Przejdź do paska narzędzi

Jarosław Kaczyński kontra wałęsa-T_K.

Jak Siedmiomilowy proces w/s rozpoznawalny jest przez pierwszego lepszego przedszkolaka, któremu pani w przedszkolu wtłacza do mózgu co to jest moralność..i takie tam inne „moralności”.

Problem jest w tym, że przedszkolak nie wie, że poza bramą przedszkola obowiązuje odwrócona neomarksistowska dyrektywa:

„sądy maja być uprzedzone wobec ofiar prestępstw”.

Zapamiętajcie to czytelnicy i wklejcje sobie na ścianie, lub na odrzwiach lodówki.

Dyrektywa powyższa  (i jej mechanizm) w całej krasie została przedstawiona wczoraj w gdańskim sądzie, gdzie sędzia zamienił role powoda z rolą pozwanego.

Powód przez ponad dwie godziny indagowany był przez sąd w tematach nie związanych z pozwem, a pozwany ( podczas przesłuchania) oświadczył był jeno, że niczego udokumentowywać nie będzie (bo dokumentacja w USA jest-i basta! -Moje=w Maku) – na co sąd stwierdził na najwyższym nieskazitelnym, niezawisłym  (i takie tam) poziomie trójwartościowej logiki Łukasiewicza :

„no, dobrze”.

 

NOI tak po 20tu ok. minutach sąd zaprzestał indagowanie pozwanego wałensającego siem’..of cysorzy Valensów (a któren -przy okazji i z okazji) okazał się słabowiuteńgo zdrowia dla zeznań).

Niezaprzeczalnie (popieram):

Zdrowie należy chronić wałęsa!, a szczególnie dla kontynuacji pieniactwa!- w imie zdrowaś lucyfer, czy jak tam w twoim przypadku.

Cysorz Jarząbek:

jestem praktykujący, ale nie wierzący.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz: