Droga do światowego rządu

Na podstawie artykułu:

https://globalna.info/2019/11/03/historia-tajemna-masonerii-czyli-jak-powstal-nowy-porzadek-swiata/

i książki Henryka Pająka: „Lichwa rak ludzkości”.

Dzień po dniu i godzina po godzinie łańcuch zarządzania

prowadzi w stronę totalnej kontroli całej rasy ludzkiej przez

rząd światowy. Jeśli ktoś odważa się porównać to do raka, jest to rak

całego międzynarodowego ciała politycznego, obłąkany, dziki guz,

który z pewnością zostanie zlikwidowany przez Boską interwencję,

jak stało się to z wieżą Babel

Irlandzka patriotka Deirdre Manifold

Wszystko zaczęło się w XVIII wieku we Frankfurcie nad Menem od rodziny Bauerów, Żydów Aszkenazyjskich, pochodzących prawdopodobnie od Chazarów, którzy przyjęli judaizm jako swoją religię. Nie są więc Żydami z Palestyny.

Mayer Amschel Bauer miał 10 lat kiedy został oddany w 1753 roku na nauki rabinackie. Półtora roku później zmarli jego rodzice. Był inteligentnym chłopcem toteż krewni zachęcali go do dalszej nauki. Ale to handel okazał się jego pasją i posłannictwem życiowym. Jako trzynastolatek pojechał do Hanoweru na praktykę w banku późniejszych Iluminatów – Oppenheimerów. Tam poznał tajniki bankowości i zawarł znajomość z księciem Hesse-Hanau, Wiliamem II, którego księstwo obejmowało tereny Frankfurtu. Ta znajomość pozwoliła mu wypłynąć na szersze wody. Kiedy był już bogatym kupcem we Frankfurcie, przyjął nazwisko od rodzinnego symbolu widniejącego na frontonie jego domu, czerwonego heksagramu, znanego jako pieczęć Salomona. To ta czerwona tarcza „Rot schild” dała nazwisko rodzinnemu klanowi Rothschildów. Posługiwanie się tym symbolem potwierdza ich powiązanie z żydowskimi kabalistami i okultyzmem. Heksagram ma symbolizować gwiazdę Saturna, utożsamianego ze złem, z Lucyferem.

W 1770 roku Mayer Amschel poślubił Gutlę Schnapper, córkę bogatego kupca żydowskiego. Miał pięciu synów i pięć córek. Synów ulokował w głównych stolicach Europy: Paryżu, Londynie, Wiedniu, Rzymie i w Niemczech. Córki wydał za bankierów tworząc w ten sposób potężną sieć europejskiej a potem światowej lichwy, nieformalny Sanhedryn władców świata.

W 1773 roku Mayer Amschel Rothschild zgromadził we Frankfurcie dwunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół i przekonywał ich, że jeśli wszyscy połączą swoje zasoby, mogą rządzić światem. Poinformował także swoich przyjaciół, że znalazł idealnego kandydata, osobę o niewiarygodnym intelekcie i pomysłowości, do kierowania zaplanowaną przez niego organizacją – Adama Weishaupta, profesora prawa kanonicznego na uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii, z pochodzenia Żyda. Weishaupt miał konsolidować te wysiłki, tworząc sieć elity intelektualnej, która w pierwszej kolejności podporządkuje sobie tradycyjną masonerię.

1 maja 1776 r. Adam Weishaupt, pod pseudonimem „Spartakus” zakłada tajne stowarzyszenie zwane Zakonem Iluminatów. 

Celem Iluminatów jest:

1) Zniszczenie wszystkich istniejących rządów

2) Zniesienie własności prywatnej

3) Zniesienie dziedziczenia

4) Zniszczenie patriotyzmu

5) Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej

6) Zniszczenie wszystkich religii, poza judaizmem

7) Utworzenie rządu światowego na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji.

W lipcu 1782 roku Zakon Iluminatów połączył swoje siły z masonerią, na kongresie w Wilhelmsbad.  Francis de Virieu, uczestnik konferencji, odchodzi wyraźnie wstrząśnięty. Zapytany o „tajemnice”, które poznał, odpowiada:

„Nie powiem ci ich. Mogę tylko powiedzieć, że to wszystko jest o wiele poważniejsze niż myślisz. Od tego czasu, według jego biografa, „Francis de Virieu mógł mówić o masonerii jedynie z przerażeniem”.

W 1785 roku kurier Iluminatów o imieniu Lanze został uderzony piorunem i zabity podczas podróży konnej przez miasto Regensbon. Gdy bawarscy urzędnicy zbadali zawartość jego siodeł, odkryli istnienie Zakonu Iluminatów i znaleźli plany szczegółowo opisujące nadchodzącą rewolucję francuską.

Rząd Bawarii ostrzega rząd Francji o zbliżającej się katastrofie, ale rząd francuski nie słucha tego ostrzeżenia. Bawarscy urzędnicy aresztują wszystkich Iluminatów, których mogą znaleźć, ale Weishaupt i inni ukrywają się i unikają aresztowań.

W 1789 roku wybucha ludobójcza rewolucja we Francji.

W 1796 roku prezydentem Stanów Zjednoczonych zostaje przeciwnik masonerii John Adams. Jego syn John Quincy Adams oświadcza:

Szczerze i w głębi serca wierzę, że Zakon Wolnomularski jest jednym z największych, jeśli nie największym złem moralnym i politycznym, z którym borykają się teraz Stany.

W 1797 roku profesor Robinson z Uniwersytetu w Edynburgu publikuje książkę „Dowody spisku”, ujawniając, że Weishaupt próbował go zwerbować do Iluminatów i ujawnia ich diaboliczne i nieludzkie cele.

W 1821 roku George W. F. Hegel formułuje tak zwaną dialektykę heglowską, z której Iluminaci czerpią wskazówki do swej działalności.

Według dialektyki heglowskiej teza plus antyteza równa się syntezie. Innymi słowy, najpierw wywołujesz kryzys, potem dochodzi do ogromnego publicznego oburzenia, że ​​trzeba coś zrobić z tym problemem. Więc oferujesz rozwiązanie, które wprowadza zmiany, których naprawdę od zawsze chciałeś, ale których ludzie początkowo nie byliby skłonni zaakceptować.

W 1828 roku Mayer Amschel Rothschild jr., który finansuje Iluminatów, wyraża całkowitą pogardę dla rządów krajowych, które próbują uregulować międzynarodowych bankierów takich jak on:

„Pozwólcie mi wydawać i kontrolować pieniądze narodu i nie obchodzi mnie, kto pisze prawa”.

W 1848 roku Mojżesz Mordechaj Marks Levy, pseudonim: Karol Marks, pisze „Manifest komunistyczny”. Marks jest członkiem frontu organizacji iluminackiej zwanej Ligą Sprawiedliwych.

Nie tylko opowiada się za zmianami gospodarczymi i politycznymi; opowiada się również za zmianami moralnymi i duchowymi.

Uważa, że ​​rodzina powinna zostać zniesiona, a wszystkie dzieci powinny być wychowywane przez władzę centralną. Wyraża swój stosunek do Boga, mówiąc:

Musimy prowadzić wojnę ze wszystkimi dominującymi ideami religii, państwa, kraju i patriotyzmu. Idea Boga jest myślą przewodnią zboczonej cywilizacji. Musi zostać zniszczony’’

22 stycznia 1870 r. w liście do włoskiego przywódcy rewolucyjnego Giuseppe Mazziniego, Albert Pike – Suwerenny Wielki Dowódca Południowej Jurysdykcji Szkockiego Rytuału Masonerii – ogłasza utworzenie tajnego stowarzyszenia w tajnym stowarzyszeniu:

„Musimy stworzyć super rytuał, który pozostanie nieznany, do którego będziemy wzywać tych masonów wysokiego stopnia, których wybierzemy. Jeśli chodzi o naszych braci, ci ludzie muszą być zobowiązani do zachowania ścisłej tajemnicy. Poprzez ten najwyższy obrządek będziemy rządzić całą masonerią, która stanie się jednym międzynarodowym centrum, tym potężniejszym, ponieważ jej kierunek będzie nieznany. ”

Ta bardzo tajna organizacja nazywa się ‘’The New and Reformed Paladian Rite’’. Właśnie dlatego około 95% mężczyzn zaangażowanych w masonerię nie ma pojęcia, jakie są cele organizacji. Mają złudzenie, że jest to dobra organizacja społeczna wykonująca dobre prace.

W 1875 roku rosyjska okultystka Helena Pietrowna Bławatska zakłada Towarzystwo Teozoficzne. Madame Blavatsky twierdzi, że tybetańscy święci mężowie w Himalajach, których określa mianem Mistrzów Mądrości, komunikowali się z nią w Londynie za pomocą telepatii. Podkreśla ona, że ​​religia chrześcijańska ma wszystko na odwrót – że szatan jest dobry, a Bóg zły.

W 1884 roku w Wielkiej Brytanii powstaje Towarzystwo ‘’Fabian’’ w celu promowania socjalizmu. Towarzystwo Fabiańskie bierze swoją nazwę od rzymskiego generała Fabiusa Maximusa, który walczył z armią Hannibala w małych, wyniszczających potyczkach, zamiast podejmować jedną decydującą bitwę.

14 lipca 1889 r. Albert Pike wydaje instrukcje 23 Najwyższym Radom Świata. Ujawnia co jest prawdziwym przedmiotem kultu masońskiego:

Wam, suwerenni Wielcy Instruktorzy Generalni, mówimy to, abyście mogli powtórzyć to Braciom z 32, 31 i 30 stopnia: Religia masońska powinna być, przez nas wszystkich, wtajemniczonych wysokich stopni, utrzymywana w czystości doktryny Lucyferiańskiej ”

W latach 1890–1896 Cecil Rhodes, fanatyczny uczeń soc-komunisty Johna Ruskina zostaje premierem Południowej Afryki, wówczas brytyjskiej kolonii. Jest on w stanie eksploatować i kontrolować bogactwo złota i diamentów w Południowej Afryce.

Pracuje nad tym, by wszystkie części świata nadające się do zamieszkania znalazły się pod dominacją elity rządzącej. W tym celu wykorzystuje część swojego ogromnego bogactwa do ustanowienia słynnych stypendiów Rhodesa.

W 1893 roku Towarzystwo Teozoficzne sponsoruje Parlament Religii Świata w Chicago. Celem konwencji jest wprowadzenie na Zachód koncepcji hinduskich i buddyjskich, takich jak wiara w reinkarnację.

W 1911 roku Partia Socjalistyczna Wielkiej Brytanii wydaje broszurę zatytułowaną „Socjalizm i religia”, w której jasno wypowiada się na temat chrześcijaństwa:

„Jest zatem głęboką prawdą, że socjalizm jest naturalnym wrogiem religii. Chrześcijański socjalista jest w rzeczywistości anty-socjalistą. Chrześcijaństwo jest antytezą socjalizmu ”

W 1912 roku pułkownik Edward Mandell House, bliski doradca prezydenta Woodrow’a Wilsona, publikuje  dokument ‘’Administrator”, w którym promuje „socjalizm, o jakim marzył Karol Marks”.

3 lutego 1913 r. ratyfikowana zostaje 16. poprawka do konstytucji USA, umożliwiająca rządowi federalnemu nałożenie progresywnego podatku dochodowego.

W 1913 roku prezydent Woodrow Wilson publikuje „The New Freedom”, w którym ujawnia:

„Odkąd zacząłem zajmować się polityką, przede wszystkim wyznawałem poglądy Ojców Założycieli. Niektórzy z największych Mężów Stanu w USA, w dziedzinie handlu i produkcji, kogoś się boją, czegoś się boją. Wiedzą, że gdzieś jest moc zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak pełna, tak wszechobecna, że ​​lepiej nie mówić o niej pełnym tchem. ”

23 grudnia 1913 r. powstaje Rezerwa Federalna FED. Zostało to zaplanowane na tajnym spotkaniu w 1910 r na wyspie Jekyl w stanie Georgia przez grupę bankierów i polityków, w tym pułkownika House’a.

Jest to prywatne konsorcjum żydowskich mafii finansowych, które przywłaszczyły sobie prawo emisji waluty Stanów Zjednoczonych i dyktowania wszystkiego co jest związane z obrotem pieniądza, stawkami procentowymi, grą na giełdach, podażą pieniądza. Od tej chwili Stany Zjednoczone tracą swoją suwerenność finansową, a co za tym idzie gospodarczą ekonomiczną i polityczną.

To jest faktyczna data powstania rządu światowego.

Louis McFadden – Przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty w Izbie Reprezentantów w 1931 roku powiedział:

Kiedy przyjęto ustawę o Rezerwie Federalnej mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie zauważyli, że został tutaj ustanowiony światowy system bankowy. FED uzurpuje sobie prawa rządu. Kontroluje tutaj wszystko i nasze stosunki zagraniczne. Tworzy i rozbija rządy zależnie od własnego widzimisię.

I nawiązując do Wielkiej Depresji:

To nie był przypadek. Były to pieczołowicie wymyślone zdarzenia. Międzynarodowi bankierzy postanowili tutaj wywołać stan rozpaczy, żeby mogli wyłonić się jako władcy nas wszystkich.

W 1917 roku z pomocą finansistów z Nowego Jorku i Londynu Lenin obala rząd Rosji. Później komentuje pozorną sprzeczność powiązań między wybitnymi kapitalistami a komunizmem:

„Istnieje również inny sojusz – na pierwszy rzut oka dziwny, zaskakujący – ale jeśli się nad tym zastanowić, w rzeczywistości jest on dobrze ugruntowany i łatwy do zrozumienia. To jest sojusz naszych przywódców komunistycznych i waszych kapitalistów. ”

30 maja 1919 r. na spotkaniu zorganizowanym przez pułkownika Housea najbardziej wpływowi masoni zakładają Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych w Anglii i jego bliźniaczy duplikat Instytut Spraw Międzynarodowych w USA z udziałem różnych socjalistów fabiańskich, w tym znanego ekonomisty Johna Maynarda Keynesa. Zgodna choć tajna symbioza i współpraca kapitalistów z komunistami.

W 1920 roku brytyjski mason Zakonu Druidów Winston Churchill uznaje związek między Iluminatami i rewolucją bolszewicką w Rosji. Potwierdza tożsamość komunizmu i kapitalizmu, programu Iluminatów i żydobolszewików amerykańskich i europejskich:

„Od czasów Spartakusa-Weishaupta do czasów Karola Marksa, Trockiego, Bela Kuna, Róży Luksemburg i Emmy Goldman, ten światowy spisek stale rośnie. Odegrał on zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii rewolucji francuskiej. W XIX wieku był główną siłą napędową każdego wywrotowego ruchu, a teraz ta grupa niezwykłych osobowości z tajemnych kręgów wielkich miast Europy i Ameryki chwyciła naród rosyjski za głowę. Stali się praktycznie niekwestionowanymi panami tego ogromnego imperium. ”

W 1921 roku pułkownik House reorganizuje amerykański oddział Instytutu Spraw Międzynarodowych w Radę Stosunków Zagranicznych(CFR). W ciągu ostatnich 60 lat 80% najwyższych stanowisk w każdej administracji – demokratycznej lub republikańskiej – zajmowali członkowie tej organizacji.

15 grudnia 1922 r. CFR popiera rząd światowy w swoim magazynie „Sprawy zagraniczne”. Autor Philip Kerr stwierdza:

„Oczywiście ludzkość nie zazna spokoju ani dobrobytu, dopóki ziemia pozostanie podzielona na 50 lub 60 niezależnych państw, dopóki nie powstanie jakiś system międzynarodowy. Prawdziwym problemem dzisiaj jest rząd światowy. ”

Lata 1939-45 – Adolf Hitler sponsorowany przez Wielką Lichę amerykańsko-europejską tworzy militarną i gospodarczą potęgę Niemiec i uderza wraz z Sowietami na Polskę. W 1943 roku Stalin i Roosevelt porozumiewają się co do powojennej dekompozycji Europy. W przyszłości ma dojść do ekonomicznego i politycznego zjednoczenia USA i ZSRR w jedno mocarstwo światowe.

28 czerwca 1945 r. prezydent USA Harry Truman popiera rząd światowy w przemówieniu:

„Narody będą tak samo łatwo dogadywać się w republice świata, jak my w republice Stanów Zjednoczonych”.

24 października 1945 r. Karta Narodów Zjednoczonych wchodzi w życie. Również 24 października senator Glen Taylor wprowadza rezolucję Senatu 183, wzywając Senat USA do odnotowania, że ​​sprzyja tworzeniu republiki światowej, w tym międzynarodowej policji.

7 lutego 1950 r. James Warburg, międzynarodowy finansista i członek CFR, mówi podkomisji do spraw zagranicznych Senatu:

„Będziemy mieć światowy rząd bez względu na to, czy ci się to podoba, czy nie – poprzez podbój lub zgodę”.

W 1954 roku książę Bernhard z Holandii zakłada grupę Bilderberg w , której skład wchodzą międzynarodowi politycy i bankierzy, którzy spotykają się potajemnie co roku.

22 listopada 1963 roku zostaje zamordowany w Dallas prezydent Stanów Zjednoczonych John F. Kennedy. Chciał przejąć FED i zwrócić go rządowi US.

Najprawdopobniej to przemówienie zaważyło na jego losie:

1966 – Profesor Carroll Quigley, z Georgetown University, pisze obszerny tom zatytułowany „Tragedia i nadzieja”, w którym stwierdza:

„Istnieje przez pokolenia międzynarodowa sieć. Wiem o działalności tej sieci, ponieważ badałem ją przez dwadzieścia lat, na początku lat sześćdziesiątych, mogłem badać jej dokumenty i tajne zapisy. Uważam że rola tych tajnych agend w historii jest na tyle znacząca, że ​trzeba ją poznać i ujawnić ”

W lipcu 1973 r. międzynarodowy bankier i członek Rady Stosunków Zagranicznych David Rockefeller zakłada nową organizację o nazwie Komisja Trójstronna, której oficjalnym celem jest „harmonizacja stosunków politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych między trzema głównymi regionami gospodarczymi na świecie ”.

Zbigniew Brzeziński jest pierwszym dyrektorem organizacji.

Istnieją trzy główne obszary gospodarcze na świecie: Europa, Ameryka Północna i Daleki Wschód (Japonia, Korea Południowa, Tajwan itp.).

Jeśli pod pretekstem połączenia sił, aby móc stawić czoła konkurencji, kraje członkowskie każdego z tych trzech regionów zdecydują się połączyć w jeden kraj, tworząc trzy superpaństwa, wówczas jeden rząd światowy będzie coraz bliżej.

Cel ten został prawie osiągnięty w Europie dzięki Jednolitemu Aktowi Europejskiemu (Traktat z Maastricht), który został wdrożony w 1993 r., zobowiązując wszystkie kraje członkowskie Wspólnoty Europejskiej do zniesienia barier handlowych i przekazania polityki pieniężnej i fiskalnej technokratom z Komisji Europejskiej w Brukseli.

 W czerwcu 1991 r. światowi przywódcy zbierają się na kolejnym zamkniętym spotkaniu Towarzystwa Bilderberg w Baden w Niemczech. Podczas tego spotkania David Rockefeller powiedział w przemówieniu:

„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i przestrzegali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Byłoby niemożliwe, abyśmy opracowali nasz plan dla świata, gdybyśmy byli wystawieni na światło dzienne w tych latach. Ale świat jest teraz bardziej wyrafinowany i przygotowany do marszu w kierunku światowego rządu. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od samookreślenia narodowego praktykowanego w minionych stuleciach. ”

29 października 1991 r. David Funderburk, były ambasador USA w Rumunii, powiedział publiczności z Karoliny Północnej:

George Bush otaczał się ludźmi wierzącymi w rząd jednego świata. Uważają, że system radziecki i system amerykański są podobne. ”

W 1993 roku Drugi Parlament Religii Świata odbywa się w Chicago w setną rocznicę pierwszego. Podobnie jak pierwsza konwencja, ta stara się połączyć wszystkie religie świata w „jedną harmonijną całość”. Tradycyjne wierzenia religii monoteistycznych, takich jak chrześcijaństwo, uważa się za niezgodne z indywidualnym „oświeceniem” i należy je radykalnie zmienić.

Ale globaliści zdają sobie sprawę, że w miarę jak coraz więcej ludzi zaczyna się budzić, widząc co się dzieje, mają oni tylko ograniczoną ilość czasu na wdrożenie swoich zasad. Przemawiając na obiedzie ambasadorów ONZ 23 września 1994 r. David Rockefeller zauważa:

„To obecne okno okazji, podczas którego można zbudować prawdziwie pokojowy i współzależny światowy porządek. Jesteśmy na skraju globalnej transformacji. Potrzebujemy tylko poważnego kryzysu, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. ”

2000 – 2019 – Świat jest uwikłany w kolejne wojny. 11 września, Irak, Afganistan, Libia, Syria. Projektowane krachy na giełdach, dziesiątki sfingowanych ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą. GMO, szczepionki, chemtrails oraz inne formy kontroli populacji. Niewidzialni Władcy tego świata pociągają za sznurki i szukają coraz to nowych form zniewolenia.

2020 rok – światowa epidemia koronawirusa i nadchodzący wielki kryzys ekonomiczny. Czy to jest właśnie ten wielki kryzys, którego potrzebują?

Czy zgodnie z filozofią Hegla syntezą będzie ustanowienie światowego rządu?

I jeszcze jako podsumowanie intencji globalistów, słowa niektórych z nich:

Gdybym miał przejść reinkarnację, to chciałbym powrócić jako morderczy wirus, dla obniżenia poziomu zaludnienia.

książę Filip, mąż królowej brytyjskiej

Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250 – 300 milionów ludzi, czyli redukcja 95 procent obecnego poziomu byłaby idealna.

Ted Turner właściciel stacji CNN

Naszym zadaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to, co my zadecydujemy, że mają chcieć.

Richard Salant – były prezes CBS „News”

Temat jest zbyt obszerny, żeby napisać o wszystkim. Jest wiele elementów tej układanki, ale wniosek jest jeden. Mamy do czynienia ze spiskiem przeciw ludzkości, który przybrał wyjątkowo utajnione formy organizacyjne i przez ponad dwa wieki przeszedł od międzynarodowej lichwy do światowego rządu.

Może Ci się również spodoba

28 komentarzy

 1. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  -Witam.
  Świetne opracowanie.
  „Temat jest zbyt obszerny..”
  -Oczywiście.
  Tym bardziej, że jego jądro od wieków utrzymywane jest w ścisłej tajemnicy, a jego syntezę zna tylko 33.
  /

  Pozwolę sobie jeszcze raz zwrócić uwagę na niezmienny, odwieczny węzeł zagadnienia, który nas dotyka dzisiaj ze zdwojoną siłą. Najlepiej uszczegółowił to Munzenberg ze Szk. Frankfurckiej. Tak to ma właśnie wyglądać nadejśie tego ich mesjasza, lucyferiana..
  1.Teza i antyteza:
  ”Według dialektyki heglowskiej teza plus antyteza równa się syntezie. Innymi słowy, najpierw wywołujesz kryzys, potem dochodzi do ogromnego publicznego oburzenia, że trzeba coś zrobić z tym problemem. Więc oferujesz rozwiązanie, które wprowadza zmiany, których naprawdę od zawsze chciałeś, ale których ludzie początkowo nie byliby skłonni zaakceptować.”
  /
  2. Munzenberg :
  – „zorganizować intelektualistów i wykorzystać ich w taki sposób, by z zachodniej cywilizacji zrobili odrażający smród. Tylko wtedy, kiedy już zepsują wszystkie jej wartości i uczynią życie niemożliwym, będziemy mogli narzucić dyktaturę proletariatu.
  Czyli przygotować glebę społeczną do realizacji niezmiennego celu: novus ordo seclorum.”
  /
  3. D. Rockefeller:
  ” Potrzebujemy tylko poważnego kryzysu, a narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. ”

 2. 35stan pisze:

  @E.B

  To o czym przed swoją śmiercią mówił i ostrzegał świat prezydent J.F. Kennedy, powtórzył Donald Trump w swym przemówieniu podczas kampanii wyborczej w 2016 roku:

  https://youtu.be/0pQ8Vo-vpMQ?t=63

  Swoją politykę zakładającą:

  stop globalizacji
  stop NWO

  przedstawił podczas przemówienia na Sesji ZO ONZ w 2019 roku:

  https://youtu.be/8HrJear6tak?t=4

  Czy spotka go los JFK?

  Kto stoi za prezydenturą D.Trumpa, bo przecież nie jest on reprezentantem samego siebie czy grupki polityków Partii Republikańskiej.

  W USA i w globalistycznej międzynarodówce rej wodzi 6 klanów rodzinno biznesowych, spośród których najważniejsze to:

  klan Rotschildow, pionierów międzynarodowej lichwy, żydowskich(chazarskich) bankierów wywodzacych się z Niemiec
  klan Rockefellerow, których fortuna wyrosła w XIX wieku na handlu ropą naftową a ich sztandarową monopolową firmą byłą „Standard Oil”

  To ten klan miał największy interes w podbojach terytorialnych, by poszerzać dostęp do źródeł surowców energetycznych na świecie dla swych firm, natomiast strategią klanu Rothschildów było oplatanie i uzależnianie państw i rządów świata siecią lichwy.

  Od XIX wieku klan Rockefellerów planował i realizował projekt NWO poprzez wojny i rewolucje z rewolucją bolszewicką na czele i wojnami światowymi i regionalnymi.
  To z D.Rockefellerem układał się w 1985 roku W.Jaruzelski, kiedy chwiały się fundamenty bloku sowieckiego.

  Klan Rotschildów już w 2012 roku , podczas kryzysu w stosunkach USA-Rosja na tle wojny w Syrii, przymierzał D.Trumpa jako kandydata w wyborach prezydenckich w USA przeciw B.H. Obamie, ale Obama obiecywał II-gi etap polityki resetu z Rosją(ustępstwami wobec Rosji w zakresie powrotu Rosji do radzieckiej strefy wpływów w krajach bałtyckich(formalnie członków NATO i UE), co było powodem wizyty trzech prezydentów tych państw w Białym Domu, zaniepokojonych tymi planami USA.
  Potem po klęsce polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku, B.H.Obama w 2014 roku przebywał w Europie z okazji szczytu NATO w Walii (w Newport), który odbył się 4–5 września 2014 r. i 3.09.2014 roku złożył wizytę w Tallinie(Estonia), której celem było uspokojenie krajów bałtyckich, deklaracją o sojuszu USA z państwami bałtyckimi i obroną przed agresją rosyjską:

  http://polskieradio24.pl/5/3/Artykul/1223375,Obama-w-Tallinie-nie-ma-mowy-o-porozumieniu-z-Rosja

  Reasumując, obecna walka „na noże” Demokratów z Donaldem Trumpem, to walka tych dwóch klanów o to czyja koncepcja ich dominacji nad światem, w zmieniającym się globalnym układem sił za sprawą rosnącego w siłę chińskiego „smoka”(wyhodowanego przez globalistów) ma być realizowana.

  Wydaje się, że rację ma klan Rothschildów, których politykę realizuje administracja D.Trumpa, uznając za utopijne kolejne po rewolucji bolszewickiej i paśmie wojen światowych i regionalnych oraz przewrotach, projekty NWO realizowane przez klan Rockefellerów, realizując tradycyjny model świata wielobiegunowego, w którym zawsze dominowało jakiej mocarstwo(w ciągu wieków się wymieniające na inne), zakładając utrzymanie dominacji w tym wielobiegunowym świecie dla USA.

  Taka koncepcja stwarza szansę dla Polski, bo Polska znajduje się w jednym z globalnych sworzni geopolitycznych, ważnych z punktu widzenia utrzymania równowagi w wielobiegunowym świecie i ważny jako regionalny sojusznik USA.
  W przeszłości, gdy realizowany był projekt NWO Rockefellerów drogą wojen i rewolucji, polski sworzeń był ciągłym celem ataku podczas tych rewolucji i wojen, dokonując wielkich spustoszeń naszej tkanki biologicznej i majątku narodowego.

  Projekt realizowany przez administrację D.Trumpa jest z naszego punktu widzenia korzystny o powinniśmy go wspierać.

  Niemcy/niemiecka UE jest ekspozyturą globalistycznych projektów NWO Rockefellerów i dlatego rząd PIS-u jest tak wściekle atakowany przez samą KE jak i jej pachołków z totalnej opozycji.
  Rockefellerowie prą do stworzenia rosyjsko-niemieckiej Eurazji, by po po przejęciu sterów władzy w USA stworzyć blok EURAZJA +USA, który podporządkuje sobie Chiny i wtedy utworzenie NWO z ich Rządem Światowym na czele, stanie się kwestią bliskiego czasu.

 3. Alek pisze:

  Pomysł utworzenia rządu swiatowego nie musi wynikać ze złych pobudek. Ludzie powini się dogadywać i w ważnych sprawach działać wspólnie. Pamiętajmy, ze rząd nie jest samodzielny, ale działa przy sejmie/parlamencie.

  Jeśli znajdą sposób, by taki rząd nie przerodził się w dyktaturę, wtedy jestem za.

 4. 35stan pisze:

  @Alek

  „Jeśli znajdą sposób, by taki rząd nie przerodził się w dyktaturę, wtedy jestem za.”

  Ja też jestem za tym, by znaleźli sposób na to, aby wszyscy byli „piękni i młodzi” a to możliwe byłoby, gdyby wszyscy ludzie na świecie byli tacy sami, bo tylko między równymi mogłaby zaistnieć doskonała harmonia na wzór harmonii w Trójcy Świętej.
  Marzenia, by tak się stało na Ziemi, to jest utopia, którą „równiejsi” mamią naiwnych, by łatwiej ich sobie podporządkowywać.
  .

 5. Tadeusz_K pisze:

  @35stan
  klan Rotschildów & klan Rockefellerów.
  /
  Wierzysz @35 stan , że wśród nich istnieje jakiś diametralny rozłam poglądów, koncepcji, idei?
  (tak to jakoś odebrałem)
  Faktem jest, że na ich czele (ich wszystkich żołnierzy lucyfera) stał ostatnio DR_33.
  A może po DR występuje walka o stanowisko na poziomie 33?- i stad te chwilowe zawirowania w odbiorze.
  Ps.
  Nie znajduję info kto przejął schedę po DR.

 6. Alek pisze:

  @35stan

  System władzy odporny na popadnięcie w dyktaturę nie jest utopią. Takie społeczeństwa istniały przez długi czas, m.in. w dawnej Polsce, gdzie rządzono systemem wiecowym. Mając takie rządy, Polacy wykształcili w sobie odpornośc na dyktaturę. Nigdy jej nie mieliśmy, o ile nie była narzucona siłą z zewnątrz.
  Skoro wtedy się dało, to i teraz się da i w przyszłości.

  Dyktatura klasyczna nie jest teraz aż tak groźna jak jej nowy rodzaj – ideologiczna. Ale na nią też znalazłby się sposób.

 7. 35stan pisze:

  @Alek
  Nie mieszaj systemów władzy w państwach narodowych z systemem globalnym, z setkami narodowości i żyjących od tysiącleci i wieków w różnych systemach cywilizacyjnych a każda cywilizacja, to inna etyka.

 8. 35stan pisze:

  @Tadeusz_K

  Nawet w małżeństwie istnieją różnice w sprawie ścieżki dojścia do tego samego celu a pomiędzy klanami chcącymi rządzić całym światem, takich rozbieżności ma nie być?
  Jedni oceniają sytuację tak, inni inaczej i gdy te rozbieżności są bardzo duże to dochodzi do walki „na noże”, oczywiście pod dywanem, by gawiedź myślała, że to demokracja.

 9. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Często piszesz o Tavistock. Poszukałam co to jest.

  Instytut powstał w 1920 roku w Anglii, jako jeden z czołowych centrów badań psychiatrycznych na świecie. Początkowo Instytut był finansowany przez rodzinę królewską, ale bardzo szybko zarządzanie nad nim przejęły rodziny Rotschildów i Rockefellerów.

  Celem badań Instytutu Tavistock było opracowanie metod, pozwalających kontrolować zarówno każdą jednostkę indywidualnie, jak i całą populację.

  Pierwszym dyrektorem Tavistock zostaje nie kto inny, tylko Zygmunt Freud, który tworzy podstawy psychoanalizy, opierając się na przeświadczeniu, że kultura i religia powodują zniekształcenia w naszej seksualności.

  Prace Freuda kontynuował Wilhelm Reich, jego uczeń, który już po wojnie w 1947 roku rozpoczął prace badawcze dla CIA, w USA.

  Po II wojnie światowej w 1947 roku do rozwijania swoich „twórczych” badań w ramach Projektu Spinacz, potajemnie zaproszono 46 byłych nazistowskich oprawców; chemików, behawiorystów, psychiatrów i neurologów, którzy w obozach zagłady wykazywali się największym zezwierzęceniem i sadyzmem. To dlatego te psychopatyczne, demoniczne osobniki, nie były poddane właściwemu osądowi w Norymberdze. Sponsorowani od początku przez równie psychopatyczna elitę szubrawców, rozwijali krok po kroku swoje „naukowe” projekty, z których każdy otrzymał swoją operacyjną nazwę.

  Ta ekipa nazistowskich „naukowców” trafiła do Bazy Sił Powietrznych w San Antonio, w Teksasie i wszyscy oni przysięgali wierność Stanom Zjednoczonym.

  Jednym z przejętych nazistów był niemiecki generał Reinhard Gehlen, szef siatki szpiegowskiej III Rzeszy, dzięki któremu amerykańskie operacje wywiadowcze przejęły rozbudowaną siatkę nazistów.

  Nadrzędnym celem tego instytutu jest kontrola kultury i ludzkiej psychologii poprzez programy destabilizujące psyche tworząc kompletnie nowego człowieka kontrolowanego przez technologię i żyjącego, jak to określił współpracujący z Instytutem Aldous Huxley, w „więzieniu bez krat.”

  Instytut był kompletnie nieznany dopóki w latach dziewięćdziesiątych Dr. John Coleman, oficer MI6 nie ujawnił jego istnienia w monografii zatytułowanej „The Tavistock Institute of Human Relations: Britain’s Control of the United States”. Do tego czasu Instytut Tavistock z powodzeniem utrzymywał w tajemnicy swoje działania i rolę w kształtowaniu kierunków spraw międzynarodowych.

 10. E.B pisze:

  @35Stan

  Nie napisałam o wielu sprawach, m.in. o roli klanu Rockefellerów w USA i na świecie.
  Nie napisałam też o różnych odnogach tego spisku, takich jak Czaszka i piszczele, Bohenian Group, czy też Komitecie 300, stojący na szczycie władców Globu. Ale i tam jest wewnętrzny krąg, w skład którego wchodzi 10 najbogatszych klanów świata. Trzy miejsca przypadają tam Rothschildom, dwa Rockefellerom, a pozostałe 5 nie wiadomo.

  I rzeczywiście jest chyba tak, że Rothschildowie chcą odejść od panowania nad światem poprzez wojny i terror. I to oni wsparli właśnie Trumpa.

  Spotkałam się też z taką informacją, że JK i PiS postawili na sojusz z Rothschildami, bo sami jesteśmy zbyt słabi, żeby coś ugrać. Stąd też sojusz z Ameryką Trumpa.

 11. E.B pisze:

  @Alek

  Problem normalnych ludzi polega na tym, że nie są w stanie uwierzyć, że są aż tak manipulowani. Wierzymy, że inni też chcą dobrze dla nas, dla ludzkości. A jeśli ktoś przy tym zarabia, to nic takiego strasznego się nie dzieje.

  Ale jeśli zaczynamy się zagłębiać w temat, to rodzi się przerażenie i także niedowierzanie, że mamy do czynienia z czymś tak bardzo złym.

  Zaczyna wychodzić na jaw, że oprócz bogacenia się ludzie ci zajmują się kreowaniem wojen, rewolucji, a więc stoją za zbrodniami przeciw ludzkości.
  A ostatnio okazuje się, że mamy do czynienia z satanizmem, orgiami, pedofilią, prześladowaniem dzieci, zboczeniami. To są psychopaci.
  Opletli wszystko i nie wiem jak się przed tym obronimy.

  Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego z czym mamy do czynienia.

  Rząd światowy nie jest nam do niczego potrzebny. Wystarczą porozumienia rządów państw, ludzi dobrej woli, żeby nasza planeta stała się miejscem przyjaznym dla nas i naszej przyrody.

 12. Alek pisze:

  @E.B pisze: „jeśli zaczynamy się zagłębiać w temat, to rodzi się przerażenie i także niedowierzanie, że mamy do czynienia z czymś tak bardzo złym.
  ..
  Opletli wszystko i nie wiem jak się przed tym obronimy.

  Niektórym o to chodzi, żebyśmy popadli w takie lęki. Poza tym, na filmach, książkach, prelekcjach się zarabia i stąd taki wysyp „wiadomości” o strasznych rzeczach, które rzekomo się dzieją. Co najmniej 95% z tego to zmyślenia.

  Weźmy np. Pizzagate. Przez jakiś czas krążyło to po internecie. Teraz już o tym niewiele. Czyżby wykryto tę aferę i aresztowano sprawców? Nie, po prostu tak jak w modzie – co rusz trzeba podsuwać ludziom nowy temat, żeby klikali. Wymyślono więc teraz aferę z narkotykiem pozyskiwanym z dręczonych dzieci. Za rok to się znudzi, więc wymyślą coś nowego.

 13. E.B pisze:

  @Alek

  Chciałabym, żebyś to Ty miał rację…….

 14. 35stan pisze:

  @E.B

  „Spotkałam się też z taką informacją, że JK i PiS postawili na sojusz z Rothschildami, bo sami jesteśmy zbyt słabi, żeby coś ugrać. Stąd też sojusz z Ameryką Trumpa.”

  „Plan Stulecia D.Trumpa”(tak nazwano tę politykę, której realizację powierzono D.Trumpowi, człowiekowi Rothschildów, który w dużej mierze zawdzięcza Rothschildom to, że swego czasu pomogli mu uniknąć grożącego mu bankructwa).
  Ta polityka została wdrożona po klęsce polityki resetu USA-Rosja Obamy, lewaka i agenta CIA od czasów studenckich,którego administracja była egzekutywą amerykańskiego „deep state” z klanem Rockefellerów na czele(Clintonowie to przestępcy- mówił D.Trump w tym przywołanym wyborczym przemówieniu z 2016 roku).
  Klan Rothschildów uznał, ze sytuacja geopolityczna na tyle jest już zaawansowana w kieunku świata wielobiegunowego(za sprawą chińskiego smoka), że projekt NWO i globalizacji trzeba zastąpić polityką świata wielobiegunowego i walczyć o utrzymanie supremacji w tym wielobiegunowym świecie, bieguna USA + sojusznicy USA w kluczowych miejscach świata zwanych geopolitycznymi sworzniami, jednym z których jest w Europie Ukraina i Polska.
  Stwarza to szanse dla Polski na umacnianie siły gospodarczej i militarnej Polski.
  Dlatego wybór J.Kaczyńskiego był właśnie taki, choć doskonale wie, ze za zbrodnią z 10.04.2010 roku stały również USA i państwa UE(Niemcy, Francja, UK) oraz oczywiście Rosja, zaangażowani w zbrodniczą politykę resetu administracji Obamy.

 15. Anonim pisze:

  E.B.
  Wydałowy mi sie kiedyś, że jestem na topie. Teraz myśle, jestem na nie do czasie. Świetny sumaryczny artykuł. Gratuluje.

 16. Anonim pisze:

  Tj oczywiście Colin

 17. E.B pisze:

  @Colin

  Dzięki 🙂

  Pozdrawiam

 18. E.B pisze:

  @Colin

  Polecam filmy z notki „Upadek kabały”.

 19. Daani pisze:

  EB Ciekawe.Przeczytam juror.Henryka Pajaka warto czytac.Byl jednym z pierwszy, ktorzy alarmowali narod o zlodziejskiej transformacji 89/90.

 20. Tadeusz_K pisze:

  @Colin
  „Teraz myśle, jestem na nie do czasie.#
  /
  Wszyscy jesteśmy w niedoczasie WSZYSCY -i w tym właśnie jest problem..
  Ludek karmiony jest strawą na pozór słusznych i oczywistych haseł pod którymi kryje się zgnilizna, padlina i inna cholera..
  Nikt się nie wgłębia w niuanse strategii Illuminatów.
  Najczęsciej, gdy smród tej padliny część ludka poczuje, to jest już spóźnione.
  Mechanizmy już na wysokich obrotach.
  Np.:
  Z ostatniej chwili niby nic:
  Na furgonie (w warsiawce chyba) hasło: „stop pedofili.
  Ni stąd, ni z owąd furgon został otoczny żołnierzami, obrońcami przeciwko homofobom.
  W normalnym społeczeństwie takowi powinni być skierowani dnia następnęgo do pracy w kamieniłomach!
  /
  Tak działa brak właściwej reakcji.
  /
  pzdrw

 21. Daani pisze:

  EB
  https://youtu.be/0BIr9NYCtZ4
  Kameleony, gowiniaste

 22. E.B pisze:

  @Danka

  Trochę muzycznego relaksu:

  .

 23. Daani pisze:

  EB Niestety, to rzeczywistosc… .
  .

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: