WIDMO CZYSTEK NA PRAWICY? JOACHIM B. I JONATAN D. BAWIĄ SIĘ ŹLE, A FE!

Dzisiaj p. Joachim B. ogłosił scenopis aktu trzeciego międzyresortowej farsy sumujący niezdrowe ambicje zostania Wielkim Bratem Dobrej Zmiany. Brak słów.

25 stycznia przedstawiciele rządu i prezydent skompromitowali się histeryczną, panikarską, irracjonalną reakcją na TVN-owskie przedstawienie teatralne „Nazistowski tort w głuchym lesie, czyli Waffel SS”. Wszyscy komentatorzy polityczni jak jeden mąż byli zgodni, że to obłęd i kompromitacja plus idiotyczny negatywny pijar dla państwa polskiego. Nawet spokojny zawsze Józef Orzeł był zaszokowany ogromem głupoty polskich oficjeli. Minister ON, Minister SwiA, premier i prezydent wchodzą w scenariusz wsiowo-izraelski jak w masło. Na najwyższym szczeblu rządowym toporna, prymitywna prowokacja spotyka się z odpowiedziami, reakcjami, filipikami parlamentarnymi wygłaszanymi pod adresem… cieni i pod adresem polskiej prawicy. Prym wiódł w tej walce z wiatrakami i bogu ducha winnymi patriotami – Joachim Brudziński. Walczył z wsiowo-sowieckim tortem w parlamencie niczym Cycero z Katyliną. Krzyczał, wymachiwał rękami aż tak, że oddziały Waffel SS ucekały w rozsypce. A świat się patrzył i myślał: ależ musi być w Polsce ten faszyzm potężny, że powoduje aż taki wrzask ministrów… Druga filipika Joachima B. miała miejsce w reakcji na skandal wywołany w Oświęcimiu przez izraelski rząd za pośrednictwem ambasador Azari. Znowu zaczął nasz Joachim krzyczeć panikarsko na Berdyczów: „Zwalczmy tę chuć”, tzn „zwalczmy ten antysemityzm! Nie ulegajmy prowokacjom! Zwierajmy szeregi!”. Zamiast bronić Polski począł bronić jakichś mityczno-bajkowych semitów. Był to obłędu akt drugi. Wszyscy się zaniepokoili tym nowym, samoogłoszonym satrapą specjalizującym się w polowaniu z nagonką na ekstremistów. Stworzonych i zaimputowanych przez niego samego. Hiper-aktywność zaindukowana chęcią błyśnięcia przed tym, z kim spędzał część wakacji na Helu.

Dzisiaj p. Joachim B. ogłosił scenopis aktu trzeciego międzyresortowego sumujący niezdrowe ambicje zostania Wielkim Bratem Dobrej Zmiany. Brak słów. Brudziński niszczy wizerunek Polski wmawiając jej – na oczach Europy – w brzuch jakiś wymyślony faszyzm i ścigając go. Bohatersko stwarza faszyzm po to, by później móc go dzielnie zwalczać, by mieć za co podstawiać głowę pod prezesowe wieńce laurowe. Morawiecki zaś z Zybertowiczem konstruują zmywarkę do oczyszczania tego wizerunku Polski brukanego przez Joachima B. Zajęcia nie braknie do końca świata. Czy nie o tym mówił niegdyś Mateusz Morawiecki: Oni będą kopać rowy, my będziemy je zasypywać? Brawo za konsekwencję! Wesołej gromadce Joachima towarzyszy dzielny sierżant Jonathan, jedną ręką oskarżając Polskę, polskie partie i dziennikarzy, drugą ręką polerując wizerunek Polski. Full serwis. Pełna samoobsługa. Apogeum utraty kontaktu z realnością. Pozostaje tylko zaśpiewać:

„Rycerzy trzech, Rycerzy trzech: Mateusz Kmicic, Jonny Wołodyjowski, Joachim Zagłoba. Jeden nas cel: stworzyć faszyzm, a potem go zwalczyć. Kopać rowy, zasypywać – to jest Przyjaciół Rzeczpospolita. Gnębi nas pech, wszystkim nam się waa-dza podoba, ach podoba. Zwalczmy tę chuć, inny cel nam historia wytycza. Musimy knuć, musimy knuć jak się pozbyć O-en-er-owicza, Musimy knuć, musimy knuć jak się pozbyć Prawosektorowicza.”

Może Ci się również spodoba

15 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @wawel24

  Zastanawia mnie taka flaga czerwona z naszym orłem na tle gwiazdy ,nowego kroju . Czy to znak czasów naszego godła biały w koronie na czerwonym upstrzonym .Ponowny symbol najweselszego baraku w obozie ? Perspektywa kołchzu w nowym wydaniu, bez szemrania zamieni się w kibuc pełen wolności do jego granic w tonacji „wyklęty powstań ……”

  Ty masz uwagi do naszych pierwszych , kiedy oni i tak okrywają się męstwem , wrecz nie spotykanym w tej nacji , idąc na takie osobiste ryzyko ,tworząc wroga aby wykazać się walką o palmę . Nieszczęsie polega na tym , że jeszcze nie uzgonili do końca miedzy sobą , o którą to palmę , walka się toczy i kazdy upatruje według swojego upodobania tę właściwą . Ale nastrój wesołości na tym polega , aby każdy miał swoją palmę do jakiej dorósł . Dlatego ten rozgardiasz , orzeł czy gwiazda , koperta czy teczka i pytanie grać już , czy zaczekać ?.
  Lepsza zmiana to pod gwiazdą ? czy orłem? rzuć monetą .

 2. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  #z naszym orłem na tle gwiazdy ,nowego kroju #
  **
  Nie na tle, a raczej przybitym do.

 3. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  Widziałem taką fotkę z masztami flagowymi unijna , to cudo z orłem i naszą narodową . Orientujesz się co to za formacja się tym mezaliansem posługuje?
  Wiesz jak to jest , jak kobieta wychodzi z łazienki i ręcznikiem się „osłania” dla niepoznaki ,na filmach szczególnie , a w tym co nam grają ta rola przypadła dla orła w koronie , jestem ciekaw kiedy się obróci.

 4. cisza1 pisze:

  @wawel
  „Jeden nas cel: stworzyć faszyzm, a potem go zwalczyć. ”
  Racja! Typowy scenariusz wymierzony w Polskę. Robi się groznie…

  Wg.Kaczyńskiego „antysemityzm to ciężka choroba duszy i umysłu, którą trzeba odrzucać”. Zarazki tej choroby infekują niczym dżuma.
  Faszyzm, antysemityzm, ksenofobia itp. mogą więc opanować Polaków, potrzeba więc „zespołu”, instytutu albo w razie potrzeby ministerstwa d/s diagnozy i walki z tą zarazą i oddziału d/s kordonu sanitarnego.

  Oficjalnie podjęta przez wzmożonych urzędników państwowych walka z faszyzmem, antysemityzmem etc. jest przecież najlepszym DOWODEM na istnienie obszarów zainfekowanych i grozby rozprzestrzenienia tychże wśród poddanych.

  Moje pytanie:
  Jest jakieś śledztwo w sprawie leśnych rekonstruktorów? Ilu dziennikarskich tuzów ( nazwiska ) inscenizowało i nagrywało tę imprezę?
  Czy kogoś ukarano za zwłokę i nie powiadomienie władz o przestępstwie?

 5. nagor pisze:

  @cisza1 11:15
  Zakładam , że celem jest walka z nacjonalizmem , bo tylko internacjonalizm na wstępnym etapie budowy wypełnia przesłanie sjonizmu .Później faszyzm będzie ok dla rasy panów i tak już zostanie .

 6. cisza1 pisze:

  @nagor
  Tak. Celem dalszym może okazać się walka z tradycyjnym polskim patriotyzmem.

  Nasza miłość do Ojczyzny, nasza wiara i tradycja „infekują” postawy odważne, odkrywanie historii Polski, mówienie prawdy bez poprawnej „narracji”.
  Każdy z objawami j.w. może być uważany za nacjonalistę, faszystę …

  Internacjonalizm (tolerancja, mix bez właściwości…) to oferta komunistów, socjalistów, rozproszonych żydów itp.dla innych narodów, by je powoli osłabić i zniszczyć. Oporni to wg. nich to faszyści znaczy „faszyści”.
  Pokrętne i obłudne to i bardzo grozne.

 7. @meszek pisze:

  Rząd PiS rżnie głupa.
  Zamias tworzyć nowe NKWD (komisja nadzwyczajna) trzeba „poskrobać” wafelkowych nazistów.
  Przecież to wygląda na prymitywną ustawkę, i jeszcze udział znanego z „obiektywności” dziennikarza.

  Ziobro ma prokuraturę, a Brudziński policję i ub – na co czekają?
  Wolą skakać po klatce po której prętem jedzie TVN?
  A może chcą skakać ..
  A może muszą ..
  A co z Polską?

 8. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  17 LUTEGO 2018 O 22:15 EDYTUJ
  Odpowiadam obrazkami i linkami.
  **
  Sprawa jest poważna i rozwojowa, a jej historia jest ponad stuletnia poczynając od Lejby Franka vel Dobrucki.
  Cyt. :
  Wrzesień 1914 – Organizacja Żydów niemieckich, tzw. Niemiecki Komitet Ocalenia Żydów Rosyjskich, proponuje władzom niemieckim utworzenie tzw. „Judeopolonii”. Miała ona powstać na terenie ziem polskich zaboru rosyjskiego, a nadzór nad Polakami, z ramienia Niemiec, mieli objąć Żydzi. Projekt ten powstał zresztą dużo wcześniej. Wykrojenie państwa żydowskiego z ziem polskich postulował min. Jakub Frank już w XVIII w. A to, z kolei, fragment „Okólnika kierowników politycznych kół żydowskich z XI 1898 r. do żydów polskich”, przytoczony w książce S. Wysockiego „Żydzi w dziejach Polski”:
  http://niezaleznemediapodlasia.pl/100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/#more-8647
  **  Ten manifest to konglomerat bzdurnych bzdur.
  Ale chłoptasie działają ostro!

 9. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  Dzięki , kumam skąd to jest , ale zawieszanie na maszcie flagowym takiego loga to coś nie tak, moim zdaniem .
  Znaczy idea wiecznie żywa i aktualna . Znaczy grać!

 10. Tadeusz_K pisze:

  @nagor
  zawieszanie na maszcie flagowym ….
  **
  Nie znam sprawy z tej strony.
  Może jakieś foto wkleisz?

 11. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  Zdjęcia nie wkleję z obiektywnych powodów ale masz linka do fotki
  http://macgregor.neon24.pl/post/142485,dyzma-narobil-na-wycieraczke
  To chyba u nas wykonane ….

 12. Tadeusz_K pisze:

  Jazda bez trzymanki?
  **

  Przecież to W-wa….?

 13. E.B pisze:

  Czytałam kiedyś, że wśród Żydów krąży taka legenda – opowieść, że Polacy i Żydzi to są dwie połówki tego samego jabłka. Kiedy połączy się polska duchowość i żydowski pragmatyzm, wtedy będzie dopiero prawdziwy człowiek.

  Tak sobie to wymyślili. Musi coś być na rzeczy, bo oni strasznie chcą tu żyć i mieszkać z nami. Tylko nie wiem, jak my wyszlibyśmy na tym geszefcie.

 14. Tadeusz_K pisze:

  @nagor & All
  Jak to się dzieje, że byle kto i byle jak może bezcześcić nasz symbol narodowy?
  Przecież istnieje w Polsce instytucja chroniąca takie symbole, jest prokuratorora?
  Jest to symbol zastrzeżony przecież.
  Orzeł raz patrzy w prawo, raz w lewo-co u licha?
  Może jeszcze ROŻ_w_Polsce zawiesi orłu wór pokutny?
  Kryminał normalnie.

 15. Tadeusz_K pisze:

  @wawel 24
  Dzisiaj p. Joachim B. ogłosił scenopis aktu trzeciego
  **
  Słyszałem, słyszałem…
  Wypowiedział (niby) wojnę polskiemu (?) faszyzmowi i takie tam innemu…-zmowi.-izmom etc.
  Mniemam nadzieję, że wykarczuje (tu potrzebna fadroma _2010…najlepiej smoleńska Nameter_Kopara) korzenie niemieckie, rosyjskie, żydowskie, sorosa i innego barachła typu kramek, mazguła_niezduła,olbrychski, kasprzyk, rzepliński, żurek itd…itd.
  Rozpanoszone w Polszcze (z nogami na stole-ot kultura jewropy) od lat 89 (nie chcę wracać do wcześniejszej historii, gdy stolicą Polski był Kraków)..
  A więc posmotrim, uwidim (посмотрим, посмотрим) panie mynystrze JB..
  Widzę (???) natychmiastową zmianę! na polskiej scenie w wyniku pańskich działań.
  Pokaż co potrafisz.

Dodaj komentarz:

Przejdź do paska narzędzi