Kabała, dobroduszność i sztuka wojny czyli politycy PIS-u i czarodziejski płaszcz

You may also like...

6 komentarzy

 1. Tadeusz_K napisał(a):

  @Wawel24
  Bardzo dobry i prawdziwy wpis.

  I bardzo dobra konkluzja:
  Temu, kto narzuca na siebie płaszcz naszych kategorii, naszych klątw i naszych błogosławieństw – najpierw znika głowa. Zostają mu tylko ręce i nogi. Więcej niewolnikowi nie trzeba.

 2. Tadeusz_K napisał(a):

  Test:
  zaznaczyć zwrot wektora ewolucji ideolo (a czy b ?)

 3. meszek napisał(a):

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/to-nawet-nie-skandal-to-zdrada-potajemnie-zmieniana-jest-pod-dyktando-izraela-ustawa-reprywatyzacyjna/
  To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!

  Warto zerknąć.

 4. nagor napisał(a):

  @wawel24
  Witaj
  Cymes
  ==„polityka zwyciężania zła dobrem”== to naiwni ,sprytni i zdrajcy .
  Chanuka , tydzień judaizmu ,…….= (polityka zwyciężania dobra złem ) to też naiwni , sprytni i zdrajcy.
  Brak miejsca na sztukę wojenną ,ale
  Zwyciężymy !!! Zaufajcie.

 5. cisza1 napisał(a):

  @wawel24
  Shalom:)
  Potwierdzam notka – cymes.

  Co na temat „książeczki ujawniającej mechanizmy tej sztuczki – to fałszywka, bardzo brzydka, fuj! „, napisanej przez „niech ją piekło pochłonie, carską ochranę” pisze M.P.na Forum Żydów Polskich ? Cytuję …

  „Protokoły Mędrców Syjonu W 1903 roku w Petersburgu w czasopiśmie „Russkoje Znamia” ukazał się zapis obrad tajnej organizacji syjonistycznej. Tajemniczy Mędrcy Syjonu przedstawiali w 23 wykładach tajny plan przejęcia władzy nad światem, a następnie wprowadzenia totalitarnego […] ustroju, w którym klasą panująca byliby Żydzi. /…/
  Protokoły Mędrców Syjonu to niewielka, licząca 24 wykłady książeczka. Według pierwszego wydawcy jest to zapis obrad I Kongresu Syjonistycznego, który odbył się w 1897 roku w Bazylei.
  Na świecie żywa jest wciąż teoria spiskowa mówiąca o Żydach, jako przyczynie wszelkiego zła na świecie. Jest ona rozpowszechniana przez różnego rodzaju organizacje antysemickie. Dla nich Protokoły to żywy dowód na słuszność ich teorii i powód do jeszcze większej nienawiści. Oni też są autorami ogromnej liczby publikacji udowadniającej autentyczność Protokołów. Teoria spisku żydowskiego jest szeroko rozpowszechniona w wielu środowiskach, w tym w Polsce.”
  Monika Popow

  „Po zapoznaniu się z tekstem Moniki Popow odnalazłam na jednej z antysemickich stron w polskim internecie następujące stwierdzenie: „Nie jest istotne, czy ‚Protokoły Mędrców Syjonu’ są autentykiem, czy podróbką. Opisują one bowiem dokładnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa, oczywiście rządzonego przez Żydów – program, który jest realizowany na naszych oczach, co łatwo sprawdzić przeczytawszy ‚Protokoły’ „.

  „Cytat ten nie wymaga chyba komentarza. Przerażać może jedynie chorobliwa logika wywodu – cóż z tego, że fakty przeczą naszym teoriom, tym gorzej dla faktów!”
  http://www.fzp.net.pl/historia/protokoly-medrcow-syjonu

  1000% fałszywka.

 6. Tadeusz_K napisał(a):

  @Cisza1
  Nie jest istotne, czy ‚Protokoły Mędrców Syjonu’ są autentykiem, czy podróbką. Opisują [……] program, który jest realizowany na naszych oczach., co łatwo sprawdzić przeczytawszy ‚Protokoły’ .

  Otóż to, otóż to.

  Jeśli ktoś próbuje udowodnić, że jest inaczej to wpierw musiałby uciąć gałąź na której akurat siedzi, a nie udowadniać, że jego ręka to nie jego ręka.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi