Przejdź do paska narzędzi

Jerzy Z.! Czy aby nie za szybko? — CISZA

Wielu go zna. Wielu czytało „Ukryte terapie” – wiele wydań oznacza, że czytelników było całe mnóstwo. Teraz ruszyła nagonka. Otóż w grudniu 2018 roku pan Jerzy Zięba „ośmielił się” zaproponować Polakom niezarejestrowany „LEK” – lek na niedobory demokracji w RP czyli sposoby realizacji demokracji bezpośredniej. Posłuchajcie: Jerzy Zięba o lepszej, demokratycznej Polsce. Na salonie24 opisał […]

via Jerzy Z.! Czy aby nie za szybko? — CISZA

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. nagor pisze:

  @cisza1
  Witaj ,
  no długo ten pan opowiada o marzeniach .Wszystko co stworzyliśmy w zakresie „demokracji ” ma służyć odwrotnie , bo takie są obowiązujące procedury .
  Naiwnością jest zakładać , że „system” sam się ograniczy robiąc sobie krzywdę i wykopie własny grób . To stało się powszechne w obecnej cywilizacji , mimo pozornych modyfikacji i gdzieś na marginesach się miesza -Islandia , ale system finansowy czuwa .

  Kiedyś było to oczywiste i proste , nazwane po imieniu – niewolnictwo z rozpisanymi rolami dla posiadacza niewolników i samych niewolników mających za zadanie ich utrzymania .

 2. cisza1 pisze:

  @nagor

  Tak jest i tak ma być nadal, niestety.
  Ufam, że przyjdą młodsi i przegonią tych „dziadków do orzechów” namaszczonych przy Stole zwanym „wy nie ruszacie nas a my was”.
  UE też się rozleci:))
  Wszystko mija.

 3. cisza1 pisze:

  [PILNE] Wielki Marsz Suwerenności – transmisja na żywo
  izaluka – 1 Maja, 2019 – 14:32

  Obrazek użytkownika izaluka
  Kraj
  Marsz Suwerenności
  konfederacja

  https://www.youtube.com/watch?v=2QHP2KDXRpg (link is external)
  Ocena wpisu:

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/izaluka/pilne-wielki-marsz-suwerennosci-transmisja-na-zywo

Dodaj komentarz: