Izrael-Polska, strategiczny sojusz,”będziem jego wiernie strzec, aby na dnie z honorem lec”

You may also like...

1 Response

 1. nagor napisał(a):

  @wawel24
  Mamy zimę ale skąpi nam śniegu więc trudno ulepić polskiego bałwana . Tradycyjnego z dziurawym wiadrem na głowie, węgielkami w oczach , marchewką przed oczyma i brozową miotłą na trzonku w ręku .Taki społeczny portret własny stojących na lodzie (śnieg to jednak lód) i każdy czuł czas i swoje miejsce kiedy się dziełu przyglądał , bo stworzył coś na własne podobieństwo .
  Nasz SS (ten ważniejszy) dostał tę okazję tej zimy aby ulepić bałwana na swój obraz i swoją miarę i to jego problem jak zadaniu sprostać tak w wymiarze jak w kolorze.
  Raz w życiu oglądałem zrobionego bałwana z wystającym sianem z pod wiaderka , ale zamysł autora nie oddawał powszechnej opini o kimś co zasługuje na miano polskiego bałwana, raczej przypominał karykaturę .
  Pamiętam też rzecznika czasów minionych co powiedział oczywistość – „rząd zawsze się wyżywi ” jakby bałwany o tym zapomniały.
  Celnie piszesz o jednym co reprezentuje większość tak myślących w tym gabinecie i nie tylko w tym gabinecie, oznajmiając to wszem i wobec , aby bałwany zrozumiały na jak kruchym lodzie stoją mając tą brzozową miotłę za argument .

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi