Podnoszenie rangi walki z antysemityzmem w Polsce

You may also like...

2 komentarze

 1. nagor napisał(a):

  @35stan
  Prawda , że tych nitek w pajęczynie przybywa , a te sygnalne prowadzą do ukrytego pająka .
  JK swoją wypowiedz z 10.02 pokrył wywiadem z antypolonizmem , ale co poszło to poszło .Zastanawia mnie postawa totalnej , udają ślepych i głuchych w tej tematyce .Temat jest politycznie nośny i polaryzujący . Brak odważnych ? Czy zakaz tykania, bo śmietnik ?

 2. Tadeusz_K napisał(a):

  JUDEOPOLONIA – ŻYDOWSKIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE POLSKIM – Andrzej Leszek Szcześniak
  „ W każdym narodzie musi się wy robić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My (żydzi) jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad polową Europy. Ale naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz ”
  **
  Gdyby mi dawano wszystkie kraje, kosztownemi kamieniami napełnione, nie wyszedłbym z Polski, bo to jest sukcesja Boga i sukcesja ojców naszych.
  (Jakub Frank, Księga Słów Pańskich, fragment 904)
  **
  Trzecia próba zniewolenia i zniszczenia Polski narodowej została podjęta od roku 1989, gdy pod pretekstem transformacji zaczęto jawnie propagować likwidację państw narodowych (nie wszystkich!!!) i stworzenie globalistycznego kibucu, składającego się z kosmopolitycznych euroregionów, sterowanych przez międzynarodowy kapitał. Miejmy nadzieję, że i tym razem Polakom nie zabraknie siły i chęci aby walczyć o zachowanie wartości, o które walczyli i za które ginęli nasi Ojcowie.

  http://janusz.neon24.pl/post/116346,z-wami-zydami-nie-ujedzie-sie-bez-bata

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi