymi, podobnymi (mojej) opiniami wielu ludzi zajmujących się podobnie jak i ja – zawodowo – częstym analizowaniem zjawisk z szeroko pojętej dziedziny polityki.
  Bo to właśnie do polityki, sprowadzane jest bardzo pospiesznie praktycznie wszystko, co tylko związane jest z zaistnieniem, rozwojem, stanem, oraz co najważniejsze —–> obecnymi, doraźnymi i przyszłymi (te zaś będą bezsprzecznie największe) konsekwencjami stanu zaistnienia w ponad 200 krajach (zatem światowej) pandemii wywołanej wirusem Covid-19.

  Obserwujmy uważnie,
  Obserwujmy zachowując maksymalny spokój i jasność oceny tego wszystkiego, czemu już zostaliśmy poddani. oraz tego wszystkiego, co nam najwyraźniej znacznie wcześniej przyszykowano.

  Pozdrawiam

 6. E.B pisze:

  @Fatamorganie

  Podobnie i ja odczuwam to przyspieszenie i już nie nadążam za wydarzeniami, a co mówić o jakiejś analizie, poprawnej analizie.
  Dzieje się coś dziwnego, co do tej pory nie miało miejsca.

  I Pan i ja i wiele innych osób, mamy świadomość, że świat jest pociągany za sznurki, ale nigdy nie myślałam, że przybrało to formę wręcz nieludzkiej tyranii, ukrytej i moralnie tak zepsutej, że jest to nie do uwierzenia dla normalnego człowieka.

  Wiadomo, że zawsze ludzie chcą zarobić, mieć i mieć, zazwyczaj kosztem innych, ale to z czym mamy teraz do czynienia jest jeszcze czymś innym.
  To jest czyste zło. I ja jestem przerażona.

  To, że prezydent Trump próbuje z tym walczyć, to ja podziwiam.
  Ale to jest chyba nieuniknione i do otwartego starcia musi w końcu dojść.
  To jest koniec świata jaki znamy. Ten co nadchodzi będzie już inny.
  I tylko mam cichą nadzieję, że lepszy.

  Tak, obserwujmy i zachowajmy dystans. I informujmy się na tyle na ile to możliwe.

  Ale zadziwił mnie Pan, że również analitycy przyglądają się ze zdziwieniem temu co się dzieje.
  Nikt się tego nie spodziewał. Niby wiedzieliśmy ale nie dowierzaliśmy, że będą siły, które nas tak jawnie będą chciały zniewolić i przerobić na cyborgów, że świat Orwella spełniać się będzie na naszych oczach. To jest wprost nie do wiary.
  Jeśli ludzie nie uwierzą to ich do tego łagru zaprowadzą.
  Oby dobrym ludziom udało się to zatrzymać.

  Wrzuciłam tę notkę i te dwa dodatkowe filmu na S24 i blogerzy zamilkli.
  Chyba ich zatkało :).

  Pozdrawiam i proszę się odzywać.

 7. Amero pisze:

  Ewa,
  Nie martwmy się zbytnio. przyjdą lepsze czasy. Świat już przechodził różne kataklizmy i jakoś wszystko wracało do normy. Obserwując uważnie prezydenta Trumpa odnoszę wrażenie, że jego zachowanie, przekaz jaki śle do normalnych ludzi, świadczą iż jest pewny zwycięstwa, pomimo przypominania często, że robi to dla nas (te jego optymistyczne wypowiedzi), aby nas nie niepokoić a wręcz abyśmy nie popadali w strach, co można zinterpretować że ten strach byłby jak najbardziej na miejscu
  Pewnym sygnałem wracania stopniowo do normalności jest telefon jaki dziś otrzymałem z biura podróży, że mój lot do Polski odbędzie się 16-go czerwca. Oczywiście tego roku. Nie martwmy się więc .

 8. E.B pisze:

  Cześć Jerzy,

  Życie pomału wraca do normalności i nie będzie tyle czasu na analizowanie treści z internetu i nie tylko.
  Może będziemy zdrowsi :).

  Mam nadzieję, że Trump wie co robi, ale to jest straszna sitwa, pajęczyna, która oplata cały świat.
  Nie wiem, czy już nie poszło to za daleko.
  No, ale nie wszystko zależy od ludzi.
  Nie martwmy się więc :).
  Miłego pobytu w Polsce.

 9. Amero pisze:

  Witam Cię Ewa,
  Dziękuję za życzenia. Z powyższego wywiadu można wysnuć wniosek, że nasi redaktorzy nie mają dojścia do ludzi w USA, którzy potrafią przekazać w sposób merytoryczny informację. Ten pan namieszał słuchaczom w głowach, sam nie wie wiele rzeczy, a często wygłasza tezę, że prezydent Trump ma przyjaciół i nie ma, że wie co robi i też nie za bardzo wie, republikanie go lubią ale też nie lubią.
  A w ogóle to popełnił do tej pory straszne błędy (Trump) , najpoważniejszym jest to, że nie przejął osobiście tzw. FED-u. Poprzez niektóre jego wypowiedzi można wywnioskować iż jest demokratą. Wywnioskował, że Deep State walczy z Trumpem, aby zaraz dodać, że Trump poszedł na układy z tym walczącym z nim Deep State. To się kupy nie trzyma.
  Maluje Trumpa jako nieudacznika, wprowadzającego chaos do polityki i gospodarki, a w ogóle to zaraz wszystko się załamie i Ameryka upadnie z wielkim hukiem, ale na końcu stawia ją w roli przywódcy jednego z dwóch bloków państw światowych. Tak więc pomyłka z tym wywiadem.
  Wszystkiego najlepszego Ewa.
  Jerzy

 10. ebns24 pisze:

  Dzięki Jerzy.

  Ale Obamagate jest?

  PS

  Mam problem z pisaniem komentarzy. Taki drobiażdżek :).

  Pozdrawiam

  E.B

 11. Amero pisze:

  E.B
  Obamagate narazie nie ma, Szef Sprawiedliwości w USA William Barr narazie nie będzie „uprzykszał” życia Obamie, ponieważ jak na tą chwilę ma za mało dowodów. Być może, że jeszcze coś wypłynie, ponieważ jest kilku republikanów w Kongresie jak i w Senacie, którzy z wielką przyjemnością wsadzili by Obamę jak i Hillary za kratki. Oczywiście Barr nie próżnuje i szpiguje tych, którzy szpiegowali Trumpa i jego ludzi kilka lat temu, ale w tej chwili jeszcze nie ujawnia tych aktów oskarżenia, które ponoć leżą u niego w sejfie czekając na odpowiedni moment.

  Problem z pisaniem komentarzy wiąże się pewnie z skrętem zbytnio w prawo:))
  Pozdrawiam
  Jerzy

 12. do @E.B pisze:

  Witam @E.B
  Witam Jerzy.
  J: #Problem z pisaniem komentarzy wiąże się pewnie z skrętem zbytnio w prawo:))#
  E: #Mam problem z pisaniem komentarzy.#- a jaki?
  /
  Czytam i coraz szerzej oczy otwieram, i archiwizuję dokumenty na pozew o zniesławienie.
  I tak jak ten powiatowy celebryta biseks powiem, że wyciągnę co do grosza wszystkie miliardy zł..
  🙂
  Spoko, żart na przykładzie tej sodomistycznej, plugawej gnidy, zmurszałego lowelasa pędzonego adrenochromem…(serum z zabortowanych dzieci).
  Ale do rzeczy:

  Cały nasz system PT_WdPr opiera się na linkach, które wywołują stosowne procedury
  Na swoich komputerach mamy tylko szkielecik systemu-reszta na serwerze-nasz w okolicach W-wy, Kylos.
  WdPr ciągle wprowadza zmiany, które wytycza globalna inwigilacja, a którą zaakceptowała niegdyś rozwydrzona ferajna PO&KO i inne sroko..
  Czy Ty Ewo również (jak Danka, a tu Jerzy) podejrzewasz mnie o jakieś niecne zamiary, cenzurę i takie tam inne?
  Tu nie ma nikt dostępu oprócz 5 osób uprawnionych.
  Ale…..ale! każdy użytkownik musi sprostać wymaganiom systemu WdPr -a poprzeczka idzie w górę, niestety.
  WdPr to system o niespotykanej głębokości i horyzontalnej rozległości- s24 to mniej niźli mały pikuś.
  Konkretnie:
  Z logowaniem coś się zmieniło-jest inaczej.
  Dotyczy to komentowania.
  Jeszcze, jak dotychczas, każdy może komentować swobodnie, ale jeśli chcemy zachować swoją indywidualność i autoryzację to nastąpiła zmiana.
  Jeśli ktoś chce, aby jego koment był autoryzowany/autentyczny to w statusie „niezalogowany” wpisuje rejestracyjny (!) adres email w pierwszym wierszu w tabeli pod oknem komentarza.
  Odhaczając „Zapamiętaj…” system uzupełnia pozostałe dane użytkownika (pod warunkiem, że użytkownik zadbał o połączenia z WdPr,czy Gravatarem, czy też z „naszsalon24”.
  (ja autoryzuję się poprzez naszsalon 24, a Ewa poprzez Ggravatar).
  Skomplikowane to trochę- wiem, skomplikowany programistycznie jest system WdPr.
  Dlatego co roku organizują płatne szkolenia dla zainteresowanych.
  Tam w WdPr pracuje ok. 300 specjalistów.
  Ewo:
  Spoko.
  Powinnaś zaktywizować/sprawdzić połączenia z PT i WdPr, czy też z Gravatarem.
  Ścieżka: PTŕKokpit–> Jetpack i na dole połączenia.
  Uruchomić je- tego możesz dokonać tylko Ty..
  Widzę, że masz połączenie z Gravatarem.
  Tak więc otwórz My Gravatar, następnie MyProfil i zmień ebns24 na E.B.
  Ja tego nie widzę, ale chyba tak to tam widnieje-czyli ebns24!
  /

  Pozdrawiam E.B, pozdrawiam Jerzego.
  Tadeusz_K

 13. Amero pisze:

  Cześć Tadeusz,
  Z pewnością nie miałem Ciebie na myśli ani by mi do głowy nie przyszło, że Ty mógłbyś poprawiać czyjeś komentarze, albo blokować. Napisałem o skręcie w prawo, ponieważ przypuszczam, że odpowiednie służby interesują się tym co ludzie piszą na portalach i mogą utrudniać lub blokować.
  Nie znam się kompletnie na informatyce, jest to dla mnie czarna magia. Potrafię tylko pomału postukać w klawiaturę czasami.
  Na PT nigdy nie miałem żadnego problemu z komentarzami ani też wpisami, kiedy jeszcze byłem zarejestrowany jako bloger.
  Dlatego dziwi mnie trochę, że Danka, czy też Daani (czy to ta sama osoba?) mają ogromne problemy z tym. A zdaje się, że Fatamorgan też wspominał o problemie.
  Od Ewy słyszę pierwszy raz
  Pozdrawiam Cię Tadeusz.
  Jerzy

 14. Tadeusz_K pisze:

  Czeeść Jerzy.
  Dzięki.
  #odpowiednie służby interesują się tym co ludzie piszą #
  Jasne, ale nic tu nie mogą z cenzurą-gwarantuję.
  Dostęp do takiego działania ma tylko 5 osób.
  Mogą tylko jedno zrobić- zablokować PT na serwerze.
  /
  „byłem zarejestrowany jako bloger.”

  byłeś i ciągle jesteś-nic się nie zmieniło..
  No, chyba, że zapomniałeś haseł i loginu.
  Ale wszystko Jerzy jesteśmy w stanie reaktywować, jeśli wyrazisz tylko taką wolę.
  Pozdrawiam Cię Jerzy, trzymaj się zdrowo i upiększaj swój ogródek (pamiętam, że to lubisz)..
  /
  #Fatamorgan też wspominał o problemie#
  -fatamorgan ma problem,
  -ja mam problem.
  -Ewa ma problem,
  -Danusia ma problem,
  @piko ma problem.
  Wszyscy,… ale każdy z innego powodu.
  🙂

 15. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  W komencie 17-40 okazałem się nieprecyzyjny.
  Jest jeszcze szósta osoba, która może wszystko-dokładnie WSZYSTKO.
  Osobą tą jest Autor Wpisu -udzielny i nie kwestionowany „książe na włościach”.
  🙂

 16. binkowskijerzy pisze:

  Tadeusz,
  Nie mogę się zalogować, nie wiem co się stało z moim hasłem, jak możesz to mnie zaloguj proszę.
  Jerzy
  P.S Jak widać wszyscy mamy jakieś problemy. Już niedługo prezydent Trump niektóre z nich nam rozwiąże.:)

 17. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Bardzo Cię przepraszam Jerzy.
  Sprawdziłem wykaz zarejestrowanych, a tam Ciebie nie ma-jestem zadziwioooony!..
  Szukam pod Amero/amero/jerzy/Jerzy i nic-null.
  Cały czas byłem przekonany, że istniejesz w bazie, a tu klops.
  Wydawało mi się, że nawet pisałeś notki/wpisy i widniałeś w spisie Autorów..
  Nie wiem co się stało- i to gdzieś niedawno?.
  Przecież pamiętam (jak dziś) , że nawet nadałem Ci status admina z czego zrezygnowałeś..

  Może spróbujesz na nowo zarejestrować się w systemie?
  -Co?
  Przydałbyś się do przebudzenia owiec ze snu.

 18. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Kurna, ale numer.
  Jak nie ma Cię w bazie to ja nic uczynić nie mogę.
  *
  Ale rozweselę Ciebie:
  Po II wśw umarli ożywali, a żywi w ewidencji umierali.
  Zgłasza się taki Kowalski w biurze ewid. ludn. o wyrobienie dowodu tożsamości (zaginął mu takowy w zawierusze wojennej).
  Wchodzi do biura, a za biurkiem facio z narękawkami i binoklami.
  -Czego!- pyta ten z narękawkami.
  -Dowód tożsamości chce wyrobić-odpowiada interesant..
  -Jak nazwisko?-pyta z narękawkiem.
  -Kowalski Jan syn tego i tamtej-odpowiada Kowalski.

  Facio z narękawkiem wstał, wyciagnął księgę , posślinił palec i wertuje, wertuje i był oznajmił radośnie –NIE Zyje!-i zamknął księgę.
  -Panie!, ale ja żyję!-mówi Kowalski.
  -Jak nazwisko, imię…-pyta facio z narękawkiem.
  -Kowalski Jan etc – odpowiada niezmiennie Kowalski..
  Facio z narękawkiem otworzył na powrot księgę ew. ludn., poślinił de novo palec, przewertował i orzekł ostatecznie: NIE Żyje!

 19. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Za chwilę spróbuję uruchomić wykaz 50 autorów w lewj kolumnie.
  Ja przecież tam często Cię widziałem.
  Zobaczymy.

 20. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Z wykazu obrazkowego wynika, że dawno (nie wiadomo kiedy) logowałeś się do systemu PT.
  Widocznie moja wyobraźnia płata mi figle.
  Ale „nic to”-spróbuj de novo, Jerzy.
  Tadeusz

 21. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Dzięki za informacje o gravatarze. Zmieniłam w profilu swój nick, żeby się nie myliło.

  Mój problem wygląda na techniczny, ale do tej pory to nie przeszkadzało.
  Przeszkadza przeglądarce Google Chrome. Innej nie przeszkadza, ale tam nie mogę się zalogować.

  Notki piszę więc na Google Chrome , a komentuję gdzie indziej. Trochę to kłopotliwe, no ale cóż.

  Chodzi o to, że napisało mi, że mój zegar jest niewłaściwie ustawiony w komputerze. On się rzeczywiście trochę spieszył, ale zrobiłam synchronizację z czasem internetu, no i nic.
  Dalej nie mogę komentować, bo pisze mi to samo. Może mi coś podpowiesz?

  Jak się nie da, to będę tak kombinować. Jednemu przeszkadza to, drugiemu inne.
  Taki klimat : )).

 22. Amero pisze:

  To chyba moja wina, kliknąłem kiedyś nie tam co trzeba. Teraz zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować, nie wiem co się dzieje

 23. Amero pisze:

  Ja używam Mozilla Firefox

 24. Anonim pisze:

  @E.B
  #Dalej nie mogę komentować, #
  /
  Ewunia.
  Nic, a nic nie rozumiem.
  Prawdą jest, że cały ten WdPr taki jest, 🙂
  Jak nie możesz komentować skoro komentujesz, a ja odpowiadam na Twój komentarz?
  A Gravatar poprawiłaś?

 25. Anonim pisze:

  @Amero
  Aha!-skasowałeś sobie konto.
  Gratulacje. 🙁 🙁
  tk

 26. Amero pisze:

  Ja się nie mogę zalogować a wygląda na to, że jestem zalogowany. Może to przez to że kiedyś zmieniłem przeglądarkę?

 27. Amero pisze:

  Dziękuję, już się nie będę bawił w ten sposób

 28. Amero pisze:

  Tadeusz, czy możesz mi to konto ustawić zpowrotem, żebym nie musiał robić takich wygibusów jak Ewa.
  Dziękuję z góry
  Jerzy

 29. E.B pisze:

  @Tadeusz

  :))))))

  Jest wesoło :).

  Ja nie mogę komentować na Google Chrome, ale mogę tam robić wpisy i wszystko inne. Tylko komentować nie mogę. Zegar nie pozwala :)).

  Ale coś udało mi się zrobić na Firefoxie, tzn, jakieś dodatkowe uwierzytelnienie i tam się zalogowałam.
  Będę więc dla odmiany pisać z Firefoxa. Taki klimat :))).

  Nie tak dawno, jakieś parę dni temu, zauważyłam, że ubyło nam autorów.
  Niemożliwe, żeby tylu naraz się wyrejestrowało. Coś nam robią wbrew :).

 30. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  #Tadeusz, czy możesz mi to konto ustawić zpowrotem#
  -Ale jak Jurku mam to zrobić?
  Trzeba założyć od nowa i o to Cię proszę.
  Nic nie mogę uczynić poza tym co stwierdziłe.

  Przy rejestracji trzeba podać:
  -adres email (prawdziwy),
  -login (może być taki jak nick, ale proponuję inny),
  –podpis czyli nick (proponuję inny niźli login).
  System wyśle na adres emaila komunikat i poda hasło do systemu (taki tasiemiec na dwa km).
  Ty sobie sam zmienisz hasło na swoje i potwierdzisz.
  Ale to hasło co wyśle system zapisz sobie gdzieś na boczku na wsjakuj słuczaj.

 31. E.B pisze:

  Jerzy

  Może też zrób to uwierzytelnienie na Firefoxie, jak ja.

 32. E.B pisze:

  Tadeusz

  Jest chyba możliwość dodania autora bez wysyłania maila. Sprawdzisz?

 33. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  A więc Twój problem to problem konfiguracji przegladarki.
  Trzeba je na bieżąco aktualizować.
  Ale tego możesz dokonać tylko TY, albo programista u Ciebie w domu.
  Tak więc wzystko jasne.
  /
  #Nie tak dawno, jakieś parę dni temu, zauważyłam, że ubyło nam autorów.
  Niemożliwe, żeby tylu naraz się wyrejestrowało. Coś nam robią wbrew :).#
  *
  A do tego przyznaję się ja.
  Uważam, że nie ma potrzeby, aby system dźwigał zbędny balast.
  Aktualnie (spójrz) jest jak było (tak jak chce peło)..
  Proponuję uwidaczniać w lewej kolumnie 1o aktywnych Autorów
  Wystarczające!.
  Pomyśl.
  Zgadzasz się?

 34. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Mnie się podoba tak jak było. Wszyscy autorzy.
  Ale nie ma to nic wspólnego z PO :).

 35. E.B pisze:

  Ale @Amero nie ma, a był.

 36. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Jest chyba możliwość dodania autora bez wysyłania maila. Sprawdzisz?#
  -Jest, ale po co komplikować to co jest proste.?
  Po to chyba aby stało się krzywe?

  Pewne dane są niezbędne: adres email, wybrany login/i nick.-muszę jakoś kogoś nazwać.
  Ale sprawdzę tą opcję, ktorej niedowierzam i poinformuję Ciebie..
  Jak rozkaz, to rozkaz-ufam kobiecej intuicji. i jeste do dyspozycji.
  *
  Sprawdza się to w moim przypadku z żoną mą własną- i tu bez żadnej kpiny!., a wręcz z szacunkiem.
  To jakiś siódmy, czy ósmy zmysł wbrew męskiej ułomnej logice – okazuje się.
  O! dwa dni temu miałem niesamowity alogiczny przypadek elektryczny.
  Żona rozwiązała to w mig, a ja uparcie l logicznie pozostawwałem w dołkach startowych aż dopięła swego.
  No i musiałem przepraszać.

 37. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Mnie się podoba tak jak było.#
  -no to jest.
  A mnie się „nie podoba to jest”.
  🙂

 38. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Ale @Amero nie ma, a był.#
  Powiedział, że się skasował.
  Tak przynajmniej rozumiem.

 39. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  A więc widzimy ile jest możliwych opcji, które mogą sugerować o tym, czy innym działaniem, a szczególnie u sympatycznej Danusi, że wszystkie indywidualne błędy to cenzura i basta!
  I nie przeonaczy nijak nie~!

 40. Amero pisze:

  Tadeusz
  Nie da rady, muszę czekać na ten tasiemiec tak jak pani Elżbieta Witek na Dr. Grodzkiego.
  Chyba masz rację, skasowałem się nie wiedząc o tym.

  Ewa- ja cały czas używam Firefox, nie mam problemu z komentowaniem, ale okazuje się teraz jak chcę przywrócić swoje konto (zarejestrować się od nowa) to mam problem bo mam czekać kilka dni na link rejestracyjny. No cóż, Witek czekała to i ja poczekam.

 41. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  E.B 21 maja 2020 o 20:37
  Miałem odpowiedzieć jutro, odpowiadam teraz jak na załączonym obrazku.:


  Dzięki za doświadczenie.

 42. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  #Nie da rady, muszę czekać na ten tasiemiec tak jak pani Elżbieta Witek na Dr. Grodzkiego.#
  /
  Smakowity dowcip!
  Ale… powinien nastąpić po kilku minutach jednak.
  /
  Ale cóż dzisiaj Jurek jest prawdziwe skoro chłopy są kobietami, a kobiety chłopami.
  -Wiesz na co trafisz.
  Teraz domy publiczne wywieszać będą niebawem banery (zobaczysz):
  – u nas tylko kobiety, dziewczyny, i córki małolaty (jak chce ten obślizgły biseks padalec z województwa)
  -a u nas chłopcy od 8 do lat 14!
  Fajowo będzie, rabździejowo i po czaskowsku! i po lewacku, i po junijnemu wedle glizdy zwanej bodnar.

 43. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Spoko, nic się nie dzieje.
  Uporządkujemy de novo.
  Badźmy solidarni w sprawach istotnych dla Polski, a szczególnie zdrowego społeczeństwa.
  A jeśli będzie ono zdrowe ( a nie czaskosko_rabździejo_pierdoniowe) to po wymarciu wsioków, ubeków i esbeków poradzi sobie na luzie i w spokoju w Polsce wymarzonej.
  Polsce suwerennej.
  Polsce sprawiedliwej.
  Polsce katolickiej
  Polsce zasobnej w co dostatnio obdarzył ją Pan Bóg..
  Pozdrawiam i dobrej nocy (u nas przynajmniej ciemna i głęboka NOC).
  Wyjatkowo jeszcze uzywam klawiatury, a winnym jestes TY Jerzy.
  🙂 🙂

 44. Amero pisze:

  Ja nie mogę siedzieć przed komputerem zbyt długo, oczy moje już mają ponad 70 lat. Mogę tylko jeszcze stwierdzić, że mamy tutaj na PT bałagan nie gorszy niż ci w tym okrąglaku na Wiejskiej w Warszawie:)
  Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie rejestrować się przynajmniej raz na miesiąc. No nie, żartuję teraz, nie bierz tego zbyt poważnie. Moja wina bo zachciało mi się kombinować z komputerem.
  Najważniejsze, że przy całej tej różnicy między nami co do polityki w Polsce, to jednak Polski chcemy takiej samej, a to jest najważniejsze. Dobrej nocy Tadeusz, bo Ewa jak zauważyłem często chodzi spać po północy.
  Jerzy

 45. Amero pisze:

  Tadeusz,
  Domy publiczne też są przecież potrzebne, tylko jak tu zachować odstęp dwa metry!

 46. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ty jak zawsze z tym rozkazem :)) Tylko prośba :)).

  Intuicja kobiet często się potwierdza, ale nikt nie jest doskonały. Nasza płeć też i czasem się mylimy.

  W przypadku dodawania nowego autora po prostu natrafiłam na to i pomyślałam sobie, że nie musimy męczyć naszych nowych autorów czekaniem na maila potwierdzającego i możemy to pominąć.
  To mogłoby usprawnić dodawanie.
  Ale oczywiście chętny musiałby podać swój nick i mail w komentarzu. Potem można ten komentarz usunąć.
  Można spróbować tę opcję jak będzie okazja.

 47. Amero pisze:

  Czy możesz mi to tak załatwić Ewa? Mogę podać Ci mój mail.
  Jerzy

 48. E.B pisze:

  Jerzy

  Google Chrome przestałam się podobać. Firefox mnie przepuścił, ale musiałam dokonać dodatkowej weryfikacji.

  Może tak być, że Google nie podoba się mój skręt w prawo, ale może się mylę i to moja jakaś wina.

  Obamagate wisi jednak w powietrzu i chyba przed wyborami coś wybuchnie. Mówią o przełomie czerwca i lipca. Niektóre wróble tak mówią.

  A ja jestem nocny marek, jak mogę. A teraz był czas siedzenia w domu. No, ale pomału się to kończy.

  Nie wiem, czy mogę, skoro się zarejestrowałeś.
  Mogę spróbować, ale może się okazać, że już jest takie konto.
  No,ale spróbujmy. Zobaczymy.
  Zapisze Twój mail i skasuję komentarz. Podaj go w osobnym komentarzu.

 49. E.B pisze:

  Jerzy

  Musisz mi jeszcze podać Twoją nazwę, nie nick. To jest login.

 50. E.B pisze:

  Spróbuję ale nie ręczę za to co będzie. Nick będziesz musiał nadać sobie sam, jak się zalogujesz.
  Logujesz się przez nazwę/login : Jerzy i swój mail.

  Już się nie rejestrujesz, tylko logujesz, Zobaczymy. Poczekaj chwilę, muszę to wprowadzić.

 51. E.B pisze:

  Jezry

  Tak mi odpisało:

  Nazwy użytkowników mogą zawierać wyłącznie małe litery (a-z) i liczby.

  Ta nazwa użytkownika jest w tej chwili zajęta, ale być może zostanie zwolniona w ciągu następnych kilku dni.

  Ten adres email został już użyty. Proszę sprawdzić, czy doszedł już na niego email aktywacyjny. Jeśli niczego nie zrobisz, użycie tego adresu będzie znów możliwe za kilka dni.

  Czyli tak jak napisałam, zarejestrowałeś się i i trzeba poczekać na mail aktywacyjny.
  Jak go nie dostaniesz, to spróbujemy jeszcze raz.

  Sprawdź spam i inne typu: oferty, powiadomienia itd.

 52. E.B pisze:

  Podałeś nazwę: jerzy?

 53. Amero pisze:

  Tak nazwa Jerzy a password będzie mój e-mail?

 54. Amero pisze:

  nie mam nic w skrzynce

 55. E.B pisze:

  Powinno być chyba : jerzy (małe litery). Tak mi napisało.

  password to hasło, które Ci prześlą, a potem sobie zmienisz na własne.

  Przy logowaniu podajesz hasło i login czyli nazwę. Nie wiem czy trzeba podać mail, chyba nie.

  Jak ja się loguję na WordPress to podaję login/nazwę i hasło.

 56. E.B pisze:

  Jak nic nie przyjdzie, to odczekamy parę dni i spróbuję Cię dodać.

 57. E.B pisze:

  O,key. Skasuję ten komentarz też.

  Do jutra : ).

 58. Amero pisze:

  Dobrej nocy, Dziękuję.

 59. Anonim pisze:

  Zmieniłem nick i udało mi się zarejestrować.
  Trump oświadczył, że jeśli przyjdzie druga fala epidemii coronawirusa to na pewno nie będzie gospodarki zatrzymywał. Będąc dzisiaj w Detroit w fabryce Forda nie zakładał maski i z tego powody wszelkie lewactwo znowu się spieniło. Między innymi Generalny Prokurator stanu Michigan.
  W Teksasie terrorysta zaatakował bazę Marynarki Wojennej, ranił niegroźnie wartownika zanim został zastrzelony. Podobno drugi zamachowiec jest poszukiwany.
  Amer, teraz J.B.

 60. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  W kolejce oczekujących jest dwóch-amero i jerzy i dwa różne emaile.
  Którego Jerzy uruchamiamy, a którego kasujemy?
  Przy „amero” występuje stary Twój email (tak coś mi świta).
  Decyduj- a nasza Ewa zakończy ten proces i nada Ci status autora..
  Pozdrawiam Ewę!-OK!

  T_K

 61. Tadeusz_K pisze:

  Ja tymczasem oglądam jak chłoptasie w króciutkich spodenkach hołownia i czaskoski dzielą czerwone sukno Polski.
  Jeden i drugi snują wizje kto bedzie’ premierem, kto generalnym prokuratorem, komu dać miskę, komu koryto.
  Horrendum!!!!!!!!!-galaaaktyczne!
  Polska piaskownica!

 62. Anonim pisze:

  Cześć Tadeusz,
  Oczywiście chcę zostać przy amero.
  Dziękuję

 63. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  i @E.B
  #chcę zostać przy amero.#
  -OK.
  Ale pozostawiam zakończenie procesu Ewie.
  Włożyła tu ona wiele inwencji- niechaj Ona to zakończy..
  Ona Powinna być tu głównym stróżem-jest tzw. rokująca. :).
  Załatwi to paru kliknięciami.
  Jedno zgłoszenie skasuje, a drugie uaktywni i nada Ci status autora.
  Cieszę się Amero, że powracasz, a podziękujesz Ewie-Ona już Cię prowadzi..
  /
  ps.
  @E.B
  Halo, halo… nocny duszku…. 🙂

  Pozdrowienia!

 64. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  A u nas tymczasem wylało się szambo ekstrementów tzw. elyty- jak zwykle z warsiawki..
  Pedofilia, handel ludzkim ciałem i takie tam inne usiłowania odwrócenia uwagi od istoty zagadnienia.

 65. Tadeusz_K pisze:

  Okropieństwa.
  Należy w trybie pilnym zakupić u Chińczyów pętle do powieszeń zdegenerowanych osobników typu powiatowych i wojewódzkich..
  Makabryczne!
  Ale potrzebne są do tego sądy, a nie kasta

 66. Tadeusz_K pisze:

  czaskoski i karta LGBT, rabździej i małżeństwa pederastów, pedofilia (odłam LGBTQ) -oto program dla Polski!
  Program nowoczenych jewropejczyków.

 67. Tadeusz_K pisze:

  Zatoka sztuki ???
  /
  Czy zatoka warsiaskiego szamba?

  – czy pedofilia lgbt + Q …???
  Q-wedle WHO to zbiór nieokreślonych jeszcze zboczeń/dewiacji seksualnych.
  (kto mówi o dewiacji homofobem ponoć jest- jak określa kasta SN)
  Sam twórca Freud nie był w stanie zdefiniować szerokości mutacji w tym zakresie.
  Dlatego też sławetne WHO rezerwuje na wszelki wypadek ok. 50 płci gatunku zwanego człowiekiem.
  Ale jak dotychczas mój pies Max trwa przy swojej płci-samcem psim jest..
  Szyc i pozostali jeszcze się wahają jak popędek od zegara.
  czaskoski jeden z rabździejem odważnie stoi nadal na reducie i sekunduje im niejaki pierdoń z Krosna n/Wisłokiem.
  Vivat czaskoski, vivat rabździej!vivat pierdoń!-prezyndenty’.
  Żałosne to.

 68. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ale Jerzy już się zarejestrował i nawet widnieje w spisie autorów. Co ja mam tu do roboty 🙂 ?

 69. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  @Amero
  Amero złożył dwie deklaracje- jedną należało usunąć- 22 maja 2020 o 07:05,. 22 maja 2020 o 08:21.
  Na moim ekranie widniał jako oczekujący na wlączenie i nie posiadał statusu autora.
  Ale już jest uporządkowane, wszystko OK.
  Reszta jest w rękach @Amero czyli:
  -uruchomić gravatar,
  -uruchomić połączeniania z PT i WdPr
  ścieżka: Polskim tekstem–>Jetpack–> i na samym dole „Polączenia”.

 70. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ja nie mam wglądu w oczekujących. Gdzie ich szukać?

  Jerzy zmienił sobie nick na J.B. Ale chyba może przywrócić stary nick?

 71. E.B pisze:

  Jak zrobić gravatar:

  .

 72. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  Moje witryny_Wszyscy użytkownicy i u góry wyświetlają się wszystkie statusy.
  Ale status Oczekujacy pali się tylko wtedy, gdy ktoś oczekuje połączenia.
  Aktualnie brak oczekujących.
  *
  #Jerzy zmienił sobie nick na J.B#
  Jest taki użytkownik @J.B o dziwnym tytule i emailu.
  To jest @Amero? Ty go włączyłaś?
  Ja włączyłem Jerzego jako @Amero – o @J.B nic nie wiem.
  Dwa konta posiadać chyba nie powinno być.
  Za chwilę sprawdzę działanie jego konta w następnym komentarzu.

  *
  Fajna instrukcja. 🙂

 73. Tadeusz_K pisze:

  A więcJerzy ma konto na grawatarze.
  Ale nie współgra z nickiem-trzeba doprowadzić do zgodności i sprawdzić jeszcze połączenia..

 74. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ja nic nie robiłam. Zdaje się, że Jerzy nieco namieszał.

  Zobacz koment z 22.05.2020 o 02:05.

 75. Amero pisze:

  Tak namieszałem, przepraszam.
  Chciałbym mieć tylko jedno konto z moim nickiem Amero. Jestem w klinice, piszę z telefonu. Zamelduje się jutro.
  Pozdrawiam Was oboje i odezwę się jutro

 76. E.B pisze:

  Jerzy

  Trzymaj się zdrowo i wracaj do nas.

  Pozdrawiam

 77. Amero pisze:

  Wracam, narazie wszystko OK.Już tak namieszałem z tym logowaniem, że mi naprawdę wstyd. Jeśli masz jeszcze trochę cierpliwości Ewa to zrób porządek z tym moim kontem. Oczywiście chcę dalej występować pod nickiem amero i e-mail, który Ci podałem. Nazwa może być e-mail to mogę potem zmienić.
  Dziękuję

 78. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  4-03
  Konto „Amero” jest utworzone, status „Autor”, możesz pisać notki.
  Hasło zapewne ptrzymałeś (sprawdź w spamie), utwórz sobie własne.
  (gdyby był jakiś problem to wygenerujemy nowe)
  W gravatarze zmień swój podpis na Amero.
  Sprawdź czy masz połączenie z PT i WdPr” : Kokpit_Jetpack_Połączenia.
  Jest jeszcze kwestia konta „J.B”.
  Rozumiem, że mamy to konto skasować….????
  Użytkownik nie może posiadać dwóch kont.
  *
  Jeszcze jedno pytanie: jak Ci się udało samodzielnie włączyć/zaktywizować konto „J.B”?
  Proszę Cie abyś tą informacje przesłał mi na PW.
  To jest interesujace.

  *
  ps.
  Już widzę, że „J.B” ktoś skasował-OK.

 79. Anonim pisze:

  Cześć Tadeusz,
  Chciałem wysłać Ci prywatną wiadomość, ale Nie potrafiłem. Kiedy wpisałem Twój nick Tadeusz_K to system nie zaakceptował i pokazał mi że wiadomość nie została wysłana.

 80. Tadeusz_K pisze:

  wpisz: tadeusz2017

 81. Anonim pisze:

  Tadeusz
  Idę spać już jest po pierwszej rano. Odezwę się jak u Ciebie będzie około 7, 8 wieczór. Dobrego dnia.
  Amero

 82. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Z Gravatarem winno być tak:

 83. E.B pisze:

  Jerzy

  Ale piękny gravatar :).
  Radzisz sobie lepiej niż mówisz.
  A w sprawach informatycznych to najlepiej rozmawiać z Tadeuszem.
  On tu dowodzi :).

 84. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Też jestem ciekawa jak to Jerzy zrobił.
  Napiszesz?

 85. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  13-58
  Nie mam pojęcia jak i kto to zrobił..
  Myślę, że jest to możliwe w przypadku, gdy ktoś zostanie dodany i zaproszony przez admina/z pulpitu admina..
  Ja takiej operacji z „J.B” nie wykonywałem.
  Oprócz Ciebie i mnie nikt inny z uprawnionych (w przedmiotowym zakresie) nie logował się do systemu.
  Ja tylko uaktywniłem konto z loginem @Amero, a inne próby skasowałem w uzgodnieniu..
  Skasowałem także konto „J.B”.
  Ale może Amero coś powie.

  Dodam tylko, ze w przypadku dodania użytkownika z pulpitu admina zainteresowany otrzymuje link i on prawdopodobnie aktywuje konto.
  Może Ty go jednak dodałaś?
  Tu tylko chodzi o to, czy system jest szczelny, nic wiecej.

 86. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Nie mam nic wspólnego z kontem J.B.

  Ja tylko próbowałam dodać Jerzego z pulpitu bez wysyłania linku. Jest taka opcja.
  Dałam nazwę : Jerzy i mail Jerzego.
  Wtedy mi odpisało:

  ‚Nazwy użytkowników mogą zawierać wyłącznie małe litery (a-z) i liczby.

  Ta nazwa użytkownika jest w tej chwili zajęta, ale być może zostanie zwolniona w ciągu następnych kilku dni.

  Ten adres email został już użyty. Proszę sprawdzić, czy doszedł już na niego email aktywacyjny. Jeśli niczego nie zrobisz, użycie tego adresu będzie znów możliwe za kilka dni.”

  22 maja 0.35 koment

  Poinformowałam o tym Jerzego i na tym moja rola się skończyła.

  Sama jestem ciekawa jak to Jerzy zrobił. Może nam opowie :).

 87. Anonim pisze:

  Tadeusz & Ewa,
  Ale namieszałem, prawda? Może to i dobrze bo Tadeusz sprawdzisz w ten sposób szczelność systemu:). Już teraz to nawet mała myszka się nie przeciśnie.
  Jak to zrobiłem, no cóż sam nie wiem dokładnie, ale napisałem Ci trochę Tadeusz na P.W.
  Używając ten sam laptop, zarejestrowałem się na inny e-mail. Mam ich trzy. Jako amero nie mogłem bo system mi mówił, że już ten e-mail jest zajęty, no i postanowiłem wypróbować inny nick i przeszło.
  Teraz nie wiem czemu przy moim komentarzu pisze Anonim.
  Wrócę za kilka godzin, sprawy rodzinne mnie wzywają do Chicago.
  Jerzy

 88. Anonim pisze:

  Znowu ten Anonim i po ukazaniu się komentarza pamiętam, że miałem chyba opcję poprawienia lub uzupełnienia brakujących liter a teraz nie mam.
  Pozdrawiam
  Jerzy

 89. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Jest inny system logowania się podczas komentowania.
  Wrócimy do tego.

 90. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  @E.B
  Wszystko jest OK.
  Tak mogło się zdarzyć.

Dodaj komentarz: