Przejdź do paska narzędzi

Jakiekolwiek komukolwiek kogokolwiek — CISZA

Lekkostrawna notka na ciężkostrawny temat.

Cytuję niektóre wypowiedzi, które są tematem notki: „Znajdziemy odpowiednie formuły prawne i tak długo, jak będziemy odpowiadali za życie polityczne, to te regulacje, legislacja, którą my wdrożymy, nie będzie na pewno odpowiedzią na jakiekolwiek roszczenia z jakiejkolwiek strony. Nie pozwolimy na to” – zaznaczył premier Morawiecki. „Figa z makiem dla roszczeń względem Polski, tyle dostaniecie. […]

via Jakiekolwiek komukolwiek kogokolwiek? — CISZA

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. nagor pisze:

  @cisza1
  Lekkostrawna dieta z ostatnich dni , to powszechna biegunka okrągłostołowców , bo wiosna i konfederaci i zastawa stołowa jest zagrożona a w pojedynkę trudno być nad podziałami .

  Zapiszmy więc w konstytucji wspólnymi siłami co komukolwiek do głowy przyjdzie w jedności kosiniaka z kamyszem , gowina z dudą i PMM .Taki zespół już był wcześniej z podobnym zadaniem.

  ” a imię jego 44 ” – jakiekolwiek porównanie wagi tych słów do racji bycia milczącym rządzącym , to walec drogowy z wibracją , co wszystko zrówna z ziemią . Dotarło to do świadomości , aby przerwać milczenie i padają słowa z domyślnym adresem . Takie być , albo nie być , przerywające stan agonalny, bo ojom lepszy od kostnicy .

  Czekasz na czyny , ja też , ale nas zaskoczą ……….ciszą

 2. cisza1 pisze:

  @nagor

  Albo będzie cisza albo np. tymczasowa ustaw(k)a – gniot, którą będą albo wycofywać, w razie jazgotu albo też pracowicie poprawiać, jak te sądowe.
  Taka figa z makiem🙂

  Jest takie coś, jak Europejski Kongres Żydów. Idą ostro!
  Wg. nich Radio Maryja ma zniknąć!

  https://www.pch24.pl/miliony-na-walke-z-antysemityzmem-i-zamkniecie-radia-maryja–do-rzeczy-o-pomyslach-europejskiego-kongresu-zydow,67985,i.html

Dodaj komentarz: