Koronowirus-kolejny glos rozsadku i prawdy.

Jakich trzeba jeszcze glosow i autorytetow zeby obalic ten mur zaklamania, fikcji i parcia pseudo politykow i rzadow w kierunku ubezwlasnowolnienia Ludzkosci? Trzeba przeczytac artykuly EB; Droga do swiatowego rzadu i Grupa Bilderberg, na blogu Polskim Tekstem, zeby to wszystko zrozumiec. Ale jak liczna grupa ludzi to wie, rozumie i akceptuje /przeciez to sa wg. wielu Teorie Spiskowe zreszta specjalnie tak propagowane przez mainstream/, a jak liczna grupa osob bedzie chciala sie temu czynnie przeciwstawic? Przyklady to ostatnie protesty przedsiebiorcow w W-wie. Mateusz Jaroszewicz z Neosu ma racje; nie tedy droga- jedyna szansa to samoorganizacja na poziomach lokalnych i podstawowych i droga prawna.
Kazdy zdrowo myslacy Narod, jego obywatele, obojetnie jakiego panstwa, powinni uznac, to co sie dzieje za zdrade Stanu i natychmiast wypowiedziec posluszenstwo swoim pseudo rzadom i tych wszystkich rzadzacych postawic przed Trybunalem Stanu /Sprawiedliwosci/. Gra sie toczy nie o narod, panstwo czy demokracje, to jest walka o Ludzkosc i jej podstawowe prawa do Wolnosci, a moze nawet i o nasze dusze. Nie obedzie sie to bez Naszego czynnego udzialu. Pani Justyna Socha z organizacji Stop Nop przyznala sie, ze do pewnego momentu nie rozumiala zaleznosci przymusu szczepionek i systemu 5G. Teraz protest tej Organizacji przeciw przymusowi szczepien nabiera Nowego Wymiaru. Jezeli tam bedzie 100, 10000 osob to zostanie w prosty sposob spacyfikowany. Ale jesli bedzie wiecej 100000 albo 1000000 to juz nie bedzie to takie proste. Ale Policja sie ladnie zbroi; zakupili ostanio kilkadzesiat tysiecy recznych miotaczy gazu pieprzowego i kilka tysiecy armatek wodnych, oraz wiele wozow transportowo bojowych. Kuzia twarz na kogo to uzbrojenie przeciez nie na obcych najezdzcow? Czy znow „Rzad” chce walczyc z obywatelami, ktorzy ich wybrali aby im jak najlepiej sluzyli? P A R A N O J A.
Zaznaczam, ze nie jestem zwolennikiem jakiejkolwiek partii, bo kazdy system partyjny jest antydemokratyczny. Popieram prof. M. Matyja i jego teorie demokracji bezposredniej.
Z pewnej ksiazki zapamietalem znaczacy fragment; tragedia Panstwa jest kiedy rzad przekupi swoich obywateli, tego stalismy sie swiadkami i bierzemy w tym udzial, kiedy PIS swoimi „plusami” przekupil obywateli, do tego stopnia, ze stracili zdolnosc racjonalnosc myslenia.

Może Ci się również spodoba

36 komentarzy

 1. Daani pisze:

  Zgadza sie.
  Jest nadzieja, Bill Gatesnie sie sam szprycuje:
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/leczenie-osoczem-od-ozdrowiencow

 2. E.B pisze:

  @Colin

  Prezydent Trump w piątek zagrał na nosie specjalistom ds. Zdrowia, mówiąc reporterom, że choroba koronawirusowa „odejdzie bez szczepionki”.

  „Choroba odejdzie bez szczepionki, odejdzie i nie zobaczymy jej ponownie, mam nadzieję, w najbliższym czasie ”, – powiedział Trump w Białym Domu.

  Zapytany, co skłoniło go do przekonania, że ​​wirus zniknie bez szczepionki, Trump stwierdził, że otrzymał te informacje od niezależnych lekarzy.

  „Po prostu polegam na tym, co mówią lekarze, powstaje pytanie czy będziemy potrzebować szczepionki. W pewnym momencie prawdopodobnie zniknie samo z siebie. ”

  https://globalna.info/2020/05/09/trump-pandemia-minie-bez-szczepionki-dudaszczepic-dla-swietego-spokoju/

 3. E.B pisze:

  @Colin

  To, o czym piszesz wcale nie jest takie proste.

  Po pierwsze: dla rządów PiSu nie ma obecnie alternatywy.

  Po drugie : oddolne inicjatywy i samoorganizacja świadomego społeczeństwa jak najbardziej, jako niezbędne uzupełnienie rządu i nacisk na niego.

  Po trzecie: pytanie co można zrobić teraz, jak zachować się w obliczu nadchodzącego kataklizmu cywilizacyjnego, żeby nie podpalić Polski.

  Rząd PiSu na pewno ma wielu ludzi dobrej woli, autentycznych patriotów. Ile tam jest powtykanych agentów różnej maści i hamulcowych, to inna sprawa.

  Złożoność sytuacji, w jakiej jest świat i Polska znajdująca się w jego newralgicznym miejscu wymaga działań ostrożnych, ale jednocześnie ratujących nasze zasoby ludzkie i naturalne. Ratujących naród i jakąś naszą niezależność i pomyślność.

  Potrzeba polityków rozważnych, mądrych, rozumiejących sytuację, ale też mających „cojones” i uczciwych w stosunku do własnego narodu.

  I potrzeba wsparcia narodu rozumiejącego tą złożoność i to, że nie zawsze wszystko można.
  Ale jednocześnie skutecznie wywierającego nacisk w obronie swoich praw, zdrowia i pomyślności.

  Czy jesteśmy takim narodem?
  Czy mamy takich polityków na marę czasów?

  Oto jest pytanie zasadnicze.

 4. Anonim pisze:

  EB
  Slowa, slowa, slowa i teoria. Nie trzymaj sie tak kurczowo PIS ani innej opcji politycznej w obecnym wymiarze, bo nawet zaden przedstawiciel Konfederacji nie potrafil powiedziec, ze jest przeciwny przymusowi ……., bo obudzisz sie z reka w nocniku. To jest totalna degrenolada i trzeba sie od nich wszystkich radykalnie odciac jak od zbednego balastu, ktory nas topi. Caly ten klajster polityczny jest skompromitowany i powinien skonczyc kariere w kopalniach uranu. Jest wyjscie radykalne to oglosic tzw. dlug haniebny /Islandia/ i czym predzej wypierpapierowywac z tej zasranej skorumpowanej i zdegenerowanej pseudo unii wzorem GB. Unii stworzonej dla hegemonii nad Europa i swiatem- polecam ksiazke ” Nazistowskie korzenie UE” /Jak bym byl britisch to bym glosowal za brexit/. Nigdy nie bylem zwolennikiem tej cywilizacji smierci, ale w pewnym momencie historii nie mielismy innej mozliwosci. Niestety moje czarne przewidywania spelnily sie w skrajnie czarnym scenariuszu jeszcze za mojego zywota.
  Teraz wkleje pewien tekst, ktory napisalem;
  Ma Pani racje dotyczaca swiadomosci-to jest katastrofa; „wielki ekran TV” uksztaltowal myslenie, a raczej niemyslenie ludzi. Sterowane z zewnatrz media wywolaly plandemie strachu i oglupily spoleczenstwa swiata. Niedlugo ludzie na kolanach pojda po szczepionki z nanochipami /ID2020/ i stana sie biorobotami bez wlasnej woli i wolnego myslenia. Przy udziale technologii 5G i zwiazanym z tym projektem Starlink E. Muska beda sterowani elektronicznym pastuchem jak stado owiec. Obudza sie, a raczej juz sie nie obudza, z reka nie w nocniku, ale z glowa w misce ustepowej-ale im juz wtedy bedzie wszystko jedno. Bedzie to prawdopodobnie koniec Ludzkosci.
  Najlatwiej jest wszystko zrzucic na tzw. Spiskowe Teorie. Ale kiedy wglebimy sie w historie NWO,/Deep State/ masonerii, ostatnie czasy to Klub Rzymski itp. to wychodza na jaw fakty swiadczace o dalekowzrocznej polityce i zaplanowanych, bezwzglednych dzialaniach prowadzacych do uzyskania calkowitej wladzy nad swiatem przez garstke ludzi /a moze to nie sa ludzie/.

 5. E.B pisze:

  @Colin

  To wszystko racja. Ale nie jesteśmy samotną wyspą, tylko jesteśmy powiązani różnymi łańcuchami zależności z resztą świata.
  Zniszczą nas bardzo szybko jeśli będziemy chcieli zerwać te kajdany.

  Utopią są rządy mas. Musi być elita, która będzie kierować sprawami narodu, tak jak w firmie jest zarząd. Państwo to firma z wieloma działami, które zajmują się różnymi problemami.
  To nie będzie działać samo. Musi tym ktoś kierować bo będzie chaos.
  Problem to właściwe elity. A tych nas skutecznie pozbawiano od wojny.

 6. Danka pisze:

  Colin
  To szatanskie pomioty, bo dziadki po 90 lat chca Bogu wydrzec wladze nad swiatem przy pomocy pozytecznych, ktorzy zamiast natychhmiast do lochu w psychiatryku wdaja sie w debaty, czy lepiej dac sie ,zabic szpryca , czy dac sobie rozwalic leb G5?Widac ,,ze walcza ze skutkami, ale co z poszukiwaniem winnych? Sami sa winni?

 7. Danka pisze:

  EB
  Zaprzeczajac sama sobie, krecisz sie w niemocy w kolko.
  Elit nas pozbawiano, ale nie ma nic lepszego od rzadu pisowego z Gowinem ? A ordynacja wyborcow?a kasa na partie? To jest sprawiedliwe ? To daje szanse ma wylonienie oddanych Polsce elit, czy raczej zwiazaych z partiami potakiwaczy,chorych relacji, oszukiwania elektoratu, brak transparentnosci zycia publicznego I tym podobne patologie.To jest uklad z MaGdalenki z Kiszczakiem.

 8. Danka pisze:

  Colin
  Nie dla partiokracji.

 9. E.B pisze:

  @Danka

  Co proponujesz? Konkretnie.

 10. Daani pisze:

  Spojrzenie Prawdzie w oczy, zmuszanie ich do tego aktu.Kazda Bestia spusci wzrok.Kazdy prawy I sprawiedliwy stanie z nia twarza w twarz, bo Prawda jest przymiotem Boga, a klamstwo, kretactwo jest cecha Szatana.
  „Wasza .mowa ma byc :Tak,tak; Nie ,nie! Wszystko ,co nadto od Szatana pochodzi”Jezus Chrystus

 11. E.B pisze:

  @Danka

  Żeby wygrać z szulerami, trzeba czasem grać znaczonymi kartami.
  Cel uświęca środki, ale tylko do pewnego stopnia. Są tego granice.

 12. E.B pisze:

  Chodzi o to, że trzeba czasem być lisem, zamiast wilkiem.

 13. Daani pisze:

  EB.Lisowi tez nie lekko…
  https://www.salon24.pl/galeria/401463,21

 14. Daani pisze:

  Oczywiscie- nielekko….mu

 15. E.B pisze:

  @Danka

  :)))

 16. Tadeusz_K pisze:

  Rozpoczynamy tydzień od festiwalu idiotów i imbecyli.
  1.Jaśnie oświecona KASTA SN nie potrafi zagłosować na kandydata prezesa SN.
  Jaśnie oświeceni kastowcy decydujący o życiu obywateli w TenKraju nie wiedzą, czy kółko ma być owalne, czy okrągłe, czy kwadratowe przy liczbie porządkowej kandydata.
  Zapytam: to jakież wielokrotnie dylematy musi mieć przeciętny wyborca podczas wyborów prezydenckich i parlamentarnych.????
  Takim to idiotom i imbecylom opłacamy siedziska w SN!
  2.Równolegle targowica (mieniąca się światłymi jewropejczykami) szaleje w amoku pozagalaktycznym, że nie odbyły się wybory (co było dni parę temu ich wielkim marzeniem) na prezydenta.
  *
  Tak to jelity (opłacane sowicie przez nas) robią z nas obywateli idiotów dowodząc, że 2+2=5..!.
  Ale to jest zrozumiałe, ponieważ idiota myśli, że wszyscy są idiotami.
  *
  Proponuję w trybie pilnym uruchomić (dla ochrony Państwa) kontrwywiad i służby specjalne na okoliczność tego panoszącego się pozagalaktycznego amoku

 17. Tadeusz_K pisze:

  @Danka
  -Słusznie.
  Jak widać Polskę oplotły jelita wieprzowe.
  Poltyka jelt to żadna polityka -sprowadza się do intrygi, kupczenia, jurgieltu.
  Np.logika intrygi wyborczej 2020-jest czytelna i prosta.
  Zasadza się na dwóch prostych założeniach, a realizatorem tych założeń był niejaki kopertczak.
  A więc prześledźmy ten proces:
  Zał.1)
  Jeśli rząd wyprzedzi działania zapisane w projekcie ustawy to kopertczak zatrzyma procedowanie max odrzucając na koniec jej postanowienia potegując tym samym czas procedowania.
  Zał.2).
  Jeśli rząd nie podejmie działań wyprzedzających to projekt ustawy zaakceptować
  Ale….
  Ustawę zwolnić w takim czasie, aby rząd nie miał dostatecznie czasu na zorganizowanie wyborów.
  *
  Ad.1.
  Targowica skrupulatnie obserwowała wyprzedzające diałania rządu na rzecz wyborów i doskonale wiedziała jak długi/krótki czas pozostawić aby wybory nie doszły do skutku.

 18. Daani pisze:

  TK PKW wystosowala uchwale I nie ma co sie denerwowac.Za duzo interesow roznego typu ma opcja PIS i zalezni ,zeby tak latwo dac to zdewastowac.PKW w Gdansku uznala, ,ze JK moze oddac walkowerem miejsce ma fotelu prezydenta dla PO/KO bez wystawiania swojego kandydata.To bylo wbrew Konstytucji I zasadzie sluzby dla Suwerena, ktory po to glosowac na nich, zeby nie tchorzyli, ale walczyli umiejetnie.Tak ze PKW nie zawiedzie.

 19. Daani pisze:

  TK I co? Mialam racje.Juz po ko nferencji.Teraz bedzie wielodniowe analizowanie jej przez gadajace glowy.Wielu ulzylo.Slucham polskiego radia24 I juz sie zmeczylam ta trzepaczka o wyborach,o KidaWie-Blonskiej, ktorej podlozyli swinie I chca ja wymienic na lepszy model.Ten model to….Duda.

 20. Danka pisze:

  TKJaka kampanie oni I jej robil? Sami juz .mysla o nowym przepoczwarzeniu sie PO w co?To zalosna kpina-zmiana nazwy.
  KLD>UW>PO>??

 21. 35stan pisze:

  @Colin

  „…tragedia Panstwa jest kiedy rzad przekupi swoich obywateli, tego stalismy sie swiadkami i bierzemy w tym udzial, kiedy PIS swoimi „plusami” przekupil obywateli, do tego stopnia, ze stracili zdolnosc racjonalnosc myslenia.”

  Dziwna jest Twoja logika, bo wynikałoby z niej, że zanim „PIS swoimi „plusami” przekupil obywateli”, to w III RP rządzili „nieprzekujący” obywateli politycy będący wzorcem z Sevres: kompetencji, uczciwości i dbania o interes Polski i tych „nieprzekupionych” obywateli!

  Czytasz to co piszesz, czy przepisujesz z jakiejś gadzinowej propagandówki albo z „przekazów dnia” bliskich Konfederacji z JK-M i Grzegorzem „Szczęść Boże” i Bosakiem udającym niezorientowanego w tym z kim gra, na czele?

 22. Colin pisze:

  35stan
  Napisalem dosc wyraznie, ze; cytowany przez Ciebie tekst; ….tragedia Panstwa… zaczerpnalem z pewnej ksiazki. Nic nie przepisuje z gadzinowek. Slucham opinii ludzi, czytam i ogladam szerokie spektrum info ze swiata i kraju i wyciagam wnioski. Nie przykladam wagi do nazwy partii; X, Y, Z bo to /dla mnie/ nie ma zadnego znaczenia, podobnie jak i nazwiska A, B, C. Sa sprawy wazniejsze i glebsze, ktorymi powinnismy sie interesowac. Co do porzednich „Ekip”,to mieli byc rozliczeni, a zostali? Piszesz ;dziwna logika, a przeciez nie znasz mojej opinii o przeszlosci. To wymagaloby takich opracowan jakie ostatnio zrobila EB; Grupa Bilderberg i Droga do swiatowego rzadu. Do pewnego momentu nie analizowalem polityki zajmujac sie med. naturalna. Ale te tematy sie skrzyzowaly. I o czyms to swiadczy.

 23. Colin pisze:

  EB.
  Przeczytaj ksiazke prof. Matyja o demokracji bezposredniej i jej najlepszych rozwiazan dla Polski. Nie sa nam potrzebne zadne „elity” bo jak znamy z doswiadczenia tzw. wszystkie elity nie sprawdzily sie przez ostatnie lata. Przyszedl czas na demokracje bezposrednia, nie bedzie gorsza; WIR czyli weto, inicjatywa i referendum obywatelskie funkcjonuje w Szwajcarii i zobowiazuje, kuzia twarz, urzednikow do wykonywania woli Narodu. Najwyzszy czas polozyc kres rzadom „elit”. Kto jest dla kogo? Koniec, koniec i jeszcze raz koniec z rzadami, ktore nie reprezentuja woli i praw NARODU!
  WSTANMY Z KOLAN!!!

 24. E.B pisze:

  @Colin

  A jaki tytuł ma książka i gdzie ją można dostać?

  Pamiętaj, że my nie jesteśmy Szwajcarią i nigdy nie będziemy w tym miejscu w Europie.
  Chociaż Słowianie, nasi dawni przodkowie, rządzili się poprzez wiece. Ale zawsze była jakaś starszyzna, która tym zarządzała, wybrana demokratycznie.

  Mamy w genach republikanizm, to prawda. Tylko nie wiem czy teraz jest na to właściwy czas.

 25. Tadeusz_K pisze:

  @Colin
  @E.B

  #Nie sa nam potrzebne zadne „elity”….”
  -To fantasmagoria.
  A ponadto zależy kto i co pod tym pojęciem elit rozumie.
  Sorki: W przyrodzie to nawet stado baranów ma (i musi mieć ) swoje „elity”.
  Akurat dzisiaj Świat dąży do realizcji tego o czym mówisz.
  Proponują nam rząd światowy= Komitet 300
  /
  To jak nic kalka propozycji Pitagorasa (tego od c^2=a^2+b^2) :
  Pitagoras:
  -Rada Trzystu, tajny zakon polityczny, naukowy i religijny. Składała się ona z ludzi wyłącznie wtajemniczonych, którzy musieli złożyć Pitagorasowi straszliwą przysięgę. Pitagoras ogłosił się najwyższym kapłanem.
  -Członkowie piastowali wysokie stanowiska takie jak egipscy kapłani.
  -Rada Tysiąca złożona była z przedstawicieli wielkich rodów. Był to rząd oligarchiczny, który sprawował i rozciągał pieczę nad władzą wykonawczą. Z tej rady wybierano, spośród wtajemniczonych, członków do Rady Trzystu.
  -Hetairie, czyli tajne towarzystwa, działały we wszystkich miastach greckich. Hetairia macierzysta mieściła się w Krotonie. Bractwo Pitagorejskie dążyło do objęcia władzy w całej południowej Italii, ale również wywierały wpływ na bieg polityki w miastach greckich
  /
  Dzisiaj zaś mamy na stole Komitet 300:

  -Komitet Trzystu, tajna organizacja, która powstała pod koniec XIX w. w ramach globalnych planów Cecil Rhodesa, konsekwentnego bojownika imperializmu angielskiego. W skład rządu światowego wchodzą ludzie najwyżej wtajemniczeni.
  -World Economic Forum w Davos, czyli Szczyt Ekonomiczny w Davos w Szwajcarii. Szczyt został założony przez Klausa Schwaba. —–Członkowie są drobiazgowo wyselekcjonowani przez Komisję Trójstronną i tajną organizację Grupę de Bildenberg. Członków jest 1000 i są światową oligarchią.
  -Komisja Trójstronna , Grupa de Bildengerg , Klub Rzymski,Starożytny Zakon Różokrzyżowców, Towarzystwo „Fabian Society”, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, Kościół Nowej Jerozolimy, Towarzystwo Teozoficzne, Gnostycki Kościół, Międzynarodówka Socjalistyczna, Rada Stosunków Międzynarodowych USA, Królewski Instytut Spraw Zagranicznych. Reformowalna Synagoga, Światowa Rada Kościołów, Wielkie Loże Narodowe.
  /
  Przyroda nie znosi pustki @Colin.
  /
  Akurat @E.B rozpoczęła ten temat Bildengerg’iem (praktycznie ważnym, ale pionkiem w strukturze Komitetu 300) więc myślę, że to dokończy.

 26. Tadeusz_K pisze:

  @Colin
  #Nie sa nam potrzebne zadne „elity”….”#
  /
  Jeszcze wtręt do tych słów.
  Nie mylmy elit z wieprzowymi jelitami, których szczególnym reprezentantem jest nijaki budka ze Śląska.
  I wielu innych, ale ten jest przypadkiem reprezentatywnym jelit wieprzowych..
  Jemu szczęka urosła ponad możliwości techniczne koparki nasiębiernej (których inżynierowie nie potrafili zaprojektować) ,a jego mózg ma wymiar nieco tycio większy niźli przydomowej kury, aby nie zanieczyszczał swoimi odchodami podwórka i ulicy.
  Ale jak widać w trybie pilnym musi onże -tenże butka- od zaraz zatrudnić specjalnego z workiem podążającym za nim krok w krok usuwając ze ścieżki jego zanieczyszczenia.
  No, chyba, że butka zażyczy sobie w sejmie uchwałę zwalniajacą go z przestrzegania panowania nad zwieraczem.
  Jak nic musi zwrócić się z wnioskiem po i_parcia do drugiego genijusza zwanego czaskoskim.
  Ale jeśli wola to możemy dookreslić formę elit historycznie, nawet od czasów Noego.
  Fajowo wyglądał ten dyzerad na przestrzeni wieków „bez elit”, czyli bez ludzi rozumnych, rozumiejących zdarzenia teraźniejsze i przyszłe.

 27. Tadeusz_K pisze:

  ‎Święty Pankracy · ‎Święty Serwacy i ‎Bonifacy
  Wielkie szkody w moim sadzie- trzeci rok z rzędu… 🙁 🙁
  Ale przyczyny różne.
  Globalistyczne ocieplenie jak nic – udowodnione przez masonów wbrew regułom astronomii..

 28. Colin pisze:

  Drogi TK. Oczywiscie masz racje. Ale mialem na mysli te „elity”, ktore prowadza stado baranow na skraj przepasci. Zawsze swiat potrzebowal liderow. Ale zadajmy sobie pytanie jakich./ madrych, patriotycznych, bezinteresownych, uczciwych/. Czasem wydaje mi sie, co pewnie jest bledem, ze w pewnych sytuacjach przydalyby sie rzady technokratow, ktore powinny wyprowadzic Swiat na prawidlowa sciezke rozwoju.. Jasne jest, jak w kazdym przypadku rzadow czy byliby to odpowiedni ludzie. Ale w kazdym przypadku jest to kwestia odpowiednich ludzi. Wszystko po prostu sprowadza sie do odpowiednich osob, ktore zajmuja odpowiedzialne stanowiska..

 29. Colin pisze:

  EB.
  Profesor Miroslaw Matyja, „Szwajcarska demokracja bezpośrednia szansą dla Polski?” Księgarnia internetowa Bonito.pl, w Księgarni Ravelo.pl

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: