Weekendowy Samobójca w USA

W sobotę, 10- go sierpnia amerykański bilioner i wpływowy Żyd, Jeffrey Epstein został prawdopodobnie zamordowany w więzieni federalnym w Nowym Yorku. Jakiś czas temu został aresztowany bez prawa złożenia kaucji. Jego adwokat oferował w Sądzie złożenie kaucji 100 milionów dolarów i dodatkowo jedne z wielu posiadłości, ale sędzia nie zgodził się.

Epstein był oskarżony o molestowanie i seks z nieletnimi panienkami, głównie odbywało się to na jednej z wysp na oceanie której był właścicielem. Bardzo interesujących domysłów całej sprawie dodaje fakt iż z usług tych panienek korzystali prominentni politycy z najwyższych półek.Podobno widziano na tej wyspie w towarzystwie Epsteina byłego prezydenta Billa Clintona jak i innych ważnych ze stolicy USA, a także księcia Andrzeja, brata następcy Tronu Brytyjskiego. Również ujrzało światło dzienne zdjęcie obecnego prezydenta Donalda Trumpa podróżującego razem z Epsteinem samolotem, ale nikt jeszcze nie śmie twierdzić iż bywali na wyspie razem w celach rozrywkowych. Zdjęcie to było zrobione około 20 lat temu.

Śmierć Epsteina wzburzyła Prokuratora Generalnego pana Williama Barra iż zarządził dochodzenie w tej sprawie, natomiast pan prezydent donald Trump oświadczył bez długiego namysłu iż jest to spisek i robota Clintonów.

Jak podaje portal Veterans Today, Epstein prosił kilka tygodni temu klawisza więziennego o specjalną ochronę, ponieważ obawiał się iż Izraelski Mosad będzie chciał go zamordować. Sprawa jest rozwojowa i może spowodować skutki nawet dalszych uśmierceń.

Może Ci się również spodoba

13 komentarzy

 1. E.B pisze:

  Łomatko! Będziecie mieć swojego seryjnego? Gdzieś już czytałam o tej aferze z najwyższych sfer. I o tym, że chcą w to też wrobić Trumpa. No, ale sędzia był nieugięty i teraz sobie to pewnie wyrzuca.
  To ja już wolę polskie afery z lotami do Rzeszowa.

 2. Amero pisze:

  E.B
  Polskie afery z lotami do Rzeszowa- powiadasz, a Marszałek Karczewski gdyby miał lotnisko koło swojego domu to by też latał. To była by dopiero afera!
  :-))

  Jerzy

 3. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  „a Marszałek Karczewski gdyby miał lotnisko koło swojego domu to by też latał. To była by dopiero afera!”
  @E.B
  „polskie afery z lotami”

  -Afera? afery? – czyżby?
  Czy tu nie chodzi w tym wszystkim o to, aby zapomnieć prawdziwe afery PO?
  Czy znowu je trzeba wymieniać de novo w liczbie conajmniej stu?!

 4. Drobna poprawka: zapewne chodzi o „amerykańskiego miliardera”, tak ta liczba nzywa sie po polsk\u.
  Ale sprawa „ciekawa”, choc nie sądzę by „rozwojowa”…

 5. Tadeusz_K pisze:


  Jeffrey Epstein

  sexual offender

  *
  „66-letni Epstein najprawdopodobniej popełnił samobójstwo w nocy z piątku na sobotę w areszcie federalnym w Nowym Jorku. Znaleziono go w celi w więzieniu Metropolitan Correctional Center; został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon- za niezależna.pl.”
  *
  Ciekawe-w USA można stwierdzić zgon jeno w szpitalu????

 6. Amero pisze:

  Błotosmętek
  Witaj,
  Rzeczywiście chodzi o miliardera, dziękuję za wyprostowanie. Sprawa rozwojowa w tym sensie, iż uważam Williama Barra za człowieka odważnego i uczciwego i będzie dążył do wyjaśnienia tej zagadkowej śmierci. Dzisiaj FOX NEWS podał, że Epstein nie był pod obserwacją przez kilka godzin przed śmiercią. Uważam, że spowodu jego śmierci w Washington DC może dojść do politycznego trzęsienia ziemi.
  Pozdrawiam

  Jerzy

 7. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  Nie pierwszy to przypadek potwierdzajacy, że w służbach więziennych działają mordercy (lub organizatorzy morderstw).
  Dziwi mnie to, że korytarze, cele (przynajmniej drzwi do celi) więzienne i inne newralgiczne punkty więzień nie są okamerowane podwójnym systemem.

 8. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  A u nas tymczasem obwożna trupa neomarksistowskiego proletariatu jeżdzi z miasta do miasta organizując marsze równości.
  Tym razem w Płocku 11.08.
  Podczas przemarszu setki policjantow szczelnie obstawia dewiantów torując im drogę przez ulice.
  Marsz otwiera kordon policji spełniajacy rolę czołgu (jak grecka starożytna falanga).

  Na drodze falangi stanął chłopiec z Krzyżem i Różańcem.

  I tu…kuriozum!
  Zamiast falanga otoczyć samotnego chłopca dla jego bezpieczeństwa i poczekać aż przejdą dewianci to falanga zaatakowała chłopca:

  15to_ letni chłopiec nazywa się Jakub Baryła.

 9. Amero pisze:

  Tadeusz, są okamerowane, ale jak wykazał 11 wrzesień nie ma przeszkody dla Mosadu i ich agentów. Jak myślisz, kto z Clintona zrobił kur..wiarza, a potem ugruntował w społeczeństwie obraz Billa i Hilary jako najwpanialsze małżeństwo pod słońcem? Oni mogą prawie wszystko, dopóki Sąd Ostateczny ich nie osądzi..

  Kur… wiada w Płocku pokazuje do jakich świństw posuwa się obecna władza. Zamiast rozgonić tych zboczeńców, to znęcają się nad dzieckiem broniącym naszej wiary. To jest dopiero niewyobrażalna buta i chamstwo. Więc dlaczego miałbym im życzyć kontytucyjnej większości? Życzę im aby w nadchodzących wyborach dostali 4,9% a Konfederacja 50% głosów.

  Pozdrawiam

  Jerzy

 10. Tadeusz_K pisze:

  @Amero
  #do jakich świństw posuwa się obecna władza#
  /
  Rozumiem, że chodzi Ci o tę trzecią władze, władzę sądowniczą, kastę nadzwyczajną dla której suwerenem jest prawo ( jak to jedna sędzina określiła).
  W moim mieście prezydent nie wyraził zgody na tą kurwiadę.
  A „wadza” sądownicza uchyliła decyzję prezydenta miasta i musiał ściągnąć posiłki policyjne, aby zapewnić kurwiadzie bezpeczeństwo.
  Antyprotesty na kurwiadzie były solidne.
  W tym przypadku o którym mówię (16-40) brakło błyskotliwości dowodzącego policją.
  Gdyby zastosował moją propozycję byłaby sensacja na cały świat.
  Piękny obrazek:

  -wianuszek policjantów stojących na baczność wokół chłopca z Krzyżem (wystarczyło 10-ciu), a obok posuwa się kurwiada.
  -Przepięknie!
  Brakło dowódcy polotu, była okazja. 🙁

 11. Amero pisze:

  Nie rozumiemy się Tadeusz.
  Chodzi mi o władzę, która sprawuje obecnie rządy w Polsce. Chodzi mi o Policję, która znęca się nad dzieckiem w Płocku, która traktuje gazem, kulami gumowymi i pałkami ludzi w Białymstoku broniących swojej wiary katolickiej. Policja podlega Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Premierowi a Premier Naczelnikowi. Czyżby mój wywód miał jakieś braki logiczne? Możliwe, że po tak długiej nieobecności w Polsce rozumiem rzeczy inaczej.
  Pzdr
  Jerzy

 12. @Amero

  Nie znam sie tak dobrze na ukladach w DC, ale piszac „nirozwojowa” mialem na mysli, ze zbyt duze figury tam sa wkrecone, by sprawa sie mogla „rozwinac.
  Ale moze masz racje i cos jeszcze wyplynie…

 13. Amero pisze:

  @Błotosmętek
  Dlatego rozwojowa, że krążą już fantastyczne teorie na temat śmierci tego zboczeńca i pedofila. Nawet całkiem poważni ludzie sugerują iż pomagali mu powiesić się pierwszorzędni fachowcy międzynarodowi, między innymi niemiecka tajna agencja DVD. No ale to są tylko- jak powiedziałem- plotki. trzeba trochę poczekać, wierzę, że G. A. (Minister Sprawiedliwości USA) wyjaśni wątpliwości wokół tej sprawy.
  Pozdrawiam

  Jerzy

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi