Grupa (Anonimowych) Roztargnionych Sędziów

Niniejszym wnoszę o dokonanie zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym poprzez wprowadzenie do struktur SN jeszcze jednej Izby: Izby Roztargnionych Sędziów a także utworzenia przy Sądach Okręgowych Grup (Anonimowych) Roztargnionych Sędziów. Zanim uzasadnię, muszę się Państwu do czegoś przyznać. Niedaleko Katedry we Wrocławiu była kiedyś poczta. W pewnym momencie została zamieniona w kawiarnię. Kiedyś (tak […]

via Grupa (Anonimowych) Roztargnionych Sędziów — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

2 komentarze

 1. Tadeusz_K napisał(a):

  @SW
  Roztargnienie sędziego.
  To jest chyba nowoczesna odmiana roztargnienia o wysokiej koncentracji (tyle mamy teraz tych nowoczesnych zjawik psycho_pato_psychicznych)..
  Oglądałem ten filmik parę razy.
  Facio wykazał się wielkim sprytem i spostrzegawczością.
  analiza:
  Z lewej jego strony starsza pani położyła banknot na ladzie i zaczęła grzebać w torbie damskiej w której cokolwiek jest trudno znaleźć-meczące to zajęcie..
  Z prawej strony dał kasjerce drobne pieniadze aby miała chwilę zajęcia.
  Facio zrobił „szybki rachunek tych pań” i sprytnie zwinął banknot-niby opuszczając rekę z włożeniem do lewej kieszeni kurki.
  Wyjątkowe roztargnienie z wysoką koncentracją.

  Pytanie:

  Dlaczego sędziowie nie są badani „na głowę”?
  To już woźnica wozu konnego musi posiadać jakies kwalifikacje.

 2. nagor napisał(a):

  @Stary Wrocek
  Witaj , jak te słowa co cytujesz za TV są prawdziwe to żaden psycholog nie zrobiłby lepszego testu na określenie osobowości . Sam się określił , co znaczy być w mafii i jakie tam reguły przynależności obowiązują.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi