Sympatycy PIS a wyborcy Totalnej Opozycji

Do podjęcia tego tematu zainspirował mnie pan Sławomir Sierakowski, który dzisiaj opublikował na wiodącym portalu tekst zatytułowany: „Czy po rekonstrukcji rządu nie przydałaby się rekonstrukcja opozycji?„. W zajawce pan ekspert napisał tak: Antoni Macierewicz, Witold Waszczykowski i Jan Szyszko odchodzą nie pod naciskiem opozycji, ale Jarosława Kaczyńskiego. Nie było jej, gdy władza była najbardziej wrażliwa […]

via Sympatycy PIS a wyborcy Totalnej Opozycji — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

6 komentarzy

 1. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Pod czyim naciskiem odchodzą ???? Tego nie wiem. Jedno pewne , że za przyzwoleniem JK .Więc kto był podmiotem nacisku ? A kto naciskał pewnie wie tylko on i czyniący ten nacisk. Powinniśmy to poznać wszyscy, nie tylko Sierakowski.

 2. piko pisze:

  Oj Wrocku

  Długo bym polemizował z Twoim tekstem ale z rzadka włączasz się w dyskusję więc daruję sobie. Krótka uwaga. Napisałeś:
  „Ja mam lepszy pomysł dla pana Sierakowskiego i innych zwolenników opozycji: po prostu stwórzcie w końcu OPOZYCJĘ! od podstaw. (…)”

  Dlaczego uważasz, że „normalną opozycję” mają tworzyć łachmyta Sierakowski ze swoją kamandą i partia zagranicy zwana dla zmylenia przeciwnika Platformą Obywatelską?

 3. Stary Wrocek pisze:

  @nagor

  Naciskających zapewne nie poznamy nigdy. Taka polityka

 4. Stary Wrocek pisze:

  @piko
  :))
  Ja lubię dawać przeciwnikom „ostatnią szansę”.
  Niech zaorają się sami. Do cna. Nie trzeba ich wyręczać
  Pozdrówka

 5. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Wmówiono nam , że wszystko to polityka , taki listek figowy na każde działanie . Dla zewnętrznych graczy sprawy są czytelne , a społeczeństwo ma być zagubione w domysłach budując własne teorie . Jak inaczej wyglądała by sprawa , kiedy padło by oświadczenie , że to konieczność zmian spowodowana sytuacją wewnętrzną / lub jest to obrona przed realiami płynącymi z zewnątrz . Ale krowy mają być na pastwisku i dać się wydoić , bo taka ich rola od dekad .

 6. Stary Wrocek pisze:

  @nagor

  Jak słusznie napisał @roseman na S24: mogli powiedzieć cokolwiek. Sam fakt komunikatu byłby korzystny, bez względu na wiarygodność treści.
  Cóż, może kiedyś się nauczą – kiedy będzie opozycja. Dzisiaj nie ma granic

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi