Diagnoza

Sobota, 3 lutego 2018 roku. Wstałem o 11-tej. Wcześniej niż zwykle. W końcu sobota, nie trzeba iść do roboty. Włączyłem TV. Trzeba się czegoś dowiedzieć o świecie i mieście. O polityce i o sporcie. O kulturze i o sztuce. Żeby być świadomym. Żeby być na czasie. Postanowiłem przerzucać wiodące kanały telewizyjne tak, by nie popaść […]

via Diagnoza — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

2 komentarze

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Witaj , się masz z tą lokalną TV , podziwiam sami aptekarze .
  Ja załapię się na jakieś dwa leki przed czasem Wiadomości i nie jestem w stanie do ich gościa wytrzymać i koniec kuracji .
  Aby coś wiedzieć to umawiam się na telefon w tym czasie i mogę kurację przerwać bo powód nadzwyczajny , jest jakaś informacja! Schorowany widać ten nasz naród wybrańców , ciągle mówią , że coś ich dręczy , a tv nie słuchają .

 2. Tadeusz_K pisze:

  Bruksela wybrała najbardziej drastyczną metodę zemsty na sojusznikach Polski za słowa, które wypowiedział ostatnio Viktor Orban.
  Bardziej bezpośrednią drogą odwetu za kontrowersyjną w opinii wielu wypowiedź, byłoby chyba tylko wykluczenie Węgier z Unii Europejskiej. Orban stwierdził m.in, że „na Węgrzech nie ma już „eurobełkotu, liberalnych umizgów i poprawnościowej beztreściowości”.
  Dodatkowo szef węgierskiego rządu oświadczył, że zdelegalizuje organizacje pozarządowe – głównie finansowane przez żydowskiego miliardera Georga Sorosa. Rzekomo pomagają one uchodźcom.

  Kiedyż to proces ten zostanie i u nas zapoczątkowany?

  https://wrealu24.pl/dostali-bialej-goraczki-unia-wsciekle-msci-sie-za-slowa-orbana/

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi