Przejdź do paska narzędzi

Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego – 20.03.2019

O sprostowaniu ministerstwa w sprawie e-dowodów, procesach sądowych, pomniku rzezi wołyńskiej oraz o systemie Viatol i panu Wałęsie.

Jak widać Komentarze Witolda Gadowskiego są słuchane. Jest odpowiedź Ministerstwa Cyfryzacji na zarzuty w sprawie e-dowodów. Nie znalazła się jednak odpowiedź na pytanie  kto certyfikuje oprogramowanie, kto jest dostawcą oprogramowania, czy jesteśmy zabezpieczeni przed wyciekiem danych, które będą wgrywane za pomocą tego oprogramowania. Z informacji redaktora wynika, że system certyfikuje niemiecka firma a ostatecznym wykonawcą mikroprocesora jest firma niemiecka i holenderska. O całej otoczce tej sprawy posłuchajcie Państwo sami.

Lękamy się prawdy historycznej. Boimy się nie tylko Żydów, Amerykanów, Unii, ale także Ukraińców. Pomnik rzezi wołyńskiej autorstwa Andrzeja Pityńskiego czeka wciąż w Gliwicach na swoje godne miejsce najlepiej w centrum Warszawy. Żadne z polskich miast nie ma odwagi umieścić go na swoim terenie. Dramat Polaków na Wołyniu domaga się prawdy. Chociaż tyle.

O polskiej polityce i dziwnych firmach wyprowadzających pieniądze z Polski, lobbystach i politykach, a także innych ciekawych sprawach, o których nikt nie mówi, warto posłuchać w Komentarzu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz: