Wysoka Izbo … Wytrzeźwień

Panie i Panowie Politycy … Wysoka Izbo Wytrzeźwień … Tak zacząłbym swoje wystąpienie gdyby mi dane było. Na szczęście – dla Pań i Panów Polityków – dane nie jest. Kilka dni temu napisałem, że oczekuję wyjaśnień od Prezesa PIS w sprawie zmian w rządzie. Po zachowaniu polityków PIS już wiem, że się nie doczekam. Trudno, […]

via Wysoka Izbo … Wytrzeźwień — MUZEUM TORTUR INTELEKTUALNYCH

You may also like...

3 komentarze

 1. piko pisze:

  Jestem za tym żeby się sprzedać USA. Oczywiście za dobrą kwotę i to płatną z góry. I w ten sposób będę oceniał p. MM na stanowisku premiera.

  Wyznacznikiem sprawy
  – Ukrainy (pogonić banderowców)
  – uroszczeń Żydowskich co do odszkodowań
  – wsparcie dla Międzymorza
  – kasa na zbrojenia

 2. Tadeusz_K pisze:

  SW
  Jak widać trwa odbudowa gospodarki po nierządach PO+psel.
  Potrzeba inwestorów (tu Pan dobrze wypunktował kierunki pozyskania) i Dobra Zmiana przesiada na opancerzony pojazd, walec.
  Beatki szkoda, ale w w/w kwestiach MM jest niezastąpiony (drugi E. Kwiatkowski za J. Piłsudskiego).
  Pięknie Beatkę pożegnano.
  Jeszcze żaden premier nie odchodził w takiej aureoli.
  Przyczyn zmiany(jak Pan powiedział) jest wiele- więcej nieznanych niźli znanych.
  Przy okazji JK liczy (chyba) na uspokojenie sytuacji zewnętrznej, a tym samym ograniczenia źródełka dla targowicy.
  *

  Obraz gospodarki po PO & przydupasa psela:

 3. nagor pisze:

  @Stary Wrocek
  Z tą izbą co nazywasz ją wysoką łączy mnie coraz mniej i powiedzenie „nie mój cyrk , nie moje małpy” jest tego konsekwencją . Bardzo zawodne jest apelować o wytrzeżwienie na tej politycznej arenie , bo z różą w zębach chodziliby prawie wszycy myśląc wyłącznie o sobie a nie o spektaklu .
  Na izbę wytrzeźwień zasługują wszyscy wyborcy i sympatycy , swoich delegatów do tego cyrku , bo przedstawienia stają się żenujące .
  Poczyniłeś kilka obserwacji , może nawet logicznych jednak nie upoważniających tzw „jedną drużynę” do całkowitego braku kultury tak politycznej jak też osobistej , zrównującej się do poziomu totalnej we własnych szeregach .Prezydent też się nie wyłamał z szeregu .
  Nie wdając się w uwarunkowania /motywacje/zależności całego cyrku , to znamienne jest , że wyłamanie się z pokoleniowej wymiany jest wykroczeniem zwyczajowym i nie wróżę MM i PBS spokojnego działania jak długo decyduje zakon zasłużonych (PO też choruje na to samo) .
  Wybacz ale te ostatnie dni to całkowity blamaż PIS jako organizacji bo forma i metoda przypomina raczej rabusiów Rządu niż jego zaplecza.

Dodaj komentarz:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przejdź do paska narzędzi