Komentarz Witolda Gadowskiego – 27.12.2017

 

O stylu w polityce, solidarnym milczeniu nt. problemów KGHM oraz SKOK Wołomin, a także o występie Urbana, Wałęsy i Millera w rosyjskiej tv i darmowa rada dla MSZ.

You may also like...

9 komentarzy

 1. nagor pisze:

  KGHM , Wołomin ………i wiele podobnych , to grunt po którym stąpamy.Wiekszość nieświadomie , niektórzy z rozmysłem .
  Wybrańcy mają ochotę na spokój jak widać z narracji , zostaje Koncert Marzeń dla naiwnych .

 2. E.B pisze:

  Nagor

  Zostawmy sobie te trochę marzeń. Mam nadzieję, że po odzyskaniu sądów sprawy osądzenia winnych za różne przestępstwa finansowe, a także te związane ze Smoleńskiem, ruszą. To będzie znak firmowy Dobrej Zmiany.

  Bardzo podobało mi się, jak WG mówił o honorze w polityce. Rzadki to towar, ale jakże potrzebny, żeby było normalnie. I jak to budująco wpływa na obywateli. To są też moje marzenia.

 3. nagor pisze:

  @E.B
  Witaj , chciał nie chciał , tylko marzenia są w naszym zasięgu .
  Znak firmowy ? Do tej pory była Lokomotywa(Tuwima) , Stoi na stacji …… i pot z niej spływa……. i jeszcze dwie zwrotki ….. ale dalej stoi na tej stacji ….
  Teraz jesteśmy poziom wyżej, bo coś nie wyszło z tymi wagonami i mamy wierzyć w Król Maciuś I(Korczaka) ……..organizujemy………….
  Nie jestem pewien co z niej wyniknie bo też skończymy przed czasem jej końca……………..
  Honor na codzień, ???? w polityce???? w ZP ??? podaj dwa nazwiska spełniające to kryterium ????……. też będę się cieszył i marzył , że kogoś rozliczą ku przestrodze .

 4. E.B pisze:

  Podaję nazwisko Pani Premier. Dla mnie to człowiek honoru w polityce. I myślę, że za takiego też można uznać Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

  Ale oboje w realnej polityce przegrali. Zostawili za to ślad w sercach Polaków i przejdą do historii.
  A więc może jednak nie przegrali?

  Mówiłeś o dwóch nazwiskach, ale pewnie jest więcej. Będziemy wiedzieli, jak przyjdzie powiedzieć: sprawdzam.

 5. nagor pisze:

  @E.B
  Podałaś dwa nazwiska państwowców , bo to powinno być cechą bycia w polityce na stanowiskach mających znaczenie .Oni ją wypełniali , jednak obydwoje trafili tak wysoko dzięki splotowi okoliczności na pozycje co przerastała ich indywidualne możliwości .
  Czemu tak uważam , bo obydwie funkcje opierają się o jednoosobowe kierownictwo a wybór/akceptacja współpracowników to forma realizacji powierzonej funkcji . Lech nie posiadał takiej asertywności jak powinien mieć i drogo zapłacił .
  P Premier była funkcją bardziej zależną od układu i meblowania przez innych jednak , to jej rola nadawać ton pracy rządowi wbrew innym zależnością lub złożyć rezygnację w innym momencie niż do niej doszło . Oceniam ją wyżej Lecha . Jak własnym honorem chciała osłonić nieudolność innych to nie o takim honorze mowa . Faktem jest , że takie mogą być realia w ZP i jej podobnych jest niewielu .

 6. meszek pisze:

  @E.B.: „Mam nadzieję, że po odzyskaniu sądów sprawy osądzenia winnych … ”

  To są właśnie marzenia, bo są to rzeczy nierealne.

 7. E.B pisze:

  @Meszek

  Głos red. Gadowskiego przebija się do coraz szerszej publiczności. Dzisiaj występował w Aktualnościach Dnia w RM po godzinie 13. Ojciec prowadzący chętnie i długo z nim rozmawiał m.in. o TVP i różnych aferach, o których opowiada w swoich komentarzach.

  Potrzeba nam takich dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia, bo jest to nacisk na rząd i uświadomienie Polakom, jak bardzo byli i są nadal okradani.
  Taka powszechna wiedza wymusi pewne działania. W innym wypadku Dobra Zmiana będzie tracić swoją reputację.

 8. E.B pisze:

  Ciekawie o rekonstrukcji rządu i zmianie premiera mówi Wojciech Sumliński:

  .

 9. nagor pisze:

  @E.B
  Witaj, szyfrem
  Władza=235 , Rekonstrukcja=sukcesja ,JK-PAD=ustawka ,PMM- KM=szable(obrona cywilna) ,3Króle=przymiarka, Nowy garnitur=bum.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi