Furtka niczym wrota stodoły

Mam wątpliwości dotyczące swobodnej i np. celowo wymierzonej w Polskę, zawierającej bezczelne kłamstwa a nie podlegającej ściganiu działalności artystycznej lub naukowej. Może właśnie ten zapis wystarczy kłamcom, by nadal skutecznie godzić w nasz kraj? Projekt tekstu znowelizowanej ustawy: „Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność […]

via Furtka niczym wrota stodoły — CISZA

Może Ci się również spodoba

63 komentarze

 1. izaluka pisze:

  @cisza1
  Oczywiście, że masz rację. Ta ustawa to działanie pozorne, a jej jedynym na dzisiaj skutkiem/efektem jest obecna hucpa. Na jutro będzie jeszcze większa hucpa.

 2. izaluka pisze:

  @cisza1 cd
  No bo skąd głównie szły oszczerstwa nt. Polski? No właśnie z tych środowisk: naukowych, artystycznych i dziennikarskich.

 3. cisza1 pisze:

  @izaluka

  Teraz tylko kwestia dużej kasy na promocje takich np. „Sąsiadów”, „Idy”, „Pokłosia”.
  Wydawców (nie podlegających żadnej karze) nie zabraknie.
  Ku pamięci:
  Dzieła Gross’a–>”Znak”–> Gowin

 4. nagor pisze:

  Celnie , jak kamieniem (słowem) rzucisz to jesteś przestępcą , jednak jak masz dostęp do karabinu słów to jesteś na prawie , ja na to pozwalam .
  Czyli wszystkie kłamstwa w mas mediach można tylko prostować a nie karać .Złodziejska sztuczka , batonik to wiezienie, miliony to Riwiera .
  Jak były hamulce to już ich nie będzie . Uszy po sobie.

 5. nagor pisze:

  To nacisk na Senat , ta hucpa ,aby niczego nie zmieniał? Ujął się honorem i odmroził uszy na złość mamie .
  Logicznie tak to wygląda i ma jedyny sens .Bo senatorzy nie wykazali się ostatnio pokorą , więc na wszelki wypadek………..

 6. izaluka pisze:

  @cisza1 & @nagor
  Przykro mi, ale ta ustawa, w jej obecnym kształcie – swoboda szkalowania Polski w pracach naukowych i artystycznych – dowodzi, że jej celem nie była ochrona dobrego imienia Polski, a właśnie ta hucpa. Jaki jest cel hucpy zaś, no to już można sobie spekulować. Ja niestety dostrzegam cel ogólny, czyli permanentny chaos w Polsce.

 7. Tadeusz_K pisze:

  @Cisza1
  Ten pkt., a szczególnie przymiotnik „artystyczny” to są zaiste przepastne wrota od stodoły.
  Już niejednokrotnie doświadczyliśmy haniebnego znieważenia naszych polskich świętości przez różniastych pseudoartystów zasłaniających się nowoczesną formą artystyczną.
  Za tymi formami artystycznymi nie idzie zdążyć dzisiaj.
  I zastanawiam się dalej- i cóż ta ustawa w sumie zmieni?

 8. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  Da im ustawową bezkarność na oczernianie . To co dzisiaj mogło być niepewne po wymianie w sądach .

 9. cisza1 pisze:

  @izaluka, nagor, @Tadeusz_K

  Staram się logicznie….skoro my sami mówimy o potrzebnej od dawna polskiej „narracji historycznej” w postaci planowanych filmów o Pileckim, Karskim itp.,to znaczy że (spóznieni!) uznajemy wagę i skuteczność przekazu filmów jako nośników owej narracji.

  Obraz przemawia silnie i dociera do milionów.

  Czy zwalniając z wszelkiej odpowiedzialności za kłamstwa i antypolonizmy działalność artystyczną (multum przykładów ) czyli również filmową (w tym kłamców: scenarzystów. producentów itp) byliśmy nieświadomi?Nie…
  Ten zapis to skutek żądań izraelskich, jak przyznaje rząd.

 10. izaluka pisze:

  @cisza1
  „Ten zapis to skutek żądań izraelskich, jak przyznaje rząd.”
  A o czym to świadczy?
  Po pierwsze primo – o braku suwerenności polskiego rządu, o jego uległości, o głupocie wręcz, bo taka ustawa niczego nie blokuje, a nawet sankcjonuje kłamstwa i oszczerstwa wobec Polski w wykonaniu „naukowców”, „artystów” i „dziennikarzy”.
  Po drugie primo – pokazuje dobitnie, że polityka uległości jedynie rozzuchwala szantażystów, co każdy polityk powinien wiedzieć. I wie. Czemu więc ją stosuje? – pyt. retoryczne.

 11. nagor pisze:

  @izaluka
  przyznają się nasi , że z reprywatyzacyjną ustawą też wiszą w uzgodnieniach, bo ona załatwia tą amerykańską 447 . Wszczynanie wojny pod tym pretekstem trudno oddzielić od żądania kasy w powszechnym odbiorze. Ale wojna o święte teksty IPN to wojna o moralność polaków . Juz w trakcie wojny żądania o majątek od niemoralnych , co kwestionują Holokaust jest całkiem na miejscu .

 12. izaluka pisze:

  @nagor
  Bo cała ta wojna jest o kasę i polską ziemię. Judeopolonia to jeden z celów tego przemysłu.

 13. izaluka pisze:

  @nagor
  Gdyby chodziło rzeczywiście o pamięć, to staruszkowie, faktycznie ocalali, a mieszkający w Izraelu nie żyliby w biedzie i opuszczeniu, o czym @cisza1 nie raz już pisała. Chodzi wyłącznie o geszeft.

 14. nagor pisze:

  @izaluka
  Oj , zaraz geszeft , jaki tam, interes? jak mnie stracić , to tobie zyskać

 15. nagor pisze:

  @izaluka
  rozważ taką wypowiedz w świetle Twojego wpisu 21:47 w ich myśeniu nie naszym
  Ty masz coś co oni chcą mieć – mają stratę bo tego nie mają
  ale Twoje staje się zyskiem w tym zrozumieniu i to nie jest poprawne , że ty masz zysk a oni stratę , bo to jest ich kosztem chcenia

 16. E.B pisze:

  Przeczytajcie ten komentarz @Styku 31.01.2018 20:56 umieszczony na blogu Eski na S24:

  https://www.salon24.pl/u/eska/840474,pan-putin-sie-wzruszyl

  I wszystko jasne.

 17. izaluka pisze:

  E.B
  Co takiego napisał, bo ja tego komentarza nie znalazłam, chyba został wycięty?

 18. izaluka pisze:

  skopiowałaś może?

 19. izaluka pisze:

  @nagor
  Właśnie. Tak to wygląda i tak jest.

 20. izaluka pisze:

  E.B
  Już wiem o co chodzi. Widziałam ten komentarz, ale ponieważ był bardzo długi zostawiłam go sobie na później. Niestety zanim zdążyłam przeczytać Eska go usunęła.

 21. E.B pisze:

  @Izaluka

  Miała zamiar skopiować, ale nie zdążyłam. Eska była szybsza.

  To był fragment wywiadu, jaki w w roku 1976 udzielił amerykańskiemu dziennikarzowi młody wówczas Żyd, chyba Rosenthal. Przedstawił bez osłonek metody jakim się posługują, żeby podporządkować sobie Amerykę i resztę świata. Zgodne z wytycznymi Talmudu, wszystko dozwolone, co jest dobre dla Żydów. Rządzą światem gojów przy pomocy pieniędzy, mediów, edukacji itd. Kpił sobie z łatwowierności chrześcijan, którzy biorą wszystko za dobra monetę.
  Na końcu stwierdził, że oni są rzeczywiście narodem wybranym, ale ich bóg to Lucyfer.
  Nie ma życia po śmierci, liczy się tylko tu i teraz. Liczą się tylko pieniądze.

  Ten wywiad jest zamieszczony w książce Henryka Pająka. Chyba „Dyktatura nietykalnych” i „Ukryta tyrania”, o ile dobrze zapamiętałam.
  Wywiad jest niesamowity. Dziwię, że Eska go usunęła.

  Tu znalazłam fragment tego wywiadu:

  http://radiopomost.com/wp/uncategorised/ciekawostki/ukryta-tyrania/

  Wkleję ważniejszą cześć, gdyby miał znów zniknąć:

  W roku 1976, Walter White, Jr.,“zaniepokojony patriota,” przeprowadził wywiad z młodym Żydem imieniem Harold Rosenthal, asystentem senatora Javitsa z Nowego Jorku.

  W wywiadzie tym, zatytułowanym “Ukryta Tyrania”, arogancki Rosenthal mówił bez skrępowania (co nagrywane było na taśmie) o tym że Żydzi sfabrykowali różne “fałszywe historie mające ukryć ich naturę i chronić ich status i władzę.”

  Rosenthal obala powszechnie akceptowane kłamstwo o tym że “Żydzi są Izraelitami i co za tym idzie są narodem wybranym przez Boga.”

  Rosenthal: “Większość Żydów tego nie przyzna, ale naszym bogiem jest Lucyfer – tak więc nie kłamałem – jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo prawdziwy.”

  Pan Rosenthal oświadczył publicznie, że Żydzi będą kompletnie panować na całym świecie i że oni kontrolują wszystkie aspekty życia politycznego w Ameryce i wszystkie aspekty porozumiewania się przez media (podkreślenie pana Rosenthala).

  Wreszcie pan Rosenthal i ja spotkaliśmy się i odbył się prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa była nagrywana na taśmie za jego wiedzą i zgodą. W czasie długiego wywiadu pan Rosenthal stał się niecierpliwy, szorstki i wulgarny (wszystko to znalazło się na taśmie) i on żądał reszty zapłaty zanim ja skończyłem moje pytania.

  Ponieważ cały wywiad był tak długi, my opublikowaliśmy w 1977r. tylko pierwszą część pod takim samym tytułem jak powyżej: „Ukryta tyrania”. Kopie tego artykułu były poszukiwane przez ludzi z całego świata. Obecnie my uwalniamy resztę nagranego wywiadu jako Część drugą. Chociaż nie zamierzam robić dygresji, ale pewien analityk powiedział mi, że pierwsza część manuskryptu „Ukrytej Tyranii” trafiła do 7 milionów czytelników. Gdy ta końcowa, druga część zaczyna cyrkulować, jej rozchodzenie się wydaje się nawet większe. To zależy też od Ciebie czytelniku.

  Zanim jakakolwiek umowa została zawarta między nami, ustaliłem z panem Rosenthalem, że on odpowie na nieograniczoną liczbę pytań całkowicie uczciwie i jak tylko będzie mógł najlepiej. To właśnie dzięki temu uzgodnieniu ja oskarżyłem pana Rosenthala , że nie odpowiada mi uczciwie w czasie końcowej fazy wywiadu na następujące pytanie: Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczęła się historia dotycząca Żydów jako narodu wybranego? To jest między innymi wtedy, kiedy on powiedział: ” Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ale naszym bogiem jest Lucyfer – więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy. Jak to poszło do prasy, my stale szukamy państwowego urzędu, aby badał twierdzenie pana Rosenthala. Mój słownik określa takie twierdzenie jako „zdradę stanu”.

  My teraz podsumowujemy dysputę, w czasie której dyktafon był wyłączony. Kiedy pojawia się literka „W” to są moje słowa a kiedy „R” to są komentarze pana Rosenthala.

  W- Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co społeczeństwo Świata zrobi Wam Żydom, kiedy cała ta historia zostanie opublikowana w całości, kiedy prawda rzeczywiście wyjdzie na jaw?

  R – Ja myślę, że myśmy skończyli już ten wywiad.

  W – Ja jestem zainteresowany, wydaje mi się, że ta kwestia wymaga Pana odpowiedzi.

  R – My wszyscy będziemy skończeni, Pnie White a Pan mnie teraz znów zaczyna pompować. Ja już dałem Panu „tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce

  więcej.

  R – Tak czy owak, czy Wyście jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrześcijanie!!!

  W – Teraz Pan mnie gani, ponieważ jestem chrześcijaninem. Myślałem, że próbujemy opierać się na podstawie jakby interesu (business-like basis).

  R – (niezrozumiałe wykrzykniki pana Rosenthala)

  W – Cokolwiek to jest lub znaczy, Pan używa słów, których ja nigdy przedtem nie słyszałem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?

  W – Czy Pan może to przeliterować?

  R – (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krótko komentuje, że jest to słowo z podstaw Talmudu. I dalej kontynuuje: Nie zatrzymujmy się nad tym bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakończyliśmy sprawę i to kończy naszą umowę.

  W – Czy boi się Pan odpowiedzieć na pytanie, które zadałem?

  R – Co u diabła Pan o mnie myśli? – Ja się nie boję odpowiedzieć na żadne pytanie, ale już dałem Panu dość informacji na całą książkę.

  W – Czy ja nie zapłaciłem Panu według naszej umowy?

  R – Ech! – oczywiście – ale znów Pan chce więcej. W porządku, chce Pan mojej opinii na temat co ludzie na świecie pomyślą, gdy ta historia będzie napisana.

  W- Dobrze, ja nie postawiłem pytania dokładnie tak, ale proszę kontynuować.

  R – Ja nie przysięgnę się co ludzie będą myśleć. Nie mniej kiedykolwiek to się stanie Pan i ja będziemy martwi. Po prostu nie żywi. Czy to Pana satysfakcjonuje?

  W – Są jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bardzo ważne.

  R – Jakie to pytanie?

  W – Że 6 milionów Żydów rzekomo było spalonych (skremowanych) lub zamordowanych przez nazistów

  R – Co na ten temat?

  W – Czy Pan wie kto, albo jaka żydowska organizacja stworzyła to wielkie kłamstwo?

  R – Nie, nie wiem nic na temat jego autentyczności. Nie myślę wszakże żeby to było ważne.

  W- Panie Rosenthal, pan wie lepiej, co Pan myśli o młodej generacji, która wzrasta wierząc w to wielkie kłamstwo? I Pan myśli, że to nie jest ważne!!

  R – To jest następstwo wojny i my wszyscy wiemy, że Hitler nienawidził Żydów, więc ktoś, kiedyś pomyślał, że przesadzi z tą liczbą. My wiemy, że wielu, wielu Żydów było zabitych przez nazistów.

  W – Jestem pewien, że Pan wie, iż kiedy II wojna światowa wybuchła, w całych Niemczech było mniej niż ćwierć miliona Żydów. Wiele tysięcy Żydów już opuściło (wtedy) Niemcy. (Przypisek tłumacza: Pan White nie bierze pod uwagę, że w Polsce przedwojennej było 3.5 miliona Żydów i bardzo dużo ich było (kilka milionów) w sąsiednich państwach, Europy Środkowo-Wschodniej i na Białorusi i Ukrainie i ci Żydzi zostali w ogromnym procencie wymordowani. W Warszawie było ich pół miliona a kto wrócił? W Izraelu też ich nie ma, prócz nie wielu niedobitków. Liczba 6 milionów nie wydaje się bardzo przesadzona).

  R- Więc co? Jak poprzednio powiedziałem, naród żydowski jest najmądrzejszym narodem świata. Tak wiec ktoś wymyślił wielką liczbę i może ta liczba rosła aż do dzisiaj i mamy 6 milionów Żydów zabitych. My kontrolujemy media i to jest wielka różnica. W innym przypadku Wasi ludzie mogliby puszczać Wasze wielkie kłamstwa.

  W – Pan przeczesał to troszkę. Coś tak ogromnego…

  R – Przerwał mówiąc – Mój naród był uczony zważać (na słowa) naszych nauczycieli raczej niż na słowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.

  W – Pan żyje w Ameryce Panie Rosenthal i naszym obowiązkiem jest przestrzeganie praw naszego Kraju. Wasza religia uczy Was, że możecie składać przysięgę, taką jak wtedy gdy jesteście przyjmowani do urzędu związanego z polityką i jeśli przysięga Wam nie odpowiada możecie po cichu zaprzeczać faktowi że składaliście tę przysięgę. Ja mam teraz kopie żydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i sprawdziłem jego autentyczność. (Dokument Kol Nidre (wszystkie śluby) znajduje się w księdze Talmudu Nedarim (Śluby) i jest odczytywany w synagogach każdego roku w Dniu Pokuty. To pozwala uznać za nie ważne i rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie przyszłe zobowiązania, przysięgi i przyrzeczenia. To pozwala Żydom kłamać, oszukiwać i być przewrotnym.

  R – Nie wszyscy Żydzi praktykują te sprawy z przysięgami. Jestem tego pewien.

  W – Nie mniej czy to praktykują czy nie, ale robią to z przyzwoleniem Rabina

  R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakiejś osoby.

  W – Czy to nie jest grzech?

  R – Być może z Waszego punktu widzenia. Powiedziałem Panu – Pan i ja jesteśmy różni. Jesteśmy odmiennymi ludźmi. Nasze wierzenia są całkowicie różne. My byliśmy chowani w ten sposób od stuleci tak, że dla nas nie jest żadnym grzechem składać przysięgę i łamać ją. To jest nasze nauczanie. (Ten punkt w różnicy charakterów był wyrażony przez wielu innych żydowskich pisarzy i mężów stanu i jest dobrze udokumentowany w historii i nauce. Nie mniej, co jest śmieszne, chrześcijanie nadal wierzą w żydowskie kłamstwo, że „wszyscy jesteśmy jednakowi lub równi”.

  W – Prawdopodobnie zachowałem najważniejsze kwestie aż do teraz

  R – Słuchaj White, jeśli będziesz nadal przedłużał, to mój czas to pieniądz. Zrobiliśmy umowę a Pan przedłuża ją poza granice rozsądku. Pan ma to wszystko na taśmach i proszę pamiętać, że uzgodniliśmy, że Pan może brać cokolwiek chce z tych nagrań i Pana notatek, ale pod żadnym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukować. One powinny być zniszczone. Jeśli złamiesz tą umowę wytniemy Ci jaja.

  W- Kto to „my”

  R – Po prostu bądź mądry i będziesz wiedział. Pan nie chce mieć kłopotu i ja też. Niech Pan stosuje się do umowy i nic się nikomu nie stanie!! A teraz daj mi resztę pieniędzy Dobrze?

  W – Zamierzam trzymać się naszej umowy co do litery i może Pan mieć moje słowo honoru, że te taśmy nie pójdą dalej i pozostaną w moim użyciu w przygotowaniu opowieści. Nie ma tu miejsca na niezrozumienie. My zgodziliśmy się na to i ja dotrzymam słowa. Za minutkę Pan otrzyma pieniądze.

  R – Mam przyjaciół White i znam wielu ludzi i nie chcę, aby oni czytali rzeczy związane ze mną, których ja nie powiedziałem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek myśli, ale ja nie chcę drukowanych kłamstw – tylko pytania i odpowiedzi z tego wywiadu.

  W – My rozumiemy się doskonale co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:

  R – Strzelaj. Ale pamiętaj, że potrzebuję wielkich pieniędzy.

  W – Pan z pewnością wie z jakiegoś szkolenia, albo Pan ma jakieś osobiste odczucia co do tego Kiedy i dlaczego zaczęła się historia, że Żydzi są narodem wybranym Boga?

  R – My JESTEŚMY wybranym narodem Boga.

  W – czy Pan na prawdę w to wierzy?

  R – Być może ja to wytłumaczę, ale może Jake da lepszą odpowiedź

  W – Kto to jest Jake?

  R – Jake Javits Pan wie mój współtowarzysz. To jest człowiek dla którego ja pracuję i on jest bardzo mądrym towarzyszem. Bardzo mądry. Jego odpowiedź może lepiej posłużyć Panu dla opowieści.

  W – Ja chcę Pana odpowiedzi.

  R – ……. Pan i ja mamy innego Boga

  W – Czy to jest odpowiedź na pytanie, że Żydzi są wybranym narodem Boga?

  R – Dla naszego Boga my jesteśmy wybrani. Jesteśmy tak uczeni od dzieciństwa.

  W – To jest wymijająca odpowiedź. Pan wie co ja myślę, gdy stawiam takie pytanie i ja nie wierzę w pana odpowiedź i w Pana wytłumaczenie.

  R – W porządku. Ja nie potępiam tego w co Wy wierzycie

  W – Czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Do diabła! Czy my znowu wracamy do tego tematu? Już przez to przechodziliśmy.

  W – To było zanim wyłączyliśmy dyktafon. Nie wydaje mi się, żeśmy zapisali Pana odpowiedź na to pytanie.

  R – Dobrze, mogę odpowiedzieć za wszystkich Żydów. Ja myślę że Pan pyta co Żydzi na całym świecie myślą?

  W – Tak

  R – Jake mógłby odpowiedzieć lepiej niż ja

  W – Proszę Pana a nie chcę żadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa

  R – White, Ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedziałem od początku, ale to jest w porządku. Wy i my jesteśmy tak odmienni. Wy jesteście z innej gliny. Wy nie jesteście z naszego rodzaju. Nie jest tajemnicą, że my nie poważamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)

  W – Odnosi się Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrześcijan?

  R – Nie do Was jako do nie-Żydów – wszyscy jesteście naszymi wrogami. Kiedy byłem małym chłopcem, po prostu dzieckiem, byliśmy uczeni bardzo mądrze. Wiele stuleci temu, kiedy Żydzi byli prześladowani prawie w każdym kraju i wypędzani z tak wielu krajów – niektóre rządy, nie mogę sobie przypomnieć czy to był rząd Francji czy Hiszpanii). W każdym razie ten rząd zażądał, że Żyd musi stać się chrześcijaninem albo będzie wypędzony z kraju.

  W – Tak, ja przypominam sobie, że czytałem to wiele razy

  R – Czy to była Francja czy Hiszpania?

  W – Może oba te kraje, ale ja przypominam sobie żywo królową Izabelę hiszpańską – jak cierpliwa ona była w stosunku do Żydów – zawsze dając im dobrodziejstwo wyjaśnienia wątpliwości, dopóki nie przyszedł czas, że jej oczy otworzyły się całkowicie na podstępy Żydów. Ale proszę kontynuować.

  R – Tak czy owak, Żydzi mieli w tym czasie bardzo mądrego przywódcę rabina, światowego przywódcę i jego rady były przyjmowane na całym świecie. On powiedział, że Żydzi muszą udawać, że są chrześcijanami i czekać na swój czas i czynić prawdziwe ofiary jeśli to konieczne. My zawsze byliśmy gotowi poświęcić parę tysięcy Żydów w zamian za światowe przywództwo. (Taki był plan Żydów, którzy wywołali II wojnę światową. Troche Żydów zostało poświęconych tak, żeby propaganda prześladowań mogła być kontynuowana). To jest mała cena i nie ma nic zdrożnego w tym. Byłem nauczany, że my Żydzi mamy być prawnikami, tak abyśmy mogli kontrolować i dławić sądy i nawet sędziów jeśli oni nie byliby Żydami. My powinniśmy stawać się doktorami i nauczycielami i liderami we wszystkich Kościołach – i ten cel był prawie całkowicie urzeczywistniony. Powiedziałem to poprzednio i powtórzę to teraz, że będziemy mieli kompletną, powtórzę kompletną kontrolę na całym świecie, możliwie jeszcze zanim ja umrę. Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-Żydów w zamieszaniu. My stwarzamy zamieszanie. (Słowo Babilon po hebrajsku znaczy Babel i oznacza zamieszanie. Żydzi są mistrzami w robieniu zamieszania, ponieważ są liderami systemu znanego jako „Tajemnica Babilonu”). Pan nie jest głupi Panie White. Pan wie, że Żydzi mają powodzenie dzięki swojej jedności. My umieramy jeden za drugiego jeśli potrzeba. My wspaniałomyślnie finansujemy swoich, więc jest zrozumiałe, że my rządzimy nie tylko w tym kraju. My kierujemy amerykańską polityka zagraniczną. Jesteśmy nadrzędnym rządem świata. Czy to wystarczy (Panu)?

  W – Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujące. Proszę mówić.

  R – My jesteśmy najsilniejszą grupą ludzi na świecie! Czy Pan w to wierzy?

  W – Pan mówi z takim przekonaniem, że ja…….

  R (przerwał) – My możemy zniszczyć ekonomię każdego kraju bez ich świadomości co się dzieje, jeśli tego chcemy. Myślę, że to jest to co Pan chciał usłyszeć. (Większość Amerykanów jest całkowicie nieświadomych, że przez system Federalnych Rezerw ich pieniądze zostały skradzione i oszczędności roztrwonione).

  W – Mam nadzieję, że Pan mówi mi prawdę, Panie Rosenthal.

  R – Tak, to jest prawda. My jesteśmy sprytni – my jesteśmy potężni i we właściwym czasie spowodujemy, że Wasze żony, Wy nie-Żydzi, zostaną zmieszane z Czarnymi i za 50 lat Wy wszyscy będziecie zmieszani. Czarni lubią p….. wasze białe kobiety i my sprowokujemy to używając ich dla swoich korzyści.

  W – Ja pamiętam jak Pan mówił, że Czarni będą wykorzystani.

  R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzyści. (To głównie w żydowskich statkach handlowych i dzięki żydowskim targowiskom Czarni dostali się do Ameryki)

  W – I potem będziecie próbowali zniszczyć ich, gdy już ich wykorzystacie, jak przewiduję?

  R – Jeśli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, że oni są ludźmi niższego rodzaju, głupia rasa, ale mogą być użyteczni za pomocą pieniędzy. Znaczy wielkich pieniędzy. Czarni zrobią wszystko za pieniądze. Tak więc, gdy przyjdzie czas – i Pan być może dożyje, aby to widzieć – my będziemy mieć kompletną kontrolę a Wy głupi chrześcijanie czekacie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócić by Was zbawić.

  W – Gorycz przemawia przez Pana

  R – Wcale nie. Dlaczego miałbym być zgorzkniały? Jesteśmy na szczycie!!

  W – I kiedy ta cała podła historia zostanie poznana, rezultatem będzie obudzone społeczeństwo – rozzłoszczone społeczeństwo, które zechce Was zniszczyć.

  R – Jak? Pytam jak? Wy nie macie środków dotarcia do społeczeństwa. My je mamy wszystkie pod taką kontrolą, że nikt nie może dotrzeć do narodu bez naszej woli. (Kto miał kontrolę nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Przewodniczący ABC, panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczący RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman, Prezydent PBS – Lawrence Grossman, Przewodniczący Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Marvin Stone, szef egzekutywy Dow Jones – Warren H. Phillips, Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein, Prezydent TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent New York Times – rodzina Sulzbergerów, producent programów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Żydzi!!). My rządzimy tym!! Zaraziliśmy całkowicie Wasze Kościoły a teraz mamy pod kontrolą szkolnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistość, że mamy całkowitą kontrolę nad zorganizowanym chrześcijaństwem. Prawie wszędzie, całkowicie.

  W – Znajduję tak wiele rzeczy odrażających w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.

  R – To jest to, co Pan chciał usłyszeć lub Pan nie zapłacił dość pieniędzy za ten wywiad.

  W – Tak długo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jeszcze nie odpowiedział na pytanie, które już dawno zadałem, czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Jak powiedziałem, Jake mógłby dać Panu naprawdę inteligentną odpowiedź. Ja wiem, że większość moich przyjaciół, dzieci i ludzie z którymi wzrastałem, w rzeczywistości wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedziałbym wszyscy oni, nie wierzą, że Chrystus był Żydem. On był oszustem i miliony ludzi wszędzie na świecie teraz wierzą, że chrześcijaństwo zostało oparte na nieprawdzie i świadomie niepoprawnym tłumaczeniu naszej Biblii. Chrystus był oszustem. Nawet Narodowa Rada Kościołów zgadza się, że Wasz lud uznaje tłumaczenie księgi (=biblii), które nie jest poprawne. To jest oparte na kłamstwach. (Ten komentarz z trudem może być uznany jako pochodzący z prawdziwie chrześcijańskich źródeł, ponieważ Narodowa Rada Kościołów została zorganizowana przez Żydów i jej teologia pochodzi od nich).

  W – Zgodzie z ostatnimi badaniami, Wasi przodkowie nie są izraelitami ale Mongołami i Azjatami ze Wschodniej Europy i Zachodniej Azji, więc Wasi przodkowie mieszkali tysiące mil od Ziemi Świętej. Oni nigdy nie widzieli Ziemi Świętej – co udowadnia, że Wasz naród nie był narodem wybranym przez Boga.

  R – Jak? A jakąż to czyni różnicę?

  W – Nas uczono przez wiele lat wielkiego kłamstwa, że Żydzi są narodem wybranym przez Boga, to czyni różnicę, bardzo poważną różnicę.

  R – Jaką poważną różnicę?

  W – Czy to nie dowodzi, że większość dzisiejszych Żydów pochodzi od Chazarów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stąpał Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, więc jak mogli…

  R (krzycząc) Jaką u diabla to czyni różnicę dzisiaj?

  W – Tak wiele rzeczy, które Pan mówi jest odrażających dla mnie i Pana arogancki sposób chwalenia się, i że Pan wyraźnie był częścią tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkości – i od czasu do czasu Pan próbuje omijać sprawy mówiąc ” jaką różnicę to czyni” . Tak dużo z tego co Pan powiedział poraża mnie w rzeczywistości, że brak mi słów ….

  (Pan R. przerywa)

  R – Ponieważ Pan jest nie-Żydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki nie będzie za późno i moją nadzieją jest, osobiście, że naród amerykański nie… (tu pan R. przerwał).

  W – Tak dużo Pan już powiedział, że naród Panu nie uwierzy – oni nie uwierzą w ten wywiad (Pan R. przerywa)

  R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, żeby było możliwe, aby jakiś naród czy rasa mógł dokonać tego co myśmy zrobili w ciągu kilku stuleci. Nie-Żydzi są głupcy. MY jesteśmy inteligentni. Ja zamierzam być ważną osobą w, i wokół Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stać się wybitną osobistością w Ameryce. Zapewne usłyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszłości. Jestem młody i miałem odwagę powiedzieć Panu więcej niż jakikolwiek inny Żyd kiedykolwiek śmiałby Panu powiedzieć, przynajmniej publicznie. Ja nadstawiłem moją szyję, White. Część z tego co powiedziałem jest częścią wewnętrznego, niewidzialnego świata żydostwa.

  W – Patrząc na Pana teraz, jak obserwuję Pana zmianę, widzę Pana jako podłego bastarda – wszystkich Was tak widzę (Pan R. przerywa).

  R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuć to!!

  W – Wszyscy zasługujecie na pogardę i jesteście nikczemni i obrzydliwi.

  R – Łupnę Twoją przeklętą przez Boga głowę, jeśli nazwiesz mnie bastardem.

  W – Nie próbowałbym tego jeśli byłbym Panem. Ja także mam przyjaciół, wielu z nich chciało by mieć szansę dostać się do Pana, więc lepiej trzymajmy się formalnych zasad tak jak było postanowione na początku. (Wtedy Pan Rosenthal powiedział „Aj waj!” – amerykański rozmówca tego nie zrozumiał, ale każdy Polak zna te żydowskie słowa).

  W – Wiele razy gdy coś się odnosiło do osoby będącej Żydem ja słyszałem jak mówiono „ja rozumiem, że on jest prezbiterianinem lub katolikiem”. Więc chciałem znać Pana opinię lub wytłumaczenie. Co Żydzi czują wobec innego Żyda, który przeszedł na inną wiarę? Czy ona lub on nie są już Żydami?

  R – To może być wytłumaczone, najlepiej w taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowości….

  W – Mój ojciec był Brytyjczykiem – Anglikiem a mama była Niemką.

  R – A więc, jeśliby Pan zdecydował studiować syjonizm czy Talmud i chciałby Pan nawrócić się i zaczął uczęszczać do synagogi, czy to by wymazałoby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?

  W – Oczywiście, że nie – ale ja chciałem usłyszeć to od wykształconego Żyda – co Pan by powiedział – jest ona lub on nadal Żydem?

  R – To jest głupie! (głupie pytanie). My jesteśmy kim jesteśmy. Nie ważne do czego się przyłączymy, czy też co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jesteśmy. Ja jestem Żydem i nic nie może mnie zmienić choćbym zmienił religię. Taka głupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci retorycznego pytania „Czy Etiopczyk może zmienić skórę albo leopard swoje centki? (Opuszczono trochę nieistotnego tekstu, dotyczącego przypowieści raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)

  W – Ale Żydzi lubują się w zwodniczym upodabnianiu.

  R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.

  W- Wy jesteście mistrzami zwodniczości i dzięki tym chytrym praktykom infiltrujecie rządy na całym świecie.

  R – Czemu nie? My powinniśmy opanować banki, uniwersytety, Kościoły i rządy, jeśli nie-Żydzi nie są dość inteligentni aby je prowadzić. Ja nie mógłbym tak mówić kilka lat temu, ale teraz jest inaczej. Nie ma sposobu, aby unicestwić naszą strategię w dzisiejszym świecie, więc mogę mówić znacznie swobodniej. To co ja odkryłem może pomóc innym Żydom w wypowiedzeniu się, jeśli będą mieli dość odwagi. Nie jesteśmy małoduszną rasą.

  W – Pan i Pana naród jesteście bardzo pewni siebie, nie prawdaż?

  R – My możemy być poróżnieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak na prawdę nie podzieli nas.

  W – kto to MY?

  R – Mój naród, Żydzi jesteśmy jak jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Żaden przypadek nigdy nie może nas podzielić. (poprzez wieki Żydzi nauczyli się, że nie mogą wierzyć innym narodom. Tak więc więzy rasowe są ich najważniejszymi więzami).

  W – Ja słyszałem, że Żydzi walczą ze sobą przy pomocy trucizny!

  R – Ah! To jest całkowicie inna sporawa. Oczywiście, my walczymy jeden z drugim, ale jak powiedziałem, gdy są sprawy na prawdę ważne my jesteśmy jak jeden człowiek. Naszą mocną stroną White jest podział pracy i dwulicowość. To jest niezawodna broń i my jesteśmy zręczni – prawdopodobnie jesteśmy perfekcjonistami w jej stosowaniu. Nie macie dość inteligencji, aby z nami współzawodniczyć.

  W – ale my mamy kulturę, którą Wy Żydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.

  R – Żydzi mają życie rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standardu wykształcenia. Ustaliliśmy standardy, tak, że nasze dzieci osiągają wykształcenie wyższe niż rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postęp w edukacji. Sukcesy naszych dzieci nie zależą w całości od szkół, ale od rodziny i my jesteśmy ogromnie dumni z tych osiągnięć. Wy nie możecie konkurować! Więcej niż 12.000 doktorów co roku opuszcza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to są Żydzi. Pośród prawników procent Żydów jest jeszcze większy. Żydzi są tak ugruntowani tutaj w Stanach Zjednoczonych, że każdy rodzaj opozycji przeciwko naszej kontroli będzie tylko czasowy. Pan wie, my śmiejemy się z historii 6 milionów (Żydów wymordowanych w czasie wojny), tak samo jak z opowieści, że Chrystus był Żydem jak i z opowieści o „wybranym narodzie przez Boga”. To powinno pokazać narodowi, że my mamy solidarność jak nikt inny w świecie. Żydzi czują bliskość do innych Żydów, których oni nigdy nie widzieli lub może nawet nigdy o nich nie słyszeli (według powiedzonka „krew jest gęstsza niż woda”).

  W – Panie Rosenthal, mam nadzieję, że Pan nie kłamał mnie w żadnym z tych wywiadów, ponieważ, gdyby Pan to zrobił wzięlibyśmy odwet na Panu. Rozumie Pan.

  R – To co powiedziałem jest prawdą – Wszystko jest prawdą. Nie potrzebuję kłamać.

  W – Stwierdziłem, że pasją Żydów jest chciwość, zysk i zniszczenie chrześcijaństwa. Czy sądzę prawidłowo?

  R – Ja nie mogę mówić za wszystkich Żydów.

  W – Ja mówię o znacznej większości Żydów. Czy mam słuszność?

  R – Być może większość Żydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego złego!!

  W – Myślę, żeby Pan kontynuował ponieważ zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan powiedział są prawie nie do uwierzenia.

  R – Nie obchodzi mnie co Wy sobie myślicie. Dałem Panu uczciwe odpowiedzi i opinie. A teraz koniec pytań. I proszę nie zapomnieć o naszej umowie – jeśli dowiem się, że taśmy zostały użyte, inne niż to co ustaliliśmy, Pan odczuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumiał?

  W – Tak! Zrozumiałem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniędzy, które uzgodniliśmy jako zapłata za wywiad.

  KONIEC WYWIaDU

  Drogi czytelniku – gdy już dyktafon został wyłączony Ja oskarżyłem Harolda Rosenthala o nie zastosowanie się do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak Żydzi stali się narodem wybranym przez Boga. On odpowiedział:

  „My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.”

  Byłem oszołomiony! Nie miałem więcej komentarzy. Obserwowałem że ten arogancki, pyszny człowiek zmienia się czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele razy on okazywał nienawiść, tak, nawet jad. Koniec końców ja czułem się nie czysty przebywając koło niego. Ukryta tyrania została ujawniona.

  Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedział, ujawniło rzeczywistość, którą my weterani znaliśmy od dawna, ale ta żydowska zdradzieckość jest bardziej szokująca, gdy otrzymujemy ją w jednym pakunku. Twierdzi się, że Harold Rosenthal został zabity ponieważ powiedział za dużo. Jest więc zrozumiałe, że jeśli to jest prawdziwe, jako że on wypowiedział takie szokujące stwierdzenia siedem lat temu, że my traktujemy to jako realność. Jako przykład cytujemy przerażającą eksploatację Murzynów i wszechobecność Murzynów dzisiaj (w Ameryce). Umniejszaliśmy znaczenie tego czym chełpił się pan Rosenthal, to jest kontrolą (żydowską) nad naszymi Kościołami. Było to niewiarygodne wówczas. Jednak teraz, w jesieni 1983 roku stało się to rzeczywistością, (na przykład) że Sąd Najwyższy usankcjonował akceptowane przez IRS państwowe Kościoły.

  Gdy Rosenthal przedstawił to stwierdzenie dotyczące (żydowskiej) kontroli Kościoła, uważaliśmy, że to przesada, ale obecnie prześladowania Kościoła i księży tu w Ameryce przez państwo stało się dzisiaj Faktem. Jeśli Wam powiedzą, że szeryf i trzech deputowanych czekało w ciemności o północy, aby aresztować pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Nebrsce ponieważ zamierzał odnowić dzienną edukacyjną pracę duszpasterską w Kościele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyście w to 6 lat temu. Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z trudnych do uwierzenia, opowieści w amerykańskiej historii. Zorganizowane żydostwo jest zdecydowane i realizacja ‘Końcowego Ucisku Chrześcijaństwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest już dzisiaj FAKTEM. Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu. Wojna została wydana chrześcijaństwu, Kościołom, wolności religijnej, prawdziwie amerykańskiemu sposobowi życia (American Way) i białej rasie. Czy inne wartości warte są, żeby o nie zabiegać, żyć dla nich, walczyć o nie, umierać dla nich? Jeśli tak, to proszę wstać, pokazać się, powiedzieć to i być słyszanym. Czas jest walczyć o wolność i my mamy (jeszcze) swobodę zrobić to. Chrześcijanie mają być solą ziemi i światłem świata. Sól i światło są symbolami władzy. Jest czas dla chrześcijan egzekwować bogobojną władzę – a jeśli za pomocą rządu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas rebelia jest nie tylko prawem, ale obowiązkiem każdego członka tego narodu. Gorąca krew, która doprowadziła nas do Zgody jeszcze płynie w naszych żyłach! My potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki przeciwko żydowskiej tyranii i są miliony miłujących wolność, czerwono-krwistych Amerykanów, którzy tylko czekają na słowo. Sprzymierzmy się więc sami, razem, aby nie pozwolić tym obcym diabłom zrujnować nasz niegdyś wielki naród.

  Gdy amerykański naród naprawdę odkryje i zda sobie sprawę co niewypowiedzianie zły Żyd popełnił, ich gniew nie będzie miał granic i rynsztoki będą pełne krwi.

  C.H.Weisman

  Fragment książki pt: „Dyktatura Nietykalnych”

  Pan Rosenthal niedługo potem zginął podczas porwania samolotu.

 22. E.B pisze:

  A tu jest dokładnie ten komentarz z blogu Eski. Okazało się, że nie zamknęłam tej notki. Zauważyłam to teraz:

  Wywiad z H.W.Rosethalem z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.

  Część Pierwsza

  Wywiad z H.W.Rosethalem z 1976 r. Opublikowany przez C.H.Weismana w 1992 r.
  Na podst .książki Henryka Pająka pt .”Dyktatura Nietykalnych” – 2006r.

  Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu, jakiego udzielił Żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal, wpływowy Żyd znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie, wytłumaczył przyczyny najważniejszych problemów, jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

  Rosenthal przedstawiając niektóre aspekty “wewnętrznego niewidzialnego świata żydowskiego”,
  pokazał metody i taktyki żydowskie, jakie oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i dla kontrolowania naszego życia i rządów.

  Rezultatem jest ”Ukryta Tyrania“ w stosunku do nas, podobna do tej, jaką przeciwko Świętym prowadził system Czerwonej Bestii określany jako “Tajemnice Babilonu”.

  Ale jak mogła tak mała liczba Żydów zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatającą przewagę nad ich rządem, a zwłaszcza, że (Mieszkańcy) nie byli tego świadkami? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w słowach Jezusa Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania, dzięki swojej chytrości i bystrości.

  Jak Chrystus powiedział:
  ”Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”(Łk 16;8).

  Innymi słowy, Żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud boży. Gdy czyta się słowa Rosenthala, realność tego stwierdzenia ujawnia się. Ten problem jest tak ważny dla nas, aby to przezwyciężyć
  zgodnie ze wskazaniami Chrystusa ”bądźcie mądrzy jak węże“(Mat 10;16).

  Ameryka i cały świat jest uwikłany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne, które muszą rozwiązać Chrześcijanie. Jak powiedział Edmund Burke: „ Jedyną konieczną rzeczą, aby diabeł zatriumfował jest, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. Jednak zanim my będziemy mogli właściwie działać, musimy mieć właściwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu. Ta książeczka powinna ułatwić czytelnikowi działanie.

  (…) W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem wpływowego senatora żydowskiego, ten pierwszy powiedział: to jest wspaniałe, że naród amerykański nie wygnał wszystkich Żydów ze swego kraju. Żyd – pan Harold Wallace Rosenthal powie-dział to po zaznaczeniu, że Żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach. Powiedział: my Żydzi stale jesteśmy zachwyceni łatwowiernością, z jaką chrześcijańscy Amerykanie wpadli w nasze ręce. Podczas gdy Amerykanie czekają aż będą mogli pogrzebać Chruszczowa, my nauczyliśmy ich poddawać się każdemu naszemu żądaniu.

  Zapytany – jak naród mógł zostać usidłany bez świadomości tego co się dzieje, Rosenthal przypisał to zwycięstwo całkowitemu zawładnięciu mediów. Chwalił się tym, że Żydzi mają całkowita kontrolę nad wszystkimi nowościami w prasie. Jakakolwiek gazeta, która by odrzuciła przyjmowanie kontrolowanych nowości, byłaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam. Jeśliby to nie pomogło, Żydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramentu. To jest bardzo prosta sprawa stwierdził.

  Zapytany o ludzi na najwyższych politycznych stanowiskach, odpowiedział, że w ciągu ostatnich trzech dekad żaden z nich nie doszedł do władzy bez aprobaty żydowskiej.

  Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta. Roosevelt był naszym prezydentem i każdy po nim. W dyskusji co do Georg’a Wallace’a, pan Rosenthal uśmiechnął się i zwrócił uwagę, abyśmy spojrzeli, gdzie Wallace znajduje się obecnie.

  Gdy wspomniano politykę zagraniczną USA poufałość wywiadu została zaniechana.

  Z pogardą i ironią drwił z amerykańskiej głupoty, że wpadli do morza dzięki całemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej. To jest syjonistyczno-komunistyczna polityka od początku do końca. A mimo to obywatele sadzą, że żydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce. Zacytował „zagadkę” i Angolę jako przykłady żydowskiej dyplomacji. Łatwowierna natura Amerykanów wywołała u niego tylko odruch wzgardy.
  Wywiad trwał dalej i poruszane były najróżniejsze aspekty.
  – My Żydzi stwarzamy Amerykanom jedną kwestię sporną po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu,
  gdy panuje zamieszanie. Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegają, kto jest za każdą stroną sceny.

  My Żydzi bawimy się amerykańską publiką jak kot bawi się myszą. (…)

  Żydowska myśl popycha każdą z etnicznych grup przeciw drugiej.

  Pan Rosenthal powiedział powiedział chłodno „krew mas będzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzień zwycięstwa”.
  Po tej niesamowitej dyskusji, przez całe godziny pozostawało uczucie niedosytu.

  Czy jest możliwe, żeby jakaś inna grupa istot ludzkich była tak zdradziecka w swoim umyśle, tak zła w swoich intencjach?

  Niemniej słowa słyszane i dowody pod ręką są realne. Czy jest możliwe, żeby naród amerykański pozostawał łagodny, gdy wytacza się z niego żywą krew?

  Wydaje się, że tak jest. Co to wszystko nam mówi? Po tym, co przeczytaliście plus długi wywiad, pan Harold Wallace Rosenthal, asystent administracyjny senatora Jakuba K. Javisa z Nowego Jorku, został zabity w sierpniu roku 1976,
  będąc w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule.

  Wydaje się, że pan Rosenthal mógł się wypowiadać zbyt odważnie. Można tak sądzić, gdyż wprawdzie 4 osoby zostały zabite podczas próby porwania, a 30 było rannych, ale Rosenthal nie był zabity kulą jak inni. Z poufnego śledztwa, jakie ja, Walter White przeprowadzałem wynika,że Harold Rosenthal został bez wątpienia zamordowany w Stambule w czymś, co wyglądało na porwanie samolotu, a dokonane było przez jego współziomków. (…)

  Miliony dolarów wolnych od podatków są co roku wysyłane do Izraela i prawdziwi Amerykanin nie jest z tego zadowolony.

  Pan Rosenthal powiedział: naiwni politycy z Waszyngtonu są łatwowierni. Większość z nich to ludzie niezbyt bystrzy i potężni żydowscy lobbyści wpłynęli na tę praktykę przed laty i nie ma teraz silnego, aby ją zatrzymać. Trochę tych pieniędzy nawet wraca do USA na propagandę syjonistyczną, duża część z tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencję Żydowskich Organizacji oraz przez Żydowski Światowy Kongres. Żydowska Agencja jest ramieniem finansowym (rodzaj przedstawicielstwa) B’nai B’rith.

  Nie ma nic złego w przesyłaniu amerykańskich dolarów do Izraela bez podatków, tak długo jak my jesteśmy dość przebiegli, aby się ich pozbyć. (…)

  Antysemityzm nie oznacza przeciwstawiania się Semitom. Nie ma czegoś takiego. To jest wyrażenie, które my Żydzi używamy skutecznie jako „obsmarowujące” słowo, używane po to, aby kogoś napiętnować jako fanatyka, jak Was chłopcy, każdego, który krytykuje Żydów. My używamy go przeciwko szerzycielom nienawiści.(…)

  Czy historia dowodzi, że Żydzi ukrzyżowali Chrystusa? Na co on odpowiedział: – Ja sądzę, że zrobili to. Wydaje mi się, że 2000 lat temu Wasi ludzie zrobiliby to samo człowiekowi, który by, tak jak ich Chrystus zmaltretował jak Żydów.

  Pan mówi o Chrystusie jako o człowieku.- To jest wszystko kim był – człowiekiem, który chodził po ziemi jak każdy inny człowiek, a ten mit o Chrystusie, który powstał z martwych i powrócił na ziemię, aby odwiedzić swoich uczniów, to kupa bzdur. Żydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyć misji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego.

  Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzyłby imperium dla Żydów, ludzie podobni do Pana dali Żydom pokojowego kaznodzieję zwanego Chrystusem, który zamiast prawa „oko za oko” powiedział – nadstaw mu drugi policzek. Brednie!

  My budujemy i w rzeczy samej zbudowaliśmy światowe imperium bez waszego udziału i waszego Mesjasza.(…)

  P. Rosenthal – wasz rodzaj próbuje usunąć Chrystusa z Bożego Narodzenia. Szkoda mi was…

  Na co on szybko odpowiedział:

  Nie wciskaj mi tego gówna! Ja nie życzę sobie Waszej litości! Nie potrzebuję jej! Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi powiedzieć Wam, jak my żyjemy i planujemy, ale ja nie tchórzę przed nikim i przed niczym. Ja wiem, gdzie idę. Myśmy spytali – dlaczego Żydzi tak często zmieniają nazwiska? – Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwiska, czynią to. To jest wszystko na ten temat.

  Oni mieszają się z Waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów, głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska, są Żydami.(…)

  Tylko frajerzy i ignoranci, źle poinformowani degeneraci znajdują spokój w Waszym społeczeństwie i Wy, bastardzi, ukrywacie wasze grzechy ubierając się w owcze skóry. Wy jesteście hipokrytami a nie Żydzi, jak to piszecie i mówicie.

  Aby odpowiedzieć na pytanie o Rosję: są tam dwa rządy, jeden widzialny i drugi niewidzialny. W widzialnym są ludzie różnych narodowości, a w niewidzialnym sami Żydzi. Potężna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W Rosji jest 6 do 7 milionów komunistów, z tego 50 to Żydzi i 50% nie-żydzi, ale tym ostatnim nie dowierza się.

  Komuniści Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie, podczas gdy inni szpiegują się wzajemnie. Mniej więcej co 5 do 6-u lat tajna Żydowska Rada zarządza czystkę w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych.

  – Gdy spytaliśmy dlaczego? – odpowiedział:

  Ponieważ zaczynają zbyt dużo rozumieć co do tajnego rządu żydowskiego. Rosyjscy komuniści mają Tajny Zarząd składający się tylko z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co należy do widzialnego rządu. To jest ta potężna organizacja, która była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Avivu, skąd teraz przychodzą wszystkie instrukcje. (…)

  Dlaczego komuniści niszczą klasę średnią lub ludzi wykształconych i ich rodziny gdy najeżdżają jakiś kraj?

  Pan Rosenthal powiedział: To jest ustalona zasada, aby zniszczyć wszystkich członków poprzedniego rządu, ich rodziny krewnych, ale nigdy Żydów. Oni niszczą wszystkich członków, państwowej policji, oficerów wojska i ich rodziny, ale nigdy Żydów. Widzi Pan, my wiemy, że gdy rząd zaczyna szukać komunistów wewnątrz swych granic, oni w rzeczywistości chcą znaleźć Żydów na tym terenie. Nie jesteśmy głupcami!

  Niewidzialni władcy w krajach komunistycznych mają światową kontrolę nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolujemy wszystkie media włączając w to gazety, kolorowe periodyki, radio i telewizję. Nawet Waszą muzykę! Cenzurujemy piosenki, przedkładane do publikacji na długo, zanim są publikowane. Niezadługo będziemy mieli całkowitą kontrolę nad waszym myśleniem.(…)

  My jesteśmy agresorami! Ponieważ Wy ukradliście mądre wierzenia religijne z naszego Talmudu. (…)

  Czarni pomagają służyć „naszym” celom. Dyskutowaliśmy inwazję Czarnych na miasta, wieś i państwo, promowanie ich w telewizji, także, jak śmieszne jest dla Czarnych, gdy nawracani są na Żydów, jak np. Sammy Davies. – To nie ma znaczenia. My wiemy, że Czarny nie może być Żydem i że Sammy Davies jest nadal czarny. To jest jego korzyść, że został nawrócony. W rzeczywistości on nadal jest Murzynem a nie Żydem.

  – Powiedziałem mu o swoich głębokich studiach nad Żydami i że mało jest ludzi, którzy wykonali więcej badań nad żydostwem niż ja – o moich nieprzyjemnych odkryciach, m.in., że nie ma moralności wśród Żydów. Odpowiedział:

  Pieniądze są ważniejsze niż moralność. Możemy dokonać wszystkiego za pomocą pieniędzy. Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich siła przeciwko atakowi jest ich stałym stanem gotowości do wojny. Izrael może teraz zwyciężyć w każdym starciu. Intelektualne elementy są w stanie zamienić ten mały kraj w Środku Wschodu w cudowna krainę. Może nawet stać się bazą dla głównej kwatery Rządu Światowego.

  Dyskutowaliśmy tragedię Watergate i korupcję na wszystkich szczeblach rządowych i sugerowaliśmy, żeby reprezentanci rządu byli bardziej otwarci i uczciwi w ich działaniach.

  Pan R. powiedział: – A cóż dobrego by z tego wynikło? Co u diabła publika wie o rządzeniu? Ogromna większość to osły!

  – Czy możemy te Pana słowa zacytować?

  – Nie dbam o to, co Wy robicie, jak powiedziałem, niewielu miałoby odwagę powiedzieć. My wszyscy rozumielibyśmy się lepiej między sobą, Żydzi i nie-żydzi, jeśli rozmawialibyśmy bardziej otwarcie. Wasz naród nie ma odwagi. My ustalamy Wasze myślenie, my nawet wpajamy w Was kompleks winy tak, że boicie się krytykować Żydów otwarcie. (…)

  My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu.

  Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze nauczanie nie zajmuje się problemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…)
  Żydzi wymyślili pięć głównych kłamstw, które służą, aby ukryć ich naturę oraz zachować stan i moc.

  Oto one:

  Że Żydzi są Izraelitami i stąd, są narodem wybranym przez Boga.
  Że Jezus Chrystus był Żydem.
  Że 6 mln Żydów zostało zamordowanych w czasie holokaustu w II W.Ś.
  Że wszystkie rasy są równe i wszyscy są braćmi.
  Że Żydzi są tylko inną grupą religijną.

  My musimy ukrywać nasz specjalny charakter i sposób życia, abyśmy mogli nadal żyć w sposób pasożytniczy między innymi narodami. Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, że wielu sądzi iż Żydzi między nimi są autentycznymi Francuzami, Anglikami lub Włochami czy tez Niemcami, którymi zdarzyło się należeć do wyznania religijnego innego niż przeważające w ich kraju. Zwłaszcza w kołach zbliżonych do rządu, gdzie urzędnicy mają tylko minimum historycznego zmysłu, my jesteśmy w stanie narzucać nasze kłamstwa stosunkowo łatwo.

  Tak więc nie ma nawet najmniejszego podejrzenia, że my Żydzi tworzymy odrębny naród, a sądzi się, że jesteśmy tylko wyznawcami innego wyznania. Mimo to jeden rzut oka na prasę, którą my kontrolujemy, powinien dostarczyć wystarczające świadectwo, że jest zupełnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadają najniższy stopień inteligencji. (…)

  Spytany o to, w jaki sposób zdobyli swoją moc na świecie,

  P.R. powiedział: – Nasza moc wyrosła z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My byliśmy autorami powiedzenia „Pieniądz to siła”. Jak było ujawnione w naszym głównym planie, najistotniejsze dla nas było założenie prywatnego banku narodowego. Federalny System Rezerw wspaniale nam pasował, gdyż był on naszą własnością, ale jego nazwa mówi, że jest państwową instytucją.(…) Przed 1968 r. łatwowierni goje mogli zanieść banknot 1-no dolarowy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienić go na dolar, który wg. prawa zawierał 412 i pół grana 90%-go srebra(gran=0,0648g.), natomiast w 1933 r. można buło wymienić taki sam banknot na monetę zawierającą 25 i 4/5 grana 90%-go złota.

  Wszystko co robimy, jest dać gojom więcej niewymienialnych banknotów lub lepiej – miedzianych krążków. Ale nigdy nie oddajemy im ich złota i srebra. Tylko więcej papieru. My Żydzi cieszyliśmy się powodzeniem dzięki papierowej machlojce. To jest nasza metoda, poprzez którą my bierzemy pieniądze i dajemy w zamian papier.

  – Czy może na Pan dać jakiś przykład na to, o co pytaliśmy?

  – Jest wiele przykładów, ale ale niektóre łatwo dostrzegalne to: rynek obligacji; wszelkie formy ubezpieczeń i system częściowych rezerw praktykowany przez korporacje Rezerw Federalnych; żeby nie wspomnieć o miliardach w złocie i srebrze, które zyskaliśmy na wymianie na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniędzmi. Potęga pieniądza jest istotna dla przeprowadzenia naszego głównego planu podboju świata poprzez propagandę. (…)

  Na pytanie, jak oni zamierzają to zrobić, odpowiedział:

  Po pierwsze, przez kontrolowanie systemu bankowego, jesteśmy zdolni kontrolować kapitał korporacyjny. Następnie, dzięki temu zdobyliśmy całkowity monopol w przemyśle filmowym, w sieci radiowej w rozwijającej się ostatnio telewizji. Przemysł wydawniczy, gazety, periodyki i techniczne periodyki już wpadły w nasze ręce. Najlepsza gratka przyszła później, gdy opanowaliśmy publikacje wszystkich materiałów szkolnych. W ten sposób możemy kształtować opinię publiczną tak, aby odpowiadała naszym interesom. Ludzie są tylko głupimi świnkami, które kwiczą i piszczą piosenki, które my im poddajemy, czy są prawdziwe czy kłamliwe. (…)
  Zapytany, czy Żydzi odczuwają jakieś zagrożenie ze strony „milczącej większości”, roześmiał się na tę myśl mówiąc:
  Nie ma czegoś takiego jak milcząca większość, ponieważ MY kontrolujemy ich krzyk. Jedyna co istnieje, to jest nie myśląca większość i oni pozostaną nie myślący tak długo, aż do momentu, gdy wymkną się spod rygorystycznej naszej służby, to jest od narkotyku naszego przemysłu rozrywek.

  Przez kontrolowanie tego przemysłu staliśmy się nadzorcami, a naród (goje) niewolnikami. Kiedy ciśnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczamy wentyl bezpieczeństwa w postaci chwilowej rozrywki. Telewizja i Film dostarczają koniecznej chwilowej rozrywki. Te programy są starannie dobrane tak, aby odwoływały się do emocji zmysłowych, a nigdy do logicznego myślenia. Dzięki temu ludzie są zaprogramowani zgodnie z naszym Dyktatem, a niezgodnie z rozumem. Oni nigdy nie są spokojni.

  Kontynuując swoją myśl o kontroli Żydów nad gojami, p.R. powiedział:

  Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez strach i zahukanie. Ich męskość egzystuje tylko w kombinacji z kobiecym zewnętrznym wyglądem. Będąc tak zneutralizowani stali się łagodni i łatwi do rządzenia. Jak u każdego trzebieńca w naturze, ich myśli nie krążą wokół przyszłości ( prosperity ) lecz są tylko zajęte obecnym znojem i następnym posiłkiem. (…)Mieliśmy sukcesy w podzieleniu społeczeństwa przez skierowanie przeciwko sobie pracowników kontra właścicieli przedsiębiorstw. To było, być może naszym największym wyczynem, gdyż w rzeczywistości to jest coś jak trójkąt, choć tylko dwa punkty wydają się występować. W nowoczesnym przemyśle, w którym jest kapitał, którą to siłę my reprezentujemy, on jest na szczycie trójkąta. Własność przedsiębiorstw i praca są w podstawie tego trójkąta. One stale przeciwstawiają się sobie i ich uwaga nigdy nie jest skierowana na główną istotę ich problemu. Właściciele stale zmuszani są do windowania w górę cen, gdyż my stale zwiększamy koszt kapitału. Pracownicy muszą zwiększać płacę i właściciele muszą zwiększać ceny, co stwarza diabelski krąg. My nigdy nie jesteśmy obciążani za naszą rolę, która jest prawdziwą przyczyną inflacji.

  Konflikt między pracownikiem a właścicielem jest tak duży, że żaden nie ma czasu obserwować co my robimy. Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitału powoduje cykle inflacyjne. My nie jesteśmy pracownikami ani właścicielami, a mimo to otrzymujemy zyski. Dzięki naszym manipulacjom z pieniędzmi, kapitał którym my obdzielamy przemysł, nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciągamy kredyt, który stworzyliśmy z niego, na wszystkie lokalne banki, które są bankami członkowskimi. A one z kolei rozciągają kredyt na przemysł.

  W ten sposób stworzyliśmy więcej niż Bóg, gdyż całe nasze dobra powstały z niczego. Pan wydaje się zszokowany! Niech Pan nie będzie! To jest prawda, my obecnie więcej robimy niż Bóg. Za pomocą tego niby kapitału, czynimy naszymi dłużnikami zarówno przemysł, jak i posiadaczy i pracowników. Ten dług tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany.

  Dzięki temu stałemu wzrostowi jesteśmy zdolni przeciwstawić właścicieli… pracownikom, tak że oni nigdy się nie zjednoczą i nie zaatakują nas i nie zapoczątkują wolnej od długów przemysłowej utopii. My jesteśmy koniecznym elementem, ponieważ nic nie wydajemy. Własność może stworzyć swój własny kapitał – zyski. Ich przedsiębiorstwa mogą rosnąć i ich zyski też. Pracownicy mogą prosperować również, podczas gdy ceny produktów mogą zapewnić stałe powodzenie przemysłu, pracy i właścicieli. My Żydzi chlubimy się tym, że głupi goje nigdy nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, że MY jesteśmy PASOŻYTAMI, które konsumują coraz to większe porcje produkcji, podczas gdy producenci otrzymują coraz mniej.(…)

  Religia także musi być nauczana i w tej dziedzinie my też pracowaliśmy. Ponieważ zawiadujemy przemysłem podręczników i nowymi mediami, możemy mieć pozycję jako autorytety religijne. Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrześcijańskich teologicznych seminariach.

  Jesteśmy zdumieni głupotą chrześcijan, którzy przyjmują nasze nauki i rozpowszechniają je jako swoje. Judaizm jest nie tylko nauczaniem w synagogach, lecz także doktryną każdego „Chrześcijańskiego Kościoła” w Ameryce. Dzięki naszej propagandzie Kościół stał się naszym najbardziej entuzjastycznym stronnikiem. To nam dało nawet specjalne miejsce w społeczeństwie. Oni wierzą w to kłamstwo, że my jesteśmy „narodem wybranym”, a oni są gorszym ludem (poganami).
  To zwodzone dzieci Kościoła bronią nas do takiego stopnia, że aż niszczą swoją własną kulturę. Żydzi nie muszą trzymać swoich palców na wszystkich guzikach, które powodują zniszczenie lub judaizację chrześcijańskiej cywilizacji, ponieważ w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-posłańców, aby to czynić. Ta prawda jest oczywista nawet dla tępaków., gdy przyjrzymy się historii i widzimy, że wszystkie wojny polegały na tym, że biali walczyli z białymi po to, abyśmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo.

  My kontrolowaliśmy Anglię w czasie Rewolucji, północ w czasie amerykańskiej wojny domowej, Anglię i Amerykę w czasie I i II Wojny Św.

  Poprzez nasz wpływ na religię byliśmy w stanie włączyć nieświadomych tego białych chrześcijan w wojny między sobą, które zawsze powodowały ubożenie obu stron, podczas gdy myśmy zbierali finansowe i polityczne korzyści. Zawsze gdy prawda wychodzi na wierzch, co odsłania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze siły – o nieświadomi chrześcijanie! Oni atakują krzyżowców (uczestników wypraw krzyżowych) nawet gdy ci są członkami ich rodzin.

  Poprzez religię zdobyliśmy całkowitą kontrolę nad społeczeństwem, rządem i ekonomią. Żadne prawo nigdy nie zostało uchwalone, jeśli jego zalety nie były wcześniej wykazane z kazalnic. Jako przykład można przytoczyć równość rasową, co doprowadziło do integracji i w końcowym efekcie do skundlenia ludności.

  Łatwowierny kler jednym tchem instruował parafian, że my jesteśmy narodem specjalnym, wybranym, a drugim tchem głosił, że wszystkie rasy są takie same. Ich niekonsekwencja nigdy nie została odkryta.

  Tak więc my Żydzi cieszymy się specjalną rolą w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości. To dla tej właśnie przyczyny my popieramy równość, bujdę przez którą cała reszta (poza Żydami) jest zredukowana do niższego poziomu.

  Byliście uczeni, że nasze bieżące ekonomiczne praktyki pochodzą z dobrej woli, a więc są zgodne z religią chrześcijańską. Te papugi z kazalnic wysławiają naszą dobroć, że pożyczamy im pieniądze na budowę ich świątyń, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że ich święta księga potępia wszystkie lichwy! Oni są gotowi płacić wygórowane procenty. Pod względem politycznym głoszą błogosławieństwa dla demokracji, a nigdy nie rozumieją, że przez demokrację myśmy opanowali ich naród!

  Ich księga (zwróćcie uwagę, że p.R. zawsze mówi o Biblii jako o „ich księdze” – księdze białych ludzi, nigdy jako o naszej księdze, czyli żydowskiej księdze) także uczy dobrowolnej despotycznej formy rządów zgodnie z prawem tej księgi, podczas gdy demokracja jest regułą motłochu, który my kontrolujemy poprzez ich Kościoły i media oraz instytucje ekonomiczne. Ich religia jest tylko innym kanałem, przez który możemy kierować siłę naszej propagandy.

  Głupotę tych religijnych marionetek przewyższa tylko ich tchórzliwość, ponieważ z łatwością można nimi kierować. (…)Podczas gdy Wy będziecie żyć i umierać dla dobra wspólnoty, my będziemy żyć i umierać tylko indywidualnie dla siebie.

  Idea samo poświęcenia jest obrzydliwa dla Żydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Żadna przyczyna nie jest warta losu śmierci, skoro śmierć jest końcem.(…) My nigdy nie dajemy, tylko bierzemy. My nigdy nie pracujemy, tylko cieszymy się z owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy. My nie jesteśmy producentami lecz PASOŻYTAMI. My możemy fizycznie żyć w danym społeczeństwie, ale duchowo zawsze pozostawać osobno.(…) My bierzemy Waszą produkcję za marny grosz i przekształcamy ją w fortuny.(…)

  Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki. Wiemy, że gdy zaczyna się świt, nic nie zdoła powstrzymać rodzącego się dnia. Wszystkie wysiłki z naszej strony wzmocnią tylko światło i skierują oczy w jego kierunku. My obawiamy się, że światło nadchodzi w ruchach w poprzek tego kraju, zwłaszcza powodowany przez Was.

  Zadziwia nas, jak Wy byliście skuteczni w kontaktowaniu sie z ludźmi, kiedy my zamknęliśmy wszystkie drogi komunikacji. (…)

  Biada nam, jeśli oni kiedykolwiek dojrzą próżność tych wysiłków, odłożą pióro i wezmą się za miecz. Historia potwierdza fakt, że pasja powstańczej mniejszości, nieistotne jak mała to jest grupa, wytwarza dość siły, aby wywrócić największe mocarstwo. Ruchy, które kierują losem, to nie są te, które polegają na nieaktywnej większości, ale dokonują się poprzez siłę aktywnej mniejszości. Siłą jest wola, a nie liczba ( Bardzo to przypomina „wolę” niejakiego Adolfa Hitlera – H.P.), ponieważ silna wola zawsze rządziła masami.

  A więc my jesteśmy bezpieczni tak długo, jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wola narodu (białego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywództwa.
  MY nigdy nie będziemy zwaleni z tronu s��owami, tylko siłą!. (…)

  My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym bogiem jest LUCYFER, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.
  (Całość wywiadu składa sie z 13 stron, powyższe stanowi tylko wybór tych, że tak powiem – „najsmakowitszych MYŚLI” p.Rosenthala.)

  Część druga: Ukryta Tyrania

  Pan Rosenthal oświadczył publicznie, że Żydzi będą kompletnie panować na całym świecie i że oni kontrolują wszystkie aspekty życia politycznego w Ameryce i wszystkie aspekty porozumiewania się przez media (podkreślenie pana Rosenthala).

  Wreszcie pan Rosenthal i ja spotkaliśmy się i odbył się prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa była nagrywana na taśmie za jego wiedzą i zgodą. W czasie długiego wywiadu pan Rosenthal stał się niecierpliwy, szorstki i wulgarny (wszystko to znalazło się na taśmie) i on żądał reszty zapłaty zanim ja skończyłem moje pytania.

  Ponieważ cały wywiad był tak długi, my opublikowaliśmy w 1977r. tylko pierwszą część pod takim samym tytułem jak powyżej: „Ukryta tyrania”. Kopie tego artykułu były poszukiwane przez ludzi z całego świata. Obecnie my uwalniamy resztę nagranego wywiadu jako Część drugą. Chociaż nie zamierzam robić dygresji, ale pewien analityk powiedział mi, że pierwsza część manuskryptu „Ukrytej Tyranii” trafiła do 7 milionów czytelników. Gdy ta końcowa, druga część zaczyna cyrkulować, jej rozchodzenie się wydaje się nawet większe. To zależy też od Ciebie czytelniku.

  Zanim jakakolwiek umowa została zawarta między nami, ustaliłem z panem Rosenthalem, że on odpowie na nieograniczoną liczbę pytań całkowicie uczciwie i jak tylko będzie mógł najlepiej. To właśnie dzięki temu uzgodnieniu ja oskarżyłem pana Rosenthala , że nie odpowiada mi uczciwie w czasie końcowej fazy wywiadu na następujące pytanie: Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczęła się historia dotycząca Żydów jako narodu wybranego? To jest między innymi wtedy, kiedy on powiedział:

  ” Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ale naszym bogiem jest Lucyfer – więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy.

  Jak to poszło do prasy, my stale szukamy państwowego urzędu, aby badał twierdzenie pana Rosenthala. Mój słownik określa takie twierdzenie jako „zdradę stanu”.

  My teraz podsumowujemy dysputę, w czasie której dyktafon był wyłączony. Kiedy pojawia się literka „W” to są moje słowa a kiedy „R” to są komentarze pana Rosenthala.

  W- Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co społeczeństwo Świata zrobi Wam Żydom, kiedy cała ta historia zostanie opublikowana w całości, kiedy prawda rzeczywiście wyjdzie na jaw?

  R – Ja myślę, że myśmy skończyli już ten wywiad.

  W – Ja jestem zainteresowany, wydaje mi się, że ta kwestia wymaga Pana odpowiedzi.

  R – My wszyscy będziemy skończeni, Panie White a Pan mnie teraz znów zaczyna pompować. Ja już dałem Panu „tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce

  więcej.

  R – Tak czy owak, czy Wyście jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrześcijanie!!!

  W – Teraz Pan mnie gani, ponieważ jestem chrześcijaninem. Myślałem, że próbujemy opierać się na podstawie jakby interesu.

  R – (niezrozumiałe wykrzykniki pana Rosenthala)

  W – Cokolwiek to jest lub znaczy, Pan używa słów, których ja nigdy przedtem nie słyszałem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?

  W – Czy Pan może to przeliterować?

  R – (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krótko komentuje, że jest to słowo z podstaw Talmudu. I dalej kontynuuje: Nie zatrzymujmy się nad tym bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakończyliśmy sprawę i to kończy naszą umowę.

  W – Czy boi się Pan odpowiedzieć na pytanie, które zadałem?

  R – Co u diabła Pan o mnie myśli? – Ja się nie boję odpowiedzieć na żadne pytanie, ale już dałem Panu dość informacji na całą książkę.

  W – Czy ja nie zapłaciłem Panu według naszej umowy?

  R – Ech! – oczywiście – ale znów Pan chce więcej. W porządku, chce Pan mojej opinii na temat co ludzie na świecie pomyślą, gdy ta historia będzie napisana.

  W – Dobrze, ja nie postawiłem pytania dokładnie tak, ale proszę kontynuować.

  R – Ja nie przysięgnę się co ludzie będą myśleć. Nie mniej kiedykolwiek to się stanie Pan i ja będziemy martwi. Po prostu nie żywi. Czy to Pana satysfakcjonuje?

  W – Są jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bardzo ważne.

  R – Jakie to pytanie?

  W – Że 6 milionów Żydów rzekomo było spalonych (skremowanych) lub zamordowanych przez nazistów

  R – Co na ten temat?

  W – Czy Pan wie kto, albo jaka żydowska organizacja stworzyła to wielkie kłamstwo?

  R – Nie, nie wiem nic na temat jego autentyczności. Nie myślę wszakże żeby to było ważne.

  W – Panie Rosenthal, pan wie lepiej, co Pan myśli o młodej generacji, która wzrasta wierząc w to wielkie kłamstwo? I Pan myśli, że to nie jest ważne!!

  R – To jest następstwo wojny i my wszyscy wiemy, że Hitler nienawidził Żydów, więc ktoś, kiedyś pomyślał, że przesadzi z tą liczbą. My wiemy, że wielu, wielu Żydów było zabitych przez nazistów.

  W – Jestem pewien, że Pan wie, iż kiedy II wojna światowa wybuchła, w całych Niemczech było mniej niż ćwierć miliona Żydów. Wiele tysięcy Żydów już opuściło (wtedy) Niemcy. (Przypisek tłumacza: Pan White nie bierze pod uwagę, że w Polsce przedwojennej było 3.5 miliona Żydów i bardzo dużo ich było (kilka milionów) w sąsiednich państwach, Europy Środkowo-Wschodniej i na Białorusi i Ukrainie i ci Żydzi zostali w ogromnym procencie wymordowani. W Warszawie było ich pół miliona a kto wrócił? W Izraelu też ich nie ma, prócz nie wielu niedobitków. Liczba 6 milionów nie wydaje się bardzo przesadzona).

  R- Więc co? Jak poprzednio powiedziałem, naród żydowski jest najmądrzejszym narodem świata. Tak wiec ktoś wymyślił wielką liczbę i może ta liczba rosła aż do dzisiaj i mamy 6 milionów Żydów zabitych. My kontrolujemy media i to jest wielka różnica. W innym przypadku Wasi ludzie mogliby puszczać Wasze wielkie kłamstwa.

  W – Pan przeczesał to troszkę. Coś tak ogromnego…

  R – Przerwał mówiąc – Mój naród był uczony zważać (na słowa) naszych nauczycieli raczej niż na słowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.

  W – Pan żyje w Ameryce Panie Rosenthal i naszym obowiązkiem jest przestrzeganie praw naszego Kraju. Wasza religia uczy Was, że możecie składać przysięgę, taką jak wtedy gdy jesteście przyjmowani do urzędu związanego z polityką i jeśli przysięga Wam nie odpowiada możecie po cichu zaprzeczać faktowi że składaliście tę przysięgę. Ja mam teraz kopie żydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i sprawdziłem jego autentyczność. (Dokument Kol Nidre (wszystkie śluby) znajduje się w księdze Talmudu Nedarim (Śluby) i jest odczytywany w synagogach każdego roku w Dniu Pokuty. To pozwala uznać za nie ważne i rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie przyszłe zobowiązania, przysięgi i przyrzeczenia. To pozwala Żydom kłamać, oszukiwać i być przewrotnym.

  R – Nie wszyscy Żydzi praktykują te sprawy z przysięgami. Jestem tego pewien.

  W – Nie mniej czy to praktykują czy nie, ale robią to z przyzwoleniem Rabina

  R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakiejś osoby.

  W – Czy to nie jest grzech?

  R – Być może z Waszego punktu widzenia. Powiedziałem Panu – Pan i ja jesteśmy różni. Jesteśmy odmiennymi ludźmi. Nasze wierzenia są całkowicie różne. My byliśmy chowani w ten sposób od stuleci tak, że dla nas nie jest żadnym grzechem składać przysięgę i łamać ją. To jest nasze nauczanie. (Ten punkt w różnicy charakterów był wyrażony przez wielu innych żydowskich pisarzy i mężów stanu i jest dobrze udokumentowany w historii i nauce. Nie mniej, co jest śmieszne, chrześcijanie nadal wierzą w żydowskie kłamstwo, że „wszyscy jesteśmy jednakowi lub równi”.

  W – Prawdopodobnie zachowałem najważniejsze kwestie aż do teraz

  R – Słuchaj White, jeśli będziesz nadal przedłużał, to mój czas to pieniądz. Zrobiliśmy umowę a Pan przedłuża ją poza granice rozsądku. Pan ma to wszystko na taśmach i proszę pamiętać, że uzgodniliśmy, że Pan może brać cokolwiek chce z tych nagrań i Pana notatek, ale pod żadnym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukować. One powinny być zniszczone. Jeśli złamiesz tą umowę wytniemy Ci jaja.

  W – Kto to „my”

  R – Po prostu bądź mądry i będziesz wiedział. Pan nie chce mieć kłopotu i ja też. Niech Pan stosuje się do umowy i nic się nikomu nie stanie!! A teraz daj mi resztę pieniędzy Dobrze?

  W – Zamierzam trzymać się naszej umowy co do litery i może Pan mieć moje słowo honoru, że te taśmy nie pójdą dalej i pozostaną w moim użyciu w przygotowaniu opowieści. Nie ma tu miejsca na niezrozumienie. My zgodziliśmy się na to i ja dotrzymam słowa. Za minutkę Pan otrzyma pieniądze.

  R – Mam przyjaciół White i znam wielu ludzi i nie chcę, aby oni czytali rzeczy związane ze mną, których ja nie powiedziałem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek myśli, ale ja nie chcę drukowanych kłamstw – tylko pytania i odpowiedzi z tego wywiadu.

  W – My rozumiemy się doskonale co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:

  R – Strzelaj. Ale pamiętaj, że potrzebuję wielkich pieniędzy.

  W – Pan z pewnością wie z jakiegoś szkolenia, albo Pan ma jakieś osobiste odczucia co do tego Kiedy i dlaczego zaczęła się historia, że Żydzi są narodem wybranym Boga?

  R – My JESTEŚMY wybranym narodem Boga.

  W – czy Pan na prawdę w to wierzy?

  R – Być może ja to wytłumaczę, ale może Jake da lepszą odpowiedź

  W – Kto to jest Jake?

  R – Jake Javits Pan wie mój współtowarzysz. To jest człowiek dla którego ja pracuję i on jest bardzo mądrym towarzyszem. Bardzo mądry. Jego odpowiedź może lepiej posłużyć Panu dla opowieści.

  W – Ja chcę Pana odpowiedzi.

  R – ……. Pan i ja mamy innego Boga

  W – Czy to jest odpowiedź na pytanie, że Żydzi są wybranym narodem Boga?

  R – Dla naszego Boga my jesteśmy wybrani. Jesteśmy tak uczeni od dzieciństwa.

  W – To jest wymijająca odpowiedź. Pan wie co ja myślę, gdy stawiam takie pytanie i ja nie wierzę w pana odpowiedź i w Pana wytłumaczenie.

  R – W porządku. Ja nie potępiam tego w co Wy wierzycie

  W – Czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Do diabła! Czy my znowu wracamy do tego tematu? Już przez to przechodziliśmy.

  W – To było zanim wyłączyliśmy dyktafon. Nie wydaje mi się, żeśmy zapisali Pana odpowiedź na to pytanie.

  R – Dobrze, mogę odpowiedzieć za wszystkich Żydów. Ja myślę że Pan pyta co Żydzi na całym świecie myślą?

  W – Tak

  R – Jake mógłby odpowiedzieć lepiej niż ja

  W – Proszę Pana a nie chcę żadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa

  R – White, Ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedziałem od początku, ale to jest w porządku. Wy i my jesteśmy tak odmienni. Wy jesteście z innej gliny. Wy nie jesteście z naszego rodzaju. Nie jest tajemnicą, że my nie poważamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)

  W – Odnosi się Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrześcijan?

  R – Nie do Was jako do nie-Żydów – wszyscy jesteście naszymi wrogami. Kiedy byłem małym chłopcem, po prostu dzieckiem, byliśmy uczeni bardzo mądrze. Wiele stuleci temu, kiedy Żydzi byli prześladowani prawie w każdym kraju i wypędzani z tak wielu krajów – niektóre rządy, nie mogę sobie przypomnieć czy to był rząd Francji czy Hiszpanii). W każdym razie ten rząd zażądał, że Żyd musi stać się chrześcijaninem albo będzie wypędzony z kraju.

  W – Tak, ja przypominam sobie, że czytałem to wiele razy

  R – Czy to była Francja czy Hiszpania?

  W – Może oba te kraje, ale ja przypominam sobie żywo królową Izabelę hiszpańską – jak cierpliwa ona była w stosunku do Żydów – zawsze dając im dobrodziejstwo wyjaśnienia wątpliwości, dopóki nie przyszedł czas, że jej oczy otworzyły się całkowicie na podstępy Żydów. Ale proszę kontynuować.

  R – Tak czy owak, Żydzi mieli w tym czasie bardzo mądrego przywódcę rabina, światowego przywódcę i jego rady były przyjmowane na całym świecie. On powiedział, że Żydzi muszą udawać, że są chrześcijanami i czekać na swój czas i czynić prawdziwe ofiary jeśli to konieczne. My zawsze byliśmy gotowi poświęcić parę tysięcy Żydów w zamian za światowe przywództwo. (Taki był plan Żydów, którzy wywołali II wojnę światową. Trochę Żydów zostało poświęconych tak, żeby propaganda prześladowań mogła być kontynuowana). To jest mała cena i nie ma nic zdrożnego w tym. Byłem nauczany, że my Żydzi mamy być prawnikami, tak abyśmy mogli kontrolować i dławić sądy i nawet sędziów jeśli oni nie byliby Żydami. My powinniśmy stawać się doktorami i nauczycielami i liderami we wszystkich Kościołach – i ten cel był prawie całkowicie urzeczywistniony. Powiedziałem to poprzednio i powtórzę to teraz, że będziemy mieli kompletną, powtórzę kompletną kontrolę na całym świecie, możliwie jeszcze zanim ja umrę. Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-Żydów w zamieszaniu. My stwarzamy zamieszanie. (Słowo Babilon po hebrajsku znaczy Babel i oznacza zamieszanie. Żydzi są mistrzami w robieniu zamieszania, ponieważ są liderami systemu znanego jako „Tajemnica Babilonu”). Pan nie jest głupi Panie White. Pan wie, że Żydzi mają powodzenie dzięki swojej jedności. My umieramy jeden za drugiego jeśli potrzeba. My wspaniałomyślnie finansujemy swoich, więc jest zrozumiałe, że my rządzimy nie tylko w tym kraju. My kierujemy amerykańską polityka zagraniczną. Jesteśmy nadrzędnym rządem świata. Czy to wystarczy (Panu)?

  W – Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujące. Proszę mówić.

  R – My jesteśmy najsilniejszą grupą ludzi na świecie! Czy Pan w to wierzy?

  W – Pan mówi z takim przekonaniem, że ja…….

  R (przerwał) – My możemy zniszczyć ekonomię każdego kraju bez ich świadomości co się dzieje, jeśli tego chcemy. Myślę, że to jest to co Pan chciał usłyszeć. (Większość Amerykanów jest całkowicie nieświadomych, że przez system Federalnych Rezerw ich pieniądze zostały skradzione i oszczędności roztrwonione).

  W – Mam nadzieję, że Pan mówi mi prawdę, Panie Rosenthal.

  R – Tak, to jest prawda. My jesteśmy sprytni – my jesteśmy potężni i we właściwym czasie spowodujemy, że Wasze żony, Wy nie-Żydzi, zostaną zmieszane z Czarnymi i za 50 lat Wy wszyscy będziecie zmieszani. Czarni lubią p….. wasze białe kobiety i my sprowokujemy to używając ich dla swoich korzyści.

  W – Ja pamiętam jak Pan mówił, że Czarni będą wykorzystani.

  R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzyści. (To głównie w żydowskich statkach handlowych i dzięki żydowskim targowiskom Czarni dostali się do Ameryki)

  W – I potem będziecie próbowali zniszczyć ich, gdy już ich wykorzystacie, jak przewiduję?

  R – Jeśli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, że oni są ludźmi niższego rodzaju, głupia rasa, ale mogą być użyteczni za pomocą pieniędzy. Znaczy wielkich pieniędzy. Czarni zrobią wszystko za pieniądze. Tak więc, gdy przyjdzie czas – i Pan być może dożyje, aby to widzieć – my będziemy mieć kompletną kontrolę a Wy głupi chrześcijanie czekacie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócić by Was zbawić.

  W – Gorycz przemawia przez Pana

  R – Wcale nie. Dlaczego miałbym być zgorzkniały? Jesteśmy na szczycie!!

  W – I kiedy ta cała podła historia zostanie poznana, rezultatem będzie obudzone społeczeństwo – rozzłoszczone społeczeństwo, które zechce Was zniszczyć.

  R – Jak? Pytam jak? Wy nie macie środków dotarcia do społeczeństwa. My je mamy wszystkie pod taką kontrolą, że nikt nie może dotrzeć do narodu bez naszej woli. (Kto miał kontrolę nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Przewodniczący ABC, panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczący RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman, Prezydent PBS – Lawrence Grossman, Przewodniczący Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Marvin Stone, szef egzekutywy Dow Jones – Warren H. Phillips, Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein, Prezydent TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent New York Times – rodzina Sulzbergerów, producent programów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Żydzi!!). My rządzimy tym!! Zaraziliśmy całkowicie Wasze Kościoły a teraz mamy pod kontrolą szkolnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistość, że mamy całkowitą kontrolę nad zorganizowanym chrześcijaństwem. Prawie wszędzie, całkowicie.

  W – Znajduję tak wiele rzeczy odrażających w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.

  R – To jest to, co Pan chciał usłyszeć lub Pan nie zapłacił dość pieniędzy za ten wywiad.

  W – Tak długo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jeszcze nie odpowiedział na pytanie, które już dawno zadałem, czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?

  R – Jak powiedziałem, Jake mógłby dać Panu naprawdę inteligentną odpowiedź. Ja wiem, że większość moich przyjaciół, dzieci i ludzie z którymi wzrastałem, w rzeczywistości wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedziałbym wszyscy oni, nie wierzą, że Chrystus był Żydem. On był oszustem i miliony ludzi wszędzie na świecie teraz wierzą, że chrześcijaństwo zostało oparte na nieprawdzie i świadomie niepoprawnym tłumaczeniu naszej Biblii. Chrystus był oszustem. Nawet Narodowa Rada Kościołów zgadza się, że Wasz lud uznaje tłumaczenie księgi (=biblii), które nie jest poprawne. To jest oparte na kłamstwach. (Ten komentarz z trudem może być uznany jako pochodzący z prawdziwie chrześcijańskich źródeł, ponieważ Narodowa Rada Kościołów została zorganizowana przez Żydów i jej teologia pochodzi od nich).

  W – Zgodzie z ostatnimi badaniami, Wasi przodkowie nie są Izraelitami ale Mongołami i Azjatami ze Wschodniej Europy i Zachodniej Azji, więc Wasi przodkowie mieszkali tysiące mil od Ziemi Świętej. Oni nigdy nie widzieli Ziemi Świętej – co udowadnia, że Wasz naród nie był narodem wybranym przez Boga.

  R – Jak? A jakąż to czyni różnicę?

  W – Nas uczono przez wiele lat wielkiego kłamstwa, że Żydzi są narodem wybranym przez Boga, to czyni różnicę, bardzo poważną różnicę.

  R – Jaką poważną różnicę?

  W – Czy to nie dowodzi, że większość dzisiejszych Żydów pochodzi od Chazarów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stąpał Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, więc jak mogli…

  R (krzycząc) Jaką u diabla to czyni różnicę dzisiaj?

  W – Tak wiele rzeczy, które Pan mówi jest odrażających dla mnie i Pana arogancki sposób chwalenia się, i że Pan wyraźnie był częścią tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkości – i od czasu do czasu Pan próbuje omijać sprawy mówiąc ” jaką różnicę to czyni” . Tak dużo z tego co Pan powiedział poraża mnie w rzeczywistości, że brak mi słów ….

  (Pan R. przerywa)

  R – Ponieważ Pan jest nie-Żydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki nie będzie za późno i moją nadzieją jest, osobiście, że naród amerykański nie… (tu pan R. przerwał).

  W – Tak dużo Pan już powiedział, że naród Panu nie uwierzy – oni nie uwierzą w ten wywiad (Pan R. przerywa)

  R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, żeby było możliwe, aby jakiś naród czy rasa mógł dokonać tego co myśmy zrobili w ciągu kilku stuleci. Nie-Żydzi są głupcy. MY jesteśmy inteligentni. Ja zamierzam być ważną osobą w, i wokół Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stać się wybitną osobistością w Ameryce. Zapewne usłyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszłości. Jestem młody i miałem odwagę powiedzieć Panu więcej niż jakikolwiek inny Żyd kiedykolwiek śmiałby Panu powiedzieć, przynajmniej publicznie. Ja nadstawiłem moją szyję, White. Część z tego co powiedziałem jest częścią wewnętrznego, niewidzialnego świata żydostwa.

  W – Patrząc na Pana teraz, jak obserwuję Pana zmianę, widzę Pana jako podłego bastarda – wszystkich Was tak widzę (Pan R. przerywa).

  R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuć to!!

  W – Wszyscy zasługujecie na pogardę i jesteście nikczemni i obrzydliwi.

  R – Łupnę Twoją przeklętą przez Boga głowę, jeśli nazwiesz mnie bastardem.

  W – Nie próbowałbym tego jeśli byłbym Panem. Ja także mam przyjaciół, wielu z nich chciało by mieć szansę dostać się do Pana, więc lepiej trzymajmy się formalnych zasad tak jak było postanowione na początku. (Wtedy Pan Rosenthal powiedział „Aj waj!” – amerykański rozmówca tego nie zrozumiał, ale każdy Polak zna te żydowskie słowa).

  W – Wiele razy gdy coś się odnosiło do osoby będącej Żydem ja słyszałem jak mówiono „ja rozumiem, że on jest prezbiterianinem lub katolikiem”. Więc chciałem znać Pana opinię lub wytłumaczenie. Co Żydzi czują wobec innego Żyda, który przeszedł na inną wiarę? Czy ona lub on nie są już Żydami?

  R – To może być wytłumaczone, najlepiej w taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowości….

  W – Mój ojciec był Brytyjczykiem – Anglikiem a mama była Niemką.

  R – A więc, jeśliby Pan zdecydował studiować syjonizm czy Talmud i chciałby Pan nawrócić się i zaczął uczęszczać do synagogi, czy to by wymazałoby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?

  W – Oczywiście, że nie – ale ja chciałem usłyszeć to od wykształconego Żyda – co Pan by powiedział – jest ona lub on nadal Żydem?

  R – To jest głupie! (głupie pytanie). My jesteśmy kim jesteśmy. Nie ważne do czego się przyłączymy, czy też co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jesteśmy. Ja jestem Żydem i nic nie może mnie zmienić choćbym zmienił religię. Taka głupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci retorycznego pytania „Czy Etiopczyk może zmienić skórę albo leopard swoje centki? (Opuszczono trochę nieistotnego tekstu, dotyczącego przypowieści raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)

  W – Ale Żydzi lubują się w zwodniczym upodabnianiu.

  R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.

  W- Wy jesteście mistrzami zwodniczości i dzięki tym chytrym praktykom infiltrujecie rządy na całym świecie.

  R – Czemu nie? My powinniśmy opanować banki, uniwersytety, Kościoły i rządy, jeśli nie-Żydzi nie są dość inteligentni aby je prowadzić. Ja nie mógłbym tak mówić kilka lat temu, ale teraz jest inaczej. Nie ma sposobu, aby unicestwić naszą strategię w dzisiejszym świecie, więc mogę mówić znacznie swobodniej. To co ja odkryłem może pomóc innym Żydom w wypowiedzeniu się, jeśli będą mieli dość odwagi. Nie jesteśmy małoduszną rasą.

  W – Pan i Pana naród jesteście bardzo pewni siebie, nie prawdaż?

  R – My możemy być poróżnieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak na prawdę nie podzieli nas.

  W – kto to MY?

  R – Mój naród, Żydzi jesteśmy jak jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Żaden przypadek nigdy nie może nas podzielić. (poprzez wieki Żydzi nauczyli się, że nie mogą wierzyć innym narodom. Tak więc więzy rasowe są ich najważniejszymi więzami).

  W – Ja słyszałem, że Żydzi walczą ze sobą przy pomocy trucizny!

  R – Ah! To jest całkowicie inna sporawa. Oczywiście, my walczymy jeden z drugim, ale jak powiedziałem, gdy są sprawy na prawdę ważne my jesteśmy jak jeden człowiek. Naszą mocną stroną White jest podział pracy i dwulicowość. To jest niezawodna broń i my jesteśmy zręczni – prawdopodobnie jesteśmy perfekcjonistami w jej stosowaniu. Nie macie dość inteligencji, aby z nami współzawodniczyć.

  W – ale my mamy kulturę, którą Wy Żydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.

  R – Żydzi mają życie rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standardu wykształcenia. Ustaliliśmy standardy, tak, że nasze dzieci osiągają wykształcenie wyższe niż rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postęp w edukacji. Sukcesy naszych dzieci nie zależą w całości od szkół, ale od rodziny i my jesteśmy ogromnie dumni z tych osiągnięć. Wy nie możecie konkurować! Więcej niż 12.000 doktorów co roku opuszcza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to są Żydzi. Pośród prawników procent Żydów jest jeszcze większy. Żydzi są tak ugruntowani tutaj w Stanach Zjednoczonych, że każdy rodzaj opozycji przeciwko naszej kontroli będzie tylko czasowy. Pan wie, my śmiejemy się z historii 6 milionów (Żydów wymordowanych w czasie wojny), tak samo jak z opowieści, że Chrystus był Żydem jak i z opowieści o „wybranym narodzie przez Boga”. To powinno pokazać narodowi, że my mamy solidarność jak nikt inny w świecie. Żydzi czują bliskość do innych Żydów, których oni nigdy nie widzieli lub może nawet nigdy o nich nie słyszeli (według powiedzonka „krew jest gęstsza niż woda”).

  W – Panie Rosenthal, mam nadzieję, że Pan nie kłamał mnie w żadnym z tych wywiadów, ponieważ, gdyby Pan to zrobił wzięlibyśmy odwet na Panu. Rozumie Pan.

  R – To co powiedziałem jest prawdą – Wszystko jest prawdą. Nie potrzebuję kłamać.

  W – Stwierdziłem, że pasją Żydów jest chciwość, zysk i zniszczenie chrześcijaństwa. Czy sądzę prawidłowo?

  R – Ja nie mogę mówić za wszystkich Żydów.

  W – Ja mówię o znacznej większości Żydów. Czy mam słuszność?

  R – Być może większość Żydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego złego!!

  W – Myślę, żeby Pan kontynuował ponieważ zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan powiedział są prawie nie do uwierzenia.

  R – Nie obchodzi mnie co Wy sobie myślicie. Dałem Panu uczciwe odpowiedzi i opinie. A teraz koniec pytań. I proszę nie zapomnieć o naszej umowie – jeśli dowiem się, że taśmy zostały użyte, inne niż to co ustaliliśmy, Pan odczuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumiał?

  W – Tak! Zrozumiałem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniędzy, które uzgodniliśmy jako zapłata za wywiad.

  KONIEC WYWIADU

  Drogi czytelniku – gdy już dyktafon został wyłączony Ja oskarżyłem Harolda Rosenthala o nie zastosowanie się do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak Żydzi stali się narodem wybranym przez Boga. On odpowiedział:

  „My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.”

  Byłem oszołomiony! Nie miałem więcej komentarzy. Obserwowałem że ten arogancki, pyszny człowiek zmienia się czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele razy on okazywał nienawiść, tak, nawet jad. Koniec końców ja czułem się nie czysty przebywając koło niego. Ukryta tyrania została ujawniona.

  Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedział, ujawniło rzeczywistość, którą my weterani znaliśmy od dawna, ale ta żydowska zdradzieckość jest bardziej szokująca, gdy otrzymujemy ją w jednym pakunku. Twierdzi się, że Harold Rosenthal został zabity ponieważ powiedział za dużo. Jest więc zrozumiałe, że jeśli to jest prawdziwe, jako że on wypowiedział takie szokujące stwierdzenia siedem lat temu, że my traktujemy to jako realność. Jako przykład cytujemy przerażającą eksploatację Murzynów i wszechobecność Murzynów dzisiaj (w Ameryce). Umniejszaliśmy znaczenie tego czym chełpił się pan Rosenthal, to jest kontrolą (żydowską) nad naszymi Kościołami. Było to niewiarygodne wówczas. Jednak teraz, w jesieni 1983 roku stało się to rzeczywistością, (na przykład) że Sąd Najwyższy usankcjonował akceptowane przez IRS państwowe Kościoły.

  Gdy Rosenthal przedstawił to stwierdzenie dotyczące (żydowskiej) kontroli Kościoła, uważaliśmy, że to przesada, ale obecnie prześladowania Kościoła i księży tu w Ameryce przez państwo stało się dzisiaj Faktem. Jeśli Wam powiedzą, że szeryf i trzech deputowanych czekało w ciemności o północy, aby aresztować pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Nebrasce ponieważ zamierzał odnowić dzienną edukacyjną pracę duszpasterską w Kościele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyście w to 6 lat temu. Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z trudnych do uwierzenia, opowieści w amerykańskiej historii.

  Zorganizowane żydostwo jest zdecydowane i realizacja ‘Końcowego Ucisku Chrześcijaństwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest już dzisiaj FAKTEM.

  Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu. Wojna została wydana chrześcijaństwu, Kościołom, wolności religijnej, prawdziwie amerykańskiemu sposobowi życia (American Way) i białej rasie. Czy inne wartości warte są, żeby o nie zabiegać, żyć dla nich, walczyć o nie, umierać dla nich? Jeśli tak, to proszę wstać, pokazać się, powiedzieć to i być słyszanym. Czas jest walczyć o wolność i my mamy (jeszcze) swobodę zrobić to.

  Chrześcijanie mają być solą ziemi i światłem świata. Sól i światło są symbolami władzy. Jest czas dla chrześcijan egzekwować bogobojną władzę – a jeśli za pomocą rządu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas rebelia jest nie tylko prawem, ale obowiązkiem każdego członka tego narodu. Gorąca krew, która doprowadziła nas do Zgody jeszcze płynie w naszych żyłach! My potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki przeciwko żydowskiej tyranii i są miliony miłujących wolność, czerwono-krwistych Amerykanów, którzy tylko czekają na słowo. Sprzymierzmy się więc sami, razem, aby nie pozwolić tym obcym diabłom zrujnować nasz niegdyś wielki naród.

  Gdy amerykański naród naprawdę odkryje i zda sobie sprawę co niewypowiedzianie zły Żyd popełnił, ich gniew nie będzie miał granic i rynsztoki będą pełne krw

 23. Tadeusz_K pisze:

  all
  *
  Jeśli jeszcze ktoś uważa, że:
  – idee Adama Weishaupt’a,
  – ich przedłużenie w Protokołach Mędrców Syjonu
  – wywiadów D. Rockefellera (rozsianych wszem w internecie)
  – teorii głoszonych przez Brzezińskiego
  – i ten tu przedstawiony w całości:
  http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rosenthal.htm
  *
  jest fikcją, wymysłem, fantasmagorią to mniemam, że po:
  http://niezalezna.pl/215818-departament-stanu-usa-zachecamy-polske-do-ponownej-oceny-ustawy-podzialy-wzmocnia-tylko-naszych-rywali

  przejrzy na oczy.
  *

  Sądzę również, że jednak nie, a dlatego, że Słowa Pisma i determinizm z konieczności musi osiągnąć swój finał.
  Natomiast jakie konekwencje tego finału dotkną nas jako Naród to zależy od nas samych, jak to wynika z determinizmu z konieczności.
  Czyli inaczej: czy miraż (propagowany np. przez mendia mówiące cała prawdę przez cała dobę) uznamy za konieczność i prawdę.

 24. piko pisze:

  @cisza1

  Fragment nowelizacji ustawy o IPN:
  Art. 55a.
  1. Kto publicznie i wbrew faktom , przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu , odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie (…) lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości. (…)
  3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.”

  Z powyższego akapitu wynika, że muszą być spełnione jednocześnie 4 warunki aby można było karać za kłamstwa. Muszą być:
  – publiczne, wbrew faktom, pod adresem Narodu i Państwa, przypisywanie innych win wynikających z działania innych podmiotów.

  Natomiast można swobodnie kłamać „artystycznie” i „naukowo”.

  Co sądzę o tym.
  „Nie rozumiem” oburzenia żydów izraelskich i amerykańskich. Przecież będą mogli dalej bezkarnie kłamać. Również nasi naukowcy i artyści maja tu pełną swobodę w łganiu.

  Żydzi są wielkimi hipokrytami. Przecież sami ustawowo mają wprowadzoną penalizację kłamstwa oświęcimskiego. Dlaczego się burzą jak ktoś robi to samo?
  Tak się zastanawiam czy zawyżanie ilości ofiar zamordowanych w Oświęcimiu podchodzi pod kłamstwo oświęcimskie?

  No i co zrobić z byłymi prezydentami Komorowskim i Kwaśniewskim. Prawo nie działa wstecz ale trzeba by ich chociaż publicznie nazwać zdrajcami.

 25. Tadeusz_K pisze:

  @piko

  Dlaczego się burzą jak ktoś robi to samo?”

  *
  Nie wszystko wolno tobie smrodzie, co wolno wojewodzie-zapomniałeś @piko?.
  *
  Mędrcy Syjonu uznali nagle ni stąd i zowąd -po 1,5 konsultacji bez sprzeciwu- że jednak nowelizacja ta godzi w ich patent o wybraństwie i w cymes narzędzie zwane antysemizmem..
  A to wszystko godzi w biznes zwany -w przenośni i dosłownie- przemysłem HOLOKAUST zwanym.
  Taki przemysł bez produkcji, a polegający na pasożytowaniu.
  I tu i teraz ucieka organizm dla pasożyta, a pasożyt wnosi sprzeciw.
  Ponadto…
  Niedopuszczalne jest istnienie dwóch mesjaszów.
  To już ponad 2000 lat temu zdefiniował nijaki Herod.
  *
  #czy zawyżanie ilości ofiar#
  Znowu masz jakoweś pretensje?-szanowny i doceniany @piko?
  Znowu zapominasz o tym, że ofiary ofiary rozmnażają się wedle prawa naturalnego?
  Inacy: jedna ofiara zdolna wyprodukować 60 ofiar wedle prawa talmudycznego. 🙂

 26. nagor pisze:

  @piko 10:56
  Witaj , nie myśl po polsku i katolicku bo koncentrujesz się nie na tym gdzie tkwi problem .
  W innej filozofi myślenia wszystko staje się czytelne i spójne .Jak pisała @izaluka to dwie równoległe co nie mogą mieć punktu stycznego.
  Każdy dialog w takim przypadku jest zastępczy i pozorny i jest tylko jedna możliwość!! przejść na ich linię odpuszczając swoją .

 27. Tadeusz_K pisze:

  @piko
  Jeszcze jedna kwestia.
  Obserwuję podział, a raczej bak jedności, pośród nas.
  Popatrz jak wysiłki nasze są rozdrabniane.
  Tu @Cisza1, a tam także @ProvoCatio.
  Ja nie mam absolutnie pretensji do w/w przyjaciół, NIE!
  Ale chcę powiedzieć, że stanowi to element wykorzystywany przez podmioty naszych rozważań.
  Podzielić i rządzić…tak od wieków jest.
  Co Ty na to @piko?
  Tak po prawdzie to ja nie wiem, czy mam koncentrować się na Wpisie @Cisza1, czy @ProvoCatio.
  Oboje są mi „pa duszy”.
  A mnie jednak coś tu (niewyartukołowanego) nie gra i mniemam, że na tym polega chazarska przewaga.
  Oni znają prawidła atomizacji społeczeństwa.

 28. piko pisze:

  Wiem że to inna filozofia życia inna etyka, że nie ma punktów stycznych. Jedyną częścią wspólną jest konflikt jak się powie o nich parę słów prawdy.

 29. nagor pisze:

  @Tadeusz_K
  Wybacz , nie „pa duszy” , bo to zawodne i łatwe do sterowania , jednak słowiańskie w naturze . „Po rozum ” bez piętna i zasad wiary , taki zimny rozum .

 30. Tadeusz_K pisze:

  @E.B
  Wskazałaś materiał (który nie jest żadnym wyjątkiem obok D. Rockefellera, Brzezińskiego, a jeszce wcześniej założyciela bractwa Illuminatów, a póxniej neomarksistów z lat 30-tych)).
  Ale na jedno chciałem zwrócić uwagę w tym materiale jak to współbrzmi z genderyzmem zawierającym:
  -homoseksualilzm,
  -przedefiniowanie instytucji Rodziny,
  -likwidację instytucji i Rodziny dotyczhczas pojmowanej.
  Materiał ten pięknie, precyzyjnie wyjaśnia zakryte cele dla kształtowania środowiska tzw. gojów
  A czy ktoś z tu obecnych jest w stanie określić panujące reguły w środowisku przeciwnym?., czyli chazarskim?
  Cy jest tam także akceptowalna ideologia przez nich głoszona?
  Chyba nie, a raczej „ukamienowanie”.

 31. piko pisze:

  Tadeusz_K

  Mówisz – brak jedności? Brak jedności świadczy o autentyzmie i różnorodności. Czasami trzeba się wykazać pewną odwagą w prezentowaniu odmiennego zdania. Rolą dobrego dyskutanta jest zrozumieć taką osobę i przedstawić przeciwne argumenty tak by je zrozumiał a może nawet zaakceptował.

  Mój stosunek do religii holokaustu i przedsiębiorstwa holokaustu jest negatywny (no bo jaki miałby by być?) i wyrażałem to wielokrotnie. Ktoś kto zaprzecza tym dwóm zjawiskom jest niepoważny.

  Szczerze powiem, że branie udziału w dyskusji z osobami o takim samym zapatrywaniu jest dobre ale lepsze by było uświadamianie błądzących (biblia).

  Przeczytałem apokalipsę/rozenthal. Z psychologicznego punktu widzenia taki wywiad wydaję się trochę absurdalny. Ale może tak było …
  Charakterystyka działania lobby żydowskiego ok.

 32. izaluka pisze:

  E.B
  Bardzo Ci dziękuję za odnalezienie i wklejenie tego tekstu.
  „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.” (Marshall McLuhan)
  Pozdrawiam

 33. Tadeusz_K pisze:

  @piko
  #Mówisz – brak jedności?#
  *
  Może nieadekwatnie i precyzyjnie wyraziłem się.
  Mnie chodziło o zjawisko integracji tychże samych poglądów skupionych w tym samym punkcie krytyczngo czasu.
  Ten stan krytyczny dzisiaj nas akurat dotyka.
  Ale nie upieram się @piko– rolnik sieje ziarno przypadkowo.
  Siać w jedno miejsce jest bezsensem.
  Odwołuję swoją chwilową refleksję.

 34. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  13-54
  Domniemywam, że chodzi Ci o ten wywiad z rosenthalem.
  Tu masz całość (2 części) wraz z komentarzami autora (i innych) przeprowadzającego wywiad:

  http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rosenthal.htm
  *
  Skopiuj–>Wklej–>Zapamietaj.
  🙂

 35. Tadeusz_K pisze:

  @izaluka
  Jesli bedziesz prowadzić analizy materiału zawartego w tym wywiadzie to miej na względzie to co spotkało tego risenthala..
  Ale nie w kontekście, że ujawnił prawdę, ale że był „wyrywny”.
  Takie prawdy przynależne są jedynie funkcjonariuszom 33 stopnia (bractwa A. Weishaupt’a) , a nie jakimś tam pelętającym się pod nogami żóltodzibów.
  Na taki wywiad (tej samej treści prawie) mógł sobie pozwolić jeno D. Rockefeller- funkcjonariusz Syna Jutrzenki stopnia 33-go.
  I stąd tego pyszałka rosenthal spotkało to, co spotkało.
  Ale to nie pierwszy i ostatni przypadek w tymże temacie.
  ps.
  -do dzisiaj nie wiem kto zastępuje D. Rockefellera funkcjonariusza (33 stopnia) Lucyfera w Komitecie 300-tu. .
  Wie ktoś coś na ten temat?

 36. Tadeusz_K pisze:

  D.Rockefeller -wywiad…
  ..niewielki fragment.
  *

  Sadzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały W ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w nowym porządku świata, który zaczyna panować na ziemi. Chcemy żebyście byli w pełni zaangażować się w nasze nowe społeczeństwo. W końcu gdy już to zrobicie możecie tylko wygrać. Przede wszystkim ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować. Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu. Na tych, którzy będą się opierać mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno bo jest zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni w których mogliśmy być zatrzymani nalezą już do przeszłości. Mamy pełna kontrolę nad ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami. Wywołujemy konflikty na wszystkich poziomach. W ten sposób nikt nie wie co naprawdę się dzieje. Pośród takiego zamieszania możemy poruszać się naprzód realizując nasze plany bez przeszkód. Weźcie np. takiego prezydenta USA. Konsekwentnie unika jakiejkolwiek kontroli nad swoją władzą. Nikt nie może go zatrzymać. Kroczy swoją drogą robiąc to co chce. Robi dokładnie to co chcemy bo wie, że w przeciwnym razie możemy go zmienić w oka mgnieniu. Czy nie jest to błyskotliwa strategia?
  Nie możecie zaciągnąć nas przed sąd bo nas nie widzicie. A i tak sądy są na naszych usługach. Kontrolujemy wszystko, a wy nie wiecie kogo atakować.
  2-14
  Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana bez precedensów w historii świata. To tak wspaniałe. Za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to co byście robili i robicie to błyskawicznie. Możemy wysłać wojska amerykańskie, czy też europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jakich chcemy. A wy posłusznie realizujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów. Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakąkolwiek głupotę ustami waszego prezydenta, lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie się nam podoba. Nie możecie zrobić nic innego niźli to co wam każemy zrobić. Wasz nieistotny opór Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by postawić go śmiesznym i żałosnym . Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór . Widzicie, cokolwiek chcecie zrobić to potrzebujecie pieniędzy. Jeśli nie jesteście w stanie zapłacić podatku gruntowego to my zbieramy pole i sprzedajemy temu co może zapłacić. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci w szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu
  itd…etc…
  *
  Czymże różńi się ten fragment wywiadu od idei wywiadu rosenthala?…????
  A no, różni się tym, że DR zmarł śmiercią naturalną ( z pewnym zastrzeżeniem) przynależną funkcjonariuszowi 33 stopnia..

 37. Tadeusz_K pisze:

  Chazarska idea:
  *
  1.Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamieszania odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy. Podobnież, gdy woda mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje, będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas należy.” „Skoro zejdzie zorza i poranek Abrahamowy, żadna władza nie pozostanie w ręku tych, którzy ją teraz posiadają -Jakub Lejbowicz Frank Dobrucki
  2..potrzeba przede wszystkim przedostać się do społeczeństwa obcego, choćby obwarowanego jako forteca i wtedy dopiero można je pokonać-Jakub Lejbowicz Frank Dobrucki
  3.podobna pewność nowego, koniecznie mającego przyjść porządku świata, uczyniła z nauki żyda Marksa Ewangelię dla mas europejskich. Także i tutaj mesjanizm stal się celem dążeń, sam w sobie dla jednostki niedostępny, czyli że jednostka nie może tego mesjanizmu urzeczywistnić. Nie Bóg jednak sprowadza tu królestwo przez jednorazowy akt łaski, tylko konieczność praw świata socjalnego naukowo uznana.- Hans Kohn

  Dzisiaj (suma sumarum) w junii dochodzjimy do:
  Oto algorytm w wersji oryginalnej:
  1. Ustanowienie przestępstw rasowych
  2. Ciągłe zmiany w celu wywołania nieporozumień
  3. Nauczanie dzieci o seksie i homoseksualizmie
  4. Podważanie autorytetu szkoły i nauczycieli
  5. Ogromna imigracja w celu zniszczenia tożsamości [narodowej]
  6. Promowanie nadmiernego picia [alkoholu]
  7. Opróżnianie kościołów
  8. Nierzetelny system prawny uprzedzony wobec ofiar przestępstw
  9. Uzależnienie od państwa czy świadczeń od państwa
  10. Kontrola i ogłupianie mediów
  #w pośród takiego zamieszania możemy poruszać się jak ryba w wodzie#

 38. Tadeusz_K pisze:

  Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili– E. Burke.

 39. Tadeusz_K pisze:

  Widzisz Rosenthal:
  – a któż cię upoważnił do oznajmienia, że czciie Lucyferara to czciciele „„Jehowa – Ja Niszczyciel”.??-boga kanaan?
  To są b. poważne kwestie Rosenthal- jak sam doświadczyłeś.
  Niechaj Lucyfer zaopiekuje się tobą właściwie , Rosenthal.

 40. nohood pisze:

  @lula:
  jest tak jak mówi pani kurek. jestem ciekaw źródeł tego prawa, gdyż nie potrafię sobie wyobrazić aby wywodziło się z dekalogu.
  poświęcać własne dzieci dla ratowania siebie…. piekło na ziemii

 41. Lula322 pisze:

  „poświęcać własne dzieci dla ratowania siebie…. piekło na ziemii”

  Piekło na ziemi jeśli dochodzi do takich sytuacji. Jeśli sytuacja zmusza by stanąć w obliczu takiego wyboru.

  O tym jest ” Wybór Zofii”.

  Ale też u Normana Daviesa – w jednej z jego książek jest opisana historia dziewczyny, która zeskakuje z wozu porzuca malutkie dziecko i próbuje się uratować.

  Dziecko za nią płacze.

  Żołnierze dopadają ją , biją, wyzywają od wyrodnych matek. Wrzucają na wóz z powrotem.

  Napiętnować ,za to że zagrał instynkt życia i próbowała się uratować ?

 42. nohood pisze:

  @lula
  jestem daleki od wszelkich osądów. w tym wypadku osądzić ją mogłaby córka tej kobiety.
  gdyby wybaczyła nikt nie mógłby poczytywać winy jej matce.
  natomiast piętno jest potrzebne
  piętno jest rodzajem wyróżnienia- informacji o czynach.
  takim: chcę wiedzieć co robisz, żeby wiedzieć jak postąpiłbyś ze mną podobnej sytuacji.
  pozwala wybierać.
  prawo, o którym sobie rozmawiamy jest antytezą chrześcijaństwa i wydaje mi się, że dlatego utrwaliło się w prawie żydowskim.
  prawo stawia odpowiedzialność za relacje po stronie osoby otwierającej się, ale to oznacza, że żydzi chorują na deficyt zaufania dlatego aby przeżyć muszą okradać i oszukiwać.oczywiście po podsumowaniu i oczywiście w większości gojów. u żydów nie występuje wspólnota ludzka. myślę, że takie są konsekwencje wszystkiego do czego przekonuje ich talmud.
  mamy zupełnie inny model człowieczeństwa.

 43. nohood pisze:

  a i jeszcze ciekawe w tym miejscu byłoby przypomnieć sobie słynny osąd salomona pozwalający na odkrycie prawdy o kobietach kłócących się o dziecko.

  „Nie, nie zabijajcie go!’ — krzyknęła prawdziwa matka.
  ‛Już lepiej dajcie je tej kobiecie!’
  Ale tamta mówiła: ‛Tnijcie! Niech nie będzie ani moje, ani jej’”

 44. nohood pisze:

  czyli przynajmniej mamy podobny z żydami pogląd o tym czym jest macierzyństwo.

 45. cisza1 pisze:

  @nohood
  „poświęcać własne dzieci dla ratowania siebie…. piekło na ziemi”

  Żądanie aborcji dzieci chorych (?) uzasadniane przez „czarne matki” tym, że nie wolno od nich wymagać „bohaterstwa”.
  Wiedzą, że mogą przekazać dziecko do adopcji, wiedzą, że diagnoza jest niepewna.
  Aborcja eugeniczna, w świetle prawa, nawet w 6 miesiącu ciąży.

  To współczesny holokaust.
  Los norek ważniejszy?

 46. nohood pisze:

  @cisza:
  branie diagnozy na pierwszy plan jest oddaniem pierwszeństwa osądowi człowieka przed Wszechmocą Boga.To zwykłe bałwochwalstwo.
  o holokauście nienarodzonych trudno mi myśleć. jeśli dobrze sobie przypominam ponad miliard istnień w 20-wieku.
  to najbardziej porażająca zbrodnia.

 47. „żydzi chorują na deficyt zaufania”

  może właśnie Żydzi są mniej zakłamani.

  może mamy w sobie większe pokłady egoizmu (np.dobrze że to u sąsiada, nie u mnie )

  niż byśmy byli w stanie się głośno przyznać.

 48. nohood pisze:

  @lula:
  nie rozumiem, co chcesz powiedzieć.
  egoizm nie wyraża się w słowach tylko w czynach, lub zaniechaniach.
  wystarczy spojrzeć na fakty ilościowo i jakościowo.
  wg. mnie współcześni żydzi to jeden z najbardziej zdeformowanych przez szatana tworów Boga.
  bilans potworności za jakie odpowiadają jest trudny do zmierzenia.
  w czym są od nas mniej zakłamani?
  w tym, że wpisują do swojego prawa „możesz mordować i kłamać jeśli to uratuje twoje życie” ?
  gdybym mógł wyobrazić sobie prawo najskuteczniej zmieniające człowieka w potwora, byłoby to prawo talmudyczne.

 49. Odniosę się za godzin paręnaście .niestety uciekać muszę już .Dobranoc:)

 50. nohood pisze:

  @lula:
  oki.
  podrzucę jeszcze co mówił herbert na ten temat.
  nie mówił tego wprost, ale i tak wiadomo, że osobnik, którego scharakteryzował jest znakomitym przykładem
  problemu, który złapał za twarz pół świata

 51. piko pisze:

  @lula322

  „może właśnie Żydzi są mniej zakłamani.”

  Możesz to przypuszczenie rozwinąć/uzasadnić?
  Jak definiujesz określenie „zakłamani”?

  Zgodnie z Talmudem żyd ma prawo (i obowiązek) robić goja w konia.
  Dla tych co wiedzą co nieco o mentalności żydowskiej i ich zasadach żydzi nie są zakłamani – po prostu postępują zgodnie ze swoją etyką (robić w ch.. nie żydów).

  Tylko jak rozmawiamy ze sobą (i nie tylko) powinniśmy odnosić zachowania przedstawicieli innych cywilizacji do pojęć wypracowanych w naszej.

 52. nagor pisze:

  Przecież oni nie są wcale zakłamani , bo nie muszą , takie znaczenie słowa „zakłamani” jako coś niezgodnego z etyką postepowania , tam nie występuje , a wręcz „udawanie” jest zaletą/pochwalaną umiejętnością /oczekiwanym zachowaniem.

 53. Nohood, Piko, Nagor

  Ja jestem moim centrum i przede wszystkim będę ratować siebie.

  Wg mnie to uczciwe postawienie sprawy.

  Taką mają ( jeśli faktycznie dobrze interpretujemy) zasadę i się jej trzymają.

  w momencie zagrożenia- sto procent ratowalibyście innych kosztem siebie ?

  Bo ja pewna nie jestem.

  Stąd moje słowa o uczciwości/ zakłamaniu.

  ” Zgodnie z Talmudem żyd ma prawo (i obowiązek) robić goja w konia.”

  To by musiał mi potwierdzić Żyd czy tak jest.

  Zapytałabym Eli Barbura na TT ale jest szansa, że wtedy z marszu mnie zbanuje 🙂

 54. piko pisze:

  @lula322

  Użyłaś liczby mnogiej czyli wypowiadasz zdanie o pewnej większej grupie osób identyfikujących się jako Żydzi. Twoją wypowiedź odebrałem jako generalizację, bo tak ją sformułowałaś.

  Oczywiście są jednostki po obu stronach wykazujące się jakimś heroizmem z tym że zupełnie nie ma symetrii.
  W momencie wkraczania armii sowieckiej żydzi nie ratowali Polaków a wprost przeciwnie – denuncjowali (REWKOMY). Jest różnica pomiędzy ratowaniem siebie a denuncjowaniem.

  Oczywiście w sytuacjach ekstremalnych każdy się inaczej zachowa i nie o tym tu mówię. Twierdzenie że Żydzi są mniej zakłamani odbieram jako niefortunne, źle sformułowane.

 55. nohood pisze:

  @lula:
  przecież sama wkleiłaś wypowiedź pani ewy kurek na temat prawa żydowskiego.
  żaden żyd wydający innego żyda niemcom nie został przez żydów potępiony właśnie na podstawie prawa rabinicznego.
  odpowiadając na pytanie czy ratowałbym siebie kosztem innych?
  chcę wierzyć, że nie, dlatego, że tak podpowiada mi system wartości, który przyjąłem.
  z ewangeli św. jana
  „12 To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. 13 Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich. 14 Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję.”
  postawa poświęcenia dla innego jest dla nas wprost dowodem najwyższego dobra.
  dla żydów jest wręcz przeciwnie.

  zapytałabyś żyda na ten temat:
  a po co?
  żeby uwierzyć w to, co mówi gojce ?

 56. Lula322 pisze:

  tak

  🙂

  a tak serio – by być możliwie obiektywną

  ( tyle, ile się da, ale nie bardziej 🙂 🙂

 57. nohood pisze:

  @lula:

  W sytuacji zagrożenia Żydzi mają prawo a wręcz obowiązek poświęcić część swojej wspólnoty dla ratowania drugiej części wspólnoty

  Ta zasada była powszechnie stosowana przez władze gett podczas drugiej wojny światowej.

  Po dziś dzień żaden Żyd nie został ukarany za wydanie na śmierć Żydów, jeżeli twierdził, że zrobił to, by ratować innych Żydów (Prawo zostało usankcjonowane przez ustawodawstwo państwa Izrael w 1950 r.)
  2. Obowiązkiem Żyda jest ratowanie własnego życia za wszelka cenę.

  Żyd ma prawo wydać na śmierć sąsiada, członka rodziny, współmażonka a nawet dziecko, byle tylko uratować własne życie.

  Po dziś dzień żaden Żyd nie został ukarany za wydanie na śmierć Żydów, jeżeli twierdził, że zrobił to, by ratować siebie. (Prawo to również zostało usankcjonowane przez państwo Izrael w 1950 r.)

  na tej stronie możesz zapytać jakiegoś żyda :

  http://www.jpost.com/

Dodaj komentarz bez logowania się do PT oraz przedstaw się: