Przejdź do paska narzędzi

Mowa nienawiści-fragmenty-T_K

nadzwyczajna kasta

Sędzia Kamińska:

„Ja pragnę zemsty na tej władzy”

Data publikacji:  15 stycznia

„Ja będę szczera, ja pragnę zemsty. Dlatego, że mnie arogancja tej władzy, ta bezczelność tak irytuje, że ja pragnę zemsty”- mówi Kamińska z prefiksem sędzia..

Sędzia Płatek:

(…) My wszyscy chcemy zemsty i powiedzmy to sobie otwarcie, kiedy żądamy sądów i sprawiedliwości (…)- mówiła  Płatek (również z prefiksem sędzia) na spędzie (zw. konferencją) w siedzibie sorosowskiej fundacji.

_________________*****________________

A tu szczegóły technologii KĘSIM na tymże spędzie:

_________________*****________________

A tymczasem wśród celebrytów:

Zachwycony grą jednego z aktorów podszedłem, przedstawiłem się i powiedziałem, że podziwiam. Chwilkę porozmawialiśmy i pożeglowaliśmy w różne strony. Dopadł mnie po godzinie – Bo wie pan, ja tak gram, bo ja ich szczerze nienawidzę i robię wszystko, co mogę, aby już przestali rządzić! – błyszczące oczy zdradzały, że to nie żarty. – Ale wie pan, po co zaraz nienawidzić? Szkoda nerwów, nie wystarczy wyśmiewać? – palnąłem skonfundowany, próbując wrócić do niezobowiązującej atmosfery. Pan nie rozumie, ja ich nienawidzę i to mnie napędza do tego, by pokazać ich jak najgorszymi. Dlatego tak gram! – perorował aktor – pisze Mazurek.

_________________*****________________

Wyrastają nam Cyby i gdańskie Stefany.W.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Tadeusz_K pisze:

  *

  /
  Morderstwo dokonane przez wielokrotnego gdańskiego bandytę SW przypisywane jest jako mord polityczny PiSowi przez funkcjonariuszy PO i całą otoczkę około-peowską.
  Narrację tą nakreśliła drugiego dnia po tragedii kopacz w tvPolsat, a pieczątkę pod tą narracją postawił schetyna tuż po wyjściu z bazyliki po mszy żałobnej.
  PiS jest ostatnim, któremu zależałoby na takim mordzie.
  To właśnie PO konstruowało od dawna atmosferę, którą teraz przypisuje się PiS począwszy od słynnego wyżynania watah (sikorski) po ostatnie słynne strząsanie szarańczy pisowskiej z drzewa (schetyna).
  To wśród totalsów – z udziałem wałęsy – panuje od dawna żądza i nawoływanie do rozlewu krwi od słynnego diduszko począwszy.
  Tak więc na razie to tylko przesłanki logiczne (na fakty należy jeszcze poczekać) wskazują winowajcę nie w PiS, a w PO.
  A jeśli już, to……
  Należy pamiętać o gdańskiej pajęczynie mafijnej, która poznaliśmy podczas śledztwa AmberGold. Ta pajęczyna przecież nie znikła, nie rozpłynęła się jak poranna mgła.

Dodaj komentarz: