Przejdź do paska narzędzi

Donald Trump wujkiem Andrzeja Dudy

W sprawie tzw. sankcji USA wobec Polski tylko dwa aspekty są istotne: bezpieczeństwo Polski i wyciek poufnych informacji. Reszta to tylko pomysły, domysły i fantazje wynikające bardziej z ambicji kreowania rzeczywistości przez dziennikarzy niż z chęci opisywania i wyjaśniania tej rzeczywistości. Odwiedził mnie kolega – Piotr, ksywka „Peter the Great”. Ksywka całkowicie zasłużona, bo to […]

via Donald Trump wujkiem Andrzeja Dudy — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. piko pisze:

  Komentarz z s24

  Dobra analiza ale …

  Uważam, że pomijasz istotę sprawy. Sam zresztą o tym piszesz. To co sobie onet czy gówniana pisze to jest jeden chłam.

  Dla mnie istotą problemu jest to, że US wtrąca się do nowelizacji ustawy w której nie ma nic groźnego, niewłaściwego, niedopuszczalnego, podejrzanego, dyskryminującego dla obywateli US nawet żydowskiego pochodzenia.

  Tu jest pies pogrzebany. Wróć – tu widać że ogon wywija psem.

  Mówisz, że to polityka i US. Tak to jest polityka wroga Polsce. (Kongres przegłosował ustawę JUST)

  Napisałeś:
  „A ponieważ Amerykanie nie rozumieją tego co się dzieje w Polsce a diaspora żydowska jest o wiele silniejsza niż polska, to czyj głos będą brali przede wszystkim pod uwagę? To jest oczywiste i nie ma się co emocjonować. To tylko polityka. Polityka wymaga czasu, nic nie dzieje się natychmiast.”

  A co tu jest do rozumienia dla US? Że nie wolno szkalować RP i Narodu? To takie skomplikowane? US zabrało głos bo żydostwo nimi rządzi. Właśnie wszyscy to zobaczyli.

  Ustawa żadnego kraju, żadnych obywateli i narodów nie dyskryminuje. Jest nawet lepiej – można w piosenkach, wierszykach, filmach i naukawych tekstach pokazywać do woli antysemityzm polskiego narodu.

  Natomiast sam ma wątpliwości co do jej skuteczności działania (szczególnie za granicą).

  Pewnie znasz piosenkę Młynarskiego o dwóch koniach. Jest też przysłowie o pochyłym drzewie.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz: