Bill Gates i WHO

W Stanach Zjednoczonych, poprzez platformę „We the People” została zgłoszona petycja, poparta przez prawie 300 tysięcy obywateli US, która prosi rząd federalny, aby wezwał Kongres do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesów i udziału Billa Gatesa w „nadużyciach medycznych” i „zbrodni przeciwko ludzkości”.

„We the People” to platforma, która upoważnia amerykańską opinię publiczną do podjęcia takich działań. Jeśli zbiorą 100 tysięcy podpisów w ciągu 30 dni, to rząd musi się zająć taką sprawą.

Petycję poparł siostrzeniec byłego prezydenta Johna F.Kennedy’ego, Robert F. Kennedy jr., stwierdzając:

„Szczepionki dla Billa Gatesa to strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się szczepieniami) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi”.

Bill Gates, publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10 – 15% poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi.

Prezydent Trump zapowiedział cofnięcie finansowania WHO, ale pojawiły się już informacje, że poprzestanie na odsunięciu przewodniczącego WHO. Zobaczymy.

WHO jest w 1/10 finansowane przez Billa Gatesa i w dużej części przez koncerny farmaceutyczne.

I jeszcze taka informacja od Polaka z USA:

Może Ci się również spodoba

20 komentarzy

 1. Dixi pisze:

  EB.
  God bless America! Przeciez tu nie mozna czekac! Na wlasnej piersi tucza tego Maniaka?!Jak Clinton tez Bill wykrecal sie of Romansu z Monika Levinsky w Bialym Domu, to telebiny ustawiali, zeby narod we people mial igrzyska.A ten Gates robi I’m szczepionki, choc wczesniej mial pelna wiedze skad I co ich bedzie zabijac.
  TU sensacja.
  https://m.telewizjarepublika.pl/chiny-zostaly-pozwane-za-koronawirusa,94704.html

 2. E.B pisze:

  @Danka

  O Gatesie i WHO mówi w dzisiejszym Komentarzu WG.

  Bill Gates stoi też za czipami, które mają być wszczepiane razem ze szczepionkami.

  „Naukowcy z uczelni MIT opracowali “elektroniczny tatuaż” w formie atramentu, który można umieścić pod skórą obok szczepionki. Znacznik będzie przechowywał informacje o szczepieniach pod skórą pacjenta, zapowiada to rychły koniec książeczek ze szczepieniami. Wszystko w imię usprawnienia systemu szczepień ochronnych. Ale czy na pewno?

  Technologia ta pozwoli na szybki dostęp do informacji na temat szczepień danego pacjenta. W ten sposób system będzie miał pewność że dane dziecko posiada komplet niezbędnych szczepień.

  Badania nad tą innowacyjną technologią sfinansował nikt inny jak Bill Gates, który z zaangażowaniem eksperymentował na ludności trzeciego świata za pomocą szczepionek.

  Podobno sam projekt powstał na jego bezpośrednią prośbę, a wszystko sfinansowała fundacja Billa i Melindy Gatesów.

  Szczepionka i tatuaż są wprowadzane do organizmu za pomocą mikroigieł polimerowych, które są umieszczane na specjalnym plastrze.”

 3. Dixi pisze:

  EB
  Ciekawe,ile bylo ofiar dr Mengele?

 4. E.B pisze:

  @Danka

  Nie każ mi tego szukać :)))

  Zgłosiłaś problem: Bill Gates i ja poszłam za śladem jak pies myśliwski :)).
  Dr Mengele sobie daruję :).

 5. Tadeusz_K pisze:

  Szybkimi krokami zbliżamy się do czasów w których:
  Ap 13,16-18
  16).I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17). i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18). Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć”.
  *

  D. Rockefeller w swoim wywiadzie wyjaśnia (fragment):

  Przede wszystkim ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować. Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu. Na tych, którzy będą się opierać mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno bo jest zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni w których mogliśmy być zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć.
  .. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci w szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu myślenia. Wasze dzieci nauczą się tego czego chcemy, a wy zapłacicie z waszych podatków.
  .. Wasze dzieci nie są wasze, są nasze.
  Musicie je szczepić w tym celu musicie przyprowadzić je do naszych szpitali. W przeciwnym razie odbierzemy je wam. Wy to wiecie i my to wiemy.-

  Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana bez precedensów w historii świata. To tak wspaniałe. Za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to co byście robili i robicie to błyskawicznie. Możemy wysłać wojska amerykańskie, czy też europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jakich chcemy. A wy posłusznie realizujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów. Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakąkolwiek głupotę ustami waszego prezydenta, lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie się nam podoba. Nie możecie zrobić nic innego niźli to co wam każemy zrobić. Wasz nieistotny opór Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by postawić go śmiesznym i żałosnym . Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór .

  Tu zmierzamy poprzez instytucje:

  -z archiwum:
  https://nohood.wordpress.com/2017/02/19/prywatne-i-tajne/

 6. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Proponuję przypomnieć tu tę notkę, bo jest bardzo dobra i na czasie.
  A ja zrobię skrót artykułu, który dopełni Twoją notkę.

 7. Anonim pisze:

  @E.B
  Pani każe, sluga musi.
  OK.
  T_K

 8. E.B pisze:

  @Tadeusz

  :)))

 9. Colin pisze:

  Tadeusz.
  Nr. patentu szczepionki B.G. to 060606.

 10. E.B pisze:

  @Colin

  Trzy zera i trzy szóstki. Pięknie.

 11. Anonimus pisze:

  MASECZKI MAJĄ DUŻY SENS !
  Z tym, że nie jest to ochrona
  przed żadnym koronawirusem.
  Tym, o co się toczy gra, są:
  Wasze DUSZE.
  Dlaczego tak bardzo próbują przekonać społeczeństwo do noszenie maseczek zawsze i wszędzie, mimo że w przypadku oficjalnego powodu – „walki z koronawirusem” – jest to nie tylko niewskazane, co wręcz szkodliwe?

  Bo choć pod względem zdrowotnym sensu nie ma to żadnego, to jednak ma głęboki sens psychologiczno-socjologiczny. I metody prania mózgu opierają się właśnie na tym, by skłaniać ludzi (nawet nie zmuszać!) do spełniania drobnych „próśb”. Tak robili choćby Chińczycy na amerykańskich jeńcach w czasie wojny w Korei i efekty jakie uzyskali za pomocą tych (samych w sobie łagodnych!) metod były przerażające.

  Ale to metoda wyczuwana intuicyjnie przez wielu ludzi znęcających się nad kimś (choć zwykle w sposób dużo mniej finezyjny niż robili to Chińczy). Czy to mobbing, czy to fala, czy przemoc rodzinna…. Wszelkie gnojenie przebiega stopniowo. Dręczyciel stopniowo bada na ile sobie może pozwolić, a poza tym działanie stopniowe jest SKUTECZNIEJSZE, ponieważ w trakcie procesu „stopniowego gotowania żaby” sposób odbioru rzeczywistości u osoby prześladowanej ulega stopniowej zmianie.

  Gdyby dręczyciel zażądał od razu celu właściwego, celu ostatecznego – to spotkałby się z silnym oporem. Ale: jeżeli najpierw skłoni do, powiedzmy 10 „NIEWIELKICH kroczków”, to przez dokonanie tych 10 „niewielkich kroczków” psychika ofiary będzie już odpowiednio przygotowana do tego, aby biernie przyjąć również WIELKIE wyrzeczenie.

  Za Hitlera funkcję takiej „drobnostki” służącej rozmiękczaniu psychiki, przecieraniu szlaków dla nakazów znacznie większych, pełnił nakaz noszenia opasek z gwiazdą Dawida. Identyczną funkcję dzisiaj pełni nakaz noszenia maseczek.

 12. Daani pisze:

  G. 5 G.Braun w Sejmie
  https://youtu.be/_UGYqxeHei8

 13. E.B pisze:

  @Daani

  To jest gotowanie żaby. Wypuścili takich uświadamiaczy do internetu, bo trzeba przygotować grunt. Ludzie tego nie chcą i się tego boją.
  A w ogóle to po co nam to?

 14. Daani pisze:

  EB Jak ludzie beda odczuwac to na wlasnej skorze,moze byc za po,zno.

 15. Tadeusz_K pisze:

  @Colin
  #Nr. patentu szczepionki B.G. to 060606.#
  -o kurka wodna!
  Podobnie jak projekt czaskoskiego' 666 ławeczek?

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: