You may also like...

7 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @E.B
  Z Izraelem to chyba jest początek sporu bo nasza reprywtyzacyjna ustawa jest daniem głównym w świetle tej 447 która dawała by możliwość instytujonalnego zaistnienia struktur diaspory wewnątrz Państwa Polskiego jako pierwszy etap rozłamu spójności w jego zarządzaniu . Nie bez powodu otoczka psychozy Marszu żywych wdrukowuje pojęcie „polak to wróg” , takie przygotowanie psychologiczne na nasze zachowania , kiedy nastąpi taka reakcja gdy przewłaszczenia fizycznie nastąpią. To jest dość spójne logicznie wszystko co się dzieje .

  Nie czuję się zaskoczony zmianami w Orlenie , które winny nastąpić wiele wcześniej , bo jaki to menadżer Jasiński? To był korek i w nakrętkę się nie zamienił bowiadomo , że nie podoła ale znajomy królika . Teraz PGZ ,folwark Antoniego też w rekonstrukcji kompletnej . Piękne słowa i erudycja to nie zarządzanie gospodarcze i instytucjonalne . Widocznie powody jego dymisji to merytoryka w , której był słaby ale uparty.
  Upatruję tych problemów ze spółkami skarbu państwa ręki Kowalczyka co zablokował kierunek końcowy likwidacji MSkarbu bez utworzenia holdingu narodowego w gospodarce . Będziemy się więc borykać z KE o niedozwoloną pomoc ich wsparcia finansowego .To też znajomy królika .

  Jeszcze premier techniczny i jego ferajna , przerażeni dyskusją i naszym stanowiskiem o IPN ,które postawiło na głowie ich plany „aby było tak jak było” w tym resorcie . To też znajomy królika . Królik ma szczęście , że opozycja zamknęła się w klatce sama , ale jak z niej wyjdzie jakaś inna …….

 2. E.B pisze:

  Witaj, @Nagor

  Chyba jakiś pomór padł na PT. Dobrze, że się odezwałeś. Mnie zmógł jakiś wirus, może innych też dopadł.

  A jeśli chodzi o bieżączkę, to ja już nie mam siły się tym przejmować. Żydzi będą robić aj waj, ale jak się im pokaże co sami robili w czasie wojny, to w końcu odpuszczą.
  A reszta się kotłuje, ale pomału będzie pchać do przodu.
  Gadowski różne sprawy krytykuje, ale też ma wiarę, że w końcu wygramy i ja też tak myślę.
  Najważniejsze, żeby zdrowie było.

 3. E.B pisze:

  Karnawał się za chwilę skończy, więc dla rozluźnienia piosenka – ballada:

  .

 4. nagor pisze:

  @E.B
  Witaj , gdybym był pewien tych z naszej strony , że nic nie wtopili , to jest okazja , którą dali Żydzi sami na cały świat narracją bez podparcia dowodami .
  Trwając w niej to oni tracą na swojej wersji historii przed którą wszyscy ustępowali dla świętego spokoju . Tak my jak i oni zależni jesteśmy od USA , \z tym , że oni od dawna a my ostatnio i mam wątpliwości czy stany poprą ich żądania 447 w takiej sytuacji europy . Wynika , że tym razem sami muszą się pobrudzić do czego nie przywykli i HI będzie mieć kłopot wizerunkowy .
  Nie jestem optymistą , że odpuszczą .Są u nas w środku i mają tych co na polsce im nie zależy , więc każda prowokacja będzie dobra byle bez PISu .
  Masz rację , że wyludniło się gwałtownie , może kosy na wirusy ostrzą .
  Zdrówka życzę .

 5. nagor pisze:

  @E.B
  Ten kawałek dachu !! Im chyba też o ten kawałek chodzi . Wiesz jak trudno zrezygnować z marzeń .
  Nie jedną nam balladę jeszcze wywiną.

 6. nagor pisze:

  Byłem w rozterce gdzie wstawić tego komenta pod notką @piko o Vkolumnie , ale ta ballada bardziej nastraja i chyba jest bliższa sensowi moich myśli .
  Zrobiło się pod dachem PT spokojniej co pozwala na rozpoznanie okolic/miejsc podobnych i zastanowić nad wyborami i celem ich uczestników .
  Widać , że mamy w sobie gen/pozostałość cywilizacyjną zbieraczy (grzybobranie , zbieranie jagód , malin itp ) czyli jeszcze nie zostaliśmy konsumentami mentalnościowymi (inwalidami) . Czas odpustów i jarmarków (targowisk) dalej nas pociąga jako miejsc atrakcyjnych dla łowców namiętności z przypadku lub w odruchu chwili . Podobnie wygląda skłonność do poszukiwania miejsca do blogowania .

  Pomijając motywacje/zadaniowanie , rywalizację na osiągnięcia mierzalnych wyników , potyczki i elokwencję w pisaniu , to żółty jednak przypomina wschodni bazar różnorodności gdzie podróbki robią za autentyki a perełki chodowlane za naturalne .Można powiedzieć cała encyklopedia haseł , które w poszukiwaniu własciwego muszą być wertowane .
  Dla świadomych użytkowników poszukujących zbioru znaczeń to słownik branżowy jest bardziej funkcjonalny do znalezienia nazw i ich znaczeń obejmujących wybraną tematykę , jednak należy przyznać ,nie robi on takiego wrażenia na półce jak opasłe tomy encyklopedii .

  Postawmy się w roli użytkownika , przypadkowego bywalca forum , co ma własny ogląd świata i chce go zweryfikować ze zdaniem innych , kierujących się podobnymi wartościami .Gdzie jest w stanie uczynić to sprawniej , w zbiorowisku ogólnym przez eliminację balastu informacyjnego (wejścia się liczą a nie uzyskane wiadomości) , czy w określonym profilu gdzie uzyskane wiadomości mają mniej wejść pustych .

  Pozostawiam ocenę publikującym na Polskim Tekstem do rozważenia co jest ważniejsze przekaz czy statystyki? Jeżeli przekaz to szanujmy ten dach nad głową bo potrafi być bardzo atrakcyjny w okresach zamętu a zarazem nie wygodny dla V kolumny .

 7. E.B pisze:

  @Nagor

  Jeśli chodzi o profil PT, to on już się ukształtował przez ten rok. To jest „blogowisko” bez cenzury i polit poprawności. Można napisać wszystko i o wszystkim, co gdzie indziej by nie przeszło, nawet na tzw. prawicowych portalach.
  PT jest oknem otwartym na podwórzec prawdy i prawdziwej wolności. Ci, którzy tu zaglądają nie znajdą fałszywych obrazów rzeczywistości.
  Czasem możemy się mylić w ocenie wydarzeń, bo sytuacja jest skomplikowana i dynamiczna, ale nie jesteśmy zadaniowani, co na żółtym występuje wręcz nagminnie.
  Niech więc PT będzie tym rodzynkiem w sieci nadal i dbajmy o to miejsce i rozwijajmy je na miarę naszych możliwości.

  Blogowaniem politycznym zajmują się ludzie, którzy mają już za sobą różne doświadczenia życiowe i polityczne. Nasza historia odsłania prawdziwe oblicze Polaków, tak bardzo innych od ludzi Zachodu i Wschodu. Nie pasujemy do nich i my tę własną inność potrafimy cenić.
  Bóg, honor i Ojczyzna, to nie tylko hasło na sztandarach. To prawdziwa Polska i my to rozumiemy. Ale czy zrozumieją to młode pokolenia Polaków, które nadchodzą? Czy ich już nie odmieniono?
  Może młodzi też szukają punktów odniesienia i trafią do nas. Niech więc znajdą tu słowa prawdy i właściwej oceny rzeczywistości.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi