Przejdź do paska narzędzi

1 : 0 dla Fatamorgan czyli o Smoleńskiej prawdzie w jej części za jedyne $35 000

Zacznę od przypomnienia, jak ważnym jest, aby sobie w pełni uwiadomić, że od pierwszych chwil obraz medialny w postaci relacji z 10 kwietnia 2010 roku, celowo i kłamliwie zostal sfałszowany już w szkicu „katastrofy lotniczej”.

Ważnym, bo – to właśnie media, były głównym narzędziem i mechanizmem pozwalającym na zbudowanie gigantycznych rozmiarów piramidy Smoleńskiego kłamstwa. Pomimo jednak tego, że pisałem o tym wielokrotnie,  pisali też inni, znakomita większość polskiego społeczeństwa, zupełnie nie zdaje sobie sprawy z faktu, jak bardzo zostali medialnie oszukani i jak dalece kłamliwymi przekazami zmanipulowani. Sprawa o której teraz napisze, to zaledwie drobny fragment – znacznie większej, medialnych kłamstw i manipulacji całości. Tematem powyższej notki jest pewien obraz, pewna historia, obrazująca cześć moich – z ogromem Smoleńskich kłamstw i manipulacji zmagań. Walki, która w tym przypadku, zaczęła się od momentu, kiedy na portalu Niezależna.pl zobaczyłem wyeksponowaną na jego czołowej stronie u samej góry, taką oto zakładkę: Komisja Smoleńska

Boże, co za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków  pomyślałem momentalnie i w duchu zawołałem!
Manipulacja ogromna i jakże kłamliwie sugerująca, że w Polsce istnieje i działa w rzeczywistości – KOMISJA SMOLEŃSKA. Moje oburzenie, już od pierwszej sekundy po odczytaniu tego typu kłamliwego absurdu było ogromne. Po pełnym uwiadomieniu sobie z jak ohydną medialną manipulacją Smoleńskiem mam do czynienia postanowiłem, że płazem tego nie puszczę. Postanowienie takie było jednak znacznie łatwiej podjąć, niźli faktycznie wprowadzić w życie i w pełni wykonać/dokonać.

Napisanie tej oto notki w czerwcu 2017 roku:  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/783776,czy-pis-wlasnie-dosiegnal-dna-manipulujac-polakami-i-smolenskiem  – było jedynie krokiem wstępnym.

Swoistym aktem wypowiedzenia mojej prywatnej wojny, najpierw portalowi Niezależna.pl – zaś w końcowym moim zamierzeniu, wypowiedzenia wojny osobom odpowiedzialnym za dokonanie Zbrodni Smoleńska.

Pragnę w tym miejscu zaznaczyć i bardzo mocno podkreslic co następuje.

Zdaje sobie doskonale i w pełni sprawę z faktu, że jedyną drogą możliwą dla mnie = drogą —-> która może doprowadzić do wygrania wypowiedzianej przeze mnie sprawcom Smoleńska i ich medialnym pomocnikom wojny – jest niezwykle długa, uciążliwa i bardzo kosztowna droga prawno/sądowa!

Wkroczywszy na nią, już w pierwszym etapie, po zasięgnięciu porady opinii i uzyskaniu odpowiedniego zapewnienia o przyszłej prawnej reprezentacji w biurze adwokackim (Law Firm) specjalizacyjnym się w prowadzeniu spraw poza granicami USA – zakładka została po 8 miesiącach usuniętą i to kłamstwo/manipulacja nie jest już widoczne na czołowej stronie portalu Niezależna.pl. Można-by  powiedzieć śmiało, że te zaledwie pierwsze „prawne harce” – kosztowały mnie wspomniane w tytule $35 000 (US dolars).

Jakie są zatem moje realne szanse zapewne zapytacie, na kontynuacje tej mojej prywatnej wojny i dalsze pójście tak obraną drogą. Odpowiem jednym słowem. Odpowiem wam Szanowni Czytelnicy – jednocześnie odpowiadając odpowiedzialnym za Smoleńsk nędznikom – którzy zapewne ten tekst odczytają.

Jakie są zatem moje (nasze, o czym za chwile) szanse.  Moje (nasze) „szanse”, biorąc pod uwagę dostępne mi już fundusze własne (w chwili obecnej jest to liczba/suma 7 cyfrowa) i te, które bez trudu w przyszłości uzyskam, bo posiadam już bowiem wstępne deklaracje/zapewnienia od b/licznych osób, dla których datki na ten „CEL” w granicach $100 000 i więcej nie są i nie będą problemem (od odpowiednich osób spośród Polonii Amerykańskiej wstępnie oceniam potrzebną sumę na +/- 10 milionów dolarów)

Szance oceniam jako: Znaczne!

Unikam zazwyczaj wtrącania jakichkolwiek angielskich słów wpisane przeze mnie teksty. Tym razem jednak odejdę od tego zwyczaju, pisząc kolejne zdanie celowo właśnie w języku angielskim, aby nie pozostawić pewnemu gronu osób – absolutnie żadnych nadziei czy złudzeń.

I will put my money where my mouth is!

Pozwolę sobie teraz przytoczyć obszerny fragment linkowanej powyżej notki —> w celu naszkicowania i lepszego naświetlenia obrazu walki i naszkicowania tego i przyszłego pola bitwy.

Jako członek rodzin smoleńskich i osoba od lat apelująca o powołanie, niepowołanej od ponad 7 lat w polskim parlamencie Sejmowej Komisji Śledczej – która zajęłaby się wreszcie odkryciem, badaniem i ujawnieniem informacji dotyczących  „Smoleńska” – nie mogę znaleźć właściwych słów, które mogłyby opisać moje oburzenie. 

Na internetowym portalu Niezależna.pl – bezsprzecznie będącym tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości (Sic!) – wyeksponowana jest na jego czołowej stronie u samej góry, taka oto zakładka:


Komisja Smoleńska

Co za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków!

Kłamliwie sugerująca, że istnieje i działa w rzeczywistości – KOMISJA SMOLEŃSKA.  Tymczasem:

Smoleńsk pozostaje nadal zupełnie niewyjaśniony. Smoleńskie śledztwo, nadal jest wstrzymywane w rozwoju, pozostając w fazie embrionalnej. 

Nikt – za nic – nadal, nie poniósł żadnej odpowiedzialności. 

Nie ma za Smoleńsk winnych!

No cóż, takie są smutne polskie realia w czasach mafijnego w naturze układu władzy na teraz. Może jednak. po tym —-> jak:

  I will put my money where my mouth is!

– i inne osoby zrobią podobnie, to wtedy WINNI ZA SMOLEŃSK się jednak znajdą!

No cóż, takie są smutne polskie realia w czasach mafijnego w naturze układu władzy na teraz.

Może jednak po tym —-> jak:

  I will put my money where my mouth is!

– i inne osoby zrobią podobnie, to wtedy:

Prawda o Smoleńsku zacznie wychodzić na jaw.

Ślepi odzyskają wzrok.

Głusi odzyskają słuch.

Nawet i świadkowie o zdarzeniach z dnia 10 kwietnia 201o roku odzyskają pamięć.

Polscy fizycy odzyskają utraconą logikę i wiedze o poznanych przez naukę prawach natury.

Polscy „Prokuratorzy” odzyskają nabyte umiejętności.

Polskie „Prokuratury” odzyskają protokoły wysuwania oskarżeń.

Posłowie na Sejm RP odzyskają wiedze o tym, że ich podstawowym obowiązkiem w relacji do Smoleńska – było, jest i pozostaje, wypełnienie Posłów na Sejm RP obowiązku do Suwerena w części kontrolnej roli Sejmu w postaci powołania Smoleńskiej Sejmowej Komisji Śledczej 

Może wtedy WINNI ZA SMOLEŃSK się wreszcie znajdą!

Może Ci się również spodoba

24 komentarze

 1. L. ..m pisze:

  Takich wQrwinych jak Ty jest znacznie wiecej.
  Tylko ostatnimi czasy gdzies sie rozpierzchli.
  Inni juz sie (chyba) poddali.

  pozro

 2. anoX pisze:

  A przeciez do „szczescia” nie potrzeba tak wiele.
  Czy to my mamy podpowiadac?
  Przeciez oni te techniki stosuja niemal codziennie.
  Jeden dobry przeciek i zagotuje sie jak w gniezdzie szerszeni.
  Co?
  Np. wyciek stenogram drugiej czesci – do tej pory nie opublikowanych – zapisow z Jak-40 044 Wosztyla (i poznamy tresc i godziny rozmow Tu – Jak).

  Albo zapis video z 10 kwietnia z Okecia. Policzymy sobie ile rzeczywiscie osob weszlo do tupolewa, a ile go opuscilo.
  I jeszcze ilu generalow weszlo na poklad tutki.

  To tak na dobry poczatek

 3. Anonimus pisze:

  @anoX
  Może jeden z 60 posłów PiS zdradzi czym dostali się do Smoleńska i jest pozamiatane.

 4. E.B pisze:

  Fatamorganie

  Wystarczą zdjęcia satelitarne ze Smoleńska i wszystko jasne.

  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 5. Neonowy pisze:

  Do EB
  No pewnie po jakiego uja starac sie cos robic jak wystarczy z satellite wziac zdjecie smieszna kobitka jestes ?

 6. Neonowy pisze:

  Do fatamorgan
  Na neonie ciebie juz uwalili notka stoi bez odslon przykryta dwoma notkami ruskich troli z tysiacami wejsc na godzine co dla nich naklikuja ruskie serwery

 7. Neonowy pisze:

  Kilka razy chcialem dac wpis ale notka wtedy mruga I znika
  Trzymaj sie Brachu

 8. E.B pisze:

  @Neonowy

  Zdjęcia powiedzą wszystko. To jest najprostsza droga, ale jakoś nikt nie chce nią iść.

 9. Neonowy pisze:

  Do fatamorgan
  Takich jaj to na neonie dawno nie bylo fatamorgan bo tych dwoch Russian troli co o nich tu pisalem to o polnocy hehehe ktos dal na sama gore w te 3 wielkie reklamy notek co sie co chwile same zmieniaja ?miszczunio wymyslij hehehe pewnie zeby bylo ze to ludzie dali te tysiecami co liczyc wejscia?
  Ale jaja ale jaja ale jaja pojebalo .ich do konca

 10. Neonowy pisze:

  Do EB
  Ales wymyslla hehehe
  No a kto mialby taka droga isc jak taka madra jestes ???
  Jaja chyba sobie robisz kobitka ze wszytkich albo z siebie? bo POPiSik z satelity schowal nie zeby tobie dawac a ruskich nie pogielo zeby dawali Ameryka dwa razy polsce dala te zdjecia hehehe
  Kobitko need zapytaj swoich Tuska Kaczora i Macierewicza z tymi zdjeciami zrobili i glupoty nie pisz

 11. Neonowy pisze:

  Mialo byc eb zebys zapytala swoich co ze zdjeciami co Aneryka dala zrobili a nie pisala takich glupot

 12. E.B pisze:

  Zaraz ich zapytam :)).

 13. Neonowy pisze:

  To jeszcze przy okazji zapytaj jak masz dojscie do tych sku….now dlaczego biliony pakuja w Ukraincow co Polakow nienawidza gorzej od Ruskich
  Mam rodzine w Przemyslu Jaworsku i Jaroslawcu tam juz jest tylu Ukraincow co Bandere kochaja ze miejscowi ludzie co sa Polacy z krwi i kosci od pokolen po ulicy spokojnie nie moga przejsc !!

 14. E.B pisze:

  O to też zapytam :)).

 15. fatamorgan pisze:

  @l…m

  „Takich wQrwinych jak Ty jest znacznie wiecej.
  Tylko ostatnimi czasy gdzies sie rozpierzchli.
  Inni juz sie (chyba) poddali.”

  No cóż, nie wszyscy widocznie mieli w relacji do Zbrodni Smoleńska, odpowiednie i trwałe motywacje. Dla mnie poddanie się, tym bardziej zaś poddanie się absurdalnym i kłamliwym narracją (niezależnie od ich rodzaju, typu i politycznej strony tego zmanipulowanego, pustego sporu) nigdy nie było, nie jest i nie będzie opcją do wybrania.

  Smoleńskiego kłamstwa nadejdzie kres.
  Kiedy i jak to się stanie, jest tylko kwestią czasu w relacji do użytych, skutecznych ku zmianie obecnego statusu metod. Ja świadomie, po wnikliwej i długoletniej analizie sytuacji – wybrałem jedyną (w mojej opinii) skuteczną metodę.

  Drogę wprawdzie bardzo długotrwałą, skomplikowaną, trudną do wdrażania w życie i niezwykle kosztowną – nie widząc po prostu innego z tej iście patowej sytuacji wyjścia.

  To wszystko.
  Pozdrawiam

 16. fatamorgan pisze:

  @anoX (7 marca 2018 o 21:30)

  „(…)Jeden dobry przeciek i zagotuje sie jak w gniezdzie szerszeni.
  Co?
  Np. wyciek stenogram drugiej czesci – do tej pory nie opublikowanych – zapisow z Jak-40 044 Wosztyla (i poznamy tresc i godziny rozmow Tu – Jak).(………….)”

  To wszystko pozornie jest prawda, jednakże, pozwolę sobie w tak proste rozwiązanie (jako możliwość) bardzo mocno powątpiewać.
  Dlaczego?
  Chętnie odpowiem.

  Mieliśmy już bowiem przez te prawie 8 lat do czynienia z niejednym „przeciekiem” – jednakże praktycznie WSZYSTKIE przecieki – zostały, niejednokrotnie wraz z ich źródłami skutecznie „wyciszone” ——-> w b/wielu przypadkach wyciszone pernametlnie = na zawsze!

  Pozdrawiam

 17. fatamorgan pisze:

  @Anonimus (7 marca 2018 o 21:43)

  „Może jeden z 60 posłów PiS zdradzi czym dostali się do Smoleńska i jest pozamiatane.”

  Przykro mi, ale jako zawodowy analityk zmuszony jestem aby w taką ewentualność również mocno powatpiewac.
  Dlaczego?
  Odpowiadam:

  Podobnie znikome prawdopodobieństwo zaistnienia tego typu działań w formie „zdrady” ze strony posłów PiS w mojej opinii, jak prawdopodobieństwo zaistnienia działań/zdarzeń opisanych w komentarzu @Anox

  Pozdrawiam

 18. fatamorgan pisze:

  @ E.B (8 marca 2018 o 01:03)

  „Wystarczą zdjęcia satelitarne ze Smoleńska i wszystko jasne.”

  Doprawdy?

  Czy Pani faktyczbnie (naprawdę) myśli, że jest to tak = takie proste?

  Faktem jest wprawdzie, że tego typu zdjęcia satelitarne bezsprzecznie istnieją (zdjęcia, posiadające moc odkrywczo/sprawczą) ale nie znaczy to zupełnie i nie stanowi o tym, że zostaną wkrótce opublikowane.

  Kto miałby to bowiem (posiadając odpowiednią ku temu motywacje = mając w tym interes) zrobić według Pani?

  Oczekiwanie na rychłą publikacje tych zdjęć (przepraszam Panią za to – co teraz napiszę) – ale graniczy z naiwnością!

  Pozdrawiam

  Postscriptum: Jedynym, który mógł swego czasu tego typu zdjęcia ujawnić/opublikować był niezaprzeczalnie Polel. Jednakże to, że mógł wtedy, zupełnie nie znaczy i nie jest jednoznaczne z tym, że będzie „mógł” jeszcze = w przyszłości. Wtedy bowiem kiedy teoretycznie „mógł” ——> dostał na to. wprawdzie „off the record” (ale zawsze to było coś, na co Polel mógł w razie czego liczyć….) jak to określił, tzw. zielone światło.
  Nigdy Pani nie będzie wiedzieć, jak bardzo teraz żałuję, że wstrzymywałem swego czasu Polela, właśnie przed ujawnieniem…….To była z mojej strony bardzo zła ocena i decyzja = gigantycznych rozmiarów w obecnych niepodjęcia właściwej decyzji konsekwencjach ——–> pomyłka!

 19. fatamorgan pisze:

  @Neonowy (( pojedyncza odpowiedz na dotychczasowe komentarze – łącznie)

  Dziękuje Panu za te wszystkie powyższe komentarze. Jak widać, zgadzamy się w naszej ocenie, poruszonej tu przez Panią Ewe kwestii. Ewentualnego opublikowania nadal bardzo skrzętnie ukrywanych – przez kolejny (3 już!) polski rząd —–>zdjęć satelitarnych udostępnionych Polsce już DWUKROTNIE! przez odpowiedniość agencje rządu USA.

  Bardzo ciekawe są Pana z portalu NEon24.pl obserwacje.
  Wiem, że po upływie +/- 1 godziny, licznik odsłon wskazywał tam około 80 odsłoń (co było b/typowym dla moich publikacji wynikiem, na tym portalu)
  Potem zaś, faktycznie licznik stanął prawie w miejscu.

  Co świadczy dla mnie bardzo dobitnie o użyciu/nałożeniu tzw. filtra.
  Powrócę jeszcze do tego tematu.

  Pozdrawiam Pana

 20. E.B pisze:

  Fatamorganie

  Jak widać publikacja takich zdjęć jest w tej chwili niewygodna dla różnych stron.
  Polityka ma swoje prawa.
  Ja też Polela powstrzymywałam, bo to było niebezpieczne.

  Nikt tych zdjęć nie pokaże, ja o tym wiem. Napisałam tak, bo to byłoby rozstrzygające. To jest dowód wywracający wszystkie oficjalne narracje.

  Nie będzie też żadnego raportu Podkomisji. Będzie film. Może tak jest uczciwiej, bo jeśli nie można powiedzieć tego co się wie, to lepiej milczeć.

  Ja podziwiam Pana upór i konsekwencje. Ale proszę na siebie uważać. Smoleńsk to wciąż bomba, chociaż z opóźnionym zapłonem.

  Pozdrawiam

 21. L. ..m pisze:

  @fatamorgan 17:34

  (..) „No cóż, nie wszyscy widocznie mieli w relacji do Zbrodni Smoleńska, odpowiednie i trwałe motywacje.”

  Nie sadze, aby osoby, ktore przez lata poswiecajace swoj prywatny czas powiedzieli – pas.
  Przyczyne tego stanu upatruje w czym innym.
  Brak nowego materialu do analiz, do tego: „męczenie materialu”, znuzenie i co jest bardzo wazne, to widoczna niemoc. Czesc z nich zapewne usluchala porad/prosb smutnych panow.

 22. Anonimus pisze:

  @L.. ..M
  Zgadzam się z Tobą. Ostatnio czytałem ponownie ,, Czerwoną stronę księżyca” i jest tam podziękowanie FYMa dla współpracujących z nim blogerów. To naprwdna imponująca ilość osób. Ale są i tacy co do dziś publikują jak np. to:
  http://gazetawarszawska.com/index.php/zamach/zamachwarszawskai/541-w-obronie-zalogi-tu-154-katastrofa-smolensk
  Pozdr

 23. anoX pisze:

  95

  Rozbił się prezydencki samolot, sprzeczne informacje ze Smoleńska
  Samolot JAK-40 z prezydentem na pokładzie rozbil się niedaleko Smoleńska
  Trzy osoby przeżyły katastrofe
  To żakiet posłanki Gesickiej wisiał na wraku
  Prezydencki wieniec znaleziony w Smoleńsku
  Godło ocalało ze smolenskiej katastrofy
  https://i.wpimg.pl/O/550×361/i.wp.pl/a/f/jpeg/24494/komorowski_godlo_pap550.jpeg
  Telefony w Smoleńsku jednak dzwoniły,
  Czyje telefony byly aktywne po katastrofie
  To ten BOR-owiec miał dzwonić do żony
  Leszek Deptula dzwonił do żony
  Rosyjscy zołnierze bedą sadzeni ws. kradziezy kart Przewoznika
  mundur śp. generała Błasika

  mundur śp. viceadmirała A. Karwety

  Po 2921 dniach, jak kto woli po ok. 70116 godzinach dowiadujemy sie, ze:

  odnaleziono polski rejestrator parametrow lotu K3-63 .. niestety na zdjeciu

  nareszcie Q***a bede mogl spac spokojnie


  autor nieznany

 24. anoX pisze:

  Godło ocalało ze smolenskiej katastrofy

Dodaj komentarz: