Przejdź do paska narzędzi

Szukajmy prawdy…..

Zamknięto nas w domach, wirus wciąż się szerzy, mamy więcej czasu niż zazwyczaj.

Zalewani różnymi informacjami musimy próbować oddzielić ziarno od plew. Czy to może się udać?

Są informacje potwierdzone faktami, ale też takie, które trudno potwierdzić i tu jest miejsce na manipulacje. Na pewno potrzebny jest zdrowy rozsądek poparty własnym doświadczeniem. Są też poszlaki, które w przypadku każdego śledztwa bez twardych dowodów dają jednak prawdopodobny opis rzeczywistości.

Niejednokrotnie pisaliśmy tu o tym, jak działa świat „pod dywanem”, kto kieruje wydarzeniami i ma wpływ faktyczny na nasz los.

Dzisiaj, wygląda na to, że być może weszliśmy w najważniejszy czas dla ludzkości, w którym rozwinięta technika i nauka zamiast służyć dobru ludzi uczyni nas posłusznymi niewolnikami.

Czy świat, który sobie urządziliśmy, albo który nam urządzono, jest taki jakiego chcemy? Czy wolno nam pozwolić na to, żeby inni decydowali o naszym życiu?

Informacje, które już każdy z nas nabył, które wciąż pojawiają się, tworzą pewien obraz świata. I jest to obraz przerażający. Wąska grupa ludzi posiadająca w swoim ręku większość finansów świata, zdeprawowana i odpowiadająca za światowe wojny i kryzysy, chce podporządkować sobie bez reszty wszystkich ludzi.

Czy napisałam to na wyrost?

To posłuchajcie:

Prezydent Kennedy zapłacił życiem, prezydent Trump o mało nie zapłacił swoją prezydenturą. Taka jest Ameryka, ale taki jest też cały świat.

Czy jesteśmy bezradni wobec tej przemocy? Przecież jest nas miliony ludzi dobrej woli. Znać zagrożenie to już bardzo wiele. Tego się boją, boją się świadomych ludzi.

Piszmy więc o tym, przekazujmy sobie informacje i niech ta pandemia nas nie sparaliżuje, bo po jej przejściu świat nadal będzie. Tylko jaki?

Może Ci się również spodoba

61 komentarzy

 1. Amero pisze:

  E.B
  Dziękuję Ewa, świetna notka. Przemówienie Trumpa słuchałem i oglądałem na żywo.
  Zestawienie tych wystąpień pokazuje, że jesteśmy w tym samym miejscu co przed 59-ciu laty. Może nawet obecnie mamy bardziej niebezpieczną sytuację.
  Panie Boże wspomóż prezydenta Trumpa i błogosław mu w jego misji. Od jego sukcesu również zależy los naszej Ojczyzny.
  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Jerzy

 2. r pisze:

  A nie lepiej, zamiast brać się za domorosłe, donikąd nieprowadzące dochodzenia i śledztwa – wziąć się jeszcze raz za Bułhakowa, Tołstoja (choć może rosyjscy romantycy to nieco „przechodzony towar”) albo choć jakiegoś Prusa, którzy nie tylko „zabiją czas”, ale i wprowadzą w lepszy nastrój?
  Abo zagrać w Majnkrafta z córką (wnukiem, siostrzeńcem)?
  Albo spojrzeć na słoneczne niebo i oderwać się od złych i mrocznych sił, które czają się za niemal każdym rogiem?
  Tak po ludzku, bez patosu i zacięcia.
  Można choć mały urlopik wygospodarować na święta … eeeee …. co?
  🙂
  r

 3. r pisze:

  Przepraszam, że znowu dyskredytuje, podważam i wkładam kij w szprychy, ale pragnę zapytać, co znaczy zdanie z Twego tekstu:

  „Tego się boją, boją się świadomych ludzi.” ?

  Kim są owi „oni”. Obiecuję, że potraktuję sprawę bez uśmieszków i ironicznych docinków.
  Chcę jeno wiedzieć, czy ów wróg jest już sprecyzowany, czy jeszcze w fazie identyfikacji?
  Masz szansę mnie przekonać, tylko (błagam) nie używaj ogólników.
  Jak ktoś mądry mi coś pisze – nigdy nie deprecjonuję jego poglądów, choć oczywiście mogę ich nie podzielać.
  Hmmm … OK?
  r

 4. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  Witam.
  Konkluzja:
  czyli wedle niektórych myndrców’ Kenediego jak i Trumpa należy uznać za psycholi, głupców i idiootów.
  Czyli ludzi, którzy mają dostęp do wielu tajemnic tego świata.
  Ale taki myndrzec’ zawsze powie, że to teoryja’ spiskowa jest i basta.

 5. E.B pisze:

  @Amero

  Witaj, Jerzy

  Natrafiłam w sieci na te wypowiedzi i mnie zadziwiły, bo ich nie znałam wcześniej.
  Jak widać Ameryka chce zrzucić z siebie ten pancerz, który ją dławi. I oby się to udało.
  Ale czasy, w których żyjemy są bardzo niebezpieczne.

  Nasz chata tym razem trochę z kraja, ale nie tak do końca. UE ma na nas baczne oko, bo my trzymamy z Ameryką Trumpa i w Europie im przeszkadzamy.
  Mam nadzieję, że nasz rząd nie ugnie się TSUE.

  pozdrawiam

 6. E.B pisze:

  @Robin

  Czego Ty ode mnie oczekujesz? Mam Ci podać na tacy nazwiska ludzi, których trzeba by sądzić za przestępstwa przeciw ludzkości?
  Niech się tym zajmują właściwe służby i wywiady, a także armia, bo tylko ona ma siłę coś z tym zrobić.

  Ja mogę Ci tylko napisać, że władza to najsilniejszy narkotyk, który rządzi ludźmi od zawsze.
  Pragnienie podporządkowania sobie innych, bycia jakby bogami, władcami świata i ludzi jest obecne w całej historii.

  Współcześnie ma określony wymiar. Tak na dobre zaczęło się w XVIII wieku, w Niemczech a potem we Francji i Anglii.
  To loże masońskie, zakon Iluminatów, klan Rothschildów, który niebotycznie się wzbogacił, a potem Ameryka, gdzie uwili sobie gniazdko i pracowali nad podporządkowaniem sobie US i dalej całego świata.
  Rockefellerowie i całe klany bankierskie. Dzisiaj już trudno dociec kto za czym stoi, bo wszystko się rozmyło. Koncerny, o ukrytych właścicielach, banki, firmy, media, nauka, polityka, rozrywka, wszyscy są pociągani za sznurki.
  Rozerwać tę pajęczynę to zadanie dla silnej armii. My możemy to tylko obserwować i próbować zrozumieć co się na prawdę dzieje.

  Ale masz rację, że urlop od spraw tego świata jest też potrzebny, szczególnie w tym świątecznym okresie. Chyba odkurzę sobie Sienkiewicza, dla pokrzepienia serc :).

 7. E.B pisze:

  @Tadeusz

  @Robin radzi, żeby się tym nie zajmować. Z dobroci serca tak radzi :).

 8. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Z dobroci serca tak radzi#
  /
  Łaskawca?
  Dobre panisko.
  Musimy szukać sobie miejsca w psychuszce-może z prezydentem Trumpem?

 9. Amero pisze:

  r.
  Jeśli ( r. ) cokolwiek by to miało znaczyć, radzi- z dobroci serca- aby nie zajmować się domorosłym śledztwem, to chciałbym znać odpowiedz na pytanie, dlaczego Polacy zostali praktycznie zmuszeni do używania telefonów komórkowych i zlikwidowania domowych. Czyżby dlatego, aby można było ich lepiej kontrolować gdzie się przemieszczają i o czym rozmawiają?
  Dlaczego „nasi” rządzący zaprosili do nas obcą armię z drugiego krańca świata, a nie poprosili w zamian o pomoc finansową w zbudowaniu naszej polskiej armii uzbrojonej w najnowszy sprzęt bojowy?
  Są to pierwsze z brzegu dwa ważne pytania, można ich sformułować więcej.

 10. r pisze:

  EB

  O to mi chodziło, przecież wiesz doskonale, że nie o nazwiska.
  Czyli władza, banki, klany polityczne i finansowe oraz (zapewne nieodłączni w tym towarzystwie) masoni.
  OK, było aż tak trudno?
  Mam wrażenie, że nie sam przekaz sprawiał Ci kłopoty, ile lekki wstyd, który gdzieś z tyłu głowy woła: „O Jezu – pomyśli sobie, że jestem nieźle tego tamtego”
  Bez obaw.
  Przecież obydwoje jesteśmy z s24. Tam nie tylko dowiadywałem się o żydowskiej dominacji, która spod dywanu nas okrada i morduje potajemnie, ale sam byłem uważany za (tu zaczerpnijmy tchu) ubeka, esbeka, żyda, komunistę, masona, mordercę, zdrajcę totalnego goja (wiem, że to koliduje, ale któż zrozumie hejterów?), przechrztę, nie-Polaka, pedała, geja, agenta wpływu i zwykłego kompulsywnego matacza, który czyha na ludzi dobrej woli.

  Skoro to ustaliliśmy – odpowiedz mi jeszcze na jedno:
  Wiecie już kto jest wrogiem, wiecie mniej więcej, że sami sobie z nim nie poradzicie i od tego winny być inne służby, siły. Po co więc drążyć dalej sprawę, wynajdywać filmiki etc, itd, jeśli cała sprawa rozwiązana, prześwietlona i rozpracowana? Czyżby chodziło o przyzwyczajenie, wrażenie niedosytu po rozwiązanym wzorowo dochodzeniu?
  Więcej pytań nie mam
  Well done o 14:56
  Dzięki.
  r

 11. r pisze:

  A 18:46,
  „Dlaczego „nasi” rządzący zaprosili do nas obcą armię z drugiego krańca świata, a nie poprosili w zamian o pomoc finansową w zbudowaniu naszej polskiej armii uzbrojonej w najnowszy sprzęt bojowy?”

  Dear sir!
  Nie wiem tego. Może zapytaj Pana Tadeusza? On, zdaje się, jest adwokatem tego rządu (najlepszego ever!). I radzę akurat tej władzy nie oskarżać o dziwne zachowania na tym forum. Może coś się w międzyczasie zmieniło, ale kiedyś Egzekutywa nie tolerowała za bardzo takich odchyleń. Lepiej zapytaj, czemu Tfusk ukradł grube miliardy. Ale już nie pytaj, czemu Ziobro go za to nie ściga …. 🙂
  Trzeba mieć wyczucie, Szanowny Jerzy.
  Nawet Poszukiwacze Tajemnic winni wiedzieć, gdzie się nie zapuszczać 🙂
  Greetings
  r

 12. E.B pisze:

  @Robin

  Dlaczego?

  Bo nic nie stoi w miejscu, sprawy się toczą i dobrze wiedzieć w jakim kierunku. Choćby z czystej ciekawości, co nam czas przyniesie.
  Taka już jest ludzka natura.

  Piszemy, ktoś przeczyta i może też się zastanowi. Zbiorowa świadomość jest siłą. Nie można wszystkich bezkarnie zagonić do rzeźni, skoro wiedzą, że tam prowadzi świetlana droga.

  Dlatego.

  @Piko kiedyś stwierdził, że ci, co się udzielają na blogach są trochę odmienni :))., tzn. zdrowo zakręceni :)).
  I niech tak zostanie :).

 13. Amero pisze:

  Drogi Robinie;
  Nie odsyłaj mnie do Tadeusza, zwracałem się do Ciebie przecież. Liczyłem na to, że zainteresujesz się tematem i poszperasz tu i ówdzie i będziesz mógł mi odpowiedzieć, chociaż częściowo zaspokoił byś moją ciekawość. Ciekawość- to jest to co ludzkość pcha, że tak się wyrażę do przodu. A Ty tutaj próbujesz negować i zniechęcać nas, abyśmy zaprzestali dążenia do tego o co ludzkość od zarania dziejów dążyła do odkrycia lub chociażby uchyliła rąbka tajemnicy co ją w niedalekiej przyszłości czeka.
  Nie naśmiewaj się z nas i nie zabraniaj nam tej naszej ciekawości. Jeśli coś odkryjemy to może i Ty skorzystasz z tych odkrytych informacji.
  Jeśli chodzi o cenzurę na P.T to nigdy jej tutaj nie zauważyłem a jestem prawie od początku.
  Może zwymyślałeś Tadeuszowi albo cuś innego przeskrobałeś. Niektórym, mnie też, nie podobało się to, że był tutaj używany język niezrozumiały dla większości, Dlatego też moim zdaniem większość odeszła stąd.
  ” Nawet Poszukiwacze Tajemnic winni wiedzieć, gdzie się nie zapuszczać”
  Z tym się zgadzam, zbyt ciekawscy mogą żle skończyć, ale to już każdy powinien się kierować swoim instynktem.
  Przeoczyłem Ziobre- otóż można zapytać- i jak przypuszczam nikt Ciebie stąd nie wyrzuci za to. Tylko nie jestem pewny czy warto o to pytać tutaj na tym portalu, jakiej odpowiedzi możesz się spodziewać od Ewy lub Tadeusza? Chyba znasz ich poglądy. Najlepiej moim zdaniem wysłać e-mail z zapytaniem do pana ministra Ziobry. Jeśli odpowie to będziesz wiedział, a jeśli nie odpowie to też będziesz coś wiedział.
  Pozdrawiam Cię Robin i przesyłam specjalnie dla Ciebie mój ulubiony utwór:

 14. r pisze:

  EB,
  rozumiem.
  Bądź zdrowa

 15. r pisze:

  A,

  ” Najlepiej moim zdaniem wysłać e-mail z zapytaniem do pana ministra Ziobry. Jeśli odpowie to będziesz wiedział, a jeśli nie odpowie to też będziesz coś wiedział.”

  :))))))))))))))))))))))))))))
  Yoy’ve made my day.
  Happy Easter
  r

 16. Amero pisze:

  r.
  Thank you, the same to you and your Family.

 17. Daani pisze:

  Genialna piesn o Chrystusie Krolu Polski
  Chrystus ze swiebodzinskich pol.Jest tam potezna figura Chrystusa .W Poznaniu figura Chrystusa jest internowana na placu koscielnym.Hanba.Z Pomnika Wdziecznosci za odzyskana niepodleglosc.
  https://youtu.be/dhb63YqZW88

 18. Tadeusz_K pisze:

  @r
  8 kwietnia 2020 o 19:55

  #Nie wiem tego. Może zapytaj Pana Tadeusza? On, zdaje się, jest adwokatem tego rządu#
  /
  Zechciej zejść ze mnie i spróbuj wreszcie skonstruować jakąś sensowną i logiczną myśl.
  Zacznij pisać komenty jedno-, następnie dwu-, następnie czterozdaniowe.
  Może w ten sposób dojdziesz do stanu równowagi?
  -Stetryczały jesteś.

 19. Anonim pisze:

  Piko pisze

  Dobre zestawienie wypowiedzi JFK i DT.

  JFK został zamordowany, bo planował zlikwidować system Rezerwy Federalnej, co oznaczałoby stopniowe uniezależnienie się rządu amerykańskiego od przymusu pożyczania pieniędzy z Rezerwy Federalnej. Bankierzy (czyli masoneria) stała za zamachem.

  Regan też próbował uniezależnić się od FEDu i dostał ostrzeżenie w postaci postrzału.

 20. r pisze:

  TK,
  czego się tak spinasz, pisałem o Soplicy .
  No dobra, już nie będę, jestem skruszony przedświątecznie, życzę Wesołego Jajka i może po prostu nie czytaj moich stetryczałych postów, bo zdrowie i nerwy w tych czasach to grunt.
  Co ja .. tego …. chciałem …?
  A! Zdjąć maseczkę …
  Dobranoc
  r

 21. E.B pisze:

  @Piko

  Znalazłam przypadkiem te wypowiedzi w sieci i postanowiłam je zamieścić. Masz rację, że po drodze jeszcze był Reagan, którego przywołano do porządku.

  Te wypowiedzi mnie zadziwiły. Trump jest bardziej odważny, tak jakby miał za sobą siłę, nie był sam. Myślę, że tą siłą jest m.in. armia US.
  Pamiętam jak Obamie przeciwstawili się generałowie US i nie wyrazili zgody na zaatakowanie Iranu.

  Najważniejsza bitwa współczesnego świata rozegrana się tam, w US. My będziemy dostawać rykoszetem, jako sojusznik prezydenta US.
  Już dostajemy od różnych TSUE itp., ku uciesze opozycyjnej gawiedzi.
  Tak więc i my mamy tu swoją małą wojnę o lepszy świat.
  Jak to się skończy nie wiemy, ale jesteśmy po właściwej stronie.

  PS

  Spróbuj się zalogować przez WP.

 22. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Spróbuj się zalogować przez WP#
  /
  Mnie dopadło to samo co i @piko.
  Opcje o której mówisz sprawdziłem w różnych konfiguracjach- bez skutku.
  Nie znam przyczyny-stało się to nagle.
  Sprawdzam wszystkie ustawienia, ale to wymaga dużo czasu, którego akurat mi teraz brak.
  Na tę chwilę to komentować bez zalogowania wpisując nick j/n:
  /

  /
  @Alek zgłaszał podobny problem i widzę, że z niego wyszedł- może zdradzi procedurę?

 23. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ja jeszcze jestem zalogowana. Jak długo system będzie mnie znosił?

 24. Anonim pisze:

  Jak długo?-Nie wiem..
  Myślę, że to przyczyna programu p/t Jetpack.
  Uruchomiłem „W” pod oknem komentarza i system miele jak w młynie wiatrowym.
  Jeszcze czekam czy umiele garść mąki.
  Świadczy to o przerwaniu jakiegoś łącza- pytanie: ale gdzie i którego?.
  Niestety, brak cierpliwości-puszczam.

 25. E.B pisze:

  @Tadeusz

  A czy możesz pisać notki?

 26. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  A czy możesz pisać notki?#
  -Tak.
  Edytor/Okno Wpisu działa prawidłowo.
  Zaś okno komentarzy nie bo steruje nim właśnie Jetpack.
  Otwórz tego Jetpack’a i zobacz, może coś znajdziesz.
  Scieżka: polskim tekstem->Kokpit->Jetpack i tu poszczególne moduły.
  Albo klik na statystyki.

 27. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Ja się na tym nie znam, ale zrobiłam aktualizację wszystkich witryn. Może to coś pomoże.

  Zainstalowano nową aktualizację WP i może to pomieszało coś z logowaniem.

  Ponadto odwiedziłam użytkowników i tam pisze, że i Ty i Piko zalogowaliście się dzisiaj, więc nie wiem o co chodzi.

 28. E.B pisze:

  @Piko, @Tadeusz

  Jest jeszcze sprawa przeglądarki. Jeśli logujecie się z Firefoxa, to marne szanse.
  Mnie w wylogował jakiś czas temu i zalogowałam się z Google Chrome. A więc można tego spróbować.

 29. Tadeusz_K pisze:

  U mnie Firefox i Google Chrome zachowuja się tak samo.

 30. Tadeusz_K pisze:

  E.B
  zalogowaliście się dzisiaj#
  Zalogowanie odbywa się bez przeszkód.
  Mam pelny dostęp do systemu.
  Problem polega na tym, że przy prawidłowym logowaniu podczas publikowania komentarza PT nadaje zalogowanemu podpis „Anonim”.
  U Ciebie widzę jest OK-czerwono.

 31. Colin pisze:

  5 pytan o koronke, ARDS, ziola, szczepienia z leczeniem -kanal odmladzanie na surowo.

 32. Daani pisze:

  Piko Anonim
  Odp Tobie w Cytrynku

 33. Colin pisze:

  Moi drodzy- WIELKANOC
  Zycze Wam wiary, nadziei, milosci, duzo zdrowia i wielkiej odpornosci na te wszystkie fizyczne i psychiczne ataki ze strony destruktywnych roznorakich sil, ktore objawily sie w tej naszej niby demokratycznej obecnej rzeczywistosci. Alleluja.
  Wiem, ze sa Swieta, ale moze, wlasnie dlatego, ze jest to czas refleksji zadaje pytania;
  1. Co sie stalo z wynalazkami Tesli i dlaczego na zadnym poziomie nauczania nie ma o tym info? np. eksperyment filadelfia rok 1943 i inne dotyczace energii.
  2. j.w o nauce Wilhelm Reich.
  3. j.w. efekt Ebnera.
  4. j.w. tajemnice gor Bucegi /moze bajka, a moze prawda, ale utajnione/.
  5. Dlaczego nie ma zastosowania badan Instytutu Medycyny Komorkowej dr M. Ratha w leczeniu roznych chorob w Polsce./na podstawie ksiazki „Dlaczego zwierzeta nie dostaja zawalow serca tylko my ludzie…?/
  6. Dlaczego nie mamy mozliwosci stosowania wlewow dozylnych z askorbinianu sodu /w Polsce/ na podstawie ksiazki J. Zieba „Ukryte Terapie” opracowanej na podstawie swiatowych naukowych badaniach /i praktyki/ medycyny niezaleznej. Bardzo prostej i skutecznej metody w zapobieganiu i leczeniu sepsy! /i nie tylko/.
  7. j.w DMSO. i inne.
  8. Dlaczego nie mamy mozliwosci leczenia sie wyciagami z konopii indyjskich- nie mylic z marihuana.
  9. Dlaczego odsunieto dr Bachanskiego z CDZ od leczenia dzieci z lekoodporna padaczka.
  10. Dlaczego zniszczono w Polsce firme Visanto J. Zieba, firma zostala przeniesiona do Ostrawy do Czech i tam teraz podatkami ich wzbogaca.
  11. Dlaczego pozbawiono dr J. Jaskowski prawa wykonywania zawodu.
  12. Dlaczego neka sie dr H. Czerniaka i chca mu j.w.
  Pewnie jeszcze jest mnostwo; Dlaczego i kto za tym stoi? Jak dlugo my ludzie -Suweren Panstwa Polskiego bedziemy sie na to zgadzac? Jak dlugo jeszcze bedziemy tolerowac, ze ktos nami rzadzi a nie wykonuje nasze polecenia na posadzie, ktora mu oplacamy?????

 34. Colin pisze:

  Dr Judy Mikovits- Noszac maski, zabijemy wiecej ludzi niz ten caly wirus- Andy Choinski.
  Nie mozesz „zlapac wirusa” chyba ze…..-Odmladzanie na surowo.

 35. Colin pisze:

  Nowe sensacyjne materialy Jerzego Zieby-rozmowa z J. Z. na ntv.
  Jerzy Zieba-szokujace metody/nie/ zastosowane przy sepsie – studio VTV1
  Awantura pod Palacem Kultury i obowiazkowe szczepienia- P. Tanajno i
  J. Socha.

 36. Colin pisze:

  Obliczenia teoretyczne /zastrzegam sie, ze w b. duzym uproszczeniu/ zachorowan w Polsce.
  Zalozenia; 38 mln ludnosci, liniowosc procesow.
  Oficjalne, biezace/ dane statystyczne;
  1. Ilosc testow= 156493, obliczam wspolczynnik, gdyby wykonano 38mln.
  38000000/156493=240
  2. Ilosc zachorowan=7771, obliczam teoretyczna ilosc zachorowan gdyby przetestowano wszystkich 7771×240=1865040.
  3. Ilosc zgonow=292, j,w. 292×240=70080

  ad2 % 1865040×100/38000000=4,9%

  ad3 % 70080×100/38000000=0,18%

  Liczby bezwzgledne nie wygladaja dobrze, ale procentowo jest juz inaczej. A przeciez do okreslania czy jest stan epidemii stosuje sie wartosci procentowe.
  Probowalem znalezc dane historii dziennej ilosci testow, zachorowan i zgonow, ktore dalyby bardziej realny obraz sytuacji, ale nie znalazlem.

 37. Colin pisze:

  Brak danych

 38. Colin pisze:

  Dana.
  OK. To kolejne potwierdzenie naszego rozumienia. Jest wielki problem, jak to uswiadomidz naszym bliskim znajomym? Oni w to nie wierza !! Wiele juz lat temu mowilem moim /dobrym/ znajomym, ze jest prowadzona
  3-cia wojna swiatowa w „bialych rekawiczkach” i co”szklane oczy” W tej chwili mam jedna osobe podobnie myslaca!!

 39. Colin pisze:

  Dana,
  Rozeslam te rozne info po roznych znajomych, z calego swiata, zero odpowiedzi.

 40. Danka pisze:

  Colin
  To ich przytlacza.Wierzyc sie nie chce, ze zbrodniarz, ktory deklarowal wprost depopulacje I to w liczbach, biega przy obowiazkowych szczepionkach.
  Dzis polskie radio24 podalo, ze 700 marynarzy lotniskowca w Belgii zarazonych.Wszyscy.Jak to wytlumaczyc? ZAMKNIETY AREAL.Zrzucili I’m z nieba?

 41. Danka pisze:

  To polskieradio24 fajne. Juror w piatek 20:06 audycja „Niepokonani”.

 42. Daani pisze:

  To radio podalo w nocy ,ze we Francji policja ostro zajela sie domami opieki ,gdzie wirus zabiera obficie zniiwo.Krotoszyn?

 43. Danka pisze:

  Z tym lotniskowcem ,to moze drony zrzucaja te wirusy?

 44. Colin pisze:

  Dana
  Ciekawe czy oni choruja, czy tylko testy wykazaly obecnosc czegos?
  A moze chemtrails?
  Jest na ntv swietny material; Wskaznik umieralnosci w „Pandemii” a respiratory- rozmowa z A. G. Michalowskim

 45. Daani pisze:

  Colin EB
  Nie wiem dokladnie, bo szybko news podali, ale zeby ma oddzielonym terytorium zachorowalo 700marynarzy ? Moze jedzenie?
  Dzis w Radiu Maryja w Aktualnosciach Dnia rzecznik WOT ,zapewnil, ze kontroluja Domy Opieki Spol.Dzwonil gosc,ze w jednym z nich uciekl personnel I zostali zaRazeni pensjonariusze.Taki polprywatny.Ten z WOT poprosil poza antenna o szczegoly.Makabra I to w Polsce.Lekarze, personel roznosza ,bo pracuja w roznych miejscach I kucharki.

 46. Daani pisze:

  W tej audycji sluchacz mowi, ze z tego Domu Opieki Ukraincy pojechali do siebie….

 47. Colin pisze:

  To Chiny rozsialy koronowirusa na caly swiat, a who im pomoglo! G. Chang w Realu 24
  2.Wskaznik umieralnosci w „Pandemii” a respiratory-rozmowa z A. G. Michalowskim ntv
  Najskuteczniejsze sposoby zwalczania wirusow-rozmowa ze St. Szczepaniakiem ntv.
  Jest lek na zaraze i dziwne zachowanie TVP Info i minister zdrowia- Analiza komentator PL.
  5.Event 201- jak przygotywowano globalna pandemie- rozmowa z Pania Krystyna z Atlanty- ntv

  Osobiscie uwazam to za bardzo wartosciowe info.

 48. Dixi pisze:

  Colin
  Takze zauwazyles,ze minister Zdrowia cos o obowiazkowyvh szczepieniach, bo inaczej to bedzie wszystko trwac.Zamiescilam link do faceta, ktory ich zwyzywal.Gates robi ,co robi i o tym opowiadal wczesniej, ze bedzie to robil, a glownie interesuje go depopulacja.Swiat kretynow juz urobili.

 49. Dixi pisze:

  Colin
  Dzis slysze, ze Billowi od intrrnetu ,depopulacji, zabojczych wrozb,ktore sie w 100 proc.sprawdzaja, zaczynaja sie dobierac do d .Co do Domow Opieki to dzis byla konferencja prasowa dwoch pan ministrow, ze dbaja i rozdaja srodki, ze tylko w ok.24 domach sa wirusy,a reszta to kurcze. ..sterylna.;) Przypuszczalam,ze drony wykorzystuja z wirusami,a dzis EB pisze, ze to tez juz krazy wersja.Co nie napisze, to sie zgadza albo konferencje organizuja.Wrozka, czy cooos?;)

 50. Colin pisze:

  Dr Jaskowski na tagentv; Swiat jest inny odc. 127-Ministerstwo Propagrandy.
  M.in. o tym jak sie w prosty sposob pozbyc wirusow.

Dodaj komentarz: