Przejdź do paska narzędzi

Zagryziemy się …

… jak tak dalej pójdzie. Przyznam się Państwu, że z coraz większą trudnością przychodzi mi obserwowanie życia politycznego i zbliżonego do polityki w Polsce. Czy to oglądając audycje w TV, czy to czytając wpisy (i komentarze) na portalach medialnych, czy to śledząc wpisy na platformach blogerskich, czy to śledząc wpisy w mediach społecznościowych. Słabo mi […]

via Zagryziemy się … — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Już wielokrotnie pisałeś o komunikacji społecznej w obecnym wykonaniu .(nie wykonaniu)
  Te same Asy i Azory były i są dalej na sraży obejścia . Gospodarz też się nie wychyla aby objaśnić zamysł i przyczynę . A Ty dziwisz się ludziom , że przy swoim obstają i przyjdzie im kosy na sztorc obsadzać (taki to kwitnący kraj bez\ karabinów) .
  To poprostu zagubienie wektorów i wypada robić sztuczną szczękę (a nawet dwie , gtowość bojowa wzrośnie o 100%) aby sprawnie kąsać .
  Liczyłeś na spokój niemców za trójmorze i repasacje , izraelitów za spełnienie marzeń , o innych szubrawcach nie wspomnę .To silnej wiary jesteś. Ratuje nas tylko Radom przed zaoraniem no i kiedyś Pionki , teraz nie mam pojęcia kto w kulki gra .

 2. piko pisze:

  Obserwacja słuszna. Skąd to się bierze?

  Po części z tego że ludzie mają duże poczucie niesprawiedliwości i zakłamania w tym co obserwują w polityce. Reagują emocjami.
  Po części ze szczucia funkcjonariuszy (dziennikarzy) by rozwalić normalny dialog. Funkcjonariusze medialni mają takie zadania bo jak wiadomo łatwiej rządzić podzielonymi.
  Po części z nieumiejętności argumentowania w zderzeniu z profesjonalistami propagandowymi.
  Po części z nierozliczenia przeszłości.
  Po części z pomieszania języka (jeden z ważniejszych powodów).
  Obecnie każdy idiota wyposażony w klawiaturę i dostęp do internetu może się prezentować w całej okazałości. Jak wiemy idiotów jest więcej niż nieidiotów. Oczywiście nie proponuję ograniczania sieci, taki jest koszt wolnego dostępu do medium.

  To tyle na szybko.

 3. Amero pisze:

  Witaj Piko;
  Wyłożyłeś tutaj bardzo jasno przyczyny złości, frustracji i innych bolączek, którymi duża część- wydaje mi się- społeczeństwa jest zainfekowana przez system.

  Jednak nie pozagryzamy się, jeśli my, starsi będziemy dawać przykład młodzieży bycia przyjaznym, uśmiechniętym życzliwym. Ci co są znerwicowanymi pieniaczami i krętaczami niech między sobą prowadzą dyskurs, my się nie wtrącajmy.
  Pozdrawiam.

 4. piko pisze:

  Witaj @amero. Miło cie „widzieć”.

  Brak zacietrzewienia i jasna argumentacja jest niezbędna. Niestety mnie też nieraz szlag trafia i bym najchętniej zdzielił w łeb funkcyjnego trolla.

  Trzeba się hamować co jest czasami trudne. Dyskusja z takimi delikwentami jest bezcelowa, nieskuteczna a nawet szkodliwa. Należy wyłowić (jak się da) co chcieli przekazać i do tego się odnieść.

  Na pewno nie można dać się sprowokować i agresywnie zadziałać. Te ludki żywią się agresją, ona jest im potrzebna jak paliwo. To są współczesne internetowe wampiry 🙂

Dodaj komentarz: