Przejdź do paska narzędzi

Wykład profesora J.Chodakiewicza w IPN-T_K

wczoraj: Helena7777@Helena7777:

Czytając komentarze zasmucona jestem upadkiem kultury i generalną degradacją, które staje się normą. Prawie wszyscy uwazają, ze Chodakiewicz powiedział prawdę i powiedział jak jest. Tak, powiedział jak jest. Ludzi kulturalnych jednakowoz, zwłaszcza elity, do których Chodakiewicz się z pewnością zalicza, pewien standard obowiązuje. Mozna powiedziec „… kakao” jak i mozna powiedziec „stosunek analny”. Oba okreśenia oznaczają to samo. Pijany bezdomny, któremu pojęcie kultury, nie tylko językowej, jest zupełnie obce uzyje pierwszego określenia. Osoba, nawet nie na wyzszym, ale średnim poziomie kulturalnym uzyje drugiego określenia. Chyba język profesora z Patrick Henry College powinien się róznic od języka pijanego zula. Proszę Państwa, nie zawsze wszystko co „nasze” jest bez skazy.

Źródło:

https://wpolityce.pl/polityka/458113-burza-wokol-wykladu-prof-chodakiewicza-komentarze

Pani Helena chciałaby,  aby o qoownie opowiadać bez odwijania złotego sreberka używając nowomowy tylko o sreberku,  która -wyszukane dewiacje – określa jako „miłość”, a de facto jest  to zwykła i wyjatkowo zdegenerowana huć, i na dodatek nieprzystojna nawet zwierzętom.

Profesor odwija powoli to sreberko i punkt po punkcie (jak również historycznie) określa zawartość tegoż ohydnego sreberka- co jest wielką obrazą wzniosłych uczuć intelektualnych wedle pani Heleny.

A pani Helena to mimoza, struś, dulszczyzna, czy żołnierz lgbtq+?- pytanie

A może strach   przed ujawnieniem całej prawdy o wyszukanych dewiacjach, których ilość nie jest w stanie określić nawet WHO.?????

Ten plus przy Q to strategiczna płaszczyzna ewolucji tychże dewiacji.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Tadeusz_K pisze:

  -pani (?????) J. Butler………..?????


  *
  Proszę o zwrócenie uwagi na fragment w którym profesor mówi o roli tego nowoczesnego neomarksistowskiego proleteriatu LGTBTQ+.
  Z proletariatem marksistowskim stało się to, co się stało-ot pojęciowa fasada jeno.
  Zaś proletariat neomarksistowski czeka w przyszłosci coś gorszego (gdy cel zostanie osiągnięty) – eutanazja.
  Ale wpierw ich zadaniem jest (żółnierzy LGBTQ+) wywalczyć dla siebie tę „łaskę”.

 2. Amero pisze:

  Cześć Tadeusz;
  Nie potrafiłem wysłuchać do końca, Marek Chodakiewicz (znam go osobiscie) używa tutaj języka ,który moim zdaniem- jeśli wśród słuchających były kobiety- nie powinien używać. Do określenia tych aktów zboczeńców można użyć innego języka, powinien się bardziej wysilić. Tutaj Helena 7777 ma rację.

  Jerzy

Dodaj komentarz: