Koniec Jamajki w Berlinie. Początek końca Angeli Merkel?

You may also like...

4 komentarze

 1. cisza1 napisał(a):

  @Pink panther

  Wali im się deutsche Ordnung? Czas pokaże…ale przed chwilą mec. Hambura powiedział w TVP Info, że „bezk-cesarskość” potrzebna im po to, by w „ciszy chaosu” załatwić sobie Nordstream II.
  Czas pokaże, co kombinują….
  Pozdrawiam

 2. piko napisał(a):

  Dla mnie ciekawostką jest duża popularność zielonych (czyli niedojrzałych czerwonych z których zrobią się brunatni). Wygląda, że zdurnienie w społeczeństwach zachodnich nie zanika a postępuje.

  Inna obserwacja – do partii prawicowych przylepia się określenie „populistyczna”. Tak na logikę to partie socjalistyczne i lewicujące są z definicji populistyczne. Widać że spec od mieszania w języku jest ciągle czujny i aktywny.

  Co z niemiaszkami? Nie chcę być kasandrą ale historia kołem się toczy. Mam nadzieję że tym razem wyjdzie farsa a nie jakiś nowy Führer.

 3. Tadeusz_K napisał(a):

  @piko
  #Co z niemiaszkami? Nie chcę być kasandrą ale historia kołem się toczy. Mam nadzieję że tym razem wyjdzie farsa a nie jakiś nowy Führer.#
  Też mam takową nadzieję.
  Ale niestety- tak jak powiedziałeś: historia zatacza koło.
  Niemcy muszą coś zrobić przecież z tymi nachodźcami i winę muszą na kogoś zwalić!
  Może znowu zaczną od „Gliwic”? – https://pl.wikipedia.org/wiki/Prowokacja_gliwicka
  -Praktycznie to już to kontynuują.
  Cały czas były im potrzebne po to „polskie obozy śmierci” i „odpowiedzialność” Polaków z holokaust.
  Wymazanie tablicy przed następnym wykładem.

 4. piko napisał(a):

  @tadeusz_k

  Donek to narzędzie. W Polsce jest skończony (moim zdaniem). Jego ostatnia wypowiedź jest symptomatyczna. Wygląda jakby testował czy można podjąć następną próbę puczu. Wygląda, że nie ma podglebia dla takiego działania. Widać, że niemiaszki i żydostwo kombinuje jak może, żeby nas spacyfikować.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi