Przejdź do paska narzędzi

Czy polskiego żubra już ugryziono w d….?

W poniedziałek o godz. 16 przed warszawskim Ratuszem odbędzie się pierwsza demonstracja przeciwko przymusowej edukacji seksualnej naszych dzieci.

Tego jeszcze w Polsce nie było. Demonstrowali górnicy, rolnicy, pielęgniarki itd. Demonstrowano w obronie prawa TV Trwam. Ale seks po raz pierwszy w takiej formie zagości na warszawskich ulicach. Jednak i w Polsce idziemy z postępem na miarę nowoczesnej Europy! Nie taki z nas zaścianek, jak się głosi w kuluarach i nie tylko.

Polacy się zdenerwowali. Przeczytali standardy WHO, jako wytyczne dla wszelkich deklaracji LGBT+, i obudzili się, mam nadzieję.

Żabę gotuje się powoli, a polską żabę w szczególności. Ale ja ich polityki nie będę uczyć. Nawet Stalin to w końcu zrozumiał i zostawił wytyczne dla swoich następców, żeby z Polakami postępowali ostrożnie i trzymali nas na luźnej smyczy, bo inaczej będą kłopoty.

 Dlatego w Polsce nie było kołchozów, przetrwał Kościół, a my jakoś dawaliśmy radę żyć w swoim świecie. Ponoć byliśmy nawet najweselszym z baraków. Oczywiście jak się skończyła stalinowska smuta.

Ale panowie afirmatorzy wszelkiej dewiacji nie znają historii. Połapał się w tym Schetyna i się odciął, jak również bogobojny PSL.

Ale ogary już poszły w las. To nawet dobrze, że nas wrzucono do wrzątku bo może wreszcie otrzeźwiejemy.

W jednej z warszawskich szkół zaproponowano uczniom na studniówce poloneza w parach  dziewczyna z dziewczyną, chłopiec z chłopcem. Przytomnie nie wszyscy się na to zgodzili. Podobno ma być w necie film z tej parady. Bardzo nowoczesna szkoła i po linii.

W innych szkołach, też w stolicy, nauczyciele otrzymują na maile propozycje oglądania filmów z dziećmi oswajającymi z tematami różnych rodzajów rodziny.

I to się tak zaczyna. A jak się kończy?

Polacy opowiadają jak to jest w Zachodniej, postępowej Europie. W norweskich przedszkolach uczy się maluchów masturbacji, bo wtedy dzieci są spokojniejsze. Polityka wychowawcza dzieci i rodziców jest taka, że potem trzeba uciekać do Polski, żeby dzieci nie zabrano zbyt konserwatywnym i normalnym rodzicom. Dobrze, że jest gdzie jeszcze uciekać.

W Niemczech przygotowywana jest Konstytucja dla dzieci. Zapewne będzie chronić dzieci przed złymi rodzicami i oddawać je pod opiekę państwa. Polacy wychowujący dzieci w Niemczech, skarżą się, że stracili z nimi kontakt i już nie mają na nie żadnego wpływu.

Na Zachodzie rodzice obudzili się i próbują walczyć o prawa swoje i swoich dzieci, ale są bezradni. Jest już za późno. W Polsce też tak będzie jeśli nie powiemy:

Non Possumus!

Prezes Kaczyński powiedział:  wara od naszych dzieci !

To piękne i mocne słowa. Ale za tym muszą iść czyny.

Wiktor Orban sobie z tym poradził. Wyrzucił na początek z uniwersytetów gender studia. A my ?!!!

Czy MEN jest bezsilny? Czy nie ma żadnych narzędzi? Czy małopolska kurator Barbara Nowak musi samotnie opierać się atakom środowisk afirmujących LGBT?

Zaprotestowali również lekarze z Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich, listem do Minister Edukacji Narodowej:

„Protestujemy w trosce o dobro polskich dzieci zagrożonych wieloletnią edukacją seksualną na zajęciach szkolnych „wychowanie seksualne” , opracowane według standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które zakłada, że dzieci będą uczyć się od 4 roku życia o masturbacji, jako 6 latki – o wyrażeniu zgody na seks, a 9 latki – o pierwszych doświadczeniach seksualnych i orgazmie.

(…) Takie działania mające w sposób sztuczny zwiększać odsetek młodych ludzi należących do mniejszości seksualnych są jednocześnie próbą odebrania kompetencji wychowawczych rodzicom, co jest sprzeczne z Art. 30 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej – Zasadą ochrony i godności człowieka, a także Art. 48 , który głosi, że: Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania .

Mamy nadzieję, że większość rodziców stanowczo sprzeciwi się działaniom u których podłoża jest niebezpieczna ideologizacja podejścia do wychowania dzieci w duchu skrajnego liberalizmu. Powszechna Deklaracja Praw Człowieka ONZ (1948) głosi, że Rodzice mają prawo pierwszeństwa w wyborze nauczania, które ma być dane ich dzieciom. (Art. 26 )

Mamy również nadzieję, że Pani Minister, jako zwolenniczka chronienia intymności dziecka i młodego człowieka nie pozwoli by wbrew obowiązującemu prawu krzywdzono nasze dzieci, i sprzeciwi się realizacji w przedszkolach i szkołach zamiarów prezydenta Warszawy. Liczymy, że wzmocni Pani pozycje wychowawczą szkoły poprzez swoją decyzję zakazu prowadzenia tego typu edukacji seksualnej.”

I ja mam nadzieję, że tak jak już bywało w przeszłości, kiedy jest zagrożone dobro naszych dzieci, nasze podstawowe prawo człowieka do wolności, Polacy znów powiedzą stanowcze :  NIE!!

Mam nadzieję, że nas wystarczająco ugryziono w d…. i nie pozwolimy sobie wejść na głowę, zanim będzie za późno.

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Ja Danka pisze:

  Nie jest tak tragicznie, „Stado z Pampeluny” ruszylo….Poza tym to troche temat zastepczy- wiele spraw wisi na kolku albo zostalo zepchnietych w niebyt.Juz powstala Konfederacja z Braunem, ktora to bedzie punjtowac rzadzacych, on, bedzie.Slows to wazna rzecz.Od Slowa wszystko Sie zaczelo, no Slowo bylo Bogiem.Dlatego Slowo music miec tresc I byc traktowane jak Bog, a nice przedwyborcza paplanina.
  Moze to dziwne, ale nice zaglosuje na Konfederacje , no nie oddam mego cennego;) glosu na Liroya.Wystarczy mi jego muza I NP”.Kolysanka DLA przyjaciol”.Jak mozna laczyc ultra katolicyzm z knajackim bluzgiem I agita za legalizacja narkotykow- nice pojmuje.Powstala koalicja Prawicy DLA Rzeczpospolitej z ugrupowaniem Prawdziwa Europa,czy jakos podobnie I Mimo iz Marek Jurek dziala mi na nerwy,to juz wole z nievhecia sluchac MJ niz „Kolysanki dla przyjaciol” Liroya.Jest na yt, ale nie Bede jej tu sciagac ze wzgledu na okropne bluzgi ,jakie wydaje z siebie Liroy, podspiewujac sobie.Ktos chce, niech sobie poslucha na YouTube.com.
  Mam logos z krewnych w Niemczech z malymi polsko- niemieckimi dziecmi I mowia z mama po polsku z ojcem po niemiecku I nice robi nikt z tego problemu.Mala nawet rozbawila wszystkich, bo kiedy weszly do polskiego sklepu, powiedziala glosno; Mamo, ta pani umie mowic! Mala nice chciala rozmawiac z ojcem po niemiecku, krzywila Sir, uciekala , mowila po polsku.Teraz juz mowi, ale poczatki byly dosc zabawne.

 2. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  Neomarksistowski sztab wydał instrukcję dla żołnierzy/latarników homoseksualizujących społeczeństwo :”
  „Dyskusje na temat gejów , gejostwa i genderyzmu, należy przeprowadzać tak głośno i tak często, jak to tylko możliwe.” (jest to pierwsze okienko Overtona).
  Zauważam, że im dyskusja zawiera więcej ostrych kontrowersji, tym ci żołnierze są bardziej zadowoleni-wprost szczytują na wizji.
  Tu ich celem jest doprowadzenie społeczeństwa do stanu „zmęczenia materiału” (jak w mechanice) , a w dalszej konsekwencji do obojętności.
  Z drugiej strony (uważam) nie sposób i nie należy milczeć.
  I to jest swoistego rodzaju pułapka, swoistego rodzaju socjologiczny paradoks.
  Wydaje mnie się, że do tych dyskusji nie powinni być zapraszani żołnierze homoseksualizacji- niczego nie wnoszą oprócz klepania na pamięć instrukcji sztabowych.
  Dyskusje powinny tylko wyjawiać/wyjaśniać metody działania, cele i społeczne skutki tych celów.
  Jak do tej pory w dyskusjach nie uczestniczą socjolodzy, psychologowie, psychiatrzy, filozofowie-smutne to.
  *
  Ot taka refleksja z którą się borykam.

 3. Tadeusz_K pisze:

  @E.B

  -Dobry wpis.
  Połapał się w tym Schetyna i się odciął, jak również bogobojny PSL.

  Moim zdaniem to jest iluzoryczne odcięcie się-tak jednego jak tego drugiego przydupasa psela.
  To odcięcie dotyczy tylko niewłaściwie wybranej pory tego „objawienia” czaskowskich i rabździejów.
  Natomiast pozytywnie jestem zszokowany prawdziwym odcięciem się balcerowicza (vel bucholtz) i wałęsy-tu OK.
  /
  Wiktor Orban sobie z tym poradził. Wyrzucił na początek z uniwersytetów gender studia.

  Te gend.stud. zastępują dawne instytuty nauk politycznych. Zapewne mieszczą się w tych samych pomieszczeniach. Zmienili się jeno oficerowie. Najwyższa pora do ich likwidacji jak również fundacji i stowarzyszeń działających w tym zakresie. Mam nadzieję, że do tego dojdzie i próbuję zrozumieć to opóźnienie.
  /
  dzieci zagrożonych wieloletnią edukacją seksualną na zajęciach szkolnych „wychowanie seksualne”

  Czytam wypociny tego WHO w tym zakresie i zauważam tam istotny element. Otóż można zauważyć, że WHO przewiduje powstawanie nowych (jeszcze nieznanych) dewiacji, które pojawią się w miarę „postępów” w nauce tej homoseksualizacji dzieci.
  Czaskowski zaprojektował kartę LGBT+, pominął Q i I, a ciąg tych symboli rozrasta się „z dnia na dzień” – o czym wspomniałem wyżej. Komu te czaskowskie i rabieje chcą zamydlić oczy?
  /
  (…) Takie działania mające w sposób sztuczny zwiększać odsetek młodych ludzi należących do mniejszości seksualnych

  Bardzo dobre, słuszne spostrzeżenie.
  Nazywam to produkcją dewiantów.

 4. Tadeusz_K pisze:

  E.B

  Coraz częściej i więcej na przegonach dewiantów pojawiają sie takie oto obrazki:  Zastanawia mnie ta reżyseria, jej cel i wymowa.
  Uważam, że jest to jednoznaczne przesłanie:
  „patrzcie hetero!, tak będziecie chodzić na naszej smyczy i w puzdrach”

 5. Ja Danka pisze:

  Tadeusz 04:33
  Jesli ten temat sen z oczu Tobie juz spedza pub budzisz Sie z krzykiem w srodku nocy- czas odpoczac od gender, a przyjrzec Sir, jaka jest polityka wladz wobec tzw.konwencji istambulskiej.Co innego mowic, a co innego robic / mieli ja wypowiedziec/, a Tadeusz nie moze spokojnie spac;)
  To oprzyrzadowanie DLA tego na czterech lapach to cos z sado-masochizmem spokrewnione raczej.To ta parada?

 6. Ja Danka pisze:

  Errata: Konwencja Stambulska;)

 7. Tadeusz_K pisze:

  #to cos z sado-masochizmem #
  Trudno to okreslić skoro lista WHO przewiduje ok. 150 dewiacji.

 8. Ja Danka pisze:

  @Tadeusz
  On ma w reku cos w rodzaju pejcza na tego na czterech lapach.150?! Ouuuu.,..

Dodaj komentarz: