Przejdź do paska narzędzi

Podnoszenie rangi walki z antysemityzmem w Polsce

Tekst FŻP na ten temat na Salon24 (https://www.salon24.pl/u/fzp/843830,ostrzegam-walka-z-antysemityzmem-jest-polityczna-koniecznoscia ) i ostre słowa J.Kaczyńskiego podczas 94 Miesięcznicy nie pojawiły się przypadkiem.

Przygotowywany  i realizowany jest projekt, którego manifest ogłoszono w 2011 roku:

„Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce”

w którym czytamy:

(…)Chcemy wrócić!

Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.

Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale. Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.(…)

 

(…)Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce stawia sobie za cel powrót ponad trzech milionów Żydów do ojczyzny ich przodków.(…)

http://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

 

 

Projekt Trójmorza, który został oficjalnie rozpoczęty podczas wizyty D.Trumpa w lipcu 2017 roku, jest elementem realizacji tez tego manifestu.

Trójmorze z Polską w roli głównej ma stworzyć „przestrzeń życiową” dla tych 3 milionów Żydów, pragnących wrócić do ziemi gdzie żyli ich przodkowie.

Zapowiedź wielkich inwestycji, o jakich piszą w manifeście ma realizować rząd M.Morawieckiego a finansami tych inwestycji w ramach Trójmorza ma zajmować największy amerykański/żydowski bank JP Morgan Chase z kapitalizają około 2500 mld $, którego ściągnął do Polski M.Morawiecki.

Rozpoczęcie pedagogiki wstydu, w jaką wpisuje się tekst FŻP i w ypowiedzi J.Kaczyńskiego a zwłaszcza ta ostatnia wypowiedź J.Kaczyńskiego z 10.02.2018 roku o antysemityzmie jako chorobie umysłu, a także nasilenie się oskarżeń Polski i Polaków  o współudział w holocauście, ma przygotować Polaków, by na te plany przyjazdu dużych ilości Żydów byli przygotowani i nie okazywali wrogości do przybyszów.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jaroslaw-kaczynski-o-antysemityzmie,774087.html

http://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/j-kaczynski-antysemityzm-to-ciezka-choroba-duszy-i-umyslu,29176.html

 

 

W prace Grupy Wyszehradzkiej angażuje się premier Izraela Netanjahu, który w lipcu 2017 roku wziął udział w szczycie V4 w Budapeszcie:

http://www.tvp.info/33276929/grupa-wyszehradzka-zapewnia-wlochy-o-wsparciu-w-sprawie-imigrantow

 

 

(…)Możliwość goszczenia przez Izrael szczytu Grupy Wyszehradzkiej w najbliższych miesiącach była jednym z tematów dzisiejszego spotkania izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu z doradcą szefa MSZ Węgier Jozsefem Czukorem – poinformował dziennik „Haarec”.(…)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/netanjahu-chce-by-szczyt-v4-odbyl-sie-w-izraelu/nwb7k28

 

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. nagor pisze:

  @35stan
  Prawda , że tych nitek w pajęczynie przybywa , a te sygnalne prowadzą do ukrytego pająka .
  JK swoją wypowiedz z 10.02 pokrył wywiadem z antypolonizmem , ale co poszło to poszło .Zastanawia mnie postawa totalnej , udają ślepych i głuchych w tej tematyce .Temat jest politycznie nośny i polaryzujący . Brak odważnych ? Czy zakaz tykania, bo śmietnik ?

 2. Tadeusz_K pisze:

  JUDEOPOLONIA – ŻYDOWSKIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE POLSKIM – Andrzej Leszek Szcześniak
  „ W każdym narodzie musi się wy robić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My (żydzi) jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad polową Europy. Ale naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz ”
  **
  Gdyby mi dawano wszystkie kraje, kosztownemi kamieniami napełnione, nie wyszedłbym z Polski, bo to jest sukcesja Boga i sukcesja ojców naszych.
  (Jakub Frank, Księga Słów Pańskich, fragment 904)
  **
  Trzecia próba zniewolenia i zniszczenia Polski narodowej została podjęta od roku 1989, gdy pod pretekstem transformacji zaczęto jawnie propagować likwidację państw narodowych (nie wszystkich!!!) i stworzenie globalistycznego kibucu, składającego się z kosmopolitycznych euroregionów, sterowanych przez międzynarodowy kapitał. Miejmy nadzieję, że i tym razem Polakom nie zabraknie siły i chęci aby walczyć o zachowanie wartości, o które walczyli i za które ginęli nasi Ojcowie.

  http://janusz.neon24.pl/post/116346,z-wami-zydami-nie-ujedzie-sie-bez-bata

Dodaj komentarz: