Skrzywdzona Platforma Obywatelska

TY, który skrzywdziłeś polityka PO – prostego … 24 stycznia 2001 roku, w konkubinacie Obywatelskich przyszła na świat dziewczynka. Dano jej piękne imię: Platforma. Przyjście dzieciątka na świat zostało powitane entuzjastycznie. Takie śliczne, takie nowoczesne (już wówczas), takie europejskie. Wykształcone, elitarne, estetyczne. Miłe w dotyku. Buciki miało wyczyszczone i zawiązane, śpioszki wyprasowane i wykrochmalone. Cud […]

via Skrzywdzona Platforma Obywatelska — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. piko pisze:

  Wrocku

  Twoja notka „Panie profesorze, proszę traktować nas poważnie” to dobra analiza działania PFN i ocena Glińskiego . Nawet bardzo dobra.

  Natomiast to co piszesz o partiach politycznych jest takie sobie. Pomijasz ważny element jakim jest fasadowość sceny politycznej. Te całe partie i scena polityczna to jest teatr kukiełkowy. Za kulisami są prawdziwi aktorzy a „nasza klasa polityczna” to takie kukiełki z palcem w dupie.

  Była nadzieja że PiS pogoni tych zza kulis, ale jak widać nie pogonił a ci którzy nim sterują są nie mniej niebezpieczni od kolegów ze stronnictwa pruskiego.

  Piszesz, że elektorat PiSu może przypilnować żeby im się w głowie nie przewróciło. Nie na tym poziomie sprawy stoją. Reakcja PiSu na hucpę żydowska jest porażająca, blogerzy i internauci bardzie dbają o wizerunek RP od rządzących. Czy to jest przypadek, nieudolność, głupota? NIE!

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi