Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego – 20.11.2019

O możliwym celu podróży marszałka Grodzkiego na spotkanie z senatorami USA, o expose premiera Mateusza Morawieckiego, o Jerzym Zalewskim i projekcie filmowym „Zdarzyło się z Polsce”, o finale afery Rywina po latach, o nowych informacjach na temat Wólki Kosowskiej, o domu Hitlera w Braunau am Inn, o „skate-parku” w Katowicach, a także pytanie do prezes Sądu Najwyższego.

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  -Dzięki za info.
  Jak zwykle ciekawe.
  Pzdrw.

 2. E.B pisze:

  @Anonim

  Dzięki, ale z Wolną Polską nie mogę się połączyć.

 3. Też Anonim do Anonima pisze:

  @Anonim 23 listopada 2019 o 21:25
  #Nareszcie ktoś w tym sejmie broni polskiej racji stanu :#
  A kto?
  Sosnierz z Biedroniem?
  Jak wygląda twarz polskiej racji stanu wedle Konfederacji?
  Na razie wygląda to na pokrzywioną, zdeformowaną gębę.
  Zobaczymy co będzie dalej.
  A to dopiero tylko organizacyjne sesje Sejmu.

 4. r pisze:

  Ostatnio wiceszef ministerstwa sprawiedliwości (cokolwiek to teraz oznacza) z oburzeniem prawił w tivi o wyroku olsztyńskiego sądu, który wręcz NAKAZUJE Kancelarii Sejmu ujawnienie podpisów pod listami poparcia dla kandydatów do nowej „KRS” (cudzysłów całkiem świadomy). Nazwał to orzeczenie „sądową anarchią”, co rozśmieszyło posłów opozycji, bo jakże to? Posłuch dla prawomocnych orzeczeń jest teraz anarchią, a nieposłuszeństwo wobec nich – cnotą niewysłowioną?
  Nasi bohaterowie z PiS-u stawiają wszystko na głowie. Co teraz ma powiedzieć wykładowca prawa studentom pierwszego roku? Że są prawomocne wyroki, które można mieć po prostu w dupie?
  Droga EB, może Ty mi wytłumaczysz, co jest takiego strasznego w tych tajnych dokumentach? Podpisy samych zainteresowanych, Ziobry i Jakiego z Wójcikiem na dokładkę? Czy głupole, które tak mocno nie chcą ich ujawnienia, nie zdają sobie sprawy, że wygląda to koszmarnie wizerunkowo i wszyscy się domyślają jakiegoś przekrętu ze strony politycznych przyjaciół Pana Banasia?
  Pozdrów cną Lu i obyś żyła wiecznie!
  r

 5. Tadeusz_K pisze:

  @r
  Sąd z Olsztyna (w kontekście TSUE) może sobie nakazać sołtysowi z psiej wólki:
  np. „stań na rękach, aportuj i wydalaj hau_hau!”.
  -Obyś żył wiecznie.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi