nie jesteśmy sami

byłem pewien, że ludzie mają dość zakłamania tzw. elity finansowo-przemysłowej, która przebrała się w wygodne żydowskie łaszki za kotarą nieudacznych politycznych marionetek.

za chwilę będziemy świadkami aktywizacji narodów na całym świecie podających przykłady przytłaczającej skali tego zakłamania.

pierwsze jaskółki:

 

You may also like...

14 komentarzy

 1. nohood pisze:

  „IZRAELSKIE PRODUKTY — sprzedawane w naszych sklepach posiadają kod kreskowy zaczynający się od 729”

 2. ProvoCatio pisze:

  @nohood

  zdaje sie Szefie, że obudzili swym wrzaskiem, Rycerzy spod Giewontu.

 3. nohood pisze:

  hej @provo:

  jak to było?
  „skończyła się historia”. 🙂

 4. Tadeusz_K pisze:

  @nohood & @ProvoCatio
  #obudzili swym wrzaskiem, Rycerzy spod Giewontu#
  *
  I bardzo dobrze-to ostatmi moment w dojściu do prawdy.
  Nikt tak wiele nie uczynił na rzecz tej prawdy o Polsce i IIwśw co Izraele w tej chwili.
  Rozeznać narodowość władców III Rzeszy uczestniczących w Holokauście..
  Rozeznać udział narodowości w eksterminacji Polaków na ziemiach wschodnich po wkroczeniu bolszewików 19 września 39.
  Rozeznać narodowość władców w katowniach UB/NKWD/KBW mordujących Polaków w Polsce po 45r..

  Ustawa o IPN dotyczy dwóch kwestii
  1.zabrania stosowania pojęcia polskie obozy śmierci,
  2.eksterminacji Polaków na wschodnich terenach po 19 wrzesnia 39.

  I cóż takiego oburzyło w tym Izrael?, …cóż takiego?
  Czy to zazdrość o to, że Polska także pretenduje (i słusznie) do udziałów w firmie Holokaust?
  A może chodzi o ad.2? i o to kto rządził katowniami UB/NKWD/KBW w Polsce po 45.
  Może chodzi o to, aby świat nie dowiedział się również , że nacja żydowska (witająca bolszewików kwiatami) miała znaczny wklad w eksterminację Polaków na ziemiach wschodnich po 09.39r.

 5. Tadeusz_K pisze:

  @nohood
  #„skończyła się historia”.#
  *
  -No.
  Horrendalnej Hańby i plugastwa.
  Dość!

 6. cisza1 pisze:

  @Tadeusz_K
  „I cóż takiego oburzyło w tym Izrael?”
  Chyba tylko dwuznaczność frazy „Polish Holocaust”:))
  Postawili youtuba na baczność.
  Co do reszty kłamstw nie protestowali.

  @nohood
  Dzięki Bogu, nigdy nie jesteśmy i nie będziemy sami.

  Pisałam pod koniec swojej notki tak:
  „Czy w tej sytuacji, w razie niebezpieczeństwa wojny u siebie, tak chętnie przyjadą do „antysemickiego” Polin, jak to sobie wcześniej zaplanowali? Wątpię. Oby nam się to nigdy NIE przytrafiło!
  I oby to obrzydliwe zło obróciło się dla nas w dobro, wzmocniło naszą odwagę, z Bożą pomocą!”

 7. nohood pisze:

  @cisza:

  Czy w tej sytuacji, w razie niebezpieczeństwa wojny u siebie, tak chętnie przyjadą do „antysemickiego” Polin, jak to sobie wcześniej zaplanowali? Wątpię. Oby nam się to nigdy NIE przytrafiło!
  I oby to obrzydliwe zło obróciło się dla nas w dobro, wzmocniło naszą odwagę, z Bożą pomocą!”

  amen. amen.
  wierzę, że tak się właśnie stanie.

 8. nagor pisze:

  @cisza1
  witaj
  ===Chyba tylko dwuznaczność frazy „Polish Holocaust”:))===
  Mamy podobne skojarzenia ,”holocaust” sam w sobie niósł domyślnie adresata jedynego uprawnionego do takiego znaczenia określenia .
  Przez takie dodanie innej narodowości można stracić wyłączność na użycie tego określenia . Dodając jeszcze polski (określenie narodowe) ma też swój niebezpieczny podtekst w uprwianej ostatnio propagandzie , bo liczba ofiar polaków (narodowość) jest równa do pochodzenia żydowskiego i to powiedzenie staje się na swój sposób racjonalne (obrazuje ofiarę a nie sprawstwo) .Ale nie taka jest linia frontu obecnego ataku zamieniająca ofiary w oprawców , więc ich aktywność potępienia jest zrozumiała we własnym interesie .

 9. nohood pisze:

  @tadeusz_k.

  ingerowanie w czyjeś notki jest niegrzeczne.
  chyba każdy wie co i w jakiej formie chce opublikować.
  wiem, że chcesz dobrze, ale proszę cię nie dodawaj więcej obrazków do notek innych autorów, chyba, że ktoś poprosi.
  te powiększone ikony nie wyglądają dobrze.
  pozdrawiam cię serdecznie 🙂

 10. 35stan pisze:

  W tej obecnej żydowskiej hucpie idzie o różne interesy żydostwa światowego.
  Jedni coraz wyraźniej widzą, że coraz marniej wyglądają szanse dalszego bezpiecznego trwania państwa Izrael usytuowanego na morzu wrogich mu żywiołów arabskich i perskich i to pomimo tego, że Izrael jest po zęby uzbrojony z bronią jądrową na czele, Od wielu lat Izrael robił wiele by żywioł arabski i perski nie posiadł broni jądrowej.
  Już w 1981 roku zorganizował atak lotniczy na iracki reaktor atomowy w Tammuz 1 (fr: Osirak) a od 2007 roku naciskał na USA by te w porozumieniu z Rosją rozwiązały problem irańskiego programu atomowego, co byłoby możliwe w sposób podobny do zastosowanego sposobu wobec Iraku czyli atakiem militarnym na Iran.
  W tym celu USA rozpoczęły politykę resetu z Rosją, by w zamian za ustępstwa na rzecz Rosji w Europie(głównie wobec Polski), Rosja nie dozbrajała Iranu i Syrii(chodziło o kontrakty Rosji z Iranem i Syrią zawarte w 2007 roku na dostawy systemów rakietowych S-300 i samolotów MIG-31) i nie sprzeciwiała się atakowi USA i Izraela na Syrię i Iran.
  Jak wiadomo polityka resetu USA z Rosją zakończyła się klapą i obecnie Izrael dąży do wojny z Iranem, nawet z użyciem broni atomowej, bo to jest wg Izraela ostatni moment by zlikwidować irańskie zagrożenie dla Izraela zanim Iran będzie dysponował bronią atomową.
  Ta sytuacja stresuje coraz liczniejsze grona mieszkańców Izraela, którzy chcieliby znaleźć bezpieczne miejsce dla siebie i wybór padł oczywiście na Europę Środkowo Wschodnią(Ukraina a zwłaszcza Polska).
  Już w 2011 roku(był to czas gdy Izrael szykował się do wojny z Iranem- zresztą trzykrotnie w latach 2010-2012) powstał „Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce”, w którym czytamy m.inn.:

  (…)Chcemy wrócić!

  Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.

  Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale. Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.(…)

  (…)Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce stawia sobie za cel powrót ponad trzech milionów Żydów do ojczyzny ich przodków.(…)

  http://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

  W tym „Manifeście” zostało jasno powiedziane, gdzie Żydzi chcą żyć:
  „Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.”
  Ruch syjonistyczny w przeszłości rozważał różne lokalizacje państwa żydowskiego(Uganda, Argentyna, Madagaskar) i ostatecznie po II WS stworzono je w Palestynie w 1948 roku.
  Na trzynastu członków pierwszego rządu Izraela, sześciu pochodziło z Polski. Żydzi z Polski stanowili także znaczną część kadry dowódczej oraz służb specjalnych państwa, które powstało w Palestynie przed 60 laty.
  W 1968 PRL zasilił dodatkowo kadry wojskowe i służby Izraela w wyniku specjalnie sprokurowanych w tym celu wydarzeń „Marca 68′ – nigdy gen.W.Jaruzelski nie był oskarżany przez Izrael o antysemityzm, bo przysłużył się Izraelowi w potrzebie(po trzech wojnach izraelsko arabskich 1948-1949, 1949-1956, wojna sześciodniowa z 1967 i dalszym groźbom ze strony państw arabskich).
  Po zakończeniu zimnej wojny Polska uczestniczyła w operacji Most, czyli operacji przerzutu 100 tys. Żydów z ZSRR i Rosji do Izraela w latach 1990–1992 via Warszawa.
  Operację tą finansowano z pieniędzy ukradzionych polskim państwowym bankom (afera ArtB) za przyzwoleniem rządu T.Mazowieckiego.
  Do ochrony tych przerzutów powołano jednostkę GROM.

  Obecnie państwo Izrael chce zniechęcić swoich obywateli do opuszczania państwa i stąd ta akcja straszenia ich polskim antysemityzmem(np. Izrael namawia Żydów z Europy Zachodniej, by opuszczali te kraje i przenosili się do Izraela, strasząc islamskimi imigrantami).

  Reasumując: trwa obecnie walka dwóch opcji wśród żydostwa; jedną jest państwo Izrael i jego reprezentuje Netanjahu i inni funkcjonariusze państwowi a drugą opcję związaną z Ruchem Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, reprezentuje J.Daniels, prezes Fundacji From the Depths, który ma bardzo bliskie relacje z J.Kaczyńskim, M.Morawieckim i wypowiada się barzo mile o Polsce i Polakach.
  (…)Polska jest otwartym, gościnnym krajem. Dowodem szacunku, jakim społeczność międzynarodowa darzy Polaków ratujących Żydów, jest to, że na wręczeniu odznaczeń im. Żabińskich zjawili się parlamentarzyści z całego świata – powiedział PAP Jonny Daniels prezes Fundacji From the Depths.(…)
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/j-daniels-polska-niezwykle-otwartym-goscinnym-krajem/

  Skoro J.Daniels reprezentuje opcję związaną z Ruchem Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, to musi zabiegać o zasoby materialne dla Żydów, którzy mieliby osiedlić się w Polsce i to nie o pieniądze tu głównie chodzi ale o walory materialne(ziemia, budynki ).
  Stąd powołanie komisji reprywatyzacyjnej w celu odzyskiwania ukradzionych kamienic po ofiarach holocaustu, przygotowanie przez rząd dużej
  ustawy reprywatyzacyjnej(wstrzymano jej procedowanie, bo Żydzi są z jej zapisów niezadowoleni) i sprawa reparacji wojennych od Niemiec(J. Kaczyński powiedział, że jeśli uzyskano by reparacje, to i Żydzi by na tym skorzystali).
  Obserwujmy jak J. Kaczyński i rząd będą tę grę dalej prowadzić i czy nie kosztem Polaków i Polski.

 11. 🙂 Piękny chłopak!
  Historia się nie skończyła.
  Piszesz, Nohoodzie: „Nie jesteśmy sami”…I tu bym uważała, to za łatwa pociecha..
  Ale dobrze, że pojawiają się takie głosy „na zewnątrz”:)

 12. nohood pisze:

  @aleksandraniemirycz:
  „…I tu bym uważała, to za łatwa pociecha..”
  ok. muszę przyznać, że ucieszył mnie ten filmik, jestem jednak daleki od pocieszania się tym, że ktoś poza nami poszerza kontekst.
  zdaje się, że nie istnieje monografia poświęcona tematowi kolaboracji żydów z hitlerem w całej europie…
  wiesz, rozbawił mnie ostatnio ksiądz guz stwierdzając, że powinniśmy wystosować jako państwo prośbę o wsparcie najlepszego wywiadu na świecie- mosadu w sprawie ustalenia narodowości elity rządzącej hitlerowskimi niemcami, oraz bolszewicką rosją..
  🙂

 13. nagor pisze:

  @nohood
  Otwierali byśmy oczy ze zdziwienia przy prześwietleniu naszej elity w polityce .
  Dziwię się , że nasi Braunowi i Narodowcy unikaja zaistnienia politycznego , lepszego czasu nie będzie ,
  Jak dojdzie do rozpierduchy to będzie za późno , bo gabinet cieni ustala się przed rozpierduchą .

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi