Przejdź do paska narzędzi

Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego – 3.04.2019

O matematyce, koncercie Marka Dyjaka, wyjeździe pana Dudkiewicza, a także informacje z Kapitolu oraz o ataku nożownika i paleniu książek.

W kontekście protestów Polonii przeciw  bardzo groźnej dla Polski ustawie 447,  Witold Gadowski zwraca uwagę na brak w polskim ustawodawstwie ustawy reprywatyzacyjnej, który spowoduje, że w każdym międzynarodowym postępowaniu Polska przegra.

Patryk Jaki próbował dwukrotnie rozpocząć pracę nad taką ustawą, ale na skutek nacisków środowisk żydowskich to się nie udało.

Witold Gadowski zaprasza na wielki marsz Polonii i Polaków w rocznicę śmierci św. Maksymiliana Kolbe 14 sierpnia do Oświęcimia, bo trzeba przypominać prawdziwą historię Polaków szczególnie teraz, kiedy usiłuje się na nas wywierać przemoc mentalną. 

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Da pisze:

  Dobry pomysl ten opis tresci. Bardzo ciekawe informacje o Dutkiewiczu.Oni chyba nice zjada do Gdanska na 4 czerwca, bo moze nice beds mogli, CI prezydenci I ex- prezydenci?Co jeden to lepszy.Ta prezydent z Lodzi ma sprawe zawieszona, czyz juz ja uniewinnili? Prezydent Sopotu- 8 zarzutow prokuratorskich topnialo z biegiem lat chyba z jeden pozostal I czeka pewnie na prxedawnienie.Prezydent Legionowa I seksistowskie zarty publiczne z kobiet wywolal euforie tubylczych samcow I wygral w cuglach.Kto tworzy ten jego elektorat? Mam swoje domysly.Itp.

 2. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  14.08
  Bardzo dobra i pożądana inicjatywa.

 3. Tadeusz_K pisze:

  #O matematyce..#

  Rozwiąż równanie:

 4. Tadeusz_K pisze:

  cd.
  Ot Ciekawostka z Wikipedii:

  Wielkie twierdzenie Fermata – twierdzenie, które brzmi:
  dla liczby naturalnej n>2 nie istnieją takie liczby naturalne dodatnie , które spełniałyby równanie X^n + Y^n = Z^n

  „dodatnie”? – zbędne dookreślenie sugerujące istnienie ujemnych liczb naturalnych, które nie istnieją…

  N=1, 2 , 3……n…….
  Liczba „0” także nie jest liczbą naturalną.

Dodaj komentarz: