Przejdź do paska narzędzi

Kuriozalna statystyka-T_K

Z czego ta statystyka wynika? dx=8% !

 1. Z niepamięci ośmioletnich rządów PO_PSL kiedy większość społeczeństwa traktowane było jako neoniewolnicy?, ….kiedy TAK oznaczało NIE, a NIE oznaczało TAK.
 2. Z ignorancji tego, że opozycja wyraźnie deklaruje weryfikację wszelkich  świadczeń socjalnych wprowadzonych przez rządy prawicy? …I powrotu do tego jak było ( jak zapowiada schetyna!?).
 3. Inne…….?, wymień.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Tadeusz_K

  Szukasz w tym kółeczku jakiś ukrytych zależności .
  Przeczytaj wprost , 54% to totalna opozycja + przydupasy , są w pełni świadomi i z tym się liczą , że jak dojda na szczyt , to tak zrobią i nikogo nie zaskoczą takim działaniem .

  46% to pis i ubodzy z różnych stron mających obawę , że stracą przy zmianie opcji rządzącej i tez są tego ryzyka świadomi .

  Czyli socjotechnika fundowania kiełbasek (wyborczych) przynosi wyjątkowo mizerne efekty , co nie zmienia faktu , że wielu żyje się łatwiej i uznają taki stan , za coś naturalnie oczywistym w takim rozkwicie gospodarczym (uprawiana propaganda) w oderwaniu od formacji aktualnie sprawującej władzę .

  Widzisz to potwierdza dobrą pamięć o zaszłościach i zdolnościach politycznych ,oraz o beznadziejnej metodzie informacyjnej i stosowanej argumentacji tych obecnych .

 2. nagor pisze:

  Jak można tak sobie skopać wizerunek ?, kiedy ZUS owski dodatek do emerytury promuje się przez gorliwych działaczy „jarkowym”.
  Czy tego nikt nie widzi ? jak zmienia to sens , cel i rolę powołanych instytucji ? bo liczy się tylko łaska „wielkiego pana „?

  To wyjątkowo krecia robota wizerunkowców i brak poczucia przyzwoitości tych co to akceptują .

 3. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  „46% to pis”
  -odwrotnie.

  „To wyjątkowo krecia robota ”
  -a może to dla poprawy samopuczucia totalniaków? 🙂

 4. Tadeusz_K pisze:

  @nagor

  #Widzisz to potwierdza dobrą pamięć o zaszłościach i zdolnościach politycznych#

  O zdolnościach politycznych nic nie powiem bo nie znam tegoż w polskim środowisku, ale o tej wirtualnej dobrej pamięci owszem.
  Na bazie tej pamięci rozgrywano Polaków jeszcze za czasów J. Piłsudskiego.
  Dzisiaj berło zasadnicze dzierży chyba Konfederacja (Korwin, Braun etc)-jestem zaskoczony..
  Idee w zupełności zgodne z zaleceniami Putina-przypadek?, zmienne niezależne?.
  Główny motyw to antysemityzm .
  Dzisiaj narzędzia te (za opłatą lub bez) wykorzystywane są akurat w momencie rożnych kampanii.
  W 68r uruchomiono to narzędzie bo zaistniało zapotrzebowanie na fachowców w powstałym Izraelu.
  Odium spada wiadomo- na Polskę i antysemickich Polaków.
  Za Mazowieckigo budowano MOSTY 1 & 2 – także ze szkodą dla Polaków.
  Podczas kampanii prezydenckiej PAD, lis (zwany dziennikarzem) uruchomił pług antysemityzmu przeciw PAD- na szczęście bez skutku.
  Czy opłacił licencję za ten patent nie wiem, ale nikt w świecie nie zaprotestował (widocznie opłacił).
  Dzisiaj znowu występuje dyżurna powtórka z patentu zwanego antesytemityzmem.
  Jedni za to płacą, a inni jak Konfederacja uchyla się od opłaty pod parasolem Putina.
  I tak można manipulować Lachami bez końca.
  Czy to nie dziwne, że struna antysemityzmu brzmi głośniej niźli działania zdrajców typu tfunRose vo hochsztapler, lewandowski, boni..etec?

 5. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  No to rura do przetkania się szykuje . Był zawsze obok prus ,rus i antysemita w środku ,czyli polak . Czyli zawsze podobnie , do kierowania pretendowała trójka dobierana w interesie naszej mniejszości . Strony z jakich dobierano sojusznika były bez znaczenia , bo przeciwnikiem był antysemita , a filozofią ,obstawić wszystkie możliwe warianty aby jemu dokopać . Taka nacja .

  Widzisz , że aby zagrywać antysemityzmem należy być semitą lub być omotany miłosierdziem z drugim policzkiem . Bo tak dzielą się Lachy na plemiona i kazda grupa/plemię wyznająca równe prawa i zobowiązania dobra wzajemnego to właśnie ci „antysemici ” których należ rozbić i podzielić od środka .
  Tych farbowanych lisów mamy wszędzie pod dostatkiem , a jak popatrzysz na rodowód/pochodzenie tych światowych elit nadających te przydomki , to większość ma korzenie z byłych granic Polski . Czyli to nasi domownicy . Wiedzą co robią i jakiej metody używać do honorowych Lachów .
  Straszymy się Putinem z którym oni gadają o własnych interesach .

Dodaj komentarz: