Przejdź do paska narzędzi

Nowa vice, czyli śladami Jana Krzysztofa B.

Roksana Ciurysek-Gedir. Roksana Ciurysek-Gedir ___ Gdańsk to prawdziwa wylęgarnia talentów – weźmy taką Roksanę Ciurysek-Gedir – toż ledwo w 1998 zdobyła tam dyplom magistra inżyniera, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, no i natychmiast wylądowała w londyńskim City, w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju, w Departamencie Treasury, a potem w Departamencie Strategii. Tak się składa, że polskim tam […]

via Nowa vice, czyli śladami Jana Krzysztofa B. — boson

Może Ci się również spodoba

17 komentarzy

 1. boson pisze:

  No i chciałoby się spytać – kim jest jej mąż Gedir?

 2. boson pisze:

  „Following seven years at the EBRD, I decided to move to Vancouver with my future husband. This opened my eyes to life outside banking, and I grasped the opportunity to take a course in art and photography at the Emily Carr Institute in Vancouver – something I had always had a keen interest in – which led me to hosting my first solo photography exhibition.

  „On moving back to London, I joined Merrill Lynch working in both equity derivatives and fixed income, which was quite different from the EBRD, before later moving to JP Morgan.”

 3. boson pisze:

  ot.

  „Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag.”

 4. Tadeusz_K pisze:

  @Sao Paulo
  @saopaulo2017blog
  Pardon, nie wiem jak się wkleja zdjecia #
  /
  1. najechać kursorem myszki na obrazek
  2.prawy przycisk i wybrać Kopiuj adres obrazu
  3. wkleić skopiowany adres do komenta-tu UWAGA: adres musi się kończyć rozszerzeniem jpg lub png

  Jeśli tak nie jest należy wykonać zrzut ekranu (wycinanie)+wprowadzić do Biblioteki+wprowadzic obrazek w edycję i z prawego górnego rogu pozyskać adres+wkleić do komenta.

  Polecam zapoznać się z tym TUTAJ

 5. Sao Paulo pisze:

  Tadeusz_K

  Dziękuję.Wszystko zrobiłam jak w punktach 1-3 ale faktycznie adres obrazu nie kończy się jpg lub png. Muszę w takim razie przećwiczyć dalsza część

 6. Tadeusz_K pisze:

  @Sao Paulo
  Jeśli nie znajdziemy adresu obrazu z rozszrzeniem jpg lub png pozostaje dokonanie zrzutu ekranu i wprowadzenie tego zrzutu do Biblioteki PT.
  Niżej Twoje zdjęcia z tych długaśnych (1 km) linków.
  (długi link zawsze jest podejrzany)
  🙂

 7. boson pisze:

  @Sao Paulo

  kto to jest na tych zdjęciach?

 8. Sao Paulo pisze:

  @boson , @Tadeusz -K

  To jest prawdopodobnie mąż Roksany Ciurysek-Gedir https://nomancampaign.org/noman-cycling/noman/jarett-gedir/

  opowiada p. Roksana o Jarrecie tutaj:
  http://kobieta.interia.pl/porady/news-miliard-w-rozumie,nId,404550,nPack,2

  „Na nią, poza synem Mateuszem, czeka mąż Jarret, Kanadyjczyk, który podobnie jak ona jest doradcą inwestycyjnym w Londynie”

  Natomiast te zdjęcia powyżej, to jeden z przyjaciół-partnerów w biznesie.Może jak się ma takich przyjaciół + talenta+ wiedza, to na stanowisko prezesa banku
  można mieć nadzieję jak w banku – nomen omen

 9. boson pisze:

  „Mr. Jarett Gedir is the Head of European Event Driven Sales Trading at United First Partners LLP since June 2015. Mr. Gedir began his career in 2000 at Goldman Sachs in its equities division in London. He then held multiple senior positions at investment banks including Bear Stearns where he served as a Managing Director on the risk arbitrage sales and trading desk in London. He was also a Senior Member of the UBS European Special Situations desk.”

  Wygląda na to, że to jednak Mr Gedir jest mężem swojej żony…

 10. Tadeusz_K pisze:

  Mr Gedir jest mężem swojej żony…#
  /
  Myślę, że wpierw była swoja nim żoną została.

 11. boson pisze:

  może tak, a może nie…

 12. boson pisze:

  „W połowie 1998 roku akcjonariuszem Banku został Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, który objął nową emisję akcji wartości 100 mln dol., tj. 5,29% kapitału.”

Dodaj komentarz: