Co wydarzyło się w Wuhan?

Czy możliwe , że w Wuhan wydarzyły się trzy sprawy od siebie niezależne?

Broń biologiczna testowana przez rząd Chin dla uspokojenia sytuacji w Hong Kongu, uboczne skutki instalacji 5 G i nasz znajomy wirus, zmodyfikowany w laboratorium i celowo wypuszczony dla zmniejszenia liczby ludności i zmuszenia do szczepionek wystraszonych mieszkańców Ziemi?

Szczepionek równie destrukcyjnych jak sam wirus albo bardziej, umożliwiających wpływ na nasze postrzeganie świata?

Wirus istnieje, powoduje śmierć starszych i schorowanych, ale też młodszych, najwidoczniej nie radzących sobie z chorobą. Ale ma też skutki dalej idące, przechodząc przez organizm uszkadza serce, nerki, układ nerwowy i rozrodczy, co może się uwidocznić dopiero w późniejszym czasie. A więc rodzaj broni biologicznej z opóźnionym zapłonem.

A jaki wpływ na obecną epidemię ma Bill Gates opowiada drugi film:

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. E.B pisze:

  @Danka

  Czytałam też, że my Słowianie z haplogrupą R1A1 jesteśmy bardziej odporni. Może i tak, bo w naszej części Europy mniej się choruje.

 2. Danka pisze:

  ;),) Mniej sie chodzilo po knajpach I mniej domow niespokojnej starosci
  ..Kwarantanna, choc niektorym nie sluzy.

 3. E.B pisze:

  @Danka

  Jak mówił w TV Republika wirusolog prof. Włodzimierz Gut, jesteśmy bardzo zdyscyplinowani, a kwarantanna i izolacja jest najlepszą metodą na tego wirusa.
  Niektórzy się na to oburzają, ale jak widać daje to rezultaty.
  I rzeczywiście mamy mniej domów starości.

 4. Daani pisze:

  EB W Niemczech to krytykuja:
  https://youtu.be/8BIxv1rAtdw

 5. Alek pisze:

  U Niemców śmiertelność w stosunku do ilości ludzi jest pięć razy większa niż u nas. Na dodatek, oni liczą tylko zgony w szpitalach. Nie ma się co na nich wzorować. Raczej oni powinni na nas.

 6. E.B pisze:

  U nas jest nawet taki fenomen, że zmniejszyła się liczba zgonów w stosunku do poprzednich lat, w niektórych miejscach nawet o 40 %.
  Umiera mniej Polaków niż w 2019 i 2018 roku i branża pogrzebowa zaliczyła też spadek.

  Może to być związane z mniejszym ruchem drogowym i ograniczonymi kontaktami z polską służbą zdrowia :).

 7. Alek pisze:

  @E.B

  Z wyjaśnieniem fenomenu, stawiam na słabsze kontakty z lekarzami i ze stołem operacyjnym. Zdarzają się dobrzy lekarze, ale tak często jak prawdziwki w lesie. Zresztą tak jak w innych zawodach. Znaleźć dobrego piekarza albo stolarza nie jest łatwo. Dziennikarza też.

 8. E.B pisze:

  @Alek

  Jednym słowem świat „zszedł na psy” :).
  A taki jest piękny, nowoczesny….. :)).

 9. Danka pisze:

  Alek 15:16 Dokladnie jak piszesz.Wlasnie wczoraj mialam tego przyklad.Przestala .I dzialac lodowka.Znalazlam specjalistyczna firmed via internet ,dowiedzialam sie, ze bierze za naprawe 65 funciszow,a jak jakis czesci to wiecej wyjdzie. Nie mialam wybory, przyszedl fachowiec w firmowej koszulce, przedstawil sie z imienia, a ja prosze o nazwisko, bo mam placic karta.Pol godziny grzebal w instalacji ,cos tam wdmuchiwal ,po czym mnie oswie il, se tego nie da sie naprawic ,bo gazu nie cisgnie czy cooos.Jednak zwolal 87 funciszow, bo uczyl dodatkowego sprzetu I wciska mi jakas .maszynke,zeby podac numer konta.Ja : ,
  Zaraz, Zara,, a co napraWiles, ze chesz tyle ile ,
  Za naprawiona lodowke?On, ze takie sa zaglady w naszej firmie.Ze nie umiecie naprawic, a bierzecie tyle pieniedzy za co?Niestety musialam to zaplacic I do tego nawet mi n ie pokazal, ile sciagnal, bo to juz zniklo,a na moje pytanie o moj podpis ,odparl, ze nie podpisuje sie z powodu coronawirusa.Bede szukac przepisow w ich sprawie, czy to tak moze wygladac.Zdenerwowal mnie, ze dalam sie tak zmusic do placenia za fachowa robote.Zabraklo pytania z moje strony przez telefon, a co jesli nie naprawi tej lodowki?Rozumiem, ze chcial,no z Polowe tej sumy, ale tyle co za naprawe?!

 10. Danka pisze:

  „Ze takie sa zasady w naszej firmie” nie zaglady ))

 11. Danka pisze:

  Musialam zaplacic, bo bym sie go nie pozbyla.Stal I powtarzal jak mantre, ze takie sa zasady w jego firmie.Jeszcze sciagnalby .I strozow Prawa,ze nie chce mu zaplacic za nie naprawiona lodowke.Po co mi takie cyrki?

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: