Przejdź do paska narzędzi

Karta LGBT+…bez Q?-T_K

Deklaracja zakłada realizację postulatów ważnych dla społeczności LGBTQ:

● W dziedzinie edukacji: edukacja antydyskryminacyjna i seksualna zgodnej ze standardami WHO, aktywne wspieranie nauczycieli, jak i otwartość na inicjatywy III sektora dotyczące spraw społeczności.

● W obszarze kultury i sportu: patronat prezydenta miasta nad Paradą Równości, stworzenie centrum kulturowo-społecznościowego dla osób LGBT+, wsparcie klubów sportowych skupiających osoby LGBT+.

● W obszarze pracy: podpisanie Karty Różnorodności i współpracy z pracodawcami przyjaznymi osobom LGBT+. 

● W obszarze administracji: rozszerzenie stosowania klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miasta. 

*

Tymczasem Rabiej straszy i zastrasza:

„„Każdy, kto je będzie rozpowszechniał [że to homoseksualizacja], będzie ścigany przez prezydenta i miasto stołeczne Warszawa. Podobnie jak osoby, które zrównują osoby LGBT z pedofilią. Radzę ostrożnie ważyć swoje słowa w tej kwestii”.”

Rabiej zachowuje się jak ta afrykańska ryba błotna, która wyłazi na wierzch i zaczyna machać ogonem, gdy pora deszczowa rozmiękczy grunt, a koryta wypełnią się wodą.

Grunt w waszawce szybko rozmięka, a firmy usługowe muszą się przypodobać ratuszowi akceptacją LGBT+ – inaczej stop zleceniom..

Oto tolerancja elgiebeteków.

 Oto tolerancja represywna elgiebeteków, czyli nietolerancja na tolerancję ze strony społeczności otaczajacej tychże elgiebeteków (tu bez Q, ale nie wiem dlaczego bez Q?).

Praktykom ratusza należy postawić w tym względzie absolutne STOP.

Bo przecież wszystko zaczęło się od niewinnego żądania elgiebeteków o prawo przegonu po warszawskich ulicach. Zezwolono na to i to był błąd.

A gdzie jesteśmy dzisiaj?

Jesteśmy przy otwieraniu trzeciego okna algorytmu Overtona.

Przypomnijmy sobie Algorytm Overtona jak wdrażać idiotyczne ideologie (etapy):

 1. Stan nie do pomyślenia, nieprawdopodobny, zabroniony, społeczny sprzeciw.
 2. Radykalizacja małymi kroczkami: zabronione, ale… z zastrzeżeniami.
 3. Akceptowalne…. z trudem, ale akceptowalne.
 4. Sensowne…. nawet sensowne.
 5. Popularne: idea możliwa do przyjęcia przez społeczeństwo.
 6. I wreszcie decyzja polityczna: legalizacja stanu, umocnienie się w polityce państwowej i strukturach prawnych. ***

—————–****—————–

Próba przetłumaczenia algorytmu Overtona n/t warszawskiej homoseksualizacji na język działań i codziennej praktyki:

Zasada ogólna:

„Jeśli chcecie wygrać z tolerancją wobec zła, nigdy nie wolno wam doprowadzać do podziału społecznego i polemiki w sprawach krytycznych, a doprowadzi was do sytuacji, w której dany problem staje się powszechnie akceptowany przez znudzenie, bierność i obojętność.”

Stąd ta ostrożność podczas formułowania Karty LGBT+ jak niżej:

odśwież obrazek:

Etap 1:

„Dyskusja na temat gejów i gejostwa i genderyzmu, należy przeprowadzać tak głośno i tak często, jak to tylko możliwe.”

” Prawie każde zachowanie zaczyna wyglądać normalnie, jeśli społeczeństwo zostanie narażone na styczność z danym tematem przez odpowiednio długi czas, w różnych formach …”

” Sposobem na złagodzenie wrażliwości społecznej w kwestii homoseksualizmu jest, włączenie jak największej liczby osób do tematu rozmowy prowadzonej, pomiędzy wytworzoną tezą (zwolennikami), a antytezą (przeciwnikami) danego tematu.”

Dlatego powstają finansowane z jednego źródła przeciwstawne organizacje pozarządowe, zmieniające wizerunek całego społeczeństwa poprzez 

lansowanie inżynierii społecznej – manipulacji docierającej do każdego poprzez media i dyrektywy rządowe.

To rozwiązanie można  zastosować nie tylko w temacie homoseksualizmu, czy gender, ale w każdej kwestii politycznej, społecznej, ekonomicznej lub religijnej …

” Nawet debaty między zwolennikami i przeciwnikami danej kwestii, służą 

naszym celom, bowiem czy tego chcecie, czy nie wyrażacie poprzez swoje opinie nasze poglądy …”

” We wczesnych stadiach każda kampania skierowana do obywateli heteroseksualnych i mas :

1. nie powinna nieść za sobą wstrząsu moralnego, aby protesty nie 

ściągnęły danej kampanii z anteny i aby wywoływała ona liczne rozmowy na powyższe tematy,

2. kampania powinna budzić kontrowersje aby wywołać publiczny dyskurs w sprawie nowych kwestii publicznych.

Etap 2:

„wprowadzenie agentów i działaczy homoseksualnych na rynek pracy i władzy, jako ofiar przemocy i nietolerancji społecznej”

” W każdej kampanii publicznej, geje muszą być przedstawiani jako ofiary potrzebujące ochrony.”

„Homoseksualistów, nigdy nie wolno przedstawiać jako silnej i dumnej grupy, która promuje nonkonformizm i dewiacyjny styl życia, bowiem zaczną oni być postrzegani jako zagrożenie dla opinii publicznej i przyczynę ucisku.”

W praktyce oznacza to, że musimy stworzyć reklamowy wizerunek geja / lesbijki : młodego, sympatycznego człowieka opiekującego się starszymi ludźmi, kobietami, dziećmi i zwierzętami …

Gej widziany w towarzystwie atrakcyjnych kobiet budzi zazdrość i ugruntowuje wizerunek potęgi wpływu geja, oraz poprzez idee biseksualizmu werbuje nowych naiwniaków …

” Po pierwsze, opinia publiczna musi wiedzieć, że niektórzy homoseksualiści są ofiarami losu, co oznacza, że nikt nie wybiera preferencji seksualnych.”

Wiadomość powinna krzyczeć :

” Nie masz wyboru na to, czy urodzisz się heteroseksualistą, białym, czy czarnym, inteligentem, czy sportowcem … dlatego, nie możesz być oceniany moralnie przez pryzmat swoich prywatnych pragnień …

To co robisz, nie jest czymś świadomym, ale naturalnym i podświadomym …”

” Kampanie społeczne, muszą być przyzwoite i zadbane, atrakcyjne i godne podziwu, muszą opierać się na heteroseksualnych normach.”

Na ten przykład, aby przeforsować pewne zagadnienie polityczne, należy dać masom do zrozumienia, że antyteza atakująca mniejszości seksualne, tworzy szereg nowych ofiar i nowe zagrożenia społeczne …

Etap 3: daj im ochronę tylko z powodów konkretnych przyczyn

” Kampania medialna, która przedstawia homoseksualistów jako ofiary całego społeczeństwa, zachęca heteroseksualistów by stali się oni ich ochraniarzami poprzez wpływ edukacji, autorytetów, ekspertów i wszechobecnego strachu przed karą …”

„Niewiele osób będzie chcieć bronić homoseksualistów w sposób otwarty, większość zostanie pchniętych ku tej idei za pomocą impulsu prawa i haseł o dążeniu do jednolitego i sprawiedliwego traktowania społecznego.”

Etap 4: Upewnij się, że wyglądasz jak dobry gej

” aby zmusić społeczeństwo do przejęcia ideologii ofiary przemocy społecznej, należy zmienić i połączyć słowo gej z dobrym, zwykłym człowiekiem …

I tutaj kampania staje się bardziej agresywna i nieustępliwa, dzieje się tak bowiem musimy zneutralizować negatywny obraz geja za pomocą prasy, mediów i telewizji. ”

Gej jako filar społeczeństwa

W tego typu obrazach dostrzeżemy rękę manipulacji, w której gejowski juror, prezydent, projektant i masoński autorytet, jest pokazywany wszędzie jako ikona, celebryta i niezastąpiony członek elity, tworzący przodujący dialog i dyskurs polityczny.

Etap 5: Spraw, aby twoi przeciwnicy wyglądali źle

” W późniejszym etapie kampanii medialnej na rzecz praw gejów musisz się zbliżyć do swoich największych przeciwników.

W tym celu wykorzystaj w ataku bezpośrednim krytycyzm i dezinformacje.

Nasz cel jest dwojaki

Po pierwsze : staramy się zastąpić samowystarczalną dumę poprzez oskarżenia o homofobie, co przysporzy waszej ofierze masę wstydu i poczucia winy.

Po drugie, chcemy, aby anty homoseksualiści wyglądali jak najgorzej bowiem skomercjalizowane stado pójdzie za głosem mody i trendu. ”

” Opinia publiczna musi widzieć obrazy hałaśliwych homofobów, których cechy i opinie będą w niesmak zwykłemu człowiekowi.

” Telewizyjna migawka pokazująca brzydkiego kaznodzieje, bijącego pięścią w stół i przeklinającego zdegradowanych i opętanych gejów … emocjonalna tyrada połączona ze spokojnym dialogiem odwołującym się do rozsądku, postawi telewidzów, w świetle poprawności politycznej nie wciągając człowieka w nurt logicznego myślenia … ”

„Pokaż, wyśmiej i pchnij do stworzenia danej myśli …

Kontrast, tworzy destrukcje.”

Etap 6:Twórz finansowanie i prawa.

” To jest bardzo ważne dla ruchu homoseksualnego :

 należy przyjąć stworzone dla nas normy prawa, ponieważ zwolennicy heteroseksualizmu boją się abstrakcji litery prawa … Prawo niszczy wszystkie moralne i logiczne argumenty oraz emocjonalne reakcje homofobów … ”

Koniec

INFO:

fragmenty zaznaczone kursywą to przemycone (i tylko niektóre) instrukcje z „poradnika” dla neomarksistowskich żołnierzy w zakresie takich obszarów „walki” jak: homoseksualizacja, feminilzm’, likwidacja instytucji małżeństwa i rodziny, walka z KK etc.

Może Ci się również spodoba

16 komentarzy

 1. E.B pisze:

  @Tadeusz

  Bardzo ciekawe jest to Twoje opracowanie.
  Pan Trzaskowski chyba trochę się pospieszył. Z Polakami trzeba jednak wolniej. Albo nie ma cierpliwości, albo bardzo chciał się przypodobać swoim.
  Nawet ruszyło to Giertycha, który rozumie sytuację.
  Napisał na FB:

  „Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski popełnił ogromny błąd, podpisując się pod tzw. deklaracją praw LGBT.

  I na koniec podsumował:

  „Deklaracja podpisana przez Trzaskowskiego wprowadza temat, który jest dla KE skrajnie niekorzystny. W sensie politycznym jest to koszmarny błąd. Tematy ideologiczne dzielące KE są ostatnią nadzieją PiS na utrzymanie władzy. Nie można na to pozwolić” .

  Pośpiech jest złym doradcą. I dobrze :).

 2. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #Pan Trzaskowski chyba trochę się pospieszył. Z Polakami trzeba jednak wolniej.#
  *
  Komintern sorosowski niecierpliwi się z tyt. braku postępów w postępie.
  Nie do końca rozumie i właściwie ocenia sytuację w Polsce.
  I dobrze.!
  Koniecznie trzeba temat czaskoskiego i rabździeja nagłaśniać, działać, protestować.
  Otworzone przez w/w osobników trzecie okno Overtona należy bezwzględnie zamknąć.!!!!!!
  Algorytm takiego zamknięcia nie dopuszcza.
  Zresztą rabździej powiedział: nie cofniemy się.
  Widocznie doskonale zna/znają mechanizm „postępu w postępie”- mają stosowne broszurki i instrukcje jak widać.
  Świadczy o tym to sformułowanie (chyba diduszki) : „wtedy będzie łatwiej pracować nad operacjonalizacją poszczególnych zapisów”.
  -Skurwysyństwo toto jest! w tym ratuszu.
  Jak widać żołnierze homoseksualizmu działają w sposób zsynchronizowany: W-wa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Częstochowa. ???

  Jeśli chodzi o giertychy, bucholtze i inne wytrychy:
  To nie przemawia przez nich troska o społeczeństwo-tu bez złudzeń.
  Tego typu osobnicy sa jak te afrykańskie ryby błotne- o czym już wspomniałem.
  Chodzi o to, że czaskoskie przegięli pałe w niestosownym momencie-czyli chodzi o słupki poparcia na parcie.
  *
  #Pośpiech jest złym doradcą. I dobrze#
  -Bardzo dobrze.
  I tu, w tym miejscu, tradycyjnie nie omieszkam powiedzieć:
  „Gdy Pan Bóg chce kogoś ukarać, to wpierw mu rozum odbiera” -A. Mickiewicz.
  Pzdrw.

 3. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  #ciekawe jest to#
  Istotnie.
  Degeneraci w Tavistocku pracują!


  W tym kontekście b.dziwne jest „milczenie owiec” z PANu, uniwersytetów.
  W tv nikogo z takich nie widzę. 🙁

 4. Anonim pisze:

  Generalnie te wszystkie zabiegi wokół edukacji seksualnej dzieci ułatwią pedofilom
  dotarcie do swoich ofiar

 5. Tadeusz_K pisze:

  @Anonim
  Dokładnie.

 6. Tadeusz_K pisze:

  Makabra!!! dla o silnych nerwach.
  —>>Czytaj
  *
  -skurwysyny-kompilacja pederasty z pedofilem. Czyli resort Q!
  *

 7. Daani z salonu24.pl pisze:

  To juz pogrozki stosuja? Takie zajecia niektorzy sluchacze pewnych rozglosni porownuja z molestowaniem dzieci, skoro uczyc sie maja 4 – latki o onanizmie.Prawo na to nie zezwala, nie tylko wola rodzicow.Wojewoda nadzoruje samorzadowcow, wiec? A policja? Zreszta , zobaczcie, jak ich sprzymierzency egzystuja. ,to wield mowi.Jak wiesc po Polsce niesie tzw.kina Michnika /Agory/ lawinowo zapelniaja Polske I to nawet male dziury.Zaprzyjaznieni rezyserzy tworza dziela tzw.kino „polskie” NP.film „.Kler”. 5 mln widzow.Teraz jasniej….Nie daje die tu wkleic linku.W razie czego http://wirtualnemedia.pl tekst o Agorze.

 8. Ja Danka pisze:

  @EB 10/03 21:23
  Piszesz, ze z ” Polakami trzeba JEDNAK wolniej”.Ciekawa koncepcja jak na blogerke wszedobylska .Wolniej? Za to gwaltowniej I wszedzie I zamiast?

 9. Tadeusz_K pisze:

  @Ja Danka
  Ciekawa koncepcja jak na blogerke #
  /
  Przejęzyczenie tylko…inaczej to odbieram.
  Ale powiedziała:
  <<Pośpiech jest złym doradcą. I dobrze :)…>>
  *
  Tak, bardzo dobrze.

 10. E.B pisze:

  @Ja Danka

  Danusiu, nie wyczuwasz ironii w tym co napisałam?

  Oni chcą nas przestawić na bałwochwalców wszelkiej dewiacji, polit poprawnych pożytecznych idiotów, którzy będą szli w szeregu z tą zmanipulowaną Europą i dadzą się zapędzić do współczesnych łagrów.

  Nie wiem czy to się kiedykolwiek z nami uda. Mam nadzieję , że nie, chociaż prace nad tym trwają i są coraz to szybsze.
  I tu się właśnie pomylili. Za prędko chcieli osiągnąć sukces. Skutek będzie odwrotny.

 11. Ja Danka pisze:

  Tadeusz. Moze I tak. Moze za szybko „wyrokowalam”. W koncu to jedno slowo.OK.
  Dziwne.Take krotko napisales, a mnie postawiles do kata./ konta z bledem ORT , bo nie mam polskich znakow!/Chyba powinienes zostac psychologiem
  Nie draznic dzikusow;) Zablokowali mnie na salonie.Dzis czytam kolejna poczte of Admin.,ze nie zablokowali mnie,a z zewnatrz nie moze ktos usunac mojego profilu I bloga.
  No, nie bylabym taka pewna.Napisali,ze przeslali moj problem do informatykow.Chyba sie glowia, co robic.Widac zaszlam za skore jakiemus lewemu do prawego za daleko. Blokada funkcji twoj profile I logowania.Klikasz I nic.

 12. Ja Danka pisze:

  @EB Sorry.Tak to napisane bylo, ze tak to odebralam.Wielu komentatorow, wiedzac ,na jakim swiecie zyja, stosuje subtelna ironie tylko I’m wiadoma, uogolnienia,zeby do sadu zaraz ktos nie polecial za obraze majestatu/ powariowali z tymi sadami, zamiast oddac z nawiazka lataja z papierami do sadu, zeby zweryfikowal Stan poczytalnosci tego czy owego.Samo oddanie takiego problems w rece sedziego, aa nie psychiatry klinicznego juz wskazuje na realny
  problem.
  Mowa nasza ma byc ewangeliczna:’ Tak, tak.Nie, nie, bo wszystko, co nadto od Zlego pochodzi”.To racja, bo kto zablokowal mi wejscie na Salon?
  Masz racje, on I chca przeorac ta swoja pelzajaca. Rewolucja swiadomosc, tradycje, wiare,zniszczyc ikony, powstawiac swoje, chic nie maja w czym wybierac.Za ciency sa I bardzo pragna juz i teraz.Gigantyczna kasa to tylko kasa.
  Zalozylam na chybil trafil nowy blog.Zapraszam wszystkich normalnych, choc tam na razie proby odchodza generalne , bo pojecia nie mam, jak zrobic porzadna witryne na wordpress I w ogole…dziwne the instrukcje, niekompletne.
  http://dankadaanihome.Wordpress.com

 13. Ja Danka pisze:

  Moze przyczyna jest wirus doubleclick w moim smartfonie, a takze z komputera nie move dostac Sie do logowania.Moze wlamywacz zalozyl go na ikonce profile I tych kilku kresek po lewej str? Teraz kliknelam na s24 w ta ikonke „twoj profil”, a pojawil Sie napis doubleklick, czyli wirus?

 14. Tadeusz_K pisze:

  Wrócę jeszcze do fragmentu wpisu i zawartego w nim pytania:

  Oto tolerancja represywna elgiebeteków, czyli nietolerancja na tolerancję ze strony społeczności otaczajacej tychże elgiebeteków (tu bez Q, ale nie wiem dlaczego bez Q?).

  Ale wpierw króciutka migawka z ewolucji homoseksualizacji:

  1.Neomarksiści (twórcy teorii krytycznej) wprowadzają dyrektywę dla swoich „żołnierzy”- homoseksualizacja społeczeństw jako jedno z wielu narzędzi rewolucji kulturowej do utworzenia nowego porządku świata (NWO).
  Lata 1930-35

  2.John Money wprowadza pojęcie „gender role”.
  Lata 1955

  3.USA -powstają instytuty „gender studiens”.
  Lata 1980

  4.Judith Butler- jej praca “Gender Trouble: Feminism and The Subversion of Identity” daje początek tzw. “queer theory”.
  Lata 1990

  5.WHO zmienia kwalifikacje nienormalnych zachowań seksualnych na normę.
  Lata koniec XXw.

  1. A teraz?- a dzisiaj? – poszły konie po betonie.
   *
   Było: LGBT ok. 20 lat temu.
   Następnie: LGBTQ
   Już powstaje: LGBTQI……?
   Jak widać elgiebetowska tarantula rozrasta się i wypuszcza coraz to nowe czułki (WHO zarezerwowało wiele przestrzeni). Można wyciągnąć wniosek, że szkolenie homoseksualne implikuje (i będzie implikować) nowe odmiany dewiacji. Inaczej poszerzania tego ciągu symboli nie można zrozumieć.
   Nie potrafię jeszcze zrozumieć celu trzaskowskiego i rabieja, którzy wyrwali z ciągu symbole Q i I?
   Kogo oni chcą zaczarować?
   Chodzi tu chyba o tę „operacjonalizację poszczególnych [ogólnie sformułowanych] zapisów”.
   *
   Dawniej komuniści cytowali Lenina i Stalina.
   Dzisiaj ci sami i ich nowe pokolenie cytuje chore genderowskie wizje..
   Świadczy to o tym, że marksizm dynamicznie przekształca się w neomarksizm.

  Czyżby był na horyzoncie?
  Dobrze, że horyzont to linia, gdy do niej się zbliżamy, to ona się oddala.  Okno Overtona z żaluzją

Dodaj komentarz: